Універсальна

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг страхових компаній, що діють в Україні. Відгуки клієнтів про діяльність українських страхових компаній. Вислови свою думку про рівень обслуговування в українських страхових компаніях.
  #<1234 ... 8>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цій СК (або її філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Універсальна 4 5 122
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
12%
15
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
5%
6
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
7%
8
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
25%
31
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
51%
62
Всього голосів : 122
Повідомлення Додано: Вів 10 лис, 2009 09:02

aлександр написав:Да до прихода в Универсальную нового Председателя Музычко, и компании 60 % из Кредо-Класик, дела у компании велись плохо, сейчас потихоньку налаживаются, советую тем кто страховался в Кредо-Класик переходить в Универсальную, мой выбор пока Галактика, знаю хорошо и урегулирование и страхование, проблем нет, если счета не завышать на много.


Ну как, Александр, перешли уже в Универсальную, или до сих пор верность Галактике храните? :lol:
Вацлав Дембицки
 
 
Повідомлення Додано: Пон 30 лис, 2009 09:00

в сентябре 2009 поцарапал две двери (неглубоко), ГАИ не вызывал, позвонил в Call-центр. Показал авто на СТО - оценили ремонт в 3000 грн, страховая (Донецкий офис) оценила в 2600 - согласился со страховой, т.к. СТО просила за оценку 300 грн вперед в счет ремонта. В ноябре деньги перевели на указанный мной счет.
В целом понравилось - сто раз никуда не ездил, по телефону отвечали нормально.
Sani4
 
 
Повідомлення Додано: Нед 06 гру, 2009 17:16

У мене медичне страхування. На днях була у лікаря по страховці - дуже задоволена. Нам ще при підписанні договору директор медичного страхування порадила клініку ТАС (зараз вона називається Хелсі енд Хепі).
Хоча інші співробітники в основному незадоволені лікарями. Просто треба навіть по страховці лікаря вибирати.
polly-n
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 16 лип, 2010 14:30

Sun 06 Dec 2009 03 16

А много других туристов было на Sun Isnland во время твоего пребываня?
Solistiks
 
 
Повідомлення Додано: Чет 13 жов, 2011 16:17

[quote="15163:everlasting"]Ребята (и девушки) хочу всем порекомендовать страховую Универсальная.

Страховой случай 807|1
Прошло практически три месяца с момента подачи всех заявлений, ни копейки до сегодня.
Признают выплату, а денег не дают.
Не страхуйтесь.

Я человек пострадавший, Вот завтра планирую подать "Позовну заяву" на владельца страхового полиса (автоцивилки). Пускай он думает откуда брать деньги раз по страховке не выплачивают.

Даже не понимаю, почему 3200 грн для компании - проблематично выплатить. Догадываюсь о десятках тысяч (как выплачивают).
cnoock
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 21 жов, 2011 09:22

Много разных отзывов слышал, поэтому решил сам позвонить и уточнить инфу по автострахованию. Честно говоря, неприятно был удивлен некомпетентностью "специалиста" на том конце провода. Может, новенькая...Но туда я не пошел и больше звонить желания не было.
Froman
 
Повідомлень: 109
З нами з: 18.02.10
Подякував: 2 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 29 лис, 2011 12:52

мед.обслуживание

Моя фирма недавно перешла на обслуживание в Универсальную. Хочу поделиться положительными впечатлениями от работы с ними! Врач приехал на работу в течении часа, выписал много препаратов страховка всё оплатила! Врач очень внимательный и вежливый, никакого недовольства, несмотря на то, что от больничного я отказалась.
Так держать, спасибо!
*honey*
 
 
Повідомлення Додано: Суб 03 гру, 2011 11:38

Re: Універсальна - жах!

а от мій досвід спілкування з цією СК говорить, що вона - найгірша по сервісу та найжадібніша на ліки (дають дешевші, завжди сперечаються з лікарем, якщо він виписав щось зарубіжне - відмовили в препаратах нім. фірми Heel, нічого взамін не запропонувавши - типа: "и так сойдёт").
у порівнянні з іншими СК з попереднього досвіду - вони могли б зразу забезпечувати лікарів (наприклад, по "простудним" викликам), стандартним набором ліків, які залишати пацієнту відразу - при візиті лікаря. Деякі СК так роблять - варто б запозитичи досвід.
Надто вже демонстративна "економія" на пацієнтах.
Цікавий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 811
З нами з: 14.11.11
Подякував: 33 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 01 кві, 2013 18:10

тільки не універсальна

Потрапив у ДТП, її винуватець застрахований в Універсальній, і зрозумів що з нею нічого спільного більше мати не хочу, під час ДТП було пошкоджено задній бампер, приїхавши в страхову їхній експерт сказав що пошкоджено лише фарбу і лак, на запитання:- а як що до металу під бампером? відповів:-Знімайте тоді подивимось.(за власний рахунок близько 300-400грн. на СТО). На ремонт виділили цілих 1174грн.(сказали що нарахували згідно програми ...) це при тому що на різних СТО оголошують ціну у 1500-1700грн. Сам застрахований у ТАС вони платять і більше і швидше. Від такої великої та розрекламованої компанії чекав кращого. :!: :!:
roman_lviv14
 
 
Повідомлення Додано: Чет 20 чер, 2013 16:04

Re: Універсальна

как-то быстро и болезненно страховая сфера канет в лету. что-то должно прийти на смену?
ironicPP
 
Повідомлень: 70
З нами з: 18.02.13
Подякував: 1 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама