Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 6364656667 ... 878>
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2020 08:26

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

В Англії будівництво також зупинилось...

зі. Глобальний форс-мажор :(
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 26 бер, 2020 09:06

  Vint написав:Открыл счёт в Interactive Brokers и завел немного денег. Пока ничего не покупал. Жду...

  SILVER_UA написав:а по налогам какие мысли ? по идее то, что рассказывают на youtube ставит под сомнение смысл всей затеи :evil:

Не знаю, на який саме ютюб ви посилаєтесь.

Доведеться платити податок в Штатах, чи можно скористатитсь договором про уникнення подвійного оподаткування, але в любому варіанті, т.к. все в білу, податки доведеться платити + мати головняк з біганням в укроподаткому по різні папірці.

Оце бігання мені найбільше зай...є
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 20:31

Зараз нікуди вже не інвестуємо...

Зараз дивлюсь RT, BBC зламався... :(

Обговорюють Rent strike worldwide. Про "битву" орендарів і орендодавців. Це піпець!

Я готуюсь отримати в цьому році 0 доларів пасивного доходу. Нуль не тому, що доходу взагалі не буде, буде, але такий, що не покриє затрати приміщень без орендарів.
Тут як би в мінус не спрацювати!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 28 бер, 2020 15:16

Нова реальність :)

Ну, що друзі, готові до нової реальності?

Дивлюсь ТіВі, показують Англію, дрони і роботи патрулюють вулиці, щоб громадяни не збирались в групи! Повна жесть!

Так якась хвороба дійсно є, але окрім хвороби ще і світ міняється драматично! Через "пару" місяців, ті хто будуть живі і здорові, мають шанс отримати мінімальний дохід, гарантований державою.

Держава буде володіти великою кількістю компаній, які колись були приватними і для багатьох буде щастя мати роботу, бо тоді ти будеш потрібен!

Велике питання, що буде з тими людьми, що зараз втратили роботу? Сподіваюсь на гуманізм і те, що їх життю ніщо не буде загрожувати.

Ще велике питання, що буде з лендлордами при гарантованому доході від держави?

Моє імхо, що вони більше лендлордами не будуть :( Найбільшим лендлордом буде держава, імхо.

Короче кажучи, якийсь цифровий комуно-соціалізм :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 29 бер, 2020 09:35

МИР НЕ БУДЕТ ПРЕЖНИМ

Вчора подивився Ігоря Рибакова https://youtu.be/6Y7vSduvuoE

Здається він має рацію, і якщо він такої думки про свою батіківщину, то що ж нам думати про нашу?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 29 бер, 2020 09:42

Новий формат Орла и Решки

Вчора ще й новий формат від Орла и Решки подивився https://youtu.be/lEYlAayme9Y

Пощастило їм, шо вони з Індії встигли втекти! Чисто моє імхо, я в Індію ні за які грощі б не поїхав, навіть, якщо б мені 1 млн баксів запропонували.

Весь Індостан в мене викликає таку відразу, що просто жесть!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 29 бер, 2020 10:32

  change_pm написав:Ну, що друзі, готові до нової реальності?

Дивлюсь ТіВі, показують Англію, дрони і роботи патрулюють вулиці, щоб громадяни не збирались в групи! Повна жесть!

Так якась хвороба дійсно є, але окрім хвороби ще і світ міняється драматично! Через "пару" місяців, ті хто будуть живі і здорові, мають шанс отримати мінімальний дохід, гарантований державою.

Держава буде володіти великою кількістю компаній, які колись були приватними і для багатьох буде щастя мати роботу, бо тоді ти будеш потрібен!

Велике питання, що буде з тими людьми, що зараз втратили роботу? Сподіваюсь на гуманізм і те, що їх життю ніщо не буде загрожувати.

Ще велике питання, що буде з лендлордами при гарантованому доході від держави?

Моє імхо, що вони більше лендлордами не будуть :( Найбільшим лендлордом буде держава, імхо.

Короче кажучи, якийсь цифровий комуно-соціалізм :)


Люди "освободились" от работы.
Только освободили их не работы, как планировалось.
А вирус.

И по тому же самому плану - много людей оказалось "ненужными".

Видимо "план с роботами" слишком затягивался, либо оказался вообще нереализуемым, а выполнять "цели" - нужно. Вот и вирус подоспел.

На моменте, больше истерики с СМИ и силового диктата, - чем "реального" вируса.

Я так понимаю, план такой:
1. "Ылите" спастись любыми способами, даже за счёт "пересичных". Это не только про Украину, а вообще про мир. Для этого ылита закрыла всех простолюдинов под домашний арест, и спускает все силовые инструменты для разобщения и разъединения
2. Допустить контролируемое заражение, для "оптимизации" количества "ненужных" людей. Тем временем - самим пересидеть в условных и реальных бункерах
3. Выйти на поверхность, и жить в составе оставшегося "золотого миллиарда", или "золотого миллиона". И делить ресурсы мира не на 6-7млрд ртов - а на оставшихся. Впринципе, солнечных батарей, ветряков, ГЭС, и мегапаков теслы хватит, чтобы жить вообще автономно, без ископаемых
4. Необходимые "расходники" можно получать из переработки мусора (бытового, электронного, и т.д.)
5. PROFIT!!!!!

Это и будет "тот новый дивный мир", где людям работа нужна только для удовольствия, или самореализации, а ресурсов для всего хватает, и они практически безлимитны. Но только в новый "рай" видимо попадут не все :)

* Если оффтоп, прошу не удалять, а перенести в ветку "КРИЗИС 2020"
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Нед 29 бер, 2020 12:25

По моему , в Украине в основном элита и болеет короновирусом после посещения куршевелей :)
Bolt
 
Повідомлень: 2829
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 10:25

JD Sports stops paying rent to landlords

Рітейл в Британії почав відмовлятись платити оренду в зв"язку з коронавірусом
https://www.theguardian.com/business/20 ... -landlords

JD Sports не заплатив свій квартальний платіж, і веде перемови стосовно платежу в червні.
Primark відмовився платити 33 млн фунтів ренти.
Взагалі всі непродуктові рітейлери відмовляються чи планують не платити свою оренду.

Цікаво, що рівень платежів склав по деяким лендлордам від 29% до 37% за місяць чи квартал. Тобто тепер і діти лендлордів плачуть...

Висновки на майбутнє... Скоріш за все треба переориєнтовуватись на рітейл під продаж продуктів чи склади під онлайн продажі, і житлову нерухомість (але здавати тільки тим, хто працював в теперішню кризу).
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 13:09

  Frant написав:
  change_pm написав:почав відмовлятись платити оренду в зв"язку з коронавірусом
а квартиранти Віктора Семеновича - чи справно платять любителю дешевого турецького йогурта?

Вельмишановний Frant особисто мені цікаво читати цього дописувача. Від нього йде хоч якийсь потік інформації, а від вас 0 інформації і багато флуду.
Фінансовий портрет change-pm мені близький. Зрозумілі його мотиви. Ваші ніт.
Сергій
 
Повідомлень: 51
З нами з: 16.11.10
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 6364656667 ... 878>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16515046
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 06:20
Frant
9981 6234582
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
6 377787
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама