Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 33553356335733583359 ... 11768>
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 15:01

  Жека79 написав:Всем салют. Ездил к родителям на дачу под Киевом. Ну что сказать--бомбануло не по детски.

Все дачи которые были заброшены и на которых по 5-10 лет никто не появлялся вдруг начали оживать.

Кто то начал косить участки на которых бурьян под 2м высотой, кто то лихорадочно бегал по соседям спрашивая как подключить электрику и где найти электрика в свой заброшенный и ржавый вагончик которому отрезали свет лет 7 назад за неуплату.....

почти в каждом дворе машина- ведь маршрутки и электрички не ездят.....
Вот до чего вирус довел народ)))))

Салам всем берегам.Всё правда,тоже самое наблюдал на второй даче в Вс.,от которой хотел избавиться после выборов в 2019-м.Пришли даже уточнять цену семейники-понаехи с двумя спиногрызами.Еще заметил,что много понаехало россиян-"братьев"
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 15:04

  Жека79 написав:Всем салют. Ездил к родителям на дачу под Киевом. Ну что сказать--бомбануло не по детски.

Все дачи которые были заброшены и на которых по 5-10 лет никто не появлялся вдруг начали оживать.

Кто то начал косить участки на которых бурьян под 2м высотой, кто то лихорадочно бегал по соседям спрашивая как подключить электрику и где найти электрика в свой заброшенный и ржавый вагончик которому отрезали свет лет 7 назад за неуплату.....

почти в каждом дворе машина- ведь маршрутки и электрички не ездят.....
Вот до чего вирус довел народ)))))


піпл осознав глибоку мудрість слів Азарова

https://www.youtube.com/watch?v=4L-c1MtzwrQ
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 15:06

  Мизантрóп написав:
  Жека79 написав:Всем салют. Ездил к родителям на дачу под Киевом. Ну что сказать--бомбануло не по детски.

Все дачи которые были заброшены и на которых по 5-10 лет никто не появлялся вдруг начали оживать.

Кто то начал косить участки на которых бурьян под 2м высотой, кто то лихорадочно бегал по соседям спрашивая как подключить электрику и где найти электрика в свой заброшенный и ржавый вагончик которому отрезали свет лет 7 назад за неуплату.....

почти в каждом дворе машина- ведь маршрутки и электрички не ездят.....
Вот до чего вирус довел народ)))))

Салам всем берегам.Всё правда,тоже самое наблюдал на второй даче в Вс.,от которой хотел избавиться после выборов в 2019-м.Пришли даже уточнять цену семейники-понаехи с двумя спиногрызами.Еще заметил,что много понаехало россиян-"братьев"

останнім тре привикати до землі
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 15:51

  Ser Fil написав:Будет - Будет! ... :mrgreen: Когда они поймут, что ты "усечённый" не полный собственник, и что право собственности состоит из трёх: владения + распоряжения + пользования. А права пользования ты лишился и передал, и когда они научатся это правильно использовать, то могут проживать и пользоваться бесконечно, а твоей головной болью станет эффективность судебной системы, и конечно, налоговой ... :mrgreen:

очень этого ожидаю.
баланс отношений "арендатор/арендодатель" должен выровняться.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 15:53

  Yuri_T написав:
  Ser Fil написав:Будет - Будет! ... :mrgreen: Когда они поймут, что ты "усечённый" не полный собственник, и что право собственности состоит из трёх: владения + распоряжения + пользования. А права пользования ты лишился и передал, и когда они научатся это правильно использовать, то могут проживать и пользоваться бесконечно, а твоей головной болью станет эффективность судебной системы, и конечно, налоговой ... :mrgreen:

очень этого ожидаю.
баланс отношений "арендатор/арендодатель" должен выровняться.

Яким чином?
У нас Латиноамерканська РФська модель, коли за об"їзною "життя нема"
Мегасіті і решта країни.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 16:24

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  flyman написав:Зараз є зміст, коли ФР підупав прїхати в Пшемишль, зайти в банк, наприклад РЕКАО та відкрити брокерський рахунок та закупити акції, напр. енергокомпаній та й не рипатися, а через 5-7 років продати і переметнутися в доларовий кеш.

це Ви про яке зараз говорите? якщо зараз зараз, то довелося 10хв почекати щоб зайти в ашан... напишіть будь-ласка в ЛС якщо маєте план що робити з грошима думка Ваша мені впринципі симпатизує, питання вибрати збалансовний ETF
Diego
 
Повідомлень: 153
З нами з: 14.01.15
Подякував: 46 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 16:31

  Diego написав:
  flyman написав:Зараз є зміст, коли ФР підупав прїхати в Пшемишль, зайти в банк, наприклад РЕКАО та відкрити брокерський рахунок та закупити акції, напр. енергокомпаній та й не рипатися, а через 5-7 років продати і переметнутися в доларовий кеш.

це Ви про яке зараз говорите? якщо зараз зараз, то довелося 10хв почекати щоб зайти в ашан... напишіть будь-ласка в ЛС якщо маєте план що робити з грошима думка Ваша мені впринципі симпатизує, питання вибрати збалансовний ETF

Зараз-зараз ні, але якщо закінчиться карантин, а мені прийде пропозиція працювати в Польщі, то я би на довгострок вільну суму би розглядав розістити в цінні папери.

Коли працював одній фірмі, то вони 39 злотих щомісяця відправляли в приватний пенсійний фонд. Я вибрав "агресивну стратегію" фонда, там де все в акціях.
Дохідіність гуляла від -20% до +20% в рік, але в середньому на довгому горизонті вище, чим "пасивна чи змішана" стратегія із бондами.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 16:41

  flyman написав:Зараз-зараз ні, але якщо закінчиться карантин, а мені прийде пропозиція працювати в Польщі, то я би на довгострок вільну суму би розглядав розістити в цінні папери.

Когда карантин закончится - будет уже не интересно.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 16:53

  Gastarbaiter написав:
  flyman написав:Зараз-зараз ні, але якщо закінчиться карантин, а мені прийде пропозиція працювати в Польщі, то я би на довгострок вільну суму би розглядав розістити в цінні папери.

Когда карантин закончится - будет уже не интересно.

Я думаю, що найближчі 2 роки вна Україні знову буде епоха зубожіння, і тут ловити не буде що.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34745
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 31 бер, 2020 17:01

  vhata написав:Сейчас уникальная ситуация на рынке — можно найти дом (не хатку, и не домище, а именно дом) за четверть его себестоимости.

думаю несложно забросить несколько ссылок на ОЛХ
очень интересно посмотреть на это чудо)
Прохожий
 
Повідомлень: 13609
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 33553356335733583359 ... 11768>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Lama1 і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16541735
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5432646
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 42828
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама