Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 34903491349234933494 ... 11774>
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 10:39

  Investor_K написав:Ребята.
Много букафф.

НА ЧЕМ ЗАРАБЫТЫВАТЬ? КУДА ВКЛАДЫВАТЬ?

Заробляють на рості, а коли падіння, тоді намагатися зберегти (в нас нема інструментів щоб шортитися і заробляти на падінні)
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34807
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 10:42

  Puente написав:Vlad442
Ви в СРСР жили в заробляючому віці ? І в Київ , і в Москву хто дуже хотів - приїжджали і заробляли . І якраз ті , хто ну дуже хотів . А зараз якраз повно таких собі - а чого б не поїхати - грошей платять більше - на життя вистачить ... І все - тільки на життя - не більше . 80 , чи й більше % всіх цих орендарів ніколи не купить квартиру в Києві . І вони потрібні тільки на достатньо низькооплачуваних роботах ( на Європу подивіться ) . Це шлях в нікуди - на перспективу років 100 ... І такий варіант перетворює умовний Хельсінки в Мехіко ...

Хочеш квартиру в Києві?
є багато способів, спитай у акурта,
починаючи від вийти заміж/одружитися на куянину/куянці, до заробити/вкрасти і купити.

Київ, що, новий Рим? Фетиш?
Купи в БЦ, Боярці, Борисполі, Ірпені ...
просто який дитячий садок із інфантилами та інфантками.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34807
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 10:55

  flyman написав:
  Puente написав:Vlad442
Ви в СРСР жили в заробляючому віці ? І в Київ , і в Москву хто дуже хотів - приїжджали і заробляли . І якраз ті , хто ну дуже хотів . А зараз якраз повно таких собі - а чого б не поїхати - грошей платять більше - на життя вистачить ... І все - тільки на життя - не більше . 80 , чи й більше % всіх цих орендарів ніколи не купить квартиру в Києві . І вони потрібні тільки на достатньо низькооплачуваних роботах ( на Європу подивіться ) . Це шлях в нікуди - на перспективу років 100 ... І такий варіант перетворює умовний Хельсінки в Мехіко ...

Хочеш квартиру в Києві?
є багато способів, спитай у акурта,
починаючи від вийти заміж/одружитися на куянину/куянці, до заробити/вкрасти і купити.

Київ, що, новий Рим? Фетиш?
Купи в БЦ, Боярці, Борисполі, Ірпені ...
просто який дитячий садок із інфантилами та інфантками.


Так ото ж - при таких підходах Київ буде рости до 30-40 % загального населення країни ... Не треба прикиївські населені пункти розвивати - треба всі інші піднімати рівень . Вже давно казав - треба щоб Київ був непривабливий для комфортного життя для будь-кого . Хоч краще навпаки - щоб інші міста були більш привабливими - порівнюючи з тепер ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 11:06

  Puente написав: Вже давно казав - треба щоб Київ був непривабливий для комфортного життя для будь-кого . Хоч краще навпаки - щоб інші міста були більш привабливими - порівнюючи з тепер ...


прикольно)
а почему же вы тогда вместо того чтобы развивать свой город (село) покинули малую родину и положили жизнь, чтобы вы и ваши дети стали киевлянами и жили в "непригодном для нормальной жизни"(с) Киеве?
не надоело еще ересь писать?
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11152
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2618 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 11:09

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Привет. Меня зовут Puente.

Расскажу свою историю. Ранее у меня был почти пассивный доход, была жена. Но потом грянул кризис и пришлось устраиваться в офис. Получал и получаю гроши. А жена давно ушла…

Сейчас мне почти сороковник. И я нашёл отраду в идеях неофaшизма, из СМИ пропитался ненавистью ко всем, кто богаче меня, или живет иной реальностью.

Не состоявшись в жизни, я изливаю желчь в интернете. Не судите строго. А что мне остаёшься? Я никчемный винтик в системе ненависти, культивируемой государством, гражданином которого я, по несчастью, являюсь.

Помолитесь за меня. Всегда ваш, Puente.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34807
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 11:12

  kingkongovets написав:
  Puente написав: Вже давно казав - треба щоб Київ був непривабливий для комфортного життя для будь-кого . Хоч краще навпаки - щоб інші міста були більш привабливими - порівнюючи з тепер ...


прикольно)
а почему же вы тогда вместо того чтобы развивать свой город (село) положили жизнь, чтобы вы и ваши дети стали киевлянами и жили в "непригодном для нормальной жизни"(с) Киеве?
не надоело еще ересь писать?


А я тут вже з деким з цього приводу говорив ... Так сталося , що і я в Києві виріс , і діти мої ... Це зовсім не означає - що отакий Київ , як він зараз є - мені повинен подобатися . Київ розрахований на значно меншу кількість меншканців . Інфраструктура - ніяка . Ви не гірше мене знаєте недоліки - і нічого тут про це говорити . А що Київ перетворюється в малопривабливе для життя місто - то і Вам це видно насправді ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 11:14

  flyman написав:Привет. Меня зовут Puente.

Расскажу свою историю. Ранее у меня был почти пассивный доход, была жена. Но потом грянул кризис и пришлось устраиваться в офис. Получал и получаю гроши. А жена давно ушла…

Сейчас мне почти сороковник. И я нашёл отраду в идеях неофaшизма, из СМИ пропитался ненавистью ко всем, кто богаче меня, или живет иной реальностью.

Не состоявшись в жизни, я изливаю желчь в интернете. Не судите строго. А что мне остаёшься? Я никчемный винтик в системе ненависти, культивируемой государством, гражданином которого я, по несчастью, являюсь.

Помолитесь за меня. Всегда ваш, Puente.


а хто "состоявшийся"? чувак з підвалом хз де і хавающий мівіну і дошираки в польщі, щоб зекономити? :D
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 11:18

flyman
Так ти набагато більше жовчі виливаєш ...
І повторюю - Київ стає все більш некомфортним для проживання містом .
Само собою - якщо хтось сюди приїхав у умовного Вільнянська , Нової Каховки чи Волочиська - то тут буде здаватися шикарно ...
Я в Києві вже дуже давно живу - і тенденції очевидні ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 11:20

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Флаймен, подивись фільм Жмот 2016, там про тебе і твій образ життя.
xio13
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 13.04.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 188 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 11:22

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

jj1981ua написав:
  reus написав:Бедные всегда ненавидят богатых, и не важно как богатый заработал свой капитал, даже если он белый и пушистый и заплатил все налоги и работал, не нарушая законодательство его все равно хотят прижучить неудачники.

открою страшную тайну - тот, кто заплатил все налоги или врет или его бизнес умер. вывод - рабочие места серые, налоги минимизированы до копеек, но да - ты великий, крутой и опытный бизнесмен)
Это типичный аргумент всех неудачников, вы бы думали, когда пишете
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34786
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 34903491349234933494 ... 11774>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24760 16546236
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
1347 5433468
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 43449
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама