Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 573574575576577 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 15:21

Поставлю Вам "+" в четвертий раз - звісно, лушпайки заполонили цю гілку.

Але соціум вже замислився, що треба змінюватися.
Наприклад, я сьогодні цілу годину ВатсАппом говорив із однією із самих заможних (не жартую) та вдалих (не жартую) людей Києва.
Ви думаєте, він поскаржився приблизно так, як тиждень тому Дмитро Гордон, сказавши, що він жив із комерційної оренди, всі його приміщення зараз закриті і чекають і на такого знаменитого важкі часи?
А мій візаві сказав, що навпаки - САМЕ ЧАС РЕАЛІЗУВАТИ ТУ МРІЮ, ЯКУ ВІН ВЕСЬ ЧАС НОСИВ В ГОЛОВІ, але не було ні часу, ні вільних людей.
Саме зараз час - розвиватися. Як би несподівано це не лунало.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9620
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 15:47

  flyman написав:1.
не нагнітай, а почитай краще закони.
Коротка відповідь: не лишається, так як в нас змішана система отримання громадянства (по грунту і крові), як і США.
2.
в мене враження, що в тебе проблеми із розумінням причин та наслідків, та плануванням, тобто ти щось робиш, а потім починаєш вигрібати
3.
інфантильність
ти відповідаєш за себе і свої вчинки (і частково за сім"ю),
ти, а не дядя Сем, консул, чи ще хто
4.
послідовність
якщо таке хрєнова ненька, то нащо тобі сюда вертатися,
нащо переживати за громадянство дітей?
Живи там де добре.
Акурту добре в Анталії.
Тобі, може, підходить Махачкала, Пітер або Мінськ.

1 не нагнетаю, а говорю то, что вижу. Украина, на данный момент, не даёт возможности и самоустранилась(возможно временно) от конституционных гарантий
2 скорее попадаю в неудобные ситуации и вынужден реагировать
3 страна ответственна за социальные гарантии , прописанные в законах. Каждый ответственен за своё
4 я не говорил про неньку. Я говорил про реакцию властей, но в целом ты прав. «и я лечу туда, где принимают» (с) ВВ
Понаехал
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 22.05.16
Подякував: 79 раз.
Подякували: 185 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 17:07

  Понаехал написав:
  flyman написав:1.
не нагнітай, а почитай краще закони.
Коротка відповідь: не лишається, так як в нас змішана система отримання громадянства (по грунту і крові), як і США.
2.
в мене враження, що в тебе проблеми із розумінням причин та наслідків, та плануванням, тобто ти щось робиш, а потім починаєш вигрібати
3.
інфантильність
ти відповідаєш за себе і свої вчинки (і частково за сім"ю),
ти, а не дядя Сем, консул, чи ще хто
4.
послідовність
якщо таке хрєнова ненька, то нащо тобі сюда вертатися,
нащо переживати за громадянство дітей?
Живи там де добре.
Акурту добре в Анталії.
Тобі, може, підходить Махачкала, Пітер або Мінськ.

1 не нагнетаю, а говорю то, что вижу. Украина, на данный момент, не даёт возможности и самоустранилась(возможно временно) от конституционных гарантий
2 скорее попадаю в неудобные ситуации и вынужден реагировать
3 страна ответственна за социальные гарантии , прописанные в законах. Каждый ответственен за своё
4 я не говорил про неньку. Я говорил про реакцию властей, но в целом ты прав. «и я лечу туда, где принимают» (с) ВВ

1. так 28 років, а до того ще 70+, а до того ще 300+,
ніколи так не було, і оп"ять
2. тре бути проактривним, а не реактивним, мати план А,В,і ще краще С, а не реагуати на копняки в зад, коли вже смажений півень клює в дупу
3. ще напиши, що віриш в казки, і діда Мороза
4. і це правильно!
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34809
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 10 кві, 2020 18:28

побєда над макроновірусом на Дарданеллах!

побєда над макроновірусом на Дарданеллах!
https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4933935#p4933935
  vladislavlvov написав:Турецкие официальные лица заявили, что Турция добилась значительных успехов в лечении пациентов с коронавирусами на ранних стадиях заболевания спорным препаратом против малярии гидроксихлорохином.

«Турция накопила миллион единиц из них до того, как в стране появился первый случай заболевания», - заявил министр здравоохранения Турции Фахреттин Коджа во вторник вечером в прямом эфире, не указав название препарата.

Высокопоставленный турецкий чиновник со знанием запасов сказал «Ближнему Востоку», что это был гидроксихлорохин и что он продавался под торговой маркой Plaquenil.
«Мы считаем, что начало раннего лечения [этим препаратом] сыграло большую роль в снижении уровня легочной инфекции среди пациентов», - сказал он.
https://www.middleeasteye.net/news/coronavirus-turkey-hydroxychloroquine-malaria-treatment-progress
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34809
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 11 кві, 2020 03:07

Думаю, рано радоваться. Всем надо беречься и не надеяться на чудеса.
На сегодня еще никто не придумал ни вакцины, ни методов лечения.
В Турции появились сообщения, что пробуют лечить заболевших какой-то хитрой плазменной сывороткой из крови тех, кто переболел. И якобы есть хорошие результаты.

В Турции с полуночи с пятницы на субботу объявили жесткий карантин - комендантский час на 48 часов: НИКТО НИКАК и ни по каким причинам не имеет право выходить вообще на улицу.
Я считаю, что это правильно: было ощущение, что народ как-то расслабился.
Я - как всегда - все делаю вовремя - в 18-00 сделал прогулку в маске и перчатках - купил три вида сыра, бутылку вискаря и фруктов (сейчас клубника по 5 лир или 20 гривен).
Только продегустировал сыр и виски - как раз объявили комендантский час с полуночи.
А у нас всё было!
Жесткий карантин - "комендантский час" - поддерживаю. Нечего по улицам шастать!
Отдыхай и смотри сериалы!
Парни! Не расслабляйтесь - ощущение, что вирус с самолетов распыляют.
Здоровья!
Востаннє редагувалось akurt в Суб 11 кві, 2020 03:40, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9620
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 кві, 2020 15:29

В той час, коли людство всієї планети думає, як позбутися тієї ЗАРАЗИ, не перестаю дивуватися активній роботі співробітників Консульства України в Анталії.
Пан В"ячеслав та пан Сергій - досить молоді хлопці - не тільки попереджають українську діаспору про різні заходи (як, наприклад. останні авіарейси в Україну), не тільки організовують доставку продуктів харчування родинам наших українців із дітьми, але й роблять речі майже неймовірні.
Сьогодні 11 квітня, о 18-00 буде відходити черговий пором в Черноморськ з Туреччини. У людей виникало питання, як в умовах карантину та жорсткого обмеження на пересування можна попасти в порт Карасу за 650 км від Анталії.
Питання вирішено: організовано консульский мікроавтобус, який доставив наших українців в порт.
Серед них - і студент, і вагітна жінка на великому терміні вагітності.
В дорозі були 8 годин, і вже люди чекають на відхід порому в Чорноморськ.
По прибуттю - обсервація на протязі 14 днів, людей розмішують в одному із санаторіїв порту "Южный" - важливо, що крім медичного нагляду, нашим українцям забезпечують харчування.
Будуть вони здорові - будуть і здоровими родичі читачів форуму.
Я сподіваюся... А що ще залишається?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9620
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 кві, 2020 17:46

  akurt написав:В той час, коли людство всієї планети думає, як позбутися тієї ЗАРАЗИ, не перестаю дивуватися активній роботі співробітників Консульства України в Анталії.
Пан В"ячеслав та пан Сергій - досить молоді хлопці - не тільки попереджають українську діаспору про різні заходи (як, наприклад. останні авіарейси в Україну), не тільки організовують доставку продуктів харчування родинам наших українців із дітьми, але й роблять речі майже неймовірні.
Сьогодні 11 квітня, о 18-00 буде відходити черговий пором в Черноморськ з Туреччини. У людей виникало питання, як в умовах карантину та жорсткого обмеження на пересування можна попасти в порт Карасу за 650 км від Анталії.
Питання вирішено: організовано консульский мікроавтобус, який доставив наших українців в порт.
Серед них - і студент, і вагітна жінка на великому терміні вагітності.
В дорозі були 8 годин, і вже люди чекають на відхід порому в Чорноморськ.
По прибуттю - обсервація на протязі 14 днів, людей розмішують в одному із санаторіїв порту "Южный" - важливо, що крім медичного нагляду, нашим українцям забезпечують харчування.
Будуть вони здорові - будуть і здоровими родичі читачів форуму.
Я сподіваюся... А що ще залишається?


І знову не можу скласти 2+2.
Жінка на великому терміні вагітності, якщо в Туреччині супер-пупер медицина, який зміст ризикувати так?
Тема студента не розкрита.
Що за студент, з України в Україні, чи з України в Туреччині?
Що з ним не так?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34809
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 11 кві, 2020 20:14

Радий, що Ви тим цікавитеся, але про студента знаю тільки те, що із 5-ти осіб, які були доставлені в порт з Анталії, - 1 - це - студент. Всього поромом виїхало 40 українців.
Не думаю, що консульство буде розкривати приватну інформацію, тим більше про вагітну жінку.
Востаннє редагувалось akurt в Суб 11 кві, 2020 23:49, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9620
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 11 кві, 2020 20:36

Лучше быть не турком.Во всех смыслах
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 11 кві, 2020 20:40

Тут с приятностью и гордостью можете даже смело утверждать, что у Вас стать турком точно не получится.
Вообще вопрос "Кем быть" - многие люди много раз пытались решить.
Моя племянница сделала проще: вышла замуж за еврея, теперь гражданка Израиля и ведет ДЛЯ РОССИЯН по инету сумасшедшие дорогие курсы по психологии.
Сам удивляюсь: люди клюют и клюют. Оказалось, что рассказать тебе, что ты не совсем дурак - и деньги платят, и востребовано. А сейчас - так вообще...
Востаннє редагувалось akurt в Суб 11 кві, 2020 21:58, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9620
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 573574575576577 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 884, 885, 886
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8858 6927920
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 02:12
cherchiltank
24760 16546852
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
10012 6254014
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама