Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 505506507508509 ... 1000>
Повідомлення Додано: Чет 30 кві, 2020 09:56

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:Загалом у виконавчих органах ЛМР працюють 1810 осіб


єтіть калатіть скільки дармоїдів!

я б в 10 разів врізав штат
greenozon
 
Повідомлень: 16174
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Чет 30 кві, 2020 10:16

  greenozon написав:
  jump написав:Загалом у виконавчих органах ЛМР працюють 1810 осіб


єтіть калатіть скільки дармоїдів!

я б в 10 разів врізав штат


в 10 раз... а де має працювати дружина, коханка, дочка, кум, сват, брат. в приватні структури їх на запихнеш, всіх принаймні, власник просто так гроші платити не буде.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 кві, 2020 10:27

  wild.tomcat написав:
  greenozon написав:
  jump написав:Загалом у виконавчих органах ЛМР працюють 1810 осіб


єтіть калатіть скільки дармоїдів!

я б в 10 разів врізав штат


в 10 раз... а де має працювати дружина, коханка, дочка, кум, сват, брат. в приватні структури їх на запихнеш, всіх принаймні, власник просто так гроші платити не буде.


вся ця наволоч приходить просто забирати зарплати...

до речі, голосування про скорочення провалили... навіть сумнівів не було..
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 кві, 2020 14:29

Оренда квартир: як карантин вплинув на орендарів та власників помешкань
https://www.bbc.com/ukrainian/features-52310174
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 кві, 2020 19:51

  Львівський БатяР написав:
  jump написав:
  1472580369 написав:Оренда то падає в тан-тарари, а от забудовники, навіть, на гривню не опустили ціни за останній місяць!
Чи вже після карантину почнуть рух в долини?


з валютної гілки:

"Могу прокомментировать слухи о повышении цен, как сотрудник достаточно крупной девелоперской компании в Одессе. Ничего подобного нет. Есть снижение, маскируемое следующим образом: специальный курс доллара для расчетов: у кого 26, а у кого и 25,5; скидки, которые даются индивидуально (в зависимости от условий оплаты, до 10%); рассрочка без удорожания (под реальный 0 процентов годовых). Пишут о повышении, в надежде подстегнуть спрос, который снизился"


Один мій товариш ще раніше задумав покращити свої житлові умови - придбавши 2к квартиру, а 1к в якій він зараз проживає, планувалось віддати в довготривалу оренду.
Так вийшло, що в 2019 необхідна сума +/- була, і з огляду на те, що ціни зростали, окресливши райони які йому подобались він десь з вересня почав потрохи маніторити ринок. Розглядалась як і вторинка в хорошому стані (після ремонту - без пєців, без ЦО з правильним плануванням) так і первинний ринок. Хоч Я не фахівець, на мене було покладено роль другої пари очей - мол пішли, може я чогось не помічу, то може ти замітиш.
До чого я це вів:
1) на первинці ще до кризи забудовники готові були йти на поступки (з того, що відвідано, нам сходу було озвучено знижку 8 - 10%) .
2) на вторинці хороші варіанти розлітались миттєво. Те, що висіло або було ніяке або коштувало нереальних грошей.
Пофакту - обійшли кілька десятків квартир, прийшла криза і не куплено нічого.
Іхоча зараз ідея/бажання товариша втратило актуальність. Як Я, так і він по звичці час від часу переглядаємо оголошення.

Моя думка по вторинці на моменті:
1. Частина продавців нікуди не поспішає. Складається враження, що люди тупо викотили ціну за яку готові розстатись зі своєю квартирою, і на ринок, і на ситуацію в світі, і в країні їм пох....
2. Інша частина - ті хто хотів продати, розуміють, що зараз не найкращий час і відклали своє рішення на потім
3. Залишились ті кому горить. Поки їх не так багато, ну і хороші варіанти (ціна/якість) продовжують продаватись швидко.

По первинці:
1. Заперечення
2. Гнів
3. Торг
4. Депресія
5. Прийняття
Це етапи типової реакції людини на негативні новини.
Так от, мені здається, що більшісь забудовників ще знаходяться на стадії заперечення, пройшло ще не достатньо часу - всього 1-1,5 місяця (від початку того всього шухеру)! Чомусь Я відчуваю, що головні дисконти нас чекають попереду....

Все більш-менш вірно, але ще є етап на початку кризи, коли не усі покупці "роздуплилися", що ціна буде падати або в паніці витягнули усі депо і вважають гроші пристроіти краще в нерухомість або типаж, який я називаю "коррупціонери" - вони завжди потрохи гребуть і гроші так ховають (але іх мало).
Зараз час, коли дійсно на вторинці можуть сплисти "перлини".
Колись у 99-му так купив. До речі тоді квартири "під бізнес" на перших поверхах на Дорошенка, проспектах, інших прохідних вулицях коштували копійки.
Зараз в першу чергу з кредитних може щось гарне вистрілити.
А яка сума на 2-кімнатну орієнтовно планувалась до витрат?
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 01 тра, 2020 01:18

Якщо ми говоримо про вторинку то сума коливалася в залежності від стану (давність і якість ремонту) і пакету який би входив в ціну квартири (нпр. Мможливість використання меблів і побутової техніки попереднього власника). Я б сказав так.. Десь від 1000/м2 за варіант де треба трохи прикластись, до 1200/м2 за варіан заїзджай та живи.
Первинка десь 1100/м2 за близький до здачі або зданий не терміт.
Бажаний метраж від 60-70м2.
Поверх не перший не останній.
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 01 тра, 2020 12:40

Заробітчани в Україні можуть обвалити ціни на будівельному ринку – аналітики

Українські заробітчани, які через карантин по всьому світу були змушені повернутися додому, можуть обвалити ціни на будівельні послуги.

Про це з посиланням на аналітиків ринку повідомляє видання UBR. Так, за приблизними оцінками, кількість будівельників в Україні за рахунок заробітчан може вирости на 30-40%. А це, в свою чергу, сильно обвалить цінники на роботи.

"До червня вони будуть прагнути всіма правдами і неправдами виїхати в Європу. Але якщо до літа не вийде, то вони змушені будуть на цей сезон залишитися в країні. Відповідно пропозиція збільшиться, що може спричинити зниження рівня зарплат в середньому на 20%. Крім цього , очікується, що будматеріали при падінні попиту, за умови більш-менш стабільної економіки, також знизяться на цей же відсоток", – розповіла директор з маркетингу проекту POLARIS Home & Plaza Анжеліка Саакян.

Ситуація може дещо зміниться ближче до літа, якщо будівельники що приїхали з заробітків, зрозуміють, що повернутися назад за кордон у них не вийде (літаки і наземний транспорт можуть як і раніше ходити з обмеженнями), то вони можуть хлинути на внутрішній ринок зі своєю пропозицією.
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 тра, 2020 15:35

  Львівський БатяР написав:Якщо ми говоримо про вторинку то сума коливалася в залежності від стану (давність і якість ремонту) і пакету який би входив в ціну квартири (нпр. Мможливість використання меблів і побутової техніки попереднього власника). Я б сказав так.. Десь від 1000/м2 за варіант де треба трохи прикластись, до 1200/м2 за варіан заїзджай та живи.
Первинка десь 1100/м2 за близький до здачі або зданий не терміт.
Бажаний метраж від 60-70м2.
Поверх не перший не останній.

За вторинку майже так. Може бути трошки менше. Первинка ж як на мене дешевша має бути. Хоча я не дуже в первинці спєц.. Там хіба , що пданування (як правило) краще.
Я спитав, бо в мене є варіант (купували дітям і здаємо), але дітям вже не треба. Одне за бугром і вже там має, друге - має ткт і каже. щоби я продав. Чухаю "рєпу" :roll:
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 02 тра, 2020 15:40

  jump написав:Заробітчани в Україні можуть обвалити ціни на будівельному ринку – аналітики

Українські заробітчани, які через карантин по всьому світу були змушені повернутися додому, можуть обвалити ціни на будівельні послуги.

Про це з посиланням на аналітиків ринку повідомляє видання UBR. Так, за приблизними оцінками, кількість будівельників в Україні за рахунок заробітчан може вирости на 30-40%. А це, в свою чергу, сильно обвалить цінники на роботи.

"До червня вони будуть прагнути всіма правдами і неправдами виїхати в Європу. Але якщо до літа не вийде, то вони змушені будуть на цей сезон залишитися в країні. Відповідно пропозиція збільшиться, що може спричинити зниження рівня зарплат в середньому на 20%. Крім цього , очікується, що будматеріали при падінні попиту, за умови більш-менш стабільної економіки, також знизяться на цей же відсоток", – розповіла директор з маркетингу проекту POLARIS Home & Plaza Анжеліка Саакян.

Ситуація може дещо зміниться ближче до літа, якщо будівельники що приїхали з заробітків, зрозуміють, що повернутися назад за кордон у них не вийде (літаки і наземний транспорт можуть як і раніше ходити з обмеженнями), то вони можуть хлинути на внутрішній ринок зі своєю пропозицією.

іх фактор не впилне (в основному). велика частина має робочі візи, інші -оформлять сезонні.
Ціни впадуть незалежно від них (ІМХО).
Тим більше знаючи іх психологію, більшість не буде (принаймі декілька місяців) погоджуватись на мала для них зп. А от ті, що тут працювали - скорше підуть на зниження зп.
Ринок цей досить інертний. Лаг десь місяців 6. Тим більше, що зараз карантин використовують ті ж заклади харчування для ремонтів (ті, хто незакредитований).
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 тра, 2020 19:34

  athena1 написав:
  Львівський БатяР написав:Якщо ми говоримо про вторинку то сума коливалася в залежності від стану (давність і якість ремонту) і пакету який би входив в ціну квартири (нпр. Мможливість використання меблів і побутової техніки попереднього власника). Я б сказав так.. Десь від 1000/м2 за варіант де треба трохи прикластись, до 1200/м2 за варіан заїзджай та живи.
Первинка десь 1100/м2 за близький до здачі або зданий не терміт.
Бажаний метраж від 60-70м2.
Поверх не перший не останній.

За вторинку майже так. Може бути трошки менше. Первинка ж як на мене дешевша має бути. Хоча я не дуже в первинці спєц.. Там хіба , що пданування (як правило) краще.
Я спитав, бо в мене є варіант (купували дітям і здаємо), але дітям вже не треба. Одне за бугром і вже там має, друге - має ткт і каже. щоби я продав. Чухаю "рєпу" :roll:

На первинку закладали таку суму бо в бажаних локаціях обмежена кількість будівництва. Що до кращого в первинці, до планування додавби нові комунікації ну і можливо сусідів (відсутність пяниць і наркетів)
Що таке ткт?
Львівський БатяР
 
Повідомлень: 433
З нами з: 25.12.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 82 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 505506507508509 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537530
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919789
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220683
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама