Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 61586159616061616162 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:02

  zРадио написав:
  andrijk777 написав:zРадио
Остання середня(за березень 2020) = 427$ - максимальна за усю історію. Більша ніж в березні 2013(401$). Але кремлеботи продовжують говорити на чорне біле.
Частіше за зеків голосуйте, тоді швидше Швейцарію доженемо.


Тролльчик, человеку, знающему цифры, легко понять, что я взял средние зарплаты за год, а не максимальные средние, зафиксированные в течение года! На 2020-й специально поставил штрих-пунктир, что значит - прогноз. Если ты считаешь, что зарплаты в 2020-м продолжат расти, то я даже не знаю, что предложить - просто не писать на финансовом форуме, по крайней мере пока не получишь соответствующее образование...

Что стоят зарплаты без стоимости потребительской (реальной, а не нарисованный в кабмине) корзины с коммунальными
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:13

shapo
Січень 1993 мінімальна 4600 крб______січень 2020 мінімальна 4723 грн
житнього хліба - 33 крб.,___________________________17
свинина - 825 крб. за кг,___________________________120
яловичина - 715 крб.,_______________________________150
літр молока - 79 крб.,______________________________30
сметани - 352 крб.,_________________________________100
десяток яєць - 344 крб.,____________________________25
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27413
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:15

  andrijk777 написав:budivelnik
Немає сенсу спілкуватись з розумово відсталими.
зРадіо і фрізе хоч і кремлеботи, але пишуть достатньо аргументовано. З ними є сенс спілкуватись.
Але спілкуватись з "пластинкою"... ну не знаю...

Лихо у вас получается: себя сами обозначили сторонниками-защитниками интересов Украины, а оппонентов кремлеботами и т.п.

И с такой изначально дико брехливой позицией ещё что-то о сенсi cпiлкування рассуждаете.
Цирк...
detroytred
 
Повідомлень: 28291
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:17

  budivelnik написав:zРадио
Та на мінімальну ( бо вона визначається Законом,а тому не може піддаватись маніпулюванням)


Не-не-не, дружище, при гиперинфляции бюджетное законотворчество всегда будет отставать от реакции рынка, в том числе по своевременному переклеиванию ценников на все товары и услуги, которые и формируют доходы, с которых платятся зарплаты. В бюджетной же сфере минимальная зарплата - это триггер тарифной сетки, а не модальное значение (мода, на всякий случай - это наиболее встречаемая величина в выборке).

Ты ляпнул абсолютнейшую глупость, и пытаешься сделать хорошую мину. 5 долларов в месяц, а уж тем более меньше - это физиологическая смерть, и точка! По крайней мере при текущем ППС.

Ну а если по ППС 1 доллар в Украине в 1991-м соответствовал не 3-м долларам в США, как сегодня, а 50-и, то каким шлангом ты решил прикинуться, сравнивая его в динамике с сегодняшним? :roll: :roll:

Вот тебе ВВП по ППС на душу - посмотри и осознай глубину лужи, в которую ты сел, занимаясь пропагандонством! Максимальная амплитуда за все годы независимости - 2,6 раз. От 3500 до 9300. А если брать 1991-й, то вообще 1,5 раза (9300/6200). Но ума, совести и лживых мотивов хватает рассказывать о "50-кратном росте"...

Зображення
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:22

Re: Політичні дискусії

  zРадио написав:Ну а если по ППС 1 доллар в Украине в 1991-м соответствовал не 3-м долларам в США, как сегодня, а 50-и, то каким шлангом
Ти б якось визначився
Я ляпнув
Чи а єслі
Чи ти шлангом прикинувся....
1 Є вартість долара в США і інфляція в США - це одне
2 Є вартість Доллара в Україні... і інфляція долара в Україні яка залежить від ...кількості наявних доларів в Україні.а не зміні кількості доларів в США

Таким чином
ППС - це добре. але
Я в 1992 мав 27 років і працював в Будівельному Управлінні у Львові майстором на зарплату в 3 долари....
Скільки ти мав в 1992 і що ти можеш сказати про свій досвід 1992 року?
Взяв якусь інформацію з книжки, яку написав такий самий невіглас як ти?

Тому
Є цифри
Цифри в доларах говорять
Перше - Зарплата в доларах з 1991 по 2020 рік -мінімальна зросла у 58 разів.середня у 74 рази
Друге - це не говорить про те що ми стали жити краще в 74 рази
Третє, згідно з цієї таблички
  budivelnik написав:Січень 1993 мінімальна 4600 крб______січень 2020 мінімальна 4723 грн
житнього хліба - 33 крб.,___________________________17
свинина - 825 крб. за кг,___________________________120
яловичина - 715 крб.,_______________________________150
літр молока - 79 крб.,______________________________30
сметани - 352 крб.,_________________________________100
десяток яєць - 344 крб.,____________________________25
Видно що ми стали жити краще від 3 до 5 разів
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27413
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:33

Музична пауза

  detroytred написав:
  andrijk777 написав:budivelnik
Немає сенсу спілкуватись з розумово відсталими.
зРадіо і фрізе хоч і кремлеботи, але пишуть достатньо аргументовано. З ними є сенс спілкуватись.
Але спілкуватись з "пластинкою"... ну не знаю...

Лихо у вас получается: себя сами обозначили сторонниками-защитниками интересов Украины, а оппонентов кремлеботами и т.п.

И с такой изначально дико брехливой позицией ещё что-то о сенсi cпiлкування рассуждаете.
Цирк...

Таке буває. Цирк поїхав, клоуни залишилися... :)
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Суб 23 тра, 2020 17:39, всього редагувалось 1 раз.
Козак-характерник
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 30199
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2190 раз.
Подякували: 2291 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:35

  budivelnik написав:
  zРадио написав:Ну а если по ППС 1 доллар в Украине в 1991-м соответствовал не 3-м долларам в США, как сегодня, а 50-и, то каким шлангом
Ти б якось визначився
Я ляпнув
Чи а єслі
Чи ти шлангом прикинувся....
1 Є вартість долара в США і інфляція в США - це одне
2 Є вартість Доллара в Україні... і інфляція долара в Україні яка залежить від ...кількості наявних доларів в Україні.а не зміні кількості доларів в США

Таким чином
ППС - це добре. але
Я в 1992 мав 27 років і працював в Будівельному Управлінні у Львові майстором на зарплату в 3 долари....
Скільки ти мав в 1992 і що ти можеш сказати про свій досвід 1992 року?
Взяв якусь інформацію з книжки, яку написав такий самий невіглас як ти?

Тому
Є цифри
Цифри в доларах говорять
Перше - Зарплата в доларах з 1991 по 2020 рік -мінімальна зросла у 58 разів.середня у 74 рази
Друге - це не говорить про те що ми стали жити краще в 74 рази
Третє, згідно з цієї таблички
  budivelnik написав:Січень 1993 мінімальна 4600 крб______січень 2020 мінімальна 4723 грн
житнього хліба - 33 крб.,___________________________17
свинина - 825 крб. за кг,___________________________120
яловичина - 715 крб.,_______________________________150
літр молока - 79 крб.,______________________________30
сметани - 352 крб.,_________________________________100
десяток яєць - 344 крб.,____________________________25
Видно що ми стали жити краще від 3 до 5 разів

Дураков не раз ловил, на идиотизме:
1. Индекс Доу - Джонса? за этот период?
2. Наполнение собственной валюты?
Обеспечение товаром, налоговый сбор, сбор прибыли с производства?

Вам стоило изначально изучить Де Голля.... а, ведь и немец пошел по тому же пути.
Востаннє редагувалось Kudrjavuy в Суб 23 тра, 2020 17:54, всього редагувалось 1 раз.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:39

  detroytred написав:Лихо у вас получается: себя сами обозначили сторонниками-защитниками интересов Украины, а оппонентов кремлеботами и т.п.
Наприклад в мене Ви( ЛАД ) позначені як совкофіл...
Зрадіо - проплачений ольгінець( саме проплачений і на роботі)
Фріз - плаваючий( між БЮ і невідомо ким) одесит
КХ - примітивний мудельман
Шапо - старий єврей.якому життя не миле
При цьому - в моєму розумінні це позначення не є принизливим...це просто позначення ,яке на мою думку більш характеризує Вашу поведінку/вподобання як совкофільна ніж українофільна....
Як на мене-це нормально коли людина любить ту атмосферу в якій прожила 70% свого життя...
Є виключення, але на те вони й виключення.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27413
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 18:17

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Лихо у вас получается: себя сами обозначили сторонниками-защитниками интересов Украины, а оппонентов кремлеботами и т.п.
Наприклад в мене Ви( ЛАД ) позначені як совкофіл...
Зрадіо - проплачений ольгінець( саме проплачений і на роботі)
Фріз - плаваючий( між БЮ і невідомо ким) одесит
КХ - примітивний мудельман
Шапо - старий єврей.якому життя не миле
При цьому - в моєму розумінні це позначення не є принизливим...це просто позначення ,яке на мою думку більш характеризує Вашу поведінку/вподобання як совкофільна ніж українофільна....
Як на мене-це нормально коли людина любить ту атмосферу в якій прожила 70% свого життя...
Є виключення, але на те вони й виключення.

Ключевое - *як на мене*))

С Вашей логикой, например, рабы-холопы-крепостные - то есть пересичным подоболася атмосфэра)), в которой они провели бОльшую часть своего жития.

Кроме того, Вы почему-то опустили вариант: могло нравится и в Союзе (брежневском застойном), но ещё больше!!! гораздо больше!!! нравится в незалежнiй Украине, которая на пути к демократии с европейскими ценностями.

Короче: Вы зачем-то подгоняете оппонентов в свои, какие Вам захотелось, рамки и на этом очень объективном)) основании делаете УДОБНЫЙ, КАКОЙ ВАМ ЗАХОТЕЛОСЬ, вывод.
Естественно, как минимум, оскорбительный для оппонента.
Как максимум -- вообще ярлык врага, преступника.

*проплаченый ольгинець*- это преступник. За это не порицание, а реальный срок.
Но у Вас лёгкой рукой легко получается ...
Востаннє редагувалось detroytred в Суб 23 тра, 2020 18:20, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 28291
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 18:19

  zРадио написав:
  budivelnik написав:Зрадіо - проплачений ольгінець( саме проплачений і на роботі)
А budivelnik - проплаченный польский агент (именно проплаченный и именно агент).
Как в том анекдоте - я свое мнение сказал, а вы решайте. То, что доказательств нет - то фигня. Считает, что СССР в 1939-м Львов не вернул, а захватил - польский агент. Ну а какой агент да без оплаты - значит проплаченный. Вуаля :mrgreen: PS: не уверен, что даже после этого упражнения тролль поймет, где допускает когнитивную ошибку. Но хоть попытаюсь
Ти допускаєш кілька помилок
1 Для мене (на відміну від тебе) Львів -місто українське по кільком причинам
Перша - її заснував український Король Данило Галицький
Друга - переважна кількість жителів у Львові( більше 80%) - українці
Третя - Львів знаходиться на території України
Четверта - жоден політичний діяч сьогоднення крім російського мудельмана пуйла - не оспорює те що Львів - це Україна
Пяте - тільки парочка кремлеботів ( і це не дивно ,адже підлеглі на те й підлеглі, щоб виконувати будь-який брєд свого лідера) - оспорює те що Львів це Україна( висуваючи при цьому фантазії про те якби не...сталін .пуйло.пілсудський.марсіани.австро-угорці і так далі...)
2 Виходячи з п1 - я точно не можу бути пропольським
3 Виходячи з того що ти плаваєш в багатьох питаннях, по яким українець може отримати відповідь(наприклад яка фабрика випускає батончики Марс/Снікерс для України) я роблю висновок,що твій офіс знаходиться за межами України, бо тільки там, батончики московської фабрики (на чому ти довго і нудно настоював)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27413
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 61586159616061616162 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама