Третина українців живуть у місті без гарячої води...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:57

Третина українців живуть у місті без гарячої води...

Пропонуємо до обговорення:
Під час карантину, який вдарив по ринку праці, ЮНІСЕФ з'ясував, скільки українців провели його в самих некомфортних умовах.

Дивися повний текст Третина українців живуть у місті без гарячої води (інфографіка).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99831
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 17:57

я взагалі відключив централізоване гаряче водопостачання і вам раджу ;)
oleg_mishyn
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10
З нами з: 03.05.16
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 тра, 2020 21:01

Мається на увазі немає центрального постачання гарячої води, чи якщо є, скажімо, електричний водонагрівач, вважається, що є?
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2020 10:44

Читати повністю статю треба
Так, не мають 43,8% – туалету всередині житла сімей з дітьми в сільській місцевості.
Який бойлер якщо туалету немає.
pogorelets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 495
З нами з: 16.07.14
Подякував: 5 раз.
Подякували: 58 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2020 10:53

  pogorelets написав:Читати повністю статю треба
Так, не мають 43,8% – туалету всередині житла сімей з дітьми в сільській місцевості.
Який бойлер якщо туалету немає.


При населении Украины примерно в 35 млн человек и сельском населении в 30%, получаем что примерно 4-5 млн не имеют туалета внутри дома/квартиры.
Shram
 
Повідомлень: 3249
З нами з: 26.03.16
Подякував: 174 раз.
Подякували: 980 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 24 тра, 2020 11:08

Re: Третина українців живуть у місті без гарячої води...

  pogorelets написав:Читати повністю статю треба
Так, не мають 43,8% – туалету всередині житла сімей з дітьми в сільській місцевості.
Який бойлер якщо туалету немає.
Я прочитав повністю і загалом цифри дещо розрізнені, до цифри туалетів всередині житла у мене запитань немає. Мене цікавить цифра гаряче водопостачання у великих і маленьких містах. Як оцінюється наявність гарячого водопостачання, за наявністю центрального гарячого водопостачання, чи якщо немає центрального, але є індивідуальний водонагрівач, вважається, що є гаряче водопостачання?
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 25 тра, 2020 02:52

0mage0, индивидуальный нагреватель странновато называть снабжением. Воду можно и в лесу на костре вскипятить. Вряд ли это в статистику включали. Ну а центральное... В таком немаленьком городе, как Одесса, оно для галочки уже довольно давно (да и даже в хорошие времена было только в отопительный сезон). Уже даже водоканал признал, что его нет, и разрешил не поверять счётчики на этой трубе. Весь город живёт на индивидуальных бойлерах (в новых комплексах - на котельных самого комплекса) и счастлив. Но формально труба есть. Как такой вариант виден в статистике - ХЗ.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4401
З нами з: 23.03.18
Подякував: 26 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 25 тра, 2020 09:06

  moveton написав:0mage0 , індивідуальний нагрівач дивно називати постачанням. Воду можна і в лісі на багатті закип'ятити. Навряд чи це в статистику включали. Ну а центральне ... В такому немаленькому місті, як Одеса, воно для галочки вже досить давно (та й навіть в хороші часи було тільки в опалювальний сезон). Уже навіть водоканал визнав, що його немає, і дозволив не повіряти лічильники на цій трубі. Все місто живе на індивідуальних бойлерах (в нових комплексах - на котельних самого комплексу) і щасливий. Але формально труба є. Як такий варіант видно в статистиці - ХЗ.

Ну так, такий варіант мені теж відомий. Коли нібито є, але по факту користуватися неможливо. Власне, я вважав, що у більшості міст ситуація така, що або ГВП немає офіційно, або по факту немає. Тому ці цифри з дослідження я спочатку сприйняв як кількість людей, у яких по факту немає гарячої води в крані, центральної чи з індивідуального водонагрівача.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 317
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 бер, 2024 08:36
fler
1 320
Переглянути останнє повідомлення
Вів 19 бер, 2024 05:56
moveton
6 564
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 09:38
Investor_K
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама