Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 509510511512513 ... 999>
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 21:20

  Козак-характерник написав: Теж Львів привабив? :) Велике село, в порівнянні з київським мегаполісом. Менше метушні. :)


Я просто думаю Казаче,у Львова есть хоть какое то будующее,в отличии....от всей Украины,как ни прискорбно мне эту фразу писать.Львов-это великий город с историей,с отличной,хоть и ушатанной архитектурой,отличным расположением и логистикой из за его приближенности к Европе и прочими "ништяками" :lol: Его бы "почистить,помыть и запустить снова" (ДДТ) ....да некому.
osafly
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1637
З нами з: 29.05.14
Подякував: 117 раз.
Подякували: 492 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 21:35

  osafly написав:
  Козак-характерник написав: Теж Львів привабив? :) Велике село, в порівнянні з київським мегаполісом. Менше метушні. :)


Я просто думаю Казаче,у Львова есть хоть какое то будующее,в отличии....от всей Украины,как ни прискорбно мне эту фразу писать.Львов-это великий город с историей,с отличной,хоть и ушатанной архитектурой,отличным расположением и логистикой из за его приближенности к Европе и прочими "ништяками" :lol: Его бы "почистить,помыть и запустить снова" (ДДТ) ....да некому.

Повністю погоджуюся! Тому й ціни іноді вище київських. Найзахідніший кордон. Пуйло навряд чи сунеться сюди. А в найгіршому варіанті, якщо псевдоеліта доканає державу, Польща пригадає 1939 і опинимося в Євросоюзі. Якби це цинічно не звучало, але реальність така і вважаю, що це один із факторів такого високого ціннику на нерухомість. Хто мислить стратегічно, тримає в голові такий сценарій. Київ мене взагалі не цікавить.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 21:57

  osafly написав:
  Козак-характерник написав: Теж Львів привабив? :) Велике село, в порівнянні з київським мегаполісом. Менше метушні. :)


Я просто думаю Казаче,у Львова есть хоть какое то будующее,в отличии....от всей Украины,как ни прискорбно мне эту фразу писать.Львов-это великий город с историей,с отличной,хоть и ушатанной архитектурой,отличным расположением и логистикой из за его приближенности к Европе и прочими "ништяками" :lol: Его бы "почистить,помыть и запустить снова" (ДДТ) ....да некому.

Є схожі думки, але є також деякі незрозумілості, що буде з власністю чи нами, якщо трапиться Лемберг :?:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 22:00

  change_pm написав:Є схожі думки, але є також деякі незрозумілості, що буде з власністю чи нами, якщо трапиться Лемберг :?:

Давайте не нагнітати. Бум вирішувати проблеми по мірі їх надходження. Польща - член Євросоюзу. Так що нової пацифікації точно не отримаємо. :) Новобуди, так точно чисті. З нерухомістю у центрі, звісно можуть бути варіанти.
Востаннє редагувалось Козак-характерник в Сер 27 тра, 2020 22:01, всього редагувалось 2 разів.
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 22:01

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  Козак-характерник написав:Повністю погоджуюся! Тому й ціни іноді вище київських. Найзахідніший кордон. Пуйло навряд чи сунеться сюди. А в найгіршому варіанті, якщо псевдоеліта доканає державу, Польща пригадає 1939 і опинимося в Євросоюзі. Якби це цинічно не звучало, але реальність така і вважаю, що це один із факторів такого високого ціннику на нерухомість. Хто мислить стратегічно, тримає в голові такий сценарій. Київ мене взагалі не цікавить.


Все верно Казаче..На счет Пуйла,ему гемор ни к чему,Львов ему не нужен однозначно,в отличии от остальной Украины.Вон Одесса-какой замечательный город,во всех отношениях...Но..Но...Но...Я не понаслышке знаю..Я в Одессе столько времени в год проводил...Не на отдыхе,нет...Жил..частями своей жизни.Знаю всю поднаготную..Хотел переезжать даже одно время..Люблю Одессу.Но после 2014г-оставил эти планы назавжды..Для меня Харьков и Одесса-это два нестабильных очага и зона риска,после всех событий.Но Львовские цены-реально шокируют...Причем,последние два года-нехило так скакануло...Я еще в 2015-17 присматривался,потом как то потерял интерес...Но не было таких цен-точно знаю.ЖК Британия строилась-вполне все в адеквате было.До сих пор жалею что не "вкис"..А теперь вот "бубочка" пришел и повеяло г....пардон,"ветром перемен....галимых" А тут такі прайси.
osafly
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1637
З нами з: 29.05.14
Подякував: 117 раз.
Подякували: 492 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 22:03

  osafly написав:Все верно Казаче..На счет Пуйла,ему гемор ни к чему,Львов ему не нужен однозначно,в отличии от остальной Украины.Вон Одесса-какой замечательный город,во всех отношениях...Но..Но...Но...Я не понаслышке знаю..Я в Одессе столько времени в год проводил...Не на отдыхе,нет...Жил..частями своей жизни.Знаю всю поднаготную..Хотел переезжать даже одно время..Люблю Одессу.Но после 2014г-оставил эти планы назавжды..Для меня Харьков и Одесса-это два нестабильных очага и зона риска,после всех событий.Но Львовские цены-реально шокируют...Причем,последние два года-нехило так скакануло...Я еще в 2015-16 присматривался,потом как то потерял интерес...Но не было таких цен-точно знаю.ЖК Британия строилась-вполне все в адеквате было.До сих пор жалею что не "вкис"..А теперь вот "бубочка" пришел и повеяло г....пардон,"ветром перемен....галимых" А тут такі прайси.

Не лише ці міста, увесь схід, та й центр під питанням. Запоріжжя - улус Ахмєт-паши взагалі. Чим західніше, тим спокійніше. Я ще 2012 почуяв, куди вітер дує. Раздолбаї при владі, хапуги, вбивці...ну нах їх... :mrgreen:
Козак-характерник
2
 
Повідомлень: 30188
З нами з: 09.10.12
Подякував: 2184 раз.
Подякували: 2287 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 27 тра, 2020 22:15

Re: Якого милого така ціна на Львівську Нерухомість?!

  osafly написав:Ваши застройщики во Львове,смотрю совсэм потерялись с ценами или "уху ели"(ну,переели ухи) Самоцвет,цены выкатывает по 29тыс/м за однушку,со сдачей в 2022г.По переуступке,можно купить здесь же, в уже зданом или достраивающемся доме за ту же цену...практически.
Риэль с его "пустырно-мусорным" Шенгеном,разговаривают так,типо какого ...уя тебе надо? Ничего уже нет и все разобрали,пытаются впарить какие то нелеквиды,такое впечатление что набивают цену..Срочно нужен кризис и доллар по 40,чтоб Львовских застройщиков с их практически Киевскими ценниками,немного привести в чувство.
Казак,не порядок в городе Лева.Инвесторов обижають!

  osafly написав:Та чекаю..На таку "ситуевину" в краіні с подальшим погіршенням платеспроможності,це якась діч,трамати такі ціни,єквіваленті Киівским новобудовам у центральних,та прицентральних районах міста біля метро.

От!!!!!!!
А то я думав, що сплю і лише я бачу НЕАДЕКВАТНІ ЦІНИ акуєвших забудовників!!!!
Дивлячись на їхні ціни, то складається враження, що зараз не пандемія всюди і не жосткий карантин минає, а пік розкидання грошей з гелікоптерів!!!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 07:17

Близько 50% ресторанів у Львові не витримають цього»
Ресторатор Вардкес Арзуманян розповів про вихід з кризи після карантину

Власник п’яти львівських ресторанів, де працює близько 100 людей, розповів про те, як карантин вплинув на бізнес і спрогнозував, чим ця криза може завершитись.

«Таким чином закривати ресторани не можна»

Ви були напевно першим з помітних львівських рестораторів, хто заявив про закриття своїх закладів на карантин. Чи на той момент ви мали якийсь план, стратегію, що робити далі, зокрема з працівниками?

Ще у січні-лютому відчувалось наближення тої кризи, і в кінці лютого ми всі наші заклади привели до надзвичайного стану і по витратах і по робочих днях. Відчувалось, що от-от воно може початись. Єдине, чого я боявся на той час і чому я казав, що треба закриватись – я боявся, що буде карантин, людям заборонять виходити з дому, а ресторанам скажуть «ну ви там собі працюйте, як хочете». Ось цього я боявся найбільше. Але цього не сталось і нас закрили.

Я спілкувався з владою і пояснював, що таким чином, як це відбулось, закривати ресторани не можна було. У нас лише списання продуктів через те, що ми не мали часу на їх реалізацію, було близько на 70 тис. грн. Тому потрібен якийсь час для того, що ресторани були готові з меншими втратами закритись. Але сталось, як сталось.

Перший місяць ми виплатили всі заробітні плати і сплатили компенсацію всім нашим працівникам за простій, який був з 17 по 31 березня. Я сподівався, що за місяць ми відкриємось, але цього не сталось.

Багато працівників звільнилось? І що ви робили в квітні, коли карантин продовжили?

У нас звільнилось за цей час лише троє людей. Це навіть менше, ніж у нас звільняється у звичайний період. Ми поставили собі завдання зберегти команду і нам це вдалося.

У квітні ми робили виплати за зверненнями, оголосили працівникам, що якщо комусь важко, то він може звернутись до нас за допомогою. Тоді до нас звернулось десь 50 працівників і ми всім допомогли.

«Люди не мають грошей, щоб ходити в ресторани»

Як виглядає ситуація у ресторанах зараз, після відкриття літніх майданчиків?

Справа не в ресторанах. Навіть якщо б нас і не закривали, ми все одно не мали би гостей. Тому що люди настрашені і не мають грошей, щоб витрачати їх на ресторани. І треба в першу чергу, напевно, працювати над цими двома причинами, а не відкривати порожні зали і казати, що щось в нас бізнес не йде.

Нас чекає дуже багато проблем попереду. Бо ці норми, які заклали для відкриття закладів, вони в першу чергу б’ють по львівських закладах, бо у нас дуже багато маленьких кафе. І ці норми, які планують впровадити після відкриття ресторанів [з 10 червня], втричі скорочують кількість посадкових місць. А зменшення кількості посадкових місць у закладах, менших 150 м2 неминуче призведе до банкрутства цих підприємств. Треба готуватися до гіршої ситуації після того, як держава дозволить працювати, але за новими нормами. В принципі, я думаю десь 50% закладів у Львові не витримають.

Хоча є ще такий момент: приклад «Велюра» показав, що можна наплювати на норми. Є такий хуліганський бізнес у Львові теж.

Мабуть, і відсутність туристів теж йде не на користь ресторанам…

Львів має ресторанні традиції і львів’яни самі ходять в ресторани. І навіть якщо не буде туристів, то ми, звісно, менше би заробили, але щось би заробили. Але сам вірус галузь просто вбив.

«Люди, які залишились без грошей, купують гречку»

Маєте який план, як відновлювати повноцінну роботу після карантину? Скільки часу це може зайняти?

Ми сьогодні не бачимо горизонтів і не можемо нічого планувати, складати якусь стратегію. З наших п’яти діючих закладів, один ми не змогли відкрити, бо він не має літнього майданчика, тому персоналу закладу виплачуємо зарплати, щоб вони в нас притримались. На жаль, підтримати музикантів, які в нас виступали, ми не маємо можливості. Хоча ми розуміємо, що їм дуже важко.

Підтримка від влади – вона є, ви її відчуваєте?

Ми сиділи з юристами і переглядали те, що пропонує влада для підтримки бізнесу. Прийнято багато всього безглуздого. Прийняли вони, що ми можемо відправити працівників у відпустки за свій рахунок у зв’язку з карантином. Але забули внести зміни у кодекс законів про працю. Тому наші юристи нам радили цього не робити. І таких прикладів є багато. І от все отак написано на коліні.

Добре, а які кроки необхідні, щоб допомогти ресторанам вийти з кризи? Що зараз найважливіше, на вашу думку?

У першу чергу, треба підтримати тих людей, які ходять до нас їсти, щоб вони мали змогу до нас ходити. І по-друге, вони [представники влади] мали би підтримати людей, які залишились без роботи на час простою. Бізнесу більше нічого не треба. Давати бізнесу якісь гроші не треба, ми вистоїмо і відновимося. А люди, якщо вони залишились без грошей, то вони купують гречку.
jump
 
Повідомлень: 4200
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 08:07

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  jump написав:У першу чергу, треба підтримати тих людей, які ходять до нас їсти, щоб вони мали змогу до нас ходити. І по-друге, вони [представники влади] мали би підтримати людей, які залишились без роботи на час простою. Бізнесу більше нічого не треба. Давати бізнесу якісь гроші не треба, ми вистоїмо і відновимося. А люди, якщо вони залишились без грошей, то вони купують гречку

І тут треба з гелікоптера гроші розкидати! :)
Ні, ну як вони собі це думають?
Звідки в бідної країни гроші, щоб роздати допомогу пересічним, як за кордоном?

Просто не всіх потрібно було закривати на карантин, а тільки ввести карантинні правила, як зараз!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 08:14

  osafly написав:
  Козак-характерник написав: Теж Львів привабив? :) Велике село, в порівнянні з київським мегаполісом. Менше метушні. :)


Я просто думаю Казаче,у Львова есть хоть какое то будующее,в отличии....от всей Украины,как ни прискорбно мне эту фразу писать.Львов-это великий город с историей,с отличной,хоть и ушатанной архитектурой,отличным расположением и логистикой из за его приближенности к Европе и прочими "ништяками" :lol: Его бы "почистить,помыть и запустить снова" (ДДТ) ....да некому.

Львов конечно красивый но этого мало! Львов поборол коррупцию? Может быть во Львове зарплаты от 1000 евро? Или суперовая медицина? Может Львов свободная экономическая зона? Не обманывайте себя, у Львова перспективы ничем не лучше чем у Мариуполя или Кривого рога, а львовский ценник рассчитан на лохов которые верят в сказку (или брэнд, как хотите), поэтому неадекватно завышен. Шансы получить отрицательную рентабельность высокие. Для тех кто верит в святость львовской земли рекомендую экскурсию в Жолкву. Всего 30 минут пути вернут вас в реальность. Лучше купить кавалерку в Перемышле, там больше перспектив во всех отношениях и тоже город красивый, в том числе окраины!
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Чет 28 тра, 2020 08:24, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22659
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 509510511512513 ... 999>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24711 16513715
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 17:34
Frant
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8770 6901761
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 16:25
BIGor
548 213664
Переглянути останнє повідомлення
Вів 06 лют, 2024 23:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама