Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 511512513514515 ... 1000>
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2020 13:16

  Bolt написав:https://zaxid.net/u_miykrorayoni_pid_goloskom_u_lvovi_zaboronili_nove_budivnitstvo_n1502874
Долю Долі не занесли?! :D

Вибори скоро...потрібно троха притормозити.
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2020 13:22

  Bolt написав:https://zaxid.net/u_miykrorayoni_pid_goloskom_u_lvovi_zaboronili_nove_budivnitstvo_n1502874
Долю Долі не занесли?! :D


забудовник рилом не вийшов. місце приберегли для когось кращого.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 13:04

  Львівський БатяР написав:
  athena1 написав:
  Львівський БатяР написав:Якщо ми говоримо про вторинку то сума коливалася в залежності від стану (давність і якість ремонту) і пакету який би входив в ціну квартири (нпр. Мможливість використання меблів і побутової техніки попереднього власника). Я б сказав так.. Десь від 1000/м2 за варіант де треба трохи прикластись, до 1200/м2 за варіан заїзджай та живи.
Первинка десь 1100/м2 за близький до здачі або зданий не терміт.
Бажаний метраж від 60-70м2.
Поверх не перший не останній.

За вторинку майже так. Може бути трошки менше. Первинка ж як на мене дешевша має бути. Хоча я не дуже в первинці спєц.. Там хіба , що пданування (як правило) краще.
Я спитав, бо в мене є варіант (купували дітям і здаємо), але дітям вже не треба. Одне за бугром і вже там має, друге - має ткт і каже. щоби я продав. Чухаю "рєпу" :roll:

На первинку закладали таку суму бо в бажаних локаціях обмежена кількість будівництва. Що до кращого в первинці, до планування додавби нові комунікації ну і можливо сусідів (відсутність пяниць і наркетів)
Що таке ткт?

ткт - помилка )) :lol: Має де жити. Але в принципі тамі оренда непогана капатиме (на відміну від більшості), хоч вона і просіла.
По нарікам - район Цитадель досить заможній :!:
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 13:15

  Долярчик написав:От я вчора порівнював ціни на 5 об'єктів, яких фіксанув ціни ще на початку року!

Результат за 5міс.:
Переважно, м2 ЗРІС :shock: на 2-3-4тис.грн!(і лише 1 об'єкт майже не зріс -, напевно, там ціна на наступну чергу, де тільки-но починають заливати котлован)

І розумію, що різна стадія готовності(були котловани, а тепер декілька поверхів височіє) - але, чому нема, як не падіння цін, то хоч їх "заморозка"?
- Чи то вони тільки збираються переглядати свої ціни?
(хоч декуди є якісь незначні акції/знижки - але то, мабуть, на неліквідні квартири)

Нагадаю, що я вангую/вірю в поступове просідання цін на РН(я, навіть, перекладаю свої котлетки на осінь-зиму, щоб щось смачненьке тоді вхопити)

Але, забудовники знижувати ціни не поспішають... :roll:

- Ринок інерційний
- дехто з переляку вийшов з депо і шукає куди зайти (і сітки розставили)
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 13:20

  change_pm написав:
  osafly написав:
  Козак-характерник написав: Теж Львів привабив? :) Велике село, в порівнянні з київським мегаполісом. Менше метушні. :)


Я просто думаю Казаче,у Львова есть хоть какое то будующее,в отличии....от всей Украины,как ни прискорбно мне эту фразу писать.Львов-это великий город с историей,с отличной,хоть и ушатанной архитектурой,отличным расположением и логистикой из за его приближенности к Европе и прочими "ништяками" :lol: Его бы "почистить,помыть и запустить снова" (ДДТ) ....да некому.

Є схожі думки, але є також деякі незрозумілості, що буде з власністю чи нами, якщо трапиться Лемберг :?:

Поцікавтесь як це було в Польщі після виходу з під Совка.
В мене одна з хат - відомого поета іхнього...
Але в жінки діда з бабцею забрали колись 3 га біля Ярослав з хатою і госп спорудами...
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 13:25

  vitaliian написав:
  osafly написав:
  Козак-характерник написав: Теж Львів привабив? :) Велике село, в порівнянні з київським мегаполісом. Менше метушні. :)


Я просто думаю Казаче,у Львова есть хоть какое то будующее,в отличии....от всей Украины,как ни прискорбно мне эту фразу писать.Львов-это великий город с историей,с отличной,хоть и ушатанной архитектурой,отличным расположением и логистикой из за его приближенности к Европе и прочими "ништяками" :lol: Его бы "почистить,помыть и запустить снова" (ДДТ) ....да некому.

Львов конечно красивый но этого мало! Львов поборол коррупцию? Может быть во Львове зарплаты от 1000 евро? Или суперовая медицина? Может Львов свободная экономическая зона? Не обманывайте себя, у Львова перспективы ничем не лучше чем у Мариуполя или Кривого рога, а львовский ценник рассчитан на лохов которые верят в сказку (или брэнд, как хотите), поэтому неадекватно завышен. Шансы получить отрицательную рентабельность высокие. Для тех кто верит в святость львовской земли рекомендую экскурсию в Жолкву. Всего 30 минут пути вернут вас в реальность. Лучше купить кавалерку в Перемышле, там больше перспектив во всех отношениях и тоже город красивый, в том числе окраины!

Перемишль - мертве місто. Пенсіонерське. Вроцла, Катовіце, Гданськ, Познань.
Порівнювати Львів і Жовкву - все одно, що Перемишль і Краків.
Але не весь Львів є ліквідним.
Сестра рік продавала "чешку". Ринкова ціна виявилась на майже 20 відсотків меншою зп "ринкову" :x
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 13:30

Ніколи за нього не голосував, бо знаю давно і знайомий, але цього разу напевно вперше проголосую. Якщо не буде достойноі альтернативи. Вони за останні роки трохи почали виправлятися в плані розвитку транспортую.Хоча дуже повільно , але хоч так.
А хто ще йде з адекватних?
Може я неуважно вивчаю питання.
І ще. Зараз в ЛМР не знати хто пролізе. Козловський і його люди щось не подобаються. А вони - точно тут і Стрийський парк забудують...
athena1
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 18.12.08
Подякував: 91 раз.
Подякували: 279 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 16:34

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  athena1 написав:Ніколи за нього не голосував, бо знаю давно і знайомий, але цього разу напевно вперше проголосую. Якщо не буде достойноі альтернативи. Вони за останні роки трохи почали виправлятися в плані розвитку транспортую.Хоча дуже повільно , але хоч так.
А хто ще йде з адекватних?
Може я неуважно вивчаю питання.
І ще. Зараз в ЛМР не знати хто пролізе. Козловський і його люди щось не подобаються. А вони - точно тут і Стрийський парк забудують...


сама єлейно-гидотна пика хруня викликає шалену відразу з одного лише погляду
вишиванка, складені перед животом руки, вумні слова, траскання господарника перед лохторатом, купівля суддів та прокурорів квартирами, отриманими від забудовників в обмін на узаконення будь-яких порушень...

Серіал Райські кущі

Новий сезон передвиборчого серіалу Андрія Садового.
https://varianty.lviv.ua/71928-serial-raiski-kushchi
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 20:24

  jump написав:
  athena1 написав:Ніколи за нього не голосував, бо знаю давно і знайомий, але цього разу напевно вперше проголосую. Якщо не буде достойноі альтернативи. Вони за останні роки трохи почали виправлятися в плані розвитку транспортую.Хоча дуже повільно , але хоч так.
А хто ще йде з адекватних?
Може я неуважно вивчаю питання.
І ще. Зараз в ЛМР не знати хто пролізе. Козловський і його люди щось не подобаються. А вони - точно тут і Стрийський парк забудують...


сама єлейно-гидотна пика хруня викликає шалену відразу з одного лише погляду
вишиванка, складені перед животом руки, вумні слова, траскання господарника перед лохторатом, купівля суддів та прокурорів квартирами, отриманими від забудовників в обмін на узаконення будь-яких порушень...

Серіал Райські кущі

Новий сезон передвиборчого серіалу Андрія Садового.
https://varianty.lviv.ua/71928-serial-raiski-kushchi

Так там не має за кого голосувати , Кошулинський =Свобода(пупс і тд),Синютка
https://www.google.com/amp/s/zaxid.net/ ... 474387/amp
Як раз поруч мене, виділені ,,АТОшникам''землі вже на повну катушку забудовуються котеджами.Прямо поруч них реклама на дорозі реклама про їх продаж.
Bolt
 
Повідомлень: 2856
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 30 тра, 2020 22:48

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  athena1 написав:Ніколи за нього не голосував, бо знаю давно і знайомий, але цього разу напевно вперше проголосую. Якщо не буде достойноі альтернативи. Вони за останні роки трохи почали виправлятися в плані розвитку транспортую. Хоча дуже повільно, але хоч так.
А хто ще йде з адекватних?


Чесно кажучи, дуже сумно все. Я симпатизую Ярославу Рущишину. Особисто його не знаю, але:
- маю з ним багато спільних знайомих в львівских бізнес-колах, і вони дуже добре про нього відгукуються
- як на мене, він має хороший послужний список, багато речей, які він робить та/або підтримує зі мною резонують (зокрема, УКУ, LvBS, взагалі, його позиція щодо освіти)
- виглядає так, що витримав перевірку Верховною Радою, на відміну від Арахамії, з яким знайомий особисто, який був чи не єдиною людиною, хто дарував надію, що "слуги народу" зможуть щось змінити на краще, за якого я вболівав, але... не так сталося як гадалося.
Мені здається було б класно, як би Рущишин став "нашим Блумбергом", але шансів в нього майже немає. :(

https://zaxid.net/sotsiologi_oprilyudnili_svizhi_reytingi_kandidativ_u_meri_lvova_n1498778

По Садовому в мене "смешанные чувства". З одного боку, ніби вистачає плюсів: ремонти вулиць, поступове вирішення транспортної проблеми, та й, в принципі, розробка/підтримка стратегії розвитку міста (туризм + ІТ). З іншого боку, перетворення Львова на менше комфортне для життя місто (відсутність генплану, безпринципність в земельних питаннях, бездумна забудова і багато чого ще) - це дуже великий мінус для мене :(

Кошулинський - є моменти, за які я його поважаю, але з огляду на дії Свободи в ЛМР останні роки - ні (Львів мав гарні шанси на вирішення транспортної проблеми ще в 2012, і зараз смуги для руху громадського транспорту сприймалися б водіями не так болісно, та й машин могло би бути набагато менше, але... маємо те, що маємо).

Синютка - тут вже написали про землю біля Наварії, плюс його позиція під час сміття-gate'у 2016 - якщо ти ставиш політичні інтереси вище інтересів містян - на вихід.

Юринець - при тому, що я за неї голосував в ВР, ну не бачу я її мером міста.

Васюник - популістів (безкоштовний транспорт) ігноруємо.

Добродомов - не готовий аргументувати фактами, але він в мене в чорному списку, я вже точно не пам'ятаю за що, але це не поодинокі випадки.

Москаленко - він приємний в спілкуванні, сприяє правильним (з моєї точки зору) ініціативам, але "хороший парень - не профессия", на разі, я не бачу його як самостійну фігуру.

Козловський/Квурт - якщо до слуг народу в країні додасться ще ось це у Львові, то для мене це стане дуже сильним стимулом до еміграції :(
Coder
 
Повідомлень: 135
З нами з: 28.02.14
Подякував: 99 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 511512513514515 ... 1000>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537824
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6920013
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 220816
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама