Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 41464147414841494150 ... 11717>
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:07

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  change_pm написав:Мені від цього рве всі шаблони, всі поняття і все розуміння світу і себе! Імхо, але це мазохізм мати 40-80 куе в рік і жити в Києві в такому комплексі.
Всі ж були в Європах і розуміють, що при таких доходах можна і в Польші/Чехії/Англії/Німечині жити і мати набагато кращу якість життя.
Мінімум не буде постійного діссонанса між твоїм житлом і тим, що ти бачиш/відчуваєш на вулиці.

Ну а які є альтернативи? Приватна забудова та котеджні містечка це або більш менш доступна вартість, але чигиря без життя та інфраструктури, та навіть банально може бути без доріг.
Або космічна вартість за високорозвинутий приватний сектор поряд з містом. Але навіть це - всеодно приватна забудова з її недоліками.
Переїхати в Європу? Так по перше не факт що там вдастся зберегти цей рівень доходу, по друге який сенс жити в країні де в тебе немає друзів, рідних, соціальних зв'язків та навіть банально рідної мови? Я вже мовчу про вартість нерухомості там.
Santehnik
 
Повідомлень: 570
З нами з: 17.05.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:30

  airmax78 написав:
  sequence написав:
  airmax78 написав:..Прогресс не зупыныты. ..

понял, "электро"-паркинг не продали ) так и скажите, а то тесла, то болт, то дизель по 18грн ))

Ну какой мне сейчас смысл продавать сеть электрозаправочных станций в центре Киева? Года через 2-3 просто умножу цену покупки на 2.5-3 и продам (если надо будет). Или буду сдавать за двойной прайс для машиноместа.


В воздухе окленда на севасе продают паркинги по кризисной цене - всего 17к. Я так обрадовался, что даже площадь не спросил. Лифт едет правда
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6005
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2655 раз.
Подякували: 1407 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:35

  Frant написав:
  antey1969 написав:
  flyman написав:https://dou.ua/forums/topic/30703/
Як влетіти на КРЖН (читати коменти теж)

Исповедь клинического лоха.

Нормально, чувак отримав фінансову премію Дарвіна.

Чувак пошел и, согласно законом страны, в которой живет, купил квартиру через официального нотариуса. Что он сделал не так? Премию Дарвина нужно выписывать стране (народу страны) в которой такое может произойти.
Может вы еще считаете, что человек, которого задавили на регулируемом пешеходном переходе, который он переходил на разрешающий знак, сам лох, потому что плохо головой по сторонам крутил?
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:38

  change_pm написав:Мені від цього рве всі шаблони, всі поняття і все розуміння світу і себе! Імхо, але це мазохізм мати 40-80 куе в рік і жити в Києві в такому комплексі.
Всі ж були в Європах і розуміють, що при таких доходах можна і в Польші/Чехії/Англії/Німечині жити і мати набагато кращу якість життя.
Мінімум не буде постійного діссонанса між твоїм житлом і тим, що ти бачиш/відчуваєш на вулиці.

  Santehnik написав:Ну а які є альтернативи? Приватна забудова та котеджні містечка це або більш менш доступна вартість, але чигиря без життя та інфраструктури, та навіть банально може бути без доріг.
Або космічна вартість за високорозвинутий приватний сектор поряд з містом. Але навіть це - всеодно приватна забудова з її недоліками.

Все це .івно було побудовано завдячуючі тій іліті, що тут пару днів тому згадували. Це вони все розікрали і не змогли побудувати "пространство" у всьому місті і країні. Можливо Вам було б класно жити поруч з ними, коли Ви назбираєте достатньо коштів :)
  Santehnik написав:Переїхати в Європу? Так по перше не факт що там вдастся зберегти цей рівень доходу, по друге який сенс жити в країні де в тебе немає друзів, рідних, соціальних зв'язків та навіть банально рідної мови? Я вже мовчу про вартість нерухомості там.

Так, саме цє я і мав на увазі. Є ж різні черв"ячки, є які живуть в яблуках, грушках, картоплі чи буряках, є які люблять .івно. Всі ж різні.
Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється :)
Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:40

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  change_pm написав:Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється
Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти
зачем вы пишите о том о чем я боюсь думать? как форумчанин с Чабанов я тоже разочаровался в Киеве, но альтернатив не вижу. Когда то жил в Одессе мне там нравилось, но боюсь что и Одесса уже не та. Киев был комфортен в нулевых, полупустое метро, паркуйся в любом районе города бесплатно, вода в Днепре была прозрачная, белый песок на пляже Труханового острова без закопанных огрызков и окурков, умеренные цены почти на всё и люди были скромнее и добрее (в плане не такие агрессивные). Не было столько мерседесов и премиум джипов, афер с квартирами. Можно долго перечислять что испортилось. Что стало за 20 лет лучше это метро на теремки, несколько новых интересных трц и выбор жилья стал на любой вкус и кошелек.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Вів 02 чер, 2020 09:52, всього редагувалось 3 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:44

quote="4980177:Vlad442"
----
  Frant написав:
  antey1969 написав:
  flyman написав:https://dou.ua/forums/topic/30703/
Як влетіти на КРЖН (читати коменти теж)

Исповедь клинического лоха.

Нормально, чувак отримав фінансову премію Дарвіна.

Чувак пошел и, согласно законом страны, в которой живет, купил квартиру через официального нотариуса. Что он сделал не так? Премию Дарвина нужно выписывать стране (народу страны) в которой такое может произойти.
Может вы еще считаете, что человек, которого задавили на регулируемом пешеходном переходе, который он переходил на разрешающий знак, сам лох, потому что плохо головой по сторонам крутил?
-------
тут топлять за вторинку, а там куча підводних каменів.

Якщо купляти, то як у Хомяка, сусіду у сусіда, але тоді премія за відсутність ризику +20% до ринкової ціни.
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34462
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:48

  change_pm написав:Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється :)
Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти.


От я це все читаю - і думаю . По-вашому - еміграція - це плюс ? Причому є як мінімум 2 варіанти - повна асиміляція в країну ( ну це швидко не виходить ) , консервація своєї інакшості та самобутності там ( пошуки діаспори , колективна туга за рідним ) ... Є ще варіант - перекоти-поле . Шастання з країни в країну - де ніби на даний момент краще ( тут проблема у віддаленому майбутньому ) .
У молоді є можливості ( хоча б теоретичні ) міняти щось - не тільки себе , але і зовнішнє оточення , причому своє , як мінімум більш-менш рідне . Якщо такого бажання немає - то взагалі яка може бути прив"язка до країни ?
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:49

  striped написав:
  Vlad442 написав:Вы пытаетесь строить модели. Обычно простые и линейные....
В 14-ом новости были на порядок хуже (банки валились, доллар в 3+ раза, танки стреляли), а цены упали всего на 30%.


Никогда такого не было - и вот опять!

Влад, при всем уважении, линейность Вашей теории защиты непокобелимости цен на недвижку достойна лучшего применения, чем метать тут бисер перед нами на ветке. Обратитесь в Пфайзер - монетизируйте свои способности убеждения перед ЦА, которой необходимо, чтобы стоял, как цены на КРЖН.

Я не столько защищаю цены или надеюсь на рост, сколько какой-то противовес "завтра цены в три раза упадут".
Это как кто-то говорит "завтра град с куриное яйцо и побьет весь урожай, нужно строить укрытия", я отвечаю "да не может быть, что с куриное яйцо", мне говорят "посмотри, какие тучи, и вообще ты не веришь в град и твой урожай погибнет", а у меня и огорода нет.
Я ничего продавать не собираюсь. Покупать тоже, цены вниз, сопровождаемые курсом 80, мне очень выгодны, но я в это не верю. Аренда, какая бы она не был, будет обеспечивать мне на пенсии всегда какой-то доход, нормированный на средний уровень жизни окружающих людей.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:54

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  flyman написав:Якщо купляти, то як у Хомяка, сусіду у сусіда, але тоді премія за відсутність ризику +20% до ринкової ціни.
кстати тоже подумал выставить квартиру +20% от стоимости, рано или поздно кому то из соседей понадобится, на вопрос о цене я им объясню какие бывают риски покупки неизвестно у кого. Безопасность стоит денег, мошеннику надо продать как можно быстрее поэтому он легко снижает цену, но это не повод чтобы снижать цены всем.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Вів 02 чер, 2020 09:57, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 09:56

  flyman написав:Нормально, чувак отримав фінансову премію Дарвіна.

Чувак пошел и, согласно законом страны, в которой живет, купил квартиру через официального нотариуса. Что он сделал не так? Премию Дарвина нужно выписывать стране (народу страны) в которой такое может произойти.
Может вы еще считаете, что человек, которого задавили на регулируемом пешеходном переходе, который он переходил на разрешающий знак, сам лох, потому что плохо головой по сторонам крутил?
-------
тут топлять за вторинку, а там куча підводних каменів.
[/quote]

Ну взагалі-то людина віддаючи достатньо велику купку грошей - яку якось заробила - повинна як мінімум думати про можливі підводні камені . Шахраї завжди і скрізь є . На вторинці купуючи квартиру - десятки років є правильний алгоритм перевірки всього . Лінь , чи просто дурість ? Якщо сам не вмієш - треба мати довірену особу , яка тебе не намагатиметься обдурити . Немає ? Тим більше треба думати про людей погано - параноя в роботі з грошима - основне ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 41464147414841494150 ... 11717>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24710 16513909
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 15:47
kingkongovets
1347 5430200
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38217
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама