Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 41484149415041514152 ... 11718>
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:24

  Vlad442 написав:Я не столько защищаю цены или надеюсь на рост, сколько какой-то противовес "завтра цены в три раза упадут".


Ну вот опять - создание гипербол в пользу своей теории. Кто конкретно на ветке говорил о падении цен в 3 раза???
striped
 
Повідомлень: 1730
З нами з: 10.12.08
Подякував: 3536 раз.
Подякували: 715 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:30

  Puente написав:
  change_pm написав:Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється :)
Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти.


От я це все читаю - і думаю . По-вашому - еміграція - це плюс ? Причому є як мінімум 2 варіанти - повна асиміляція в країну ( ну це швидко не виходить ) , консервація своєї інакшості та самобутності там ( пошуки діаспори , колективна туга за рідним ) ... Є ще варіант - перекоти-поле . Шастання з країни в країну - де ніби на даний момент краще ( тут проблема у віддаленому майбутньому ) .
У молоді є можливості ( хоча б теоретичні ) міняти щось - не тільки себе , але і зовнішнє оточення , причому своє , як мінімум більш-менш рідне . Якщо такого бажання немає - то взагалі яка може бути прив"язка до країни ?

Все залежить від амбіцій людини і тим на чому, в яких обставинах і як ця людина виховувалась.
Я до цієй книги - Лі Якокка. Кар'єра менеджера - прочитав більше 1000 книг, але саме історія, випробування і досягнення Лі, емігранта в другому поколінні, сподвигнули мене на якісь зміни в моєму житті.

Можливо хтось не може / боїться ризикнути, я кажу, що ризикувати треба :!:

Треба розширювати горизонти, світ настільки великий і цікавий, що повинно бути боляче витратити свої найкращі роки на барахтання в купі, яка тільки іліту на горі перетрушує, а маніпаса тільки все нижче і нижче опускає!
Востаннє редагувалось change_pm в Вів 02 чер, 2020 10:38, всього редагувалось 1 раз.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:31

  Vlad442 написав:
  flyman написав:Так що готуємся до нового дна.

Снова прогноз без цифр - ни о чем. Как мне готовиться к новому дну? Какая будет просадка? К просадке на 5% я готов - живу обычной жизнью и не обращаю внимания. Если просадка будет 30%, тогда нужно выселять арендаторов и выставлять квартиру на быструю продажу с хорошим дисконтом. Процентов 20.

Нужно мне это делать или нет?

ну что за наивное вангование? конечно, никто точно не знает что и на сколько просядет и когда. но вам же не 18 лет? вы уже пережили как минимум 2 кризиса (2008 и 2013) и аналогии напрашиваются - запах как бы уже в воздухе.
а самое главное - можно исписать весь форум причинами за и против падения или роста, но цены всегда пляшут от доходов. доходы людей в 2000-2008 росли в разы (не так важны причины) - и недвига взлетала. а посмотрите сейчас - да, продаваны и арендодатели держат цены, а что с доходами у людей? для сравнения - в 2008 я в банке работал и зп в 1000 уе - это было не оч много (большинство в киеве столько легко рубили - и я не о топах, а об обычных людях - 8т грн - для шевелящегося нормальная зп), а сейчас сколько пересичных рубит 26т? и если их так много то чего последние годы миллионы уехали в польшу на такие же зп? тут массово нет таких зп уже и не предвидится.
для меня вывод прост - падение это вопрос времени и 10% это не падение, а корректировка. мое субъективное мнение - в половину к концу года. ну может к весне 2021.
зы: я кстати задумался, а покупать ли вообще недвигу в ближайшие лет 5 - хз что в стране, которая уже почти колония, и в мире творится.
зы2: я хорошо помню 90-е. и тогда тоже были люди, которые оч хорошо жили. задача - попасть в эту группу. теперь очередь нашего поколения платить по счетам.
Востаннє редагувалось jj1981ua в Вів 02 чер, 2020 10:32, всього редагувалось 1 раз.
jj1981ua
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 459
З нами з: 01.03.14
Подякував: 77 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:31

  striped написав:
  Vlad442 написав:Я не столько защищаю цены или надеюсь на рост, сколько какой-то противовес "завтра цены в три раза упадут".

Ну вот опять - создание гипербол в пользу своей теории. Кто конкретно на ветке говорил о падении цен в 3 раза???

ясно, что никто.
полёт теоретической мысли. если про град - так с куриное яйцо.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:32

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  change_pm написав:Так, саме цє я і мав на увазі. Є ж різні черв"ячки, є які живуть в яблуках, грушках, картоплі чи буряках, є які люблять .івно. Всі ж різні.
Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється :)
Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти.

Європа то нормально коли умовний хлопець з села переїздить туди, замість того щоб переїхати в Київ. Бо йому що в Києві бути одним серед чужих, що десь там.
Але для людини яка живе в місті в якому вона народилась і нормально в ньому соціалізована їхати кудись за кордон - це багато кроків назад і ніякі гарні "сквери" чи рівні дороги то не компенсують.
І соціалізація це лише одне з двох питань. Друге питання що в Україні можливостей заробити гроші значно більше ніж в Європі. І мова йде не лише про "айтішніків". Мова йде про те що в нас майже не працює державна регуляція і державний контроль (замість цього є позадержавний контроль, але то вже трохи інше питання), що значно полегшує можливість кудись влізти і щось там робити.
В Європі з тим дуже складно.
Тому... як то кажуть "добре там де нас немає"... )
Santehnik
 
Повідомлень: 570
З нами з: 17.05.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:38

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Vlad442 написав:люди (обычные работающие на понятных работах)
продавец вам справку с работы приносит? на словах я могу быть кем угодно, поедете проверять? Ну что за бред.

  Santehnik написав:Друге питання що в Україні можливостей заробити гроші значно більше ніж в Європі. І мова йде не лише про "айтішніків". Мова йде про те що в нас майже не працює державна регуляція і державний контроль (замість цього є позадержавний контроль, але то вже трохи інше питання), що значно полегшує можливість кудись влізти і щось там робити.


по этой же причине у вас могут легко отобрать то что вы успеете сделать. Что у нас делать бизнес легче чем в Европе слышу в 1й раз, разве что незаконный связанный с коррупцией и криминалом
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Вів 02 чер, 2020 10:49, всього редагувалось 2 разів.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22667
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:39

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  flyman написав:це не цифри?
нє так нє, поганий прогноз, тоді давай свій, із цифрами

Это не цифры. Это танцы с бубном.
  striped написав:Ну вот опять - создание гипербол в пользу своей теории. Кто конкретно на ветке говорил о падении цен в 3 раза???

Так дело в том, что никто ничего не говорит. Просто стенают, что все плохо и будет еще хуже. Информационный шум.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:40

  jj1981ua написав:зы: я кстати задумался, а покупать ли вообще недвигу в ближайшие лет 5 - хз что в стране, которая уже почти колония, и в мире творится.

имхо, если "жильем обеспечен" и нет срочной необходимости расширяться (растущие разнополые дети, меркантильное увеличение личного пространства), то нах нужно.
ради 10% годовых в гривне? это пусть влады с максиками упражняются. им нравится.
в мире много других мест, где наш капитал ждут.
Yuri_T
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 15047
З нами з: 09.10.08
Подякував: 2079 раз.
Подякували: 4497 раз.
 
Профіль
5
2
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:41

  Santehnik написав:
  change_pm написав:Так, саме цє я і мав на увазі. Є ж різні черв"ячки, є які живуть в яблуках, грушках, картоплі чи буряках, є які люблять .івно. Всі ж різні.
Вам ОК поки, то добре. Але час йде, друзі і рідні йдуть, а те де ви живете не змінюється :)
Головне років в 40-50-60 не розчаруватись, бо тоді вже буде точно пізно шось міняти.

Європа то нормально коли умовний хлопець з села переїздить туди, замість того щоб переїхати в Київ. Бо йому що в Києві бути одним серед чужих, що десь там.
Але для людини яка живе в місті в якому вона народилась і нормально в ньому соціалізована їхати кудись за кордон - це багато кроків назад і ніякі гарні "сквери" чи рівні дороги то не компенсують.
І соціалізація це лише одне з двох питань. Друге питання що в Україні можливостей заробити гроші значно більше ніж в Європі. І мова йде не лише про "айтішніків". Мова йде про те що в нас майже не працює державна регуляція і державний контроль (замість цього є позадержавний контроль, але то вже трохи інше питання), що значно полегшує можливість кудись влізти і щось там робити.
В Європі з тим дуже складно.
Тому... як то кажуть "добре там де нас немає"... )

Це основна проблема України, і до добра вона в лонг ран не доведе.

Я вам там вище відповів :)
  change_pm написав:Треба розширювати горизонти, світ настільки великий і цікавий, що повинно бути боляче витратити свої найкращі роки на барахтання в купі, яка тільки іліту на горі перетрушує, а маніпаса тільки все нижче і нижче опускає!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 02 чер, 2020 10:54

  Yuri_T написав:
  jj1981ua написав:зы: я кстати задумался, а покупать ли вообще недвигу в ближайшие лет 5 - хз что в стране, которая уже почти колония, и в мире творится.

имхо, если "жильем обеспечен" и нет срочной необходимости расширяться (растущие разнополые дети, меркантильное увеличение личного пространства), то нах нужно.
ради 10% годовых в гривне? это пусть влады с максиками упражняются. им нравится.
в мире много других мест, где наш капитал ждут.

100%, але щось світ почав про таке говорити:

БОЕ думає знизити ставку до негатиних значень і ведуться початкові розмови про -0.5%, а також вже лунають думки по -3% -4%, як ставка, яка може змінити все.

Could interest rates in the UK go negative, as in the Eurozone, Switzerland, Japan, Sweden and Denmark?
With the next interest rate decision due from the Bank of England's Monetary Policy Committee on 18 June, the debate has gained fresh impetus, due chiefly to two developments.
"The issue with the first, -0.5%, is it might do some good but it's really not a very big deal compared with what the economy is going to face. -3%, -4%, would be absolutely game-changing and, if it worked, would be incredibly helpful - but no-one can have the faintest idea whether it would work.

https://news.sky.com/story/a-very-big-s ... s-11998736

Імхо, але поімєют усєх :) І лендлордів, і деполюдей, і вложенців в акції/золото. Основне питання, хто найменше втратить?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 41484149415041514152 ... 11718>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: барабашов, ramzes4 і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24715 16515423
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 12:04
UA
1347 5430393
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38219
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама