todobank - запроваджено тимчасову адміністрацію

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Неплатоспроможні банки в стадії ліквідації
  #<1 ... 2122232425 ... 57>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

todobank - запроваджено тимчасову адміністрацію 3.6 5 8
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
1
2- Погане. Некомпетентне.
0
0
3- Задовільне. Хотілося б краще.
13%
1
4- Добре. Як і повинно бути.
63%
5
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
13%
1
Всього голосів : 8
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 08:09

Наблюдаю за тр аханьем с этим todo... и впервые в жизни доволен, что не живу в Харькове. Люблю этот город моей студенческой юности, но от такого соблазна уберег меня Мегабанк...
Искатель
 
Повідомлень: 6172
З нами з: 22.02.16
Подякував: 1017 раз.
Подякували: 4834 раз.
 
Профіль
6
13
2
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 09:49

  Искатель написав:Наблюдаю за тр аханьем с этим todo... и впервые в жизни доволен, что не живу в Харькове. Люблю этот город моей студенческой юности, но от такого соблазна уберег меня Мегабанк...

Повністю згоден. Склалось враження, що у них там права рука не зна що робить ліва і навпаки. Повівся на оголошення, що вкладникам банку з інших регіонів ніж Харків можна отримати тодо-картку. На початку травня через додаток оформив заявку, ще уточнював в підтримці - чи точно можно в іншому регіоні? - Так? - А у в додатку можна обрати отримання лише у Харкові? - А ви оберіть будь-яку харківську адресу, а коли вам зателефонують для уточнення анкетних даних назвете їх своє місто та філію де бажаєте забрати картку.
Так і зробив. Через два тижні знову звернувся: - А чого ніхто не перетелефоновує? - Так у нас перехід на новий процессінг? - Два тижні? - Ага! А ще вам треба пересканувати 5-6 та 11-12 сторінки паспорта та скинути через вайбер.
Ще за тиждень дзвінок: Де хочете в Харкові забрати картку? - Хочу у своєму місті - я уже ваш вкладник. - Ні так не можна. - Так а ваша ж підтримка мені казала те то й тей то. - Нічого не знаю - йдіть у філію, відкрийте новий вклад і замовте картку... - Так вклад вже є... - А ну тоді просто замовте картку! - А так можна? - Звичайно.

Не повірив написав знову підтримці разом з питанням, що воно за маячня, ваша ж служба казала, що замовити через додаток з іншого міста можливо і чи дійсно можна замовити просто картку у філії, оскільки я вже є вкладником.
Відповідь на першу частину питання була успішно проігнорована - щодо картки відповіли, що так як мені сказала представниця карткового бізнесу я нічого у філії не отримаю. Тілько треба відкрити новий вклад у гривні (під жалюгідні відсотки) і тілько тоді можна замовити ту-ду-картку. Без нового вкладу аж ніяк.

Та най йому грець. Щоб за 1% кешбеку так собі дупу рвати? Я пас. Але пітримка тут це щось :(
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 18:47

Re: Мегабанк

Как быстро отображается кешбек в тодоприложении?
lubarec
 
Повідомлень: 466
З нами з: 21.03.15
Подякував: 4 раз.
Подякували: 40 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 21:38

Alien

С точностью наоборот, после заявки +- две недели, перезвонили. Карту выдали в отделении, Киев. Вы бы позвонили еще раз им, или в мессенджеры им.
hvilya
 
Повідомлень: 108
З нами з: 20.12.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 тра, 2020 21:50

  hvilya написав:Alien

С точностью наоборот, после заявки +- две недели, перезвонили. Карту выдали в отделении, Киев. Вы бы позвонили еще раз им, или в мессенджеры им.

Тобто повмовляти може зжаляться? Бо писав же і в телеграм, і в вайбер - але відповідь була: "в сад". Власне кажучи картка планувалась про всяк випадок і з наявним набором карток інших банків ймовірність того, що вона буде хоч колись використана достатньо не висока. Але видно не доля.
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 29 тра, 2020 20:08

  Alien написав:
  hvilya написав:Alien

С точностью наоборот, после заявки +- две недели, перезвонили. Карту выдали в отделении, Киев. Вы бы позвонили еще раз им, или в мессенджеры им.

Тобто повмовляти може зжаляться? Бо писав же і в телеграм, і в вайбер - але відповідь була: "в сад". Власне кажучи картка планувалась про всяк випадок і з наявним набором карток інших банків ймовірність того, що вона буде хоч колись використана достатньо не висока. Але видно не доля.


Ні, треба розібратись. винних покарати. отримати карту, або не отримати якщо не потрібна.
якось так :)
Тут або помилка на початковому етапі була, що скоріш за все, або оператор не дуже
hvilya
 
Повідомлень: 108
З нами з: 20.12.11
Подякував: 4 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 чер, 2020 23:50

Мегабанк

ТуДуНдра все повністю ожила? Можна йти оформлювати?
klug
 
Повідомлень: 8442
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 09 чер, 2020 18:45

Мегабанк

todobank, похоже, экономит на разработчиках или наоборот, доплачивает им. В любом случае так называемого "честного кешбэка" нет уже полтора месяца. Есть только обещания, которые честными как бы тоже не назвать.
Jzuken
 
Повідомлень: 7
З нами з: 21.02.14
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 09 чер, 2020 21:31

Там багато чого заламали при переході на новий чесний процесинг, напевно і чесний кешбек це також зачепило. Маю стійке враження, що на розробниках економить більшість наших банків.
klug
 
Повідомлень: 8442
З нами з: 18.08.14
Подякував: 357 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 09 чер, 2020 23:18

klug
Звонить на горячку. Было такое.
ukrprom2014
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2740
З нами з: 09.03.14
Подякував: 29 раз.
Подякували: 212 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2122232425 ... 57>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3459 1876974
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 21:15
ВIВ
469 164356
Переглянути останнє повідомлення
Пон 24 кві, 2023 14:24
sens
393 88096
Переглянути останнє повідомлення
Суб 04 лют, 2023 00:24
espanol
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама