Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 42034204420542064207 ... 11774>
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 13:47

Зображення

Ого які великі кроваті в Лондоні. Кімнати не менші 15 квадратів , то кровать квадратів 8.
Ото гарно живуть!

Тиждень болі закінчується. Але ми не вішаємо носа. Потерпіти 3 дні і новий короткий тиждень болі тут як тут!
Первый
 
Повідомлень: 16845
З нами з: 27.10.09
Подякував: 235 раз.
Подякували: 2383 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 14:05

  The_Rebel написав:
  flyman написав:
  The_Rebel написав:Фото щось погано підтягнулися

Я в Польщі знімав 12м2 кавалірку, стеля за 3м+
там санвузел: душ + сральнік + увальник, кухонний придаток, маленька прихожа.
Ліжко було над санвузлом, вибиратися по драбинці.
Обігрів електрикою: акумуляційний нагрівач із таймером на нічний тариф.
Зимою було таки зимно перші кілька тижнів, поки не прогрілися стіни.

450 злотих + 60..90 злотих за електрику та комуналь.

Ну, але я так зрозумів це окреме приміщення, а не кімната в загальному домі.
Ага, це ти після цього вирішив окружити кавалірками весь Київ?)))

Так, окрема квартира, а не приміщення, "все включено", свій номер квартири, свій обліковий номер для е.е., свій лічильник на воду, "свій холодильник",все "своє". Хочеш грієшся електрикою, хочеш економиш.
Можна було навіть розкладати знизу розкладне крісло і підселяти кого при бажанні :)

Як з"їхав, казали довго не пустувало, заселилася якась бабця і вже не за 450 а 630 злотих (її дочка десь поряд жила)
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34807
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 14:23

  Первый написав:Зображення

Ого які великі кроваті в Лондоні. Кімнати не менші 15 квадратів , то кровать квадратів 8.
Ото гарно живуть!

Тиждень болі закінчується. Але ми не вішаємо носа. Потерпіти 3 дні і новий короткий тиждень болі тут як тут!

Справедливості для - є багато інших цінових пропозицій на будь-яку цінову категорію. Навіть в цьому домі були і більші кімнати, проте я сам обрав найменшу, щоб менше платити, відповідно менше працювати, відповідно мати більше вільного часу. Адже після обіду 3 рази на тиждень ходив в універ і не хотілося бути вижатим лимоном. Речей багато не потрібно. Що не помістилося в шкаф, закинув у свою тумбу на кухні. В цій кімнаті в ногах на стіну навіть плазму прикрутив.
Тут такі правила, коли лендлорд передає агенції, то він взагалі втрачає всі права на це житло на цей період. Я довго моніторив хати біля роботи і домовився за півтора місяця з агенцією. Вони ще тільки ремонт робили і перепланування. Там були більші кімнати, але тільки 4. Вони переробили на 6 чи 7, уже не пам'ятаю.
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 229
З нами з: 01.06.19
Подякував: 12 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 14:27

  flyman написав:Як з"їхав, казали довго не пустувало, заселилася якась бабця і вже не за 450 а 630 злотих (її дочка десь поряд жила)

Кавалірки популярні там, де житло дуже дороге і людям роблять такий вибір: взяти кавалірку, але біля роботи; чи взяти більше житло, але далеко від центру.
Не думаю, що кавалірки будуть популярні в іпенях Києва і передмістя, не той у нас менталітет
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 229
З нами з: 01.06.19
Подякував: 12 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 14:34

  The_Rebel написав:
  flyman написав:Як з"їхав, казали довго не пустувало, заселилася якась бабця і вже не за 450 а 630 злотих (її дочка десь поряд жила)

Кавалірки популярні там, де житло дуже дороге і людям роблять такий вибір: взяти кавалірку, але біля роботи; чи взяти більше житло, але далеко від центру.
Не думаю, що кавалірки будуть популярні в іпенях Києва і передмістя, не той у нас менталітет

Не в іпенях, а недалеко від різних гілок метро.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34807
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 14:36

Ху-у-у-х!!! Двічі перечитав назву гілки. Подумав, що модератори нову тему започаткували "Спогади заробітчан". Примарилося. :D
До речі, Флаю, на світлині не балкони британських вільнолюдей, а еркери.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 824
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 14:39

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  The_Rebel написав:А далі інформація обривається, її ніде нема. Хоча дивно, що відтоді там багато незаселених квартир залишилося. Цей дім якось пов'язаний з Приватом

Когда он появился на торгах от ФГВФЛ, то я где то читал, что он построен на земле больнички, и вроде как морг там рядом. Ещё подвал вроде как подмокал
Serg-ik
1
 
Повідомлень: 12951
З нами з: 10.06.11
Подякував: 241 раз.
Подякували: 1573 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 14:57

  Первый написав:Зображення

Ого які великі кроваті в Лондоні. Кімнати не менші 15 квадратів , то кровать квадратів 8.
Ото гарно живуть!

Тиждень болі закінчується. Але ми не вішаємо носа. Потерпіти 3 дні і новий короткий тиждень болі тут як тут!

Що Вам заважає зняти 15м кімнату в Києві в гуртожитку, та запостити сюди фото?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8873
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1330 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 15:02

  The_Rebel написав:
  flyman написав:Як з"їхав, казали довго не пустувало, заселилася якась бабця і вже не за 450 а 630 злотих (її дочка десь поряд жила)

Кавалірки популярні там, де житло дуже дороге і людям роблять такий вибір: взяти кавалірку, але біля роботи; чи взяти більше житло, але далеко від центру.
Не думаю, що кавалірки будуть популярні в іпенях Києва і передмістя, не той у нас менталітет

А якже всякі стандарт ван, обухівські, та оранжі?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8873
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1330 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 15:09

  flyman написав:
  The_Rebel написав:
  flyman написав:Як з"їхав, казали довго не пустувало, заселилася якась бабця і вже не за 450 а 630 злотих (її дочка десь поряд жила)

Кавалірки популярні там, де житло дуже дороге і людям роблять такий вибір: взяти кавалірку, але біля роботи; чи взяти більше житло, але далеко від центру.
Не думаю, що кавалірки будуть популярні в іпенях Києва і передмістя, не той у нас менталітет

Не в іпенях, а недалеко від різних гілок метро.

Я не знаю, для мене метро не це показник. Червоний хутір - також метро, але ж іпеня))
Є райони без метро, що набагато кращі для багатьох від Поха та Академа - та ж Солом'янка, Куренівка, Русанівка, Березняки... Особливо для людей, які не переварюють метро.. у годину пік.. бр-р... краще пішки пройдусь
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 229
З нами з: 01.06.19
Подякував: 12 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 42034204420542064207 ... 11774>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24760 16546237
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
1347 5433468
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 43449
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама