Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 46724673467446754676 ... 11717>
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:33

  stas_rst написав:
  flyman написав:я би продав, так як на мене Соф.Борщ іпеня з точки зори інфраструктури та її розвитку малоперспективне,
а далі би орієнтувався на тренд, як на мене можливі варіанти:
м.Київ
м. в пригороді але з кращою інфраструктурою
м.з позитивною тенденцією росту, напр. Тернопіль
м. в Польщі (Вроцлав, Краків, Щецин, Гданськ, Катовіце..)


Дякую. Тернопіль - то перспектива років через 5-6 :)
Пригород з кращою інфраструктурою - нема аналогів. В Ірпіні жив два роки - ж***, якщо працювати у Києві. Нічого особистого, просто досвід щоденного добирання коло 30 км. в один бік. Решта (Вишгород, Бровари і інші чабани) - теж фігня.
За власну думку дякую.
Поляків не розглядаю, бо ставлення там до українців - як до другого сорту. Плюс праворадикали фактично щодня б"ють наших і сьогодні навіть хостел спалили з українцями. Мало їх Хмельницький 3,14здив у 17 столітті.
Думаю далі і читаю розумних людей!

Борщагу надо продавать. А вот что покупать - вопрос.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:35

  kingkongovets написав:о психологии покупателей на кржн:
два моих близких приятеля сейчас в поиске квартир, оба на вторичке - ремонтами заниматься желания ни у одного из них нет, оба в районе сер мили - один ищет для родителей либо большой ван бедрум в новострое, либо хорошую совминовскую вторичку примерно в том же районе с бюджетом до 200 куе (начал с поха, но поездив там забил на левый берег в принципе), второй трешку с ремонтом в новострое там же с бюджетом до 300 для жизни своей семье, оба адекватные и понимают, шо впереди невеселые времена и все может упасть - алэ!
"майбутнього не знае нихто, а житы трэба зараз"(с)
отаке


Не то, чтобы я сам прибеднялся, но рассказы о массовых (если у одного Конга целых 2 близких приятеля ищут) поисках недвиги в сегменте 150-300 тыс долларов выглядят не более, чем влажные мечты рыла.

Напомню, что даже в предкризисные времена 80% спроса было сосредоточено в сегменте до 100 тыс долларов...
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7236 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:37

  kingkongovets написав:о психологии покупателей на кржн:
два моих близких приятеля сейчас в поиске квартир, оба на вторичке - ремонтами заниматься желания ни у одного из них нет, оба в районе сер мили - один ищет для родителей либо большой ван бедрум в новострое, либо хорошую совминовскую вторичку примерно в том же районе с бюджетом до 200 куе (начал с поха, но поездив там забил на левый берег в принципе), второй трешку с ремонтом в новострое там же с бюджетом до 300 для жизни своей семье, оба адекватные и понимают, шо впереди невеселые времена и все может упасть - алэ!
"майбутнього не знае нихто, а житы трэба зараз"(с)
отаке

А зачем пожилым людям Сермиля? Если уж совсем откровенно - там по-прежнему есть это легкое ощущение промзоны. И пока там все 100% не застроят - оно никуда не исчезнет + гулять там негде.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:38

  airmax78 написав:Борщагу надо продавать. А вот что покупать - вопрос.

Дякую. Борщага - не зовсім Борщага :) Мартинов зробив місто в місті. Один із найоптимальніших районів за ВКД.
Думаю :)
stas_rst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2093
З нами з: 27.02.19
Подякував: 847 раз.
Подякували: 426 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:44

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  flyman написав:
  stas_rst написав:колеги, ваша думка важлива !
ймовірно, у вересні орендар з"їде із квартири через відсутність нових проектів у Києві (історії про собак і кондиціонер були раніше) :)
зараз квартиру можна продати з профітом у 30% від ціни 2018 року, у прямому вимірі - сума 3-х річної аренди.
Район - Соф.Борщага, Мартинова
Головна дилема:
- продати, поки зовсім не вбитий ремонт іншими орендаторами, з врахуванням лага по цінах вниз через півроку-рік
- здавати ще 3 роки, відбити 50% вартості квартири за сумою 5 років і тоді продати з пошарпаним ремонтом, але вийти практично в нуль по різниці покупки - продажу, замість + 30% на даний час. 20% вартості я уже повернув на моменті
Дякую!

ПС. Все це можна розглядати з перспективою придбання через півроку-рік більшого житла для сім"ї. Жити є де, це вільний актив.

я би продав, так як на мене Соф.Борщ іпеня з точки зори інфраструктури та її розвитку малоперспективне,
а далі би орієнтувався на тренд, як на мене можливі варіанти:
м.Київ
м. в пригороді але з кращою інфраструктурою
м.з позитивною тенденцією росту, напр. Тернопіль
м. в Польщі (Вроцлав, Краків, Щецин, Гданськ, Катовіце..)

Соф. и Петр. Борщаговки + Вишневое+ Крюковщина - это лучшее, что есть в пригороде для аренды(возможно, что и не только для аренды. но и для жизни, если работа в Киеве), поэтому тут уже выше не прыгнешь. Тернополь бы не рассматривал. Про Польшу ничего не знаю.
Если действительно есть возможность продать на 30% дороже, чем брал(а не только хотелка, основанная на просмотре похожих квартир и цен в инете), то продал бы и купил в Киеве, для аренды это перспективнее
Damien
Аватар користувача
 
Повідомлень: 988
З нами з: 28.04.20
Подякував: 760 раз.
Подякували: 799 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:49

  Damien написав:
  flyman написав:
  stas_rst написав:колеги, ваша думка важлива !
ймовірно, у вересні орендар з"їде із квартири через відсутність нових проектів у Києві (історії про собак і кондиціонер були раніше) :)
зараз квартиру можна продати з профітом у 30% від ціни 2018 року, у прямому вимірі - сума 3-х річної аренди.
Район - Соф.Борщага, Мартинова
Головна дилема:
- продати, поки зовсім не вбитий ремонт іншими орендаторами, з врахуванням лага по цінах вниз через півроку-рік
- здавати ще 3 роки, відбити 50% вартості квартири за сумою 5 років і тоді продати з пошарпаним ремонтом, але вийти практично в нуль по різниці покупки - продажу, замість + 30% на даний час. 20% вартості я уже повернув на моменті
Дякую!

ПС. Все це можна розглядати з перспективою придбання через півроку-рік більшого житла для сім"ї. Жити є де, це вільний актив.

я би продав, так як на мене Соф.Борщ іпеня з точки зори інфраструктури та її розвитку малоперспективне,
а далі би орієнтувався на тренд, як на мене можливі варіанти:
м.Київ
м. в пригороді але з кращою інфраструктурою
м.з позитивною тенденцією росту, напр. Тернопіль
м. в Польщі (Вроцлав, Краків, Щецин, Гданськ, Катовіце..)

Соф. и Петр. Борщаговки + Вишневое+ Крюковщина - это лучшее, что есть в пригороде для аренды(возможно, что и не только для аренды. но и для жизни, если работа в Киеве), поэтому тут уже выше не прыгнешь. Тернополь бы не рассматривал. Про Польшу ничего не знаю.
Если действительно есть возможность продать на 30% дороже, чем брал(а не только хотелка, основанная на просмотре похожих квартир и цен в инете), то продал бы и купил в Киеве, для аренды это перспективнее

тоді питання таке, якщо все добре, навіщо щось змінювати?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34463
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:50

  Damien написав:Если действительно есть возможность продать на 30% дороже, чем брал(а не только хотелка, основанная на просмотре похожих квартир и цен в инете), то продал бы и купил в Киеве, для аренды это перспективнее

Дякую.
615 уо за м2 проти 950-1000 уо/м2 на моменті.
У Києві аналог з ремонтом не потягну, а от більше житло у пригороді - можна.
stas_rst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2093
З нами з: 27.02.19
Подякував: 847 раз.
Подякували: 426 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:51

  zРадио написав:
  kingkongovets написав:о психологии покупателей на кржн:
два моих близких приятеля сейчас в поиске квартир, оба на вторичке - ремонтами заниматься желания ни у одного из них нет, оба в районе сер мили - один ищет для родителей либо большой ван бедрум в новострое, либо хорошую совминовскую вторичку примерно в том же районе с бюджетом до 200 куе (начал с поха, но поездив там забил на левый берег в принципе), второй трешку с ремонтом в новострое там же с бюджетом до 300 для жизни своей семье, оба адекватные и понимают, шо впереди невеселые времена и все может упасть - алэ!
"майбутнього не знае нихто, а житы трэба зараз"(с)
отаке


Не то, чтобы я сам прибеднялся, но рассказы о массовых (если у одного Конга целых 2 близких приятеля ищут) поисках недвиги в сегменте 150-300 тыс долларов выглядят не более, чем влажные мечты рыла.

Напомню, что даже в предкризисные времена 80% спроса было сосредоточено в сегменте до 100 тыс долларов...


я те больше скажу - это для них обычные покупки, а не идея фикс и дело всей жизни как для некоторых популярных допысувачив ветки :mrgreen:
и поверь - у каждого одних авто в семьях на неменьшие суммы и есть где жить :mrgreen:
просто далеко не все жалуются на несправедливость жизни и выкладывают стены белиберды и графиков в рабочее время :mrgreen:
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11120
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2607 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:53

  airmax78 написав:А зачем пожилым людям Сермиля? Если уж совсем откровенно - там по-прежнему есть это легкое ощущение промзоны. И пока там все 100% не застроят - оно никуда не исчезнет + гулять там негде.


а они там и так живут, просто разъехаться с сыном хотят - сын жениться собрался
нраааавится :mrgreen:

зы: да, забыл сказать - оба киевляне, оба выросли на печерске
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11120
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2607 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 11:55

  airmax78 написав:
  kingkongovets написав:о психологии покупателей на кржн:
два моих близких приятеля сейчас в поиске квартир, оба на вторичке - ремонтами заниматься желания ни у одного из них нет, оба в районе сер мили - один ищет для родителей либо большой ван бедрум в новострое, либо хорошую совминовскую вторичку примерно в том же районе с бюджетом до 200 куе (начал с поха, но поездив там забил на левый берег в принципе), второй трешку с ремонтом в новострое там же с бюджетом до 300 для жизни своей семье, оба адекватные и понимают, шо впереди невеселые времена и все может упасть - алэ!
"майбутнього не знае нихто, а житы трэба зараз"(с)
отаке

А зачем пожилым людям Сермиля? Если уж совсем откровенно - там по-прежнему есть это легкое ощущение промзоны. И пока там все 100% не застроят - оно никуда не исчезнет + гулять там негде.


Та там зараз взагалі нічого хорошого , крім верхнього стадіону , немає - всі вулиці забиті що вдень , що вночі , з магазинами - на любителя сильно , зі всіх сторін будівництво ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 46724673467446754676 ... 11717>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24709 16513249
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 14:15
hume
1347 5430159
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38162
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама