Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 46784679468046814682 ... 11758>
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 16:36

  Vlad442 написав:..чтобы показать уровень ремонта писали "санузел в плитке"..

ага. Еще помню слово "евроремонт", притом каждый автор под этим словом подразумевал что-то глубоко личное
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 16:57

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

stas_rst написав:
  5396669 написав:А Львов не рассматриваете? Был в отпуске неделю назад - в целом понравилось. Особенно пригород - Брюховичі. Но это мне - как не местному и живущему в Кривом Роге ))

У відпустці у Львові, це як на вихідні у Київ :)
шик, блєск, красота ... а по факту - мегаполіс з проблемами логістики і т.п. Це я про Київ :)
Львів - місто специфічне і негостинне для внутрішніх мігрантів :)
Проблеми свої регіональні + вільнолюде з принципом "усрамсє, но нєдамсє".
Питання моє швидше про доцільність продати зараз свіжу квартиру і відкупити для себе через півроку-рік більшу площу для життя. Квест - де купити.
Колеги багато пишуть про варіанти, я читаю і думаю :)
Немає нічого важливішого, аніж думка знаючих людей, які пишуть без зухвальства і зверхності.
ПС. По Львову гарну розкладку може дати Долярчик. Але то у нього під настрій :) Десь пропав ...
А....
Я чуть цели не понял.
Я для себя рассматриваю - где дальше жить.
Вот и применял для себя пригород Львова. В самом городе не хотел бы.

Хотя есть квартира в хорошем комплексе в Буче (Гостомель) в Парк Таун, но все равно посматриваю на Польшу ну или Львов как компромисс..

Отправлено с моего SM-G975F через Tapatalk
5396669
Аватар користувача
 
Повідомлень: 409
З нами з: 17.02.15
Подякував: 0 раз.
Подякували: 88 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:07

  stas_rst написав:Пригород з кращою інфраструктурою - нема аналогів. В Ірпіні жив два роки - ж***, якщо працювати у Києві. Нічого особистого, просто досвід щоденного добирання коло 30 км. в один бік. Решта (Вишгород, Бровари і інші чабани) - теж фігня.
За власну думку дякую.
Поляків не розглядаю, бо ставлення там до українців - як до другого сорту. Плюс праворадикали фактично щодня б"ють наших і сьогодні навіть хостел спалили з українцями. Мало їх Хмельницький 3,14здив у 17 столітті.
Думаю далі і читаю розумних людей!

В пригороде можно жить, если не нужно ездить в Киев в часы пик. Маршрутка+метро в центр - 45 минут.
Сегодня прочитал, что каких-то поляков побили в английском пабе, услышав как они общаются между собой на польском. Так что Англию тоже лучше не рассматривайте - вдруг они польский от украинского не отличат на слух.
  somilitark написав:По Тесле это вообще отдельный разговор,вроде пакет был продан осенью и "поднята десяточка",а потом по факту,оказалось что вовсе не продана,а куплена,с утроением,напомнило про анекдот как Рабинович выиграл Волгу в лотерею....

Ага, сам удивился: как можно рассматривать целесообразность слива того, что уже было слито пару месяцев назад?
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:15

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Gastarbaiter написав:В пригороде можно жить, если не нужно ездить в Киев в часы пик. Маршрутка+метро в центр - 45 минут.

Как-то очень мало по времени. У меня с прицентра в центр на метро с пересадкой выходит 45 мин. А у Вас из условной Бучи пешком на маршрутку, время дождаться маршрутку, проезд на маршрутке, пересадка на метро, проезд метро, пешком от метро к работе - и это тоже 45 мин. Очень странно.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8848
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1324 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:20

  Gastarbaiter написав:
  stas_rst написав:Пригород з кращою інфраструктурою - нема аналогів. В Ірпіні жив два роки - ж***, якщо працювати у Києві. Нічого особистого, просто досвід щоденного добирання коло 30 км. в один бік. Решта (Вишгород, Бровари і інші чабани) - теж фігня.
За власну думку дякую.
Поляків не розглядаю, бо ставлення там до українців - як до другого сорту. Плюс праворадикали фактично щодня б"ють наших і сьогодні навіть хостел спалили з українцями. Мало їх Хмельницький 3,14здив у 17 столітті.
Думаю далі і читаю розумних людей!

В пригороде можно жить, если не нужно ездить в Киев в часы пик. Маршрутка+метро в центр - 45 минут.
Сегодня прочитал, что каких-то поляков побили в английском пабе, услышав как они общаются между собой на польском. Так что Англию тоже лучше не рассматривайте - вдруг они польский от украинского не отличат на слух.
  somilitark написав:По Тесле это вообще отдельный разговор,вроде пакет был продан осенью и "поднята десяточка",а потом по факту,оказалось что вовсе не продана,а куплена,с утроением,напомнило про анекдот как Рабинович выиграл Волгу в лотерею....

Ага, сам удивился: как можно рассматривать целесообразность слива того, что уже было слито пару месяцев назад?

Я би ще Німеччину не розглядав, там німок гвалтують прямо на площі,
і Францію і Бельгію, бо там бомжі під себе сцють на вокзалі,
і Іспанію, бо там окупадос, і Швецію, бо там Брейвик.
А ще чув що в США лутери.
І Данію ні, бо там полісмени гамселять за недотримання соц. дистанції.
І взагалі старшно жити. Тому тре сидіти в Соф.Борщ і не рипатися аби чого не трапилося.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34698
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2769 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:24

  BIGor написав:
  Gastarbaiter написав:В пригороде можно жить, если не нужно ездить в Киев в часы пик. Маршрутка+метро в центр - 45 минут.

Как-то очень мало по времени. У меня с прицентра в центр на метро с пересадкой выходит 45 мин. А у Вас из условной Бучи пешком на маршрутку, время дождаться маршрутку, проезд на маршрутке, пересадка на метро, проезд метро, пешком от метро к работе - и это тоже 45 мин. Очень странно.

Даже із іпенів Бучі: 10 хв до платформи напішо, від 25 хв. електричком. 5 хв. перехід в метро, 17 хв і ти на переході на Майдан.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34698
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2769 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:30

  flyman написав:..
Даже із іпенів Бучі: 10 хв до платформи напішо, від 25 хв. електричком. 5 хв. перехід в метро, 17 хв і ти на переході на Майдан.

притом, если есть желание избежать всякой заразы, желательно пользоваться противогазом.
сложно оно, в часы пик, в электричках и метро с "социальными дистанциями". Маршрутки туда же
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:35

  sequence написав:
  flyman написав:..
Даже із іпенів Бучі: 10 хв до платформи напішо, від 25 хв. електричком. 5 хв. перехід в метро, 17 хв і ти на переході на Майдан.

притом, если есть желание избежать всякой заразы, желательно пользоваться противогазом.
сложно оно, в часы пик, в электричках и метро с "социальными дистанциями". Маршрутки туда же

Кому як, мені не є обов"язковим дотримуватися графіку години пік. Не на завод на прохідну і не на держслужбу.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34698
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2769 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:41

  flyman написав:..
Кому як, мені не є обов"язковим дотримуватися графіку години пік. Не на завод на прохідну і не на держслужбу.

увы, большинство тружеников так и мучаются - утром с 8 до 9 и вечером с 5 до 7
ждем обновлений по Ковиду - не удивлюсь, если будет печалька по пригородам
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 лип, 2020 17:46

  stas_rst написав:
  flyman написав:я би продав, так як на мене Соф.Борщ іпеня з точки зори інфраструктури та її розвитку малоперспективне,
а далі би орієнтувався на тренд, як на мене можливі варіанти:
м.Київ
м. в пригороді але з кращою інфраструктурою
м.з позитивною тенденцією росту, напр. Тернопіль
м. в Польщі (Вроцлав, Краків, Щецин, Гданськ, Катовіце..)


Дякую. Тернопіль - то перспектива років через 5-6 :)
Пригород з кращою інфраструктурою - нема аналогів. В Ірпіні жив два роки - ж***, якщо працювати у Києві. Нічого особистого, просто досвід щоденного добирання коло 30 км. в один бік. Решта (Вишгород, Бровари і інші чабани) - теж фігня.
За власну думку дякую.
Поляків не розглядаю, бо ставлення там до українців - як до другого сорту. Плюс праворадикали фактично щодня б"ють наших і сьогодні навіть хостел спалили з українцями. Мало їх Хмельницький 3,14здив у 17 столітті.
Думаю далі і читаю розумних людей!


Продав би. Бабло в Аваль або в інший надійний банк з ін. капіталом в валюті.
Можливо в Польщі на депозит.
Хомякоид
 
Повідомлень: 2329
З нами з: 19.09.14
Подякував: 2889 раз.
Подякували: 381 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 46784679468046814682 ... 11758>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537517
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5431577
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 41595
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron