Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 661662663664665 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 12:05

  San написав:Доброе утро, Акурт! А почему цены на недвижимость на курортах Эгейского моря выше, чем Средиземного?

Интересный вопрос.
Я встречал рейтинг мест для жизни в Турции, так вот неожиданно для меня на ПЕРВОМ месте вовсе не Стамбул или Анталия, а вот именно упомянутый регион - и конкретно турки поставили на первое место Cesme (Чешме).
Зображення
Я собирался сделать тур в тот регион еще в марте - но вот не получилось, но планирую.
Потому пока точно не дам ответ - ибо просто не знаю, что там такого особого...
Единственно знаю, что в Кушадасы очень дорогие виллы и очень дорогое жилье.
Там прикол в том, как мне сказали, что очень мало земли под застройку и минимальная цена недвиги - 250 000 евро. ЧТО ОЧЕНЬ ХОРОШО, ТАК КАК ПРИ ПОКУПКЕ ТАКОЙ НЕДВИГИ ПОЛУЧАЕШЬ ПРАВО НА ПОЛУЧЕНИЕ ГРАЖДАНСТВА ТУРЕЦКОЙ РЕСПУБЛИКИ (инвестиция в недвижимость на сумму более 250 000 долларов США). Причем в течение 1-6 месяцев получает гражданство вся семья.

Еще такой прикол. 04 июля 2020 в субботу в Анталии был целый десант из Украины - визит министра иностранных дел - Дмитро Кулеба, были посол Украины в Турции, а также консулы в Стамбуле и в Анталии. Была беседа, в которой я принимал участие - министра с представителями украинской диаспоры - приехали лидеры 15-ти (!!!) общественных украинских объединений. Дали возможность всем задать вопросы министру. Ну, самый приятный вопрос был о том, что украинцы подготовили переводы на турецкий язык стихов украинских поэтов - от Шевченко до Лины Костенко. Столкнулись с тем, что без разрешения ныне действующих поэтов нельзя даже на турецком без их ведома/разрешения опубликовать такие стихи в сборнике. Просили министра посодействовать во встрече с поэтами как Линой Костенко и другими.
Но самый прикольный вопрос был от дамы, которая РЕЗКО отличалась от всех других и видом, и одеждой, и манерами - ну настоящая итальянская или испанская принцесса.
Так вот она сказала министру, что представляет именно упомянутый выше регион, что в этом регионе МНОГО УКРАИНСКИХ IT-тишников живут и успешно работают на благо всего мира, кроме Украины - и вот они готовы для Украины "свернуть горы" при получении соответствующих заказов/запросов/предложений.
Просили министра знать об этом и возможно сотрудничать.
Так что там народ живет не простой...
Востаннє редагувалось akurt в Нед 12 лип, 2020 12:32, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 12:32

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Пан акурт, а чому не вести щоденник подорожей по Туреччині в Фейсбуці або Істаграмі?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 12:39

Ну Вам же, який не мав, не має, не матиме ніколи в житті відношення до закордонної нерухомості подобається ж писати щоденно на цій гілці - а я що, гірший?
Крім того, Ви не бачите головного: я завжди пишу про економічний бік життя за кордоном, про вибір нерухомості за кордоном, про те, чому саме я вибрав саме те, що вибрав, про вибір моїх знайомих в Швеції, Франції, Польщі, Ірландії, Франції, Новій Зеландії, США, Іспанії, Чорногорії, про фінананси, про банки, про банківську дяльність з точки зору українця, що мешкає за кордоном (перекази і таке інше), про житло, про витрати на житло, про умови життя (чомусь Ви особисто вважаєте, що людина може жити без харчування, їжі, води, туалетного паперу та бензину - але то ваше право, але не моє) про забезпечання себе, про ціни на нерухомість, про витрати на подорожі, про витрати на меблі, на розваги, про юридичні аспекти отримання ВНП, про документи і таке інше.

Я розумію, що особисто Вас - який не має ні родини, ні житла, ні авто, ні роботи, ні перспектив у роботі - те трохи дратує, але ж не забувайте те, що вдало сказали на київській гілці:
"И да, жизнь несправедлива..."

P.S. Фразу, яка вас так БУДОРАЖИТЬ
  flyman написав:цікавий допис:
(Написано на пляже после плавания в Средиземном море - написано на смартфоне).Тут читача має задусити жаба, бо акурт має смартфон з якого можна писати, чи те що він на Середземному морі на пляжі після плавання?

я написав виключно для цього:
а) на смартфоні в мене немає української розкладки клавіатури - тому пишу російською і пояснив чому так получається; мати три розкладки на смартфоні - вважаю не зручним.
б) на смартфоні важко виправляти граматичні помилки (маленький екран) або редагувати текст. Самому не подобається, коли люди пишуть з помилками, або неграмотно. Намагаюся менше помилятися.
Бачите, як все просто в житті...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 14:00

  akurt написав:Ну Вам же, який не мав, не має, не матиме ніколи в житті відношення до закордонної нерухомості подобається ж писати щоденно на цій гілці - а я що, гірший?
Крім того, Ви не бачите головного: я завжди пишу про економічний бік життя за кордоном, про вибір нерухомості за кордоном, про те, чому саме я вибрав саме те, що вибрав, про вибір моїх знайомих в Швеції, Франції, Польщі, Ірландії, Франції, Новій Зеландії, США, Іспанії, Чорногорії, про фінананси, про банки, про банківську дяльність з точки зору українця, що мешкає за кордоном (перекази і таке інше), про житло, про витрати на житло, про умови життя (чомусь Ви особисто вважаєте, що людина може жити без харчування, їжі, води, туалетного паперу та бензину - але то ваше право, але не моє) про забезпечання себе, про ціни на нерухомість, про витрати на подорожі, про витрати на меблі, на розваги, про юридичні аспекти отримання ВНП, про документи і таке інше.

Я розумію, що особисто Вас - який не має ні родини, ні житла, ні авто, ні роботи, ні перспектив у роботі - те трохи дратує, але ж не забувайте те, що вдало сказали на київській гілці:
"И да, жизнь несправедлива..."

P.S. Фразу, яка вас так БУДОРАЖИТЬ
  flyman написав:цікавий допис:
(Написано на пляже после плавания в Средиземном море - написано на смартфоне).Тут читача має задусити жаба, бо акурт має смартфон з якого можна писати, чи те що він на Середземному морі на пляжі після плавання?

я написав виключно для цього:
а) на смартфоні в мене немає української розкладки клавіатури - тому пишу російською і пояснив чому так получається; мати три розкладки на смартфоні - вважаю не зручним.
б) на смартфоні важко виправляти граматичні помилки (маленький екран) або редагувати текст. Самому не подобається, коли люди пишуть з помилками, або неграмотно. Намагаюся менше помилятися.
Бачите, як все просто в житті...

Акурт, годі вже поширювати на мене наклепи та брехню.
Признайся, що в Туррречині цього сезогу "лижі не їдуть по асфальту".
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 14:37

Як людина, яка стала на гірські лижі в польскому місті Wisla в 1988 році, підтверджую, що Ви на 100% праві: лижі не їдуть по асфальту.
Як людина, яка точно знає, що Ви ніколи в житті не станете на гірські лижі - дивуюся Вашій стурбованості про це та про прибутки Турецької республіки від іноземних туристів.
Як людина, яка із задовленням читає київську гілку - пишаюся Вами (не жартую): так класно тернопільский хлопець, який не має жодного відношення до Києва, дає по вухах киянам та повчає їх яку нерухомість, якої якості та де саме треба купувати нерухомість в Києві та повчає киян жити - то вищий пілотаж!
Востаннє редагувалось akurt в Нед 12 лип, 2020 14:52, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 14:47

  change_pm написав:
  shapo написав:А сравнение зарубежных украинцев с евреями диаспоры пока (возможно,когда-нибудь это изменится) некорректно ни по вложением денег в историческую родину,ни по желанию воевать за нее и отдать жизнь

Колись я працював а Америці в хорека, заходили до мене в бар купа різного народу.
Я тоді був молодий, відкритий, і мало розуміючий, які на світі бувають люди.

До чого це я? Ага, згадав.
Була одна категорія російськомовних відвідувачив зі специфічним акцентом, яка ні бакса тіпсів ніколи не залишала, і постійно нила, як же їм в тій клятій омериці погано.

До речі, американці і інші російськомовні тіпси залишали, доречі дуже щедро.

Тоді я не розумів що воно таке за народ... :)
Тепер бачу частно на форумі іхніх представників, ну, шо сказати? Краще промовчу... 8)


Самое забавное что в этих дешевых намеках других русскоязычных максимум процентов 20,остальные - евреи, так что сочувствую.
Вот только речь шла о вкладе еврейской и украинской диаспор в свою историческую родину, т.е. Израиль и Украину. В Израиле пройдя по любому городу, особенно Тель-Авиву или Иерусалиму всегда натыкаешься на таблички " этот сквер,больница,театр построены на средства такого-то", в ЦАХАЛ приезжают только чтобы отслужить в боевых войсках молодые ребята из США,Канады, Аргентины.
А что в Киеве или Львове построено на средства украинской диаспоры и сколько их молодежи отслужило в ВСУ не просветите?
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 15:11

  shapo написав:Самое забавное что в этих дешевых намеках других русскоязычных максимум процентов 20,остальные - евреи, так что сочувствую.
Вот только речь шла о вкладе еврейской и украинской диаспор в свою историческую родину, т.е. Израиль и Украину. В Израиле пройдя по любому городу, особенно Тель-Авиву или Иерусалиму всегда натыкаешься на таблички " этот сквер,больница,театр построены на средства такого-то", в ЦАХАЛ приезжают только чтобы отслужить в боевых войсках молодые ребята из США,Канады, Аргентины.
А что в Киеве или Львове построено на средства украинской диаспоры и сколько их молодежи отслужило в ВСУ не просветите?

Ось за це я вас поважаю, а наших зневажаю!

зі. У нас (у вас і мене) набагато більше спільного, ніж різного.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 15:51

  change_pm написав:
  shapo написав:Самое забавное что в этих дешевых намеках других русскоязычных максимум процентов 20,остальные - евреи, так что сочувствую.
Вот только речь шла о вкладе еврейской и украинской диаспор в свою историческую родину, т.е. Израиль и Украину. В Израиле пройдя по любому городу, особенно Тель-Авиву или Иерусалиму всегда натыкаешься на таблички " этот сквер,больница,театр построены на средства такого-то", в ЦАХАЛ приезжают только чтобы отслужить в боевых войсках молодые ребята из США,Канады, Аргентины.
А что в Киеве или Львове построено на средства украинской диаспоры и сколько их молодежи отслужило в ВСУ не просветите?

Ось за це я вас поважаю, а наших зневажаю!

зі. У нас (у вас і мене) набагато більше спільного, ніж різного.

Чомусь постійно намагаються нав"язати думку, що якщо українці індеферентні до держави (як відомо держава - це апарат насилля), то вони якісь "недороблені".
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 16:07

Так-так-так, панове, сьогодні Угорщина закриває кордон для українців...
До цього дня ще дозволяла українцям хоч транзит до Хорватії...
Угорщина відносить Україну до "Червоного списку"...
Щось там мешканці руки з милом не миють зовсім... і маски не носять...
А, зрозумів: нема коли, дуже дуже дуже сильно хвилюються про Айя Софію... То є головна проблЄма...
Іншої немає...
Чи може продовжують купувати "Крабові паличкИ" із спражніх Камчатських крабів, які виготовляли на фабриці під Одесою і де виявили у всіх співробітників Коронавірус...
А тут ще в Новомосковському районі під Дніпром - річки Самара та Піщанка - сьогодні - на день Петра та Павла - (Петро був рибалкою - наче знамєніе) - вся риба передохла...
Мийте руки з милом.
І я Вас прошу - ну не їдьте в Лєпрозорні, Кирилівки, Бердянськи і так далі...
Востаннє редагувалось akurt в Нед 12 лип, 2020 16:14, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9464
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3533 раз.
Подякували: 1236 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 12 лип, 2020 16:13

  akurt написав:Так-так-так, панове, сьогодні Угорщина закриває кордон для українців...
До цього дня ще дозволяла українцям хоч транзит...
Угорщина відносить Україну до "Червоного списку"...
Щось там мешканці руки з милом не миють зовсім...
А, зрозумів: нема коли, дуже дуже дуже сильно хвилюються про Айя Софію... То є головна проблЄма...
Іншої немає...
Чи може продовжують купувати "Крабові паличкИ" із спражніх Камчатських крабів, які виготовляли на фабриці під Одесою і де виявили у всіх співробітників Коронавірус...
А тут ще в Новомосковському районі під Дніпром - річки Самара та Піщанка - сьогодні - на день Петра та Павла - (Петро був рибалкою - наче знамєніе) - вся риба передохла...
Мийте руки з милом.
І я Вас прошу - ну не їдьте в Лєпрозорні, Кирилівки, Бердянськи і так далі...

Що цікаво, що ті хто позакривали кордони від українців мають найбільше падіння економіки. Потім почухавши потилицю або починають їх кликати на полуниці які нема кому збирати (напр., Естонія, Фінляндія,Великобританія), або відкривають курорти (Туреччина, Албанія). Таким чином від українців залежить півсвіту, тому що або нема кому працювати або нема кому витрачати гроші.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 661662663664665 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514480
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902203
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234386
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама