Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 47334734473547364737 ... 11768>
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 09:40

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  change_pm написав:Тутай методологічна помилка. Пенсійний фонд залежить від держави, в якій він знаходиться.

зі. Я коли натякав про перепакування вчора, мав на увазі Польшу.

В общем правильный подход. Нужна диверсификация. Это была одна из причин, почему я вложился в КРЖН.
Недвижимость в другой стране это намного сложней. Я помню пример форумчанина, который не может даже поехать проверить свою недвигу в РП, не говоря уже про пересдать. Своевременность оплаты на совести арендаторов.
Чтобы иметь недвигу за границей, нужно минимум иметь гражданство той страны, где недвига. Например американец, который решит купить квартиру в Киеве, когда будет ее продавать столкнется с тем, что налоги будут считать совсем по другой ставке, чем местным.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 09:46

  flyman написав:
  Vlad442 написав:
  Frant написав:В центрі - досить таки солідне житло, яке й зараз вірою і правдою служить власникам.
Воно пережило вже дві держави, і скоро переживе третю.

Смешной пример. Около 100 лет назад владельцев этого солидного жилья в центре в лучшем случае пинками из него выгнали. В худшем расстреляли.
Недвига в Донецке тоже недорого стоит и непонятно как оформлять.

Влад, а що концепція помінялася?

Какая концепция? Что недвижимость это один из самых надежных из инструментов? Нет.
Вспомните, что случилось с какими-нибудь керенками или советскими рублями. Сколько советская власть золота экспроприировала и за валютные операции посадила. В то же время домик в каком-нибудь живописном селе под Тернополем все еще стоит и живут в нем внуки прежних владельцев.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 09:55

  Vlad442 написав:Какая концепция? Что недвижимость это один из самых надежных из инструментов? Нет.
Вспомните, что случилось с какими-нибудь керенками или советскими рублями. Сколько советская власть золота экспроприировала и за валютные операции посадила. В то же время домик в каком-нибудь живописном селе под Тернополем все еще стоит и живут в нем внуки прежних владельцев.

Онукє советав, які попередніх власників у Сибір відправили??? :evil:

зі. Рєбяти, візьміть якийсь нормальний підручник по історії і подивіться, що тутай було з 16 по 53 роки 20 сторіччя. ЙО!
Востаннє редагувалось change_pm в Пон 13 лип, 2020 09:56, всього редагувалось 1 раз.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 09:56

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Vlad442 написав:
  change_pm написав:Тутай методологічна помилка. Пенсійний фонд залежить від держави, в якій він знаходиться.

зі. Я коли натякав про перепакування вчора, мав на увазі Польшу.

В общем правильный подход. Нужна диверсификация. Это была одна из причин, почему я вложился в КРЖН.
Недвижимость в другой стране это намного сложней. Я помню пример форумчанина, который не может даже поехать проверить свою недвигу в РП, не говоря уже про пересдать. Своевременность оплаты на совести арендаторов.
Чтобы иметь недвигу за границей, нужно минимум иметь гражданство той страны, где недвига. Например американец, который решит купить квартиру в Киеве, когда будет ее продавать столкнется с тем, что налоги будут считать совсем по другой ставке, чем местным.
У товарища дом в Хорватии, содержание+налоги в год 8000 евро. Что бы отбить сдает 200€ сутки до 9 человек. Мне кажется цена не конкурентная.

Отправлено с моего Mi A3 через Tapatalk
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 10:05

  change_pm написав:Тутай методологічна помилка. Пенсійний фонд залежить від держави, в якій він знаходиться.

зі. Я коли натякав про перепакування вчора, мав на увазі Польшу.

  Vlad442 написав:В общем правильный подход. Нужна диверсификация. Это была одна из причин, почему я вложился в КРЖН.
Імхо, Ви все-рівно вся яйця поклали в одну корзину!
  Vlad442 написав:Недвижимость в другой стране это намного сложней. Я помню пример форумчанина, который не может даже поехать проверить свою недвигу в РП, не говоря уже про пересдать. Своевременность оплаты на совести арендаторов.
Так Польща ніколи не була особливо приваблива з точки зору наявності там управляючих компаній. Я порівнював ЮК і РП на своїй гілці, але це все в минулому. Майбутнє не зрозуміле.
  Vlad442 написав:Чтобы иметь недвигу за границей, нужно минимум иметь гражданство той страны, где недвига.
Не обов"язково, імхо. Але звичайно це ваша точка зору, і ви слідуєте їй.
  Vlad442 написав:Например американец, который решит купить квартиру в Киеве, когда будет ее продавать столкнется с тем, что налоги будут считать совсем по другой ставке, чем местным.
Імхо, американець, який в лоб купляє тут нерухомість, мінімум по місцевим понятіям - лох! Зазвичай, американці, купляючи в Києві нерухомість, коренями звідси і імхо ще мають укр.паспорт, так що не все так погано :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 10:17

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Frant написав:нерухомість не залежить, в якій державі вона знаходиться.
Можете поїхати у Львів чи Чернівці і подивитись на житло, збудоване при Польщі чи Австро-Угорській імперії. В центрі - досить таки солідне житло, яке й зараз вірою і правдою служить власникам.
Воно пережило вже дві держави, і скоро переживе третю.

Спитайте у власників нерухомості Донецька яку орендну плату вони отримують. Якщо ви будете ненавидіти державу Україна, та підприємців, то ви закінчите своє життя десь на смітнику.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 10:20

  change_pm написав:
Зазвичай, американці, купляючи в Києві нерухомість, коренями звідси і імхо ще мають укр.паспорт, так що не все так погано :)


нет
правда, иногда у них бывают украинские жены - но это если они покупают для жизни
обычно предпочитают снимать
а вот если инвестируют для бизнеса , то происхождение не имеет значения - например крупный частный инвестор, долго и нудно пытавшийся нагнуть буд девелопмент на скидку при покупке целого дома под аренду в ФК2 (безрезультатно) был американцем турецкого происхождения, а мой арендатор-американец пару лет назад купил 4к в кловском 7 - но у него жена-украинка и двое детей
также сейчас на этом рынке очень активизировались китайцы и разного рода арабы - от турецких секс-туристов до ливийских и сирийских беженцев
а вообще в ваших рассуждениях слишком много субъективизма и притянутых за уши выводов
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11147
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 10:24

  change_pm написав:
  Vlad442 написав:Какая концепция? Что недвижимость это один из самых надежных из инструментов? Нет.
Вспомните, что случилось с какими-нибудь керенками или советскими рублями. Сколько советская власть золота экспроприировала и за валютные операции посадила. В то же время домик в каком-нибудь живописном селе под Тернополем все еще стоит и живут в нем внуки прежних владельцев.

Онукє советав, які попередніх власників у Сибір відправили??? :evil:

зі. Рєбяти, візьміть якийсь нормальний підручник по історії і подивіться, що тутай було з 16 по 53 роки 20 сторіччя. ЙО!

З хатами не думаю що так (переважна більшість побудована "при клятому совку"), а от з "кавалірками" і не тільки в умовному центрі Львова/Чернівців/Києва - запросто.

Але що цікаво, на Галіції ходять байки про те "як було при Австрії", це на кшталт, як в совкодрочерів "яку державу просра", чи ватанів "от при ВФЯ"

Моя думка, що горизонт планування під нерухоість, це 5-7 років, якщо відчуваєш, що за цей час хоть не втратиш, то вперед.
Востаннє редагувалось flyman в Пон 13 лип, 2020 10:30, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34716
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 10:32

  reus написав:
  Frant написав:нерухомість не залежить, в якій державі вона знаходиться.
Можете поїхати у Львів чи Чернівці і подивитись на житло, збудоване при Польщі чи Австро-Угорській імперії. В центрі - досить таки солідне житло, яке й зараз вірою і правдою служить власникам.
Воно пережило вже дві держави, і скоро переживе третю.

Спитайте у власників нерухомості Донецька яку орендну плату вони отримують. Якщо ви будете ненавидіти державу Україна, та підприємців, то ви закінчите своє життя десь на смітнику.

Чому зразу Донецьк, а не Севастополь?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34716
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 13 лип, 2020 10:34

  kingkongovets написав:
  change_pm написав:
Зазвичай, американці, купляючи в Києві нерухомість, коренями звідси і імхо ще мають укр.паспорт, так що не все так погано :)


нет
правда, иногда у них бывают украинские жены - но это если они покупают для жизни
обычно предпочитают снимать
а вот если инвестируют для бизнеса , то происхождение не имеет значения - например крупный частный инвестор, долго и нудно пытавшийся нагнуть буд девелопмент на скидку при покупке целого дома под аренду в ФК2 (безрезультатно) был американцем турецкого происхождения, а мой арендатор-американец пару лет назад купил 4к в кловском 7 - но у него жена-украинка и двое детей
также сейчас на этом рынке очень активизировались китайцы и разного рода арабы - от турецких секс-туристов до ливийских и сирийских беженцев
а вообще в ваших рассуждениях слишком много субъективизма и притянутых за уши выводов

Так цей же чейндж пієм, постійно, де треба і не треба вставляє ІМХО для передачі свого суб"єктивізма і висновків 8)

Тутай є пара моментів в Вашому дописі.
По-перше, я навмисно написав американці, і ніяких інших іностр не згадував, я не такий тупий, як Ви думаєте :)
По-друге, всі інші американці, які купили собі мають укр.жінок - згідно з вашого допису. А ті американці, хто не має, арендують. Цікаве питання, на кого оформлена нерухомість, куплена вашими американцями? Не на жінок випадково?
По-третє, цілий будинок від оренду. Імхо, чувак навряд би купляв його, як фізічна особа? Чи не так? Тобто однозначно була б перестраховка, щоб не попасти на податки.

Моє імхо таке, що більшість американців, купляючи київську нерухомість, не роблять це в лоб, а роблять це розумно - щоб не попасти на податки і захистити свою власність від проізвола.
Якщо хтось робить, як я писав "в лоб", той лох.

зі. А взагалі мені глубоко пофіг, навіщо і як купляють американці на КРЖН. Я розмовляв з Владом.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 47334734473547364737 ... 11768>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16539936
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5432039
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 42562
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама