ПриватБанк (2010 - 2021)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #<1 ... 86418642864386448645 ... 9038>
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 20:35

  ingtrans написав:
  Striker написав:Есть Зелёная. Правильно ли я понимаю, что СЭП с Зелёной бесплатный, до какой суммы?

Бесплатный независимо от суммы.

Спасибо, скоро опробую данную схему.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 20:52

  Alien написав:Ну це важко назвати досягненням привату. Просто думаю досить буденна ситуацiя, коли якийсь "олень" свого часу набрався лiмiту у #зеленелайно, а потiм йому Тас не наливає бо його платоспроможнiсть не тягне долучити до зеленого ще й тасiвський лiмiт. Отже тут висновок один - отримати бажаний лiмiт заважає саме наявний.
До речi мiй особистий лiмiт у #зеленелайно з минулого мiсяця =0 (мабуть позбавили за нелояльнiсть пiд час квiтневоï акцiï ;(). Натомiсть без змiн лишились i лiмiт у Монi i сумарний лiмiт у Тасi по двом кредиткам - в кожному з банкiв >70к

Якщо б у мене зараз був вибір отримати ліміт на Б5 в ТАСі (на Пудрі є) або мій ліміт на Приваті, то обрав би Приват, тому що:
1. Перманентно маю по 3-4 Оплати частинами одночасно.
2. Є альтернативи ТАСовим 2% чистими в інших банках, хай навіть і трохи менше (КБ Вайт), а часто й більше (Юнекс).
Інколи жалкую, що зарубив свій ліміт в Приваті з 38.5к до 20к, бо інколи не вистачає 20к на всі Оплати частинами, так як вона прив'язана до основного ліміту.
Так що ваші вирази про "оленів" з лімітами прошу залишити при собі. Я так же само можу назвати "оленями" тих, хто користується Оплатою частинами Моно (а тут багато таких бачив) при тому, що там умови в 2 рази гірші, ніж в Приваті (де Приват дає 15 платежів, Моно дає 7).
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 21:01

  ingtrans написав:
  Alien написав:Отже тут висновок один - отримати бажаний лiмiт заважає саме наявний.

И не обязательно правильный.

Добре - давайте змінимо умови: як особисто Ви вважаєте у кого вища ймовірність отримати ліміт у Тасі при абсолютно однаковій кредитній історії та аналогічних фінансових показниках крім кредитного навантаження: у клієнта який має кредитні ліміти в інших банках, але в ПБ =0 чи у клієнта який має в тих самих банках аналогічні ліміти, а в ПБ=50к?
На моє переконання шанси отимати ліміт у другого клієнта нижчі
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 21:16

Re: Приватбанк

  Alien написав:На моє переконання шанси отимати ліміт у другого клієнта нижчі

Так Вашем примере условия изначально неравные. У второго на 50к больше, чем у первого и виноват в Вашем примере в этом почему-то Приват, который дал второму лишние 50к. Каким боком там Приват? А если это не Приват, а Альфа, Форвард или любой другой банк? Это повлияет на решение ТАС?
Мое мнение - при одинаковых уровнях доходов, одинаковой кредитной истории и одинаковом суммарном кредитном лимите в других банках наличие или отсутствие лимита в Привате (который входит в суммарный лимит) для ТАС какой-либо существенной роли не играет.

  Alien написав:Натомiсть без змiн лишились i лiмiт у Монi i сумарний лiмiт у Тасi по двом кредиткам - в кожному з банкiв >70к

Тут мы, как мне кажется, вообще о разном говорим. Суть в вероятности получения кредитного лимита в Привате и ТАС при прочих равных. Так вот я считаю, что в Привате шанс получить ненулевой лимит выше, чем в ТАС. Поэтому, на мой взгляд, ситуаций, когда в ТАСе дали 0, а в Привате не 0, будет больше, чем обратных.
ingtrans
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3909
З нами з: 31.07.19
Подякував: 110 раз.
Подякували: 541 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 21:45

ingtrans поддерживаю, Беня всегда хоть что-то наливал. Даже не знаю людей, кому б не налил. Хоть 500 грн да давал, а дальше прокачивай. При чем был какой-то очевидный алгоритм прокачивания. Ну раньше так было, при Бене. Сейчас паскудится, или то я просто им не пользуюсь и режут мне.
А тазик мне до сих пор них не налил. Даже справку о доходах приносил.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 21:54

Re: Приватбанк

  Ромасик написав:Даже не знаю людей, кому б не налил. Хоть 500 грн да давал, а дальше прокачивай.
Приват Банк трошки дивний
З одного боку дає мені можливості отримати кредити під 10% в межах 2 млн
з другого обрізає овердрафти по рахунках і кредитний ліміт по карточці до нуля....
При цьому та сама тася дає 100 000 ліміту по карточках , альфа 60000 , моно 20000
Так що Приватбанківські алгоритми не доступні для мого розуміння
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27372
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 22:06

Re: Приватбанк

  budivelnik написав:Так що Приватбанківські алгоритми не доступні для мого розуміння


бо там рівняня із 1000+ параметрами!
як декларує сам банк (слабо віриться. хоча б сотку мали критеріїв)
greenozon
 
Повідомлень: 16178
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 22:31

  ingtrans написав:Суть в вероятности получения кредитного лимита в Привате и ТАС при прочих равных. Так вот я считаю, что в Привате шанс получить ненулевой лимит выше, чем в ТАС. Поэтому, на мой взгляд, ситуаций, когда в ТАСе дали 0, а в Привате не 0, будет больше, чем обратных.

Авжеж бо у кого вище ймовiрнiсть того, що вiн вступить у лайно - у того що не дивиться пiд ноги, чи у того хто обирає куди стати? Вибачте але за iнших однакових умов фiзичнiй особi, якa хоч щось петрає в банкiвських продуктах кредитний лiмiт цiкавiший саме у Тасi, натомiсть на втрату зеленого я зовсiм не звернув уваги оскiльки остання "не свинська" операцiя мною здiйснювалась з його використанням десь ще у 2017. Свого часу (бiльше 10 рокiв тому) я отримав унi бо по сутi тодi не було особливих альтернатив, натомiсть банк мав достатньо вагомi переваги. Зараз усе кардинально змiнилось i за нинiшнiх умов я б спецiльно до банку за карткою точно не пiшов. Бiльше того в цьому роцi або вже померли або ось ось вiдiйдуть у небуття моï платнi валютнi картки (унi та кдв), якi я теж не використовую з 2017. I перевипускати ïx теж не бачу сенсу. Адже смаколикiв на ринку достатньо, то навiщо давитися тим, що пропонує #зеленелайно. Лiмiт заради самого лiмiту чи можливiстю скористатись "оплатою частинами"? Нi дякую, менi такi страви вiд #зеленелайно не до смаку. Втiм якщо комусь таке до вподоби, то "Смачного!"
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 05 сер, 2020 22:45

Alien
Ну от, вам просто не потрібно тут нічого, а багато кому потрібно. Навіщо тільки писати тут простині тексту про те, як же вам не потрібен той зелений Приват. В мене Оплата частинами не тільки техніка, я в Епіцентрі також щось беру частинами. Ніколи з Приватом не було жодних проблем з лімітом чи блокуваннями, як тут писали. Кожному своє. Досить вже виставляти Приват виключно в негативному світлі.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2020 02:22

Re: Приватбанк

  Vorlon написав:
  ingtrans написав:я не вижу причин настолько явно в негативном свете выделять Приват на фоне других.

Причины были и не раз озвучивались:
1) на кредитный лимит и по ОЧ надеяться нельзя, в любой момент его могут забрать;
2) в любой момент могут заблокировать все карты и счета в банке на неопределённо долгое время (примеров было предостаточно);


Из собственного опыта с этим б/у пр[del]езер[/del]. (банковским учреждением приват):
В июне прошлого года бух, которая занималась моим ФОПом провтыкала смену счета налоговой и отправила квартальный фикс налог (~2700грн) на старый счет. Вскоре я сменил и работу и буха, на момент передачи дел новому бухгалтеру в ЛК налоговой все было OK, дальше она в старые отчеты особо не заглядывала... В общем проблемма выяснилась только перед самыи Новым Годом, когда б/у заблокировало все мои счета - где-то 80% фонда на депозитах и голд-карту с лимитом в 60к.
Как потом оказалось - в октябре налоговая открыла дело о взыскании неуплаченного налога, в середине декабря пристав, к которому оно попало - отправил запросы на предмет наличия моих денег во все банки где у меня были счета.
Ответы всех 4х банков были примерно одинаковыми - "да, счета есть но денег там нету, только небольшие долги в пределаг лимита и вообще пошли бы вы подальше", а вот дальнейшая реакция была разной и весьма показательной:
- б/у пр. - все счета заблокированы, КЛ обнулен, ТП рассказывает сказки о том что на счета наложен арест и снять его могут только после того как получат соотв. заказное письмо от службы приставов. В начале января заканчивается депозит на ~80к - все попытки отменить его автопродление безуспешны, ТП в показаниях и отмазках путается вовсю - "я ничем помочь не могу - обращайтесь в поддержку Gold Club", "депозит был открыт online - отменить продление можно только самостоятельно в П24", "счет заблокирован - ничего с ним сделать нельзя"... в итоге он был продлен на пол года под смешные 12% (даже в б/у пр. на тот момент у меня были столбики под 17%, не говоря о приличных банках), мои потери порядка $300.
- Банк А (почти фонд на депозитах + активное использование карты) - push сообщение и том что моим счетом интересуются приставы/налоговая. после обнуления КЛ приватом я в пару кликов поднял там лимит до 80.
- Банк М (точнее У - фонд на депозитах, почти все опланы комуналки, эпизодическое пользование ОЧ и карты под 10-20% КВ) - вообще никакой видимой для меня реакции
- Банк УС (IT-ФОП, "платиновая" з/п карта, почти все снимается в банкомате/разлетается по другим банкам в течении суток) - менеджер из банка, который отвечает за ФОПы моего работодателя созванивался и со мной и с бухом по поводу запроса, возможных проблемм и сбособов их избежать.

С налоговой и СП вопрос решился парой звонков и одним факсом, а с б/у п. продолжался цирк - ТП рассказывает сказки про арест счета и заказное письмо от СП, которое требуется для его снятия, пристав никаких арестов не накладывал, дело уже закрыл и не понимает что мне еще от него надо...
В итоге пришлось съездить на родину для личного общения с приставом и подключить двоюродного племянника, работающего тоже приставом в соседнем райцентре и даже немного знакомого с моим. Даже во время нашего совместного "контрольного звонка" ТП продолжала петь свои традиционные сказки, после "я имярек вел дело XXX, отправлял запрос на предмет счетов YYY, но никаких арестов на них не накладывал" тупо бросили трубку и последующие звонки на 3700/попытки пообщаться в чате игнорировали. Пришлось отправлять уведомление о снятии несуществующего ареста и минут через 20 счета были разблокированы (там уже лет 5 как все автоматизировано и делается в онлайне безо всяких бумажных писем).
candle645
Аватар користувача
 
Повідомлень: 113
З нами з: 25.01.20
Подякував: 38 раз.
Подякували: 21 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 86418642864386448645 ... 9038>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
ПУМБ (2004 - 2021) 1 ... 3509, 3510, 3511
Anonymous » Чет 18 лис, 2004 12:31
35109 6597851
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 17:22
Blister
Альфа-Банк (2005 - 2021) Sense Bank 1 ... 10202, 10203, 10204
Anonymous » Чет 21 кві, 2005 18:32
102031 14837229
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 01:22
Аlександр
ТАСКОМБАНК (2008 - 2021) 1 ... 3814, 3815, 3816
Anonymous » Чет 22 тра, 2008 13:07
38157 4541177
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 січ, 2022 00:49
_PORT_UA
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама