Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 64466447644864496450 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 10:08

Schmit
 
Повідомлень: 4291
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 10:42

  budivelnik написав:
  wild.tomcat написав:ще треба вияснити хто тут ще люмпен
Вам пробують пояснити - а ви вперлись і не пробуєте навіть зрозуміти
1 Якщо хтось багатший від Вас фінансово - ви зацікавлені отримати від цієї людини лекцію по фінансам і досягненню економічного успіху
2 Якщо хтось жив у трьох суспільних формаціях (СРСР ,ГДР, Україна) - а ви у двох - то ви також зацікавлені в тому щоб отримати інформацію про відмінності суспільного життя і моральних правил
3 Якщо ви зависли в совку і навіть не хочете признати що совок це місце де люмпенами керували прапорщики, а люмпенів у совку було до 90% - це ваша проблема
4 Якщо у вас тільки піна з рота і жодної реальної поради як щось змінити на краще - то може варто признати що пінитесь тому що нічого не знаєте?


ну знову якесь словоблудіє. ну напуркуа, тащ прапор? навіщо ці фантазії - звідки ви знаєте хто багатший а хто ні, хто потребує якихось фінансових лекцій і якоїсь інформації і від кого (чи не від вас часом :mrgreen: ), а хто ні, хто де завис чи не завис, хто знає, а хто не знає. вас в дитинстві ображали чи в арімї? заздрили що ви прапор, а хтось офіцер, бо вчився, а вам крім школи прапорів не дано іншого? тільки не треба тут про політех, про те як вчаться на заочному відділенні відставні прапори ми маємо уяву.
ви, тащ прапор, як завжди в своєму репертуарі, вириваєте щось з контексту і перекручуєте на свій лад. і додадєте якісь незрозумілі фантазії. і ярлики на кожного зустрічного вішаєте. воно і не дивно, прапор інакше і не вміє. прапор-люмпен-олігарх :D чого ваша інформація може когось навчити - пихи і чванства? кому воно треба, крім вас? по вашим дописам складається враження що ви вже давно пацієнт якоїсь психлікарні. заспокойтеся і все пройде. і може до вас люди потягнуться. :D
і да - тут інфа про коломоського проскакувала. мінюст штатовский напевно теж збіговисько люмпенів, відібрати ж бо хоче? :)
ви так і не зрозуміли і навіть не намагалися, про що вам говорять. про що ви самі тут починали диспут. про право, про право яке однакове для всіх, будь ти хоч тричі дохєрарх. накосячив - конфіскація і вперед, баланду хавати. так воно працює в швеціях (про яку ви згадували) і в сша і в інших країнах. от це і є відповідальність, ви, до речі запитували, про відповідальність. але вас це не влаштовує, вас влаштовує якесь однобоке, видумане вами ж, право. де у вас тільки право і ніякої відповідальності. воно і не дивно. право прапорщика.
wild.tomcat
 
Повідомлень: 1459
З нами з: 28.10.09
Подякував: 45 раз.
Подякували: 273 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 10:57

Re: Політичні дискусії

  19yuriy91 написав:а вот местным радетелям "права собственности" и противнику, шоб "взять и поделить" передают привет из штатов :mrgreen:

США вимагають конфіскації нерухомості, придбаної за гроші Коломойського і Боголюбова з Приватбанку
Ви різницю між
Якщо олігарх-значить вкрав,якщо вкрав-треба відібрати все...
і
Якщо судом доведено що ти щось вкрав,то в тебе це заберуть...

розумієте?
При цьому
США унікальна двохпартійна система в якій
Демократи прихильники високих податків і сильнішого перерозподілу від багатих до бідних
Республіканці - пррихильники низьких податків...
Виграють демократи - збільшується безробіття, середній рівень життя падає ,зменшується різниця між найбагатшими і найбіднішими
Виграють республіканці - зменшується безробіття,збільшується середній рівень життя, збільшується різниця між найбагатшими і найбіднішими...

І от живучи по цій синусоїді-США процвітає(не забуваючи при цьому додруковувати папірців для видачі кредитів усьому світу )
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 11:00

  wild.tomcat написав:... словоблудіє. ну напуркуа, тащ прапор? ... ці фантазії - ... ображали чи в арімї? заздрили що ви прапор, ... крім школи прапорів не дано іншого? тільки не треба тут про політех, ...
ви, тащ прапор, ... незрозумілі фантазії. і ярлики ... прапор ... прапор-люмпен-олігарх :D .... пацієнт якоїсь психлікарні. ...збіговисько люмпенів, відібрати ж бо хоче? :)
.... хоч тричі дохєрарх. накосячив - конфіскація і вперед, баланду хавати. .... право прапорщика.
А сказати то що хотів?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 11:11

  budivelnik написав:
  19yuriy91 написав:а вот местным радетелям "права собственности" и противнику, шоб "взять и поделить" передают привет из штатов :mrgreen:

США вимагають конфіскації нерухомості, придбаної за гроші Коломойського і Боголюбова з Приватбанку
Ви різницю між
Якщо олігарх-значить вкрав,якщо вкрав-треба відібрати все...
і
Якщо судом доведено що ти щось вкрав,то в тебе це заберуть...

розумієте?
При цьому
США унікальна двохпартійна система в якій
Демократи прихильники високих податків і сильнішого перерозподілу від багатих до бідних
Республіканці - пррихильники низьких податків...
Виграють демократи - збільшується безробіття, середній рівень життя падає ,зменшується різниця між найбагатшими і найбіднішими
Виграють республіканці - зменшується безробіття,збільшується середній рівень життя, збільшується різниця між найбагатшими і найбіднішими...

І от живучи по цій синусоїді-США процвітає(не забуваючи при цьому додруковувати папірців для видачі кредитів усьому світу )


посилається на рішення Національного банку України про націоналізацію Приватбанку і звинувачення колишніх власників, що вони під виглядом позик та оплат вивели з банку понад $5 мільярдів.

а шож у нас не посилаются?
спор бесполезен
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 11:44

19yuriy91
Ви не хочете зрозуміти
Є фахівець, який має певні знання досвід і може зрозуміти де правий чи не правий олігарх..
Є 30 млн люмпенів , в яких ні знань ні грошей.для який власник собачою будки-вже сволота....

Тому
Поки в цих 30 млн в головах не перемкнеться тумблер ,який дасть їм усвідомити що багатство - це наслідок роботи ,а не грабунку ,до того часу в цих 30 млн не зявиться реальне бажання працювати...
Адже в них прямий звязок
багатий=погано.
А поганими вони виглядати не хочуть...
А різні там малоосвічені підхоплюють примітивні тези і носяться з ними як з жупелом.не розуміючи що навіть просте розповсюдження тез про багатство як зло .просто прирікає їх дітей/внуків на бідність(або на життя в облозі.бо коли ти багатий.а навколо тебе 70% бідних-це ще те задоволення)

ПС
В мене доходи середнього європейця
При цьому половина прищавих студентів або совкових пенсіонерів,просто згорають від гніву в мою сторону..і при цьому навіть не усвідомлюють
Якщо +50000 грн в місяць - це ознака злодійства
То як вони хочуть жити?
На 5000-10000?
Чи вони думають що є тільки одне місце з доходом в 50000 ,а тому треба звідти людину скинути і зайняти це одне місце?
Ще нюанс
Айтішники з доходами в +100000 грн/місяць - це класно і навіть не треба платити податки ,бо це прогресивно
А продавці хліба/шмоток, селяни/робітники в традиційних галузях - це відстій. а якщо вони не дай Бог пробують оцінити свою працю вище ніж айтішники - то тоді ізгої і бариги...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 12:15

Будивельник

Вам никто не доказывает, что богатство - это пагано, это ознаки и т.д.
Вы сами придумываете-сводите мнение оппонента к тому, что вам хочется показать, негативному.

Ну реально - вся любая дискуссия с вами сводится к опровержению ваших вымыслов и искажений утверждений оппонентов.

З.ы. если же вы пытаетесь убедить в своих виденьях кого-то, то начните с песикота)), которого читают мифические читачі, о которых вы столь заботитесь.
1. так много внимания уделяет (продвигает на форуме в итогах) роли власти, а оная, по-Вашему, лишь 5%.
2. так много льёт помоев на президента, а президента треба поважати.
3. попрекает ЗЕ в ничего не должен, так это правильно, не по совковому.

З.з.ы.
" 1 Знайдіть хоч десь мою цитату з якої випливає що мені хтось винен?" (С)

" Мені цікаво
Злості не має меж
Доки клоуни,пенсіонери які все життя жирували на чиїйсь шиї - будуть розповідати що вони ах-які розумні...
Розумник
Ти б може навчився спочатку поважати того ,хто тебе своїми податками годував?
А то гавкаєш ,на руку яка тебе годує...і це точно ознака тупості і совковості." (С)

У вас через множество сообщений красной нитью и арументами проходит мысль -- что вас должны поважати и соглашаться ... на основании ваших досягнень, как "годувальника")) и миллионера.
detroytred
 
Повідомлень: 28290
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 17:37

  detroytred написав:У вас через множество сообщений красной нитью и арументами проходит мысль -- что вас должны поважати и соглашаться ... на основании ваших досягнень, как "годувальника")) и миллионера.
Я за 30 років життя підприємця усвоїв кілька азбучних істин
1 В топку слова і ідеї, які не підтвердженні реальними результатами
2 В топку фантазії тих хто не створював нічого а тільки споживав - по питанню створення.
3 Якщо мені потрібна чужа думка-я знаходжу фахівця ,рівень якого по цьому питанню-вищий від мого.
Тоді
Я слухаю(навіть речі які мені не подобаються) він говорить , я дякую(навіть якщо не погоджуюсь з тим що він сказав) але роблю свої висновки з почутого(відповідальність за прийняте рішення- все одно на мені).

Простий приклад для Вас .як для викладача
Ви офіційно затверджений лектор ,який роками веде лекції наприклад по питанням аеродинаміки.....
Приходите Ви на лекцію .що 2*40 хвилин читати , а Вам який першокурсник задає питання з якого Ви чітко бачите що в цій темі він ні бельмеса..але при цьому цей першокурсник пробує забрати у Вас 90% часу на свій брєд...
Ваші дії?

От і в мене
а - я дуже швидко бачу рівень співрозмовника(з точки зору практичного використання а не теоретичних знань які не використовувались на практиці) по відношенню до мого по якомусь конкретному питанню
б - якщо рівень співрозмовника вищий - я мовчки його слухаю не перебиваючи і не хамлячи
в - якщо рівень нижчий - пробую коректно донести свою думку, не даючи співбесіднику залізти на манівці
г - якщо рівень співрозмовника нижчий плінтуса( і він не розуміючи що дурень .пробує мене переконати в тому що він розумний) - я його туди і заганяю..Так методи не цукор ,але це економить море часу і нервів.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27419
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 18:08

Re: Політичні дискусії

  19yuriy91 написав:Міністерство юстиції США домагається конфіскації нерухомості на 70 мільйонів доларів, що названа власністю одного з найвпливовіших українських магнатів Ігоря Коломойського та його партнера Геннадія Боголюбова.


В США партійний інтерес також має місце:
Как говорит политолог Дмитрий Корнейчук, американский президент Дональд Трамп таким образом пытается надавить на ключевого спонсора Зеленского. Сейчас американскому главе государства, который отстает в предвыборных рейтингах от своего конкурента,нужно, дабы перед президентскими выборами в США Владимир Зеленский таки начал уголовное дело против Байдена по обвинениям в коррупции в Украине.
Мы сейчас наблюдаем со стороны США попытки разорвать цепочки, которые связывают новые украинские политические элиты и старых олигархов, - говорит экономист Алексей Кущ. – Для этого нужно как-то контролировать последних. Тут есть два пути. Первый – заставить вести бизнес цивилизованно, вытеснив их в западное деловое сообщество.
Андрей Шевчишин. - Если в перспективе будут погашены обязательства перед ПриватБанком благодаря данному разбирательству и покрыта часть вливаний в банк государством, то эта новость может благоприятно сказаться на гривне в среднесрочной перспективе. https://kp.ua/economics/673925-piat-vop ... lomoiskoho
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6634
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 18:23

  yanyura написав:
  pesikot написав:
  yanyura написав:Умный поймет, а неумному бесполезно объяснять.

Ну так объясни, я послушаю
Или ляпнул, а потом включил заднюю ?

Объясняю только один раз - журнализд ляпнул в названии "Причиной стала селитра с корабля РФ", чтобы новость погорячее была, ну а ты, увидев такой заголовок, даже не прочитав сам текст, тут же включил это в свои топ-новости, увидев только "РФ"

Ну ты и подтвердил, что любое упоминание РФ для тебя - как серпом по яйцам.
Или надо было умолчать кто владелец судна и откуда селитра ?

Я дал новость для понимания происходящего.
Владелец судна гражданин РФ, селитра из РФ. Из-за неполадок судна, судно было брошено владельцем в Бейруте. Экипаж был также брошен, в том числе и украинцы.

А сам взрыв - это уже раздолбайство ливанцев. Которые не соблюдали технику безопасности при хранении такого груза.
Сварка -> фейерверки -> большой бада-бум

Если ты не состоянии понять весь текст по ссылке, то не делай выводы
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9532
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
  #<1 ... 64466447644864496450 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама