Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 762763764765766 ... 1129>
Повідомлення Додано: П'ят 18 вер, 2020 18:43

  change_pm написав:
  flyman написав:USDTRY 7.56597 +0.21%
празнік жизні продолжаєцца

Флай, щоб було чесно, треба так...
Зображення

зі. Парад (сезон) девальвацій розпочато...

пост від 1 октібря 2020... ПА27.75 ... сезон полюцій всепропальщиків завершено
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34700
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2769 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 18 вер, 2020 19:05

Нет повести печальнее на свете,
чем повесть о дезинформаторах
и недвиге на всем свете...



У меня 2 новости: плохая и хорошая.

Хорошая: этой ветке уже 2,5 года, скоро будет 1 000 000 (!!!) просмотров и из них - с сентября 2018 настойчиво на ветке трудятся и трудятся флудеры-дезинформаторы.
Они настойчиво все 2 года несут форумчанам полную ахинею и полную дезинформацию.
То что пишут всякий бред, типа akurt - злобный кровожадный риэлтор, питающийся кровью облапошенных младенцев вдов и сирот, это ерунда. То, что настоячиво рассказывают, как дешевеет и дешевеет двушка akurt"а не по дням, а просто по часам - это только вызывает смех.
А вот хорошее в том что они успешно дезинформировали форумчан о рынке недвижимости за рубежом, и не только в Турции. Предлагали форумчанам выкопать бабло из-под груши и вложиться в Минск, в Махачкалу, в квартиру за МКАД, в Монголию, в Испанию, в Албанию, в Болгарию - куда угодно...
Мозги запудрили всем конкретно.
Это хорошо!

Плохая. Сегодня посетил офис продаж упомянутого выше жилого комплекса Fenix Centre (Antalya).
https://fenixcenter.com.tr
Докладываю:
- срок ввода в эксплуатацию - 2023 год.
- ведутся реально интенсивные работы - котлован глубиной минимум в этажа - арматура бетон - колонны.
- самое главное - цены.

НЕТ УЖЕ ЦЕН 390 000 лир за "0+1"
Есть:
- Квартира "1+1" - цена 740 000 лир.
- квартира "2+1" - цена 1 150 000 лир.
Условия оплаты жесткие:
- если за квартиру 1+1 внести 70% НАЛИЧНЫМИ сейчас, то цена 740 000, если внести 50% - то цена 800 000 лир.
- если за квартиру "2+1" внести сразу 70% наличными - то цена 1 150 000 лир, если внести 50% сейчас наличными - то цена 1 240 000 лир.
1 доллар= 7,5739 лиры. Считайте сами.

akurt - порожняк не гонит, настойчиво разъяснял форумчанам, что:
- квартиру в 2017 году можно было взять по 1000 долларов квадрат (напомню - полный фарш).
- квартиру в 2018-2019 годах можно было взять по 1000 ЕВРО квадрат.
- по данным Центрального банка Турецкой республики рост цен на недвижимость с августа 2019 по август 2020 сотавил в пересчете на валюту 10,4%.
- 31 августа 2020 посоветовал приятелям взять квартиру "2+1" площадью 110 кв. метров за 1 250 000 лир с оплатой первого взноса 50%. Больше там квартир уж нет...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 18 вер, 2020 19:29

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Є така думка власників турецької нерухомості, взята з просторів глобальної мережі:
"Я насколько знаю, в Турции снизили ставку по ипотеке до 6% (поправьте меня если я не прав), да еще и с отсрочкой платежей на год. И народ массово кинулся скупать квартиры, чем вызвал резкий рост цен на недвижимость.
Я покупал 1+1 в марте за 149000 лир. Сейчас такие же квартиры в этом же комплексе не сахибиндене стоят минимум 185000 лир.
Но кредит это не халява и возвращать его надо с процентами. Поэтому я думаю на следующий год эти квартиры массово начнут продавать чтобы закрыть кредит. Я успел купить по старым ценам, правда курс щас просто сказка.
Хотя падение лиры нивелировалось ростом цен на недвижимость. Так что сейчас покупать по теперешнему курсу ничуть не выгоднее, чем в марте по тому курсу. Может на следующий год когда все купленные квартиры выставят на продажу и цены на недвигу пойдут вниз при условии что курс особо не изменится."

Цікавить думка нашого шановного Рієлтора з Анталії по іпотечним кредитам. Чи дійсно Ердоган роздає пільгову іпотеку і які там наразі умови? Може Зеленського на консультацію приймете, бо наші 5-7-9% щось не стартують
stryzhko
 
Повідомлень: 1870
З нами з: 04.10.16
Подякував: 412 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 18 вер, 2020 20:20

  tramplin2 написав:Вы бы тему ветки поменяли. Было-" Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість" , а больше подходит-" Як добре жити за кордоном". На 215 страницах ветки я не нашел ни конкретики ни Вашого " досвіду", которым Вы обещали поделится в первом посте, именно про " Купуємо".

765 страниц уже

Зображення
Востаннє редагувалось Мизантрóп в Суб 19 вер, 2020 00:39, всього редагувалось 1 раз.
Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 18 вер, 2020 21:25

  stryzhko написав:Є така думка власників турецької нерухомості, взята з просторів глобальної мережі:
"Я насколько знаю, в Турции снизили ставку по ипотеке до 6% (поправьте меня если я не прав), да еще и с отсрочкой платежей на год. И народ массово кинулся скупать квартиры, чем вызвал резкий рост цен на недвижимость.
Я покупал 1+1 в марте за 149000 лир. Сейчас такие же квартиры в этом же комплексе не сахибиндене стоят минимум 185000 лир.
Но кредит это не халява и возвращать его надо с процентами. Поэтому я думаю на следующий год эти квартиры массово начнут продавать чтобы закрыть кредит. Я успел купить по старым ценам, правда курс щас просто сказка.
Хотя падение лиры нивелировалось ростом цен на недвижимость. Так что сейчас покупать по теперешнему курсу ничуть не выгоднее, чем в марте по тому курсу. Может на следующий год когда все купленные квартиры выставят на продажу и цены на недвигу пойдут вниз при условии что курс особо не изменится."

Цікавить думка нашого шановного Рієлтора з Анталії по іпотечним кредитам. Чи дійсно Ердоган роздає пільгову іпотеку і які там наразі умови? Може Зеленського на консультацію приймете, бо наші 5-7-9% щось не стартують


По-перше, не клюйте на закиди флудерів, що я "шановний Ріелтор", хоч і з великої букви.
Я заробляю гроші дуже просто:
а) надходять з України роялті - орієнтир 20 000 гривень на місяць +-, тому для мене падіння гривні зараз трохи боляче: маю менше грошей в валюті (теоретично, якщо взяти рахівницю - а нею не можуть коистуватися 90% форумчан - то получається, що нічого не відбувається: колись множив ліру на 6,5, потім на 5,5, потім на 4,4, потім на 4, потім на 3,72 - як зараз. Просто люди НЕ ВМІЮТЬ РАХУВАТИ ГРОШІ, про що я пишу неодноразово).

б) навіщо бути ріелтором, якщо дастатньо натискати кнопочки мого МакБука (на днях узяв новий, сірого кольору, але зараз ще пишу на старому - до нового звикаю, там клавіатури відрізняється) - і маєш гроші. І про це я також пишу: життя за кордоном прекрасне, якщо ви не торгуєте на ринку жіночими колготами або саморізами по гіпсокартону. Ну, хто на що вчився...

в) я не маю економічної освіти, але маю калькулятор. Тому поясню:
з 1 червня 2020 року були неймовірні ставки по іпотечним кредитам для громадян Туреччини:
- відсоткова ставка на купівлю нерухомості складала 0,64% в місяць або 0,64х12=7,68% річних.
- перший рік платити НІЧОГО не треба.
- термін кредиту на нерухомість - 15 років (!!!)
Це призвело до шаленого сплеску на ринку нерухомості - МУДРО!!! - я писав на цій гілці офіційні дані - можете пошукати, але по пам"яті - купівля зросла на 500 (П"ЯТСОТ) відсотків у порівннняі з минулим роком.

З чого ви зробили висновок, що будуть продавати куплене за безоплатно або даром, щоби погасити кредити, якщо платня за кредитом НИЖЧЕ вартості оренди???????

Крім того, були неймовірні ставки за кредитами на купілю авто: 0,49%.
Розкупили всі авто - Туреччина вийшла на 6 (ШОСТЕ)!!! місце в Європі за кількістю куплених авто!!!!

"Шара" вже припинился - за такими умовами вже не продають ні авто, ні квартири.
"Кто не успел - тот опиздал!" (Азаров)
Нова тенденція: заплати кешем зараз 50-70% вартості - і оримаєш квартиру. Через рік-два-три...

Весь цей час флудери, які мешкають в двушках-панельках в Києві, і які суворо оселилися на цій гілці, писали, писали і писали, що все дешевшає і дешевшає.

Саме оці люди і вводили в оману всіх форумчан з вересня 2018 року на цій гілці.

Ідемо далі: квартира квартирі різниця.
Пан Флайман вважає, що майбутнє - за кавалірками в 15 квадратів. Я поважаю його думку, бажаю успіхів та з цікавістю буду споглядати, чим закінчиться...
Пан airmax78 - і не тільки він - іншої думки.

Нерухомість різна - за ціною та якістю.
Я з подробицями описував тут досвід серпня, коли НАШІ люди купили всього за 29 000 доларів квартиру 3+1.
Так, будинок старий - гадаю йому років 10 або більше. Але по грошах своїх вони задоволені.
А хтось має грошей в 5 разів більше і він таке і ТАМ НЕ купить.
Як писав Карл Маркс: "Богатый человек — это в то же время человек, нуждающийся во всей полноте человеческих проявлений жизни, человек, в котором его собственное осуществление выступает как внутренняя необходимость, как нужда."

Нужда у всех РАЗНАЯ (!!!).

А хтось думає, чи варто викопати доляри під грушею та здати по 28,15 та віддати на депозит під 12% грязними...
То хай думають...
Я даю прсто інформацію.
Нехай думають...
Мені простіше... мене ніяким боком, ніким чином не хвилююють ні гроші форумчан, ні їхні плани...
Маю час та натхнення поділитися досвідом...
На сьогодні для тих, хто моє гроші, можливість та бажання оселитися за кордоном - НЕМАЄ НІЯКОЇ ІНШОЇ АЛЬТЕРНАТИВИ:
- Європа закрита і надовго....
- Велика Британія планує в жовтні ввести Блокдаун на виїзди - приїзди (сьогодні оголошено).
- США вас/нас як не чекали, так і не чекають.
Куди??? Гренада?
А може в іспанію, де в вже три моїх приятелі поховали надію побачити своє майно: "В Іспанії добовий приріст заражень вперше перевищив 14 тисяч..."
Ну-ну...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 00:29

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

akurt написав:
З чого ви зробили висновок, що будуть продавати куплене за безоплатно або даром, щоби погасити кредити, якщо платня за кредитом НИЖЧЕ вартості оренди???????

Висновки не мої, а лише теорія одного з інвесторів турецької нерухомості.
Та якщо врахувати дані про 500% росту з Ваших же слів :
"Це призвело до шаленого сплеску на ринку нерухомості - МУДРО!!! - я писав на цій гілці офіційні дані - можете пошукати, але по пам"яті - купівля зросла на 500 (П"ЯТСОТ) відсотків у порівнянні з минулим роком.",
то й орендарів на 500% потрібно в наступні роки додати. Здається у 200х-му в нас теж був іпотечний бум, коли орендарі виплачували іпотеку та платоспроможність їх була не вічною.
В Туреччині ситуація інша, але через півтора року якраз прийде час для інвестицій в нерухомість, імхо. Якраз і переїдемо до вас на Анталійське узбережжя, тікаючи від астми й алергії.
stryzhko
 
Повідомлень: 1870
З нами з: 04.10.16
Подякував: 412 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 06:40

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

мои наблюдения, по рынку правда не Анталии, а Алании - новые кв. стоят существенно дороже вторички 10+ лет. и вывод такой, в связи с массовыми стройками, а также, моральным устареванием комплексов, купив сейчас новострой, через 10+ лет вы его не продадите даже в 0. собственно акурт подтверждает, на примере той 3+1 за 29тыс..уверен куплена была дороже.
плюс, на первичку есть рассрочкаи т.д. также, при аренде, отдыхающие хотят снимать поновее и помоднее. разница в аренде в схожих локациях может быть в два раза (старый новый комплекс)
так что если хотите не потерять, лучше сливать лет через 3-5 после покупки
DmitryK
 
Повідомлень: 954
З нами з: 24.05.08
Подякував: 38 раз.
Подякували: 231 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 07:02

  DmitryK написав:так что если хотите не потерять, лучше сливать лет через 3-5 после покупки

Такая теория - слить через 3-5 лет после покупки - применима к автомобилям.
Жилье по Феншуй стоит менять раз в 8 лет.

Что-то я сомневаюсь, что форумчане так делают...
Хотя на киевской ветке есть...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 07:10

18 сентября 2020 года.
Запомним эту дату.
Вчера приятели, сидя в своей квартире "2+1" в Анталии, открыли депозит в турецких лирах на 1 год.
Скажу сразу я был ни "за" ни "против".
Моя роль была только рассказать: как:
- конвертировать 15 000 долларов в турецкую лиру (получилось вчера легко и быстро, как раз был хороший курс обмена).
- выбрать вид депозита (тут был раздумья и мне пришлось консультировать за рулем, находясь в плотном потоке авто вчера вечером - пятница, вечер - были реальные "тянучки" - первый раз так долго пытался проехать по хорошим трассам...)

Итак, запомним этот день и вернемся у нему 18 сентября 2021 года: нашим простым украинцем, живущим в Анталии, открыт депозит в турецких лирах под 11,5% годовых на 1 год...
Я был ни "за", и не "против"...

Замечу, что человечество делится на 2 части: на тех кто имеет лишние 15 000 долларов и на тех, кто не имеет лишние 15 000 долларов.
Приятели из первой половины...
Чего бы и не покуражиться?
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 19 вер, 2020 07:29

  stryzhko написав:В Туреччині ситуація інша, але через півтора року якраз прийде час для інвестицій в нерухомість, імхо. Якраз і переїдемо до вас на Анталійське узбережжя, тікаючи від астми й алергії.


Я вже не знаю знайомих в Україні, у кого б не почалося саме це: вже і у дітей чи астма, чи аллергія, і у 50-ти річних... При цьому до 2020 року нічого не було...
Найбільше потерпають знайомі в Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях...
Вже і у Львівській почали плакати...
Лікуються або намагаються лікуватися...
А куди ще гроші та час подіти?
А здоров"я - то дрібничка, то річ відновлювальна...

P.S. На днях починаються нові цікаві спостереження: наші люди, які купили квартиру в Анталії: вилетіли літаком в Україну, там взяли у приятелів бус (оформили Доручення - треба з перекладом на англійську мову та з правом виїзду за кордон) - завантажують авто домашнім скарбом з проданої в Одесі "прєлєсті", та будуть рухатися "кільцевим" маршрутом: Одеса - Чорноморськ - пором на Туреччину (порт Карасу) - Анталія ... Анталія - Стамбул - Болгарія - Румунія - Одеса. Це їх власниий вибір - я консультував тільки щодо порому, документів та маршрутів... Зауважу, що пором з Одеської області "Орлівка-Ісакчеа" в Румунію для приватних авто та пасажирів поки що не відкрито, працює тільки для вантажного транспорту - за місяць вже переправлено більше 500 (!!!) фур... Румунія продовжила карантин з 16 вересня ще на місяць...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9585
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3561 раз.
Подякували: 1255 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 762763764765766 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16537681
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919905
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
9994 6247455
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 10:24
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама