Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 764765766767768 ... 1129>
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 09:10

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Як виглядає найдешевша квартира 2+1(85м² по зовнішнім стінам) в новобудові спального району Анталії за 17тис.$+10тис.$(перебудова балконів, меблі, податки, оформлення) придбана минулого року. В провінційній Полтаві за таку ціну нещодавно старенького 1-к хруща з посереднім ремонтом знайомі придбали. А новобудови 2-к розпочинаються від 30тис.+10-15тис ремонт.
https://youtu.be/IbbCj-BC-GU
stryzhko
 
Повідомлень: 1870
З нами з: 04.10.16
Подякував: 412 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 09:23

Re: Купуємо для себе, а не в ОРЕНДУ, закордонну нерухомість

Flying Bedroom special for Flyman

Мизантрóп
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7426
З нами з: 03.12.14
Подякував: 1559 раз.
Подякували: 1427 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 09:31

Цікава інформація, на жаль, я саме зараз з приятелями виїжджаю в Гюйнюк каньон поблизу Кемер, то не можу подивитися та щось відповісти.
Востаннє редагувалось akurt в Нед 20 вер, 2020 17:25, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 10:27

  akurt написав:- в cубботу куплена квартира за 42 000 долларов из (50 000-2500), полученных за земельный участок в селе;
- квартиру искали люди, опытные, а не дилетанты
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 10:30

  akurt написав:Пане Флаймане, дивиться глибже:
- по-перше, вся Україна - завдячуючі цій гілці - споглядає за ходом реалізації гігантського українського проєкту "Оточити кийов кавалірками". Гадаю, це подія року та найближчі 3 роки.
- по-друге, на тему дня: вся Україна споглядає за соціальним проєктом "Прожити на 100 доларів". Тут трохи з витрат в 100 доларів на місяць вибиває сума щотижневих витрат по 390 гривень на оновлення оголошення з проханням взяти хоч на якусь роботу - і не беруть. Тому це навіть цікавіше, бо безробітний ще й буде фінансувати родину виконроба, який перетворює приміщення в 15 квадратів в чудову прєлєсть.
- по-третьє, надія не вмирає: нам вдалося визначити перелік професій, які допомагають добре влаштуватися у житті, тому що вперше було оприлюднено спискок того, де можна заробити гроші в наш буремний час.
Читаємо та - головне - виконуємо:
  flyman написав:на брюнекту і блондинку не вистачає, тому підпрацьовую кур"єром то аніматором, іноді ескортом, переважно таксистом, але ріелтором ні-ні.

До речі, а чого би особисто Вам дійсно не працювати риелтором?
Втюхати клієнту непОтріб і вселити в мозок клієнта думку, що всіляке лайно може принести прибуток - то величезна майстерність! Грошва буде падати просто з неба!
Калькулятор говорить таке: 5% від ціни кавалірки в 245 000 гривень - то 12 250 гривень!!!
Це більше, ніж виручка від здачі трьох кавалірок: 3000х3=9 000 гривень.
А якшо продавати ("втюхівати") таких кавалірок 10 на місяць...

х х х
Про 20 000 гривень, які викликали у Вас кількаденний шок:
- по-перше, я багато разів писав, що найкращій варіянт для пересічного громадянина, якому трохи набридло дихати амброзією, то організувати свій бізнес так, щоби гроші в дзьобику приносили щомісяця БЕЗ УЧАСТІ отримувача грошей. Щоби гроші просто реально "капали". Саме це - що цікаво - планує організувати пан Флайман, а ми з цікавістю споглядаємо осторонь...
- по-друге, 15 000 гривень, а тим більше 20 000 гривень, дозволяють чудово жити за кордоном родині і навіть родині з дитиною. Про це я весь час наводив свої розрахунки на власному прикладі та на прикладі тих українців, які переселилися саме в Туреччину.
Саме цього багато людей не розуміють: можна (МОЖНА!!!) жити за кордоном ЛЕГКО. Без клопоту.
Просто треба знати місця...
А я саме про такі місця і розказую.
Маю час та наснагу...

Київ майже оточено: очікую цього року завершення будівництва та отримання документів власника. Далі ремонти по шаблону, закінчиться ремонт на Кардачах, буду мати кошторис.
Якщо здавати 3 кавалірки кожна по 5000 грн., то вийде саме 15000 грн.
Далі тре придумати новий інвестпроект, можливо "кавалірка в Анталії", тре буде обміркувати, та подивитися за тим, як здуватиметься пузир ТРЖН, роздутий дешевою іпотекою від уряду Ердогана.

Колись писав на фінанс уа, що має ідею для літньої та зимньої резиденції, тобто літом вна Україні (Київ/Буча/Березань), а зимою в теплішому кліматі.
  stryzhko написав:Як виглядає найдешевша квартира 2+1(85м² по зовнішнім стінам) в новобудові спального району Анталії за 17тис.$+10тис.$(перебудова балконів, меблі, податки, оформлення) придбана минулого року. В провінційній Полтаві за таку ціну нещодавно старенького 1-к хруща з посереднім ремонтом знайомі придбали. А новобудови 2-к розпочинаються від 30тис.+10-15тис ремонт.
https://youtu.be/IbbCj-BC-GU

Можливо, якщо короноя продовжиться, то обміркую інвестицію в Березані/Гребінці чи якому іншому місці із швидким рейковим транспортом до м.Київ.

Кому криза, а кому китайський єрогліф і нові можливості.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34741
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 11:15

  stryzhko написав:Як виглядає найдешевша квартира 2+1(85м² по зовнішнім стінам) в новобудові спального району Анталії за 17тис.$+10тис.$(перебудова балконів, меблі, податки, оформлення) придбана минулого року. В провінційній Полтаві за таку ціну нещодавно старенького 1-к хруща з посереднім ремонтом знайомі придбали. А новобудови 2-к розпочинаються від 30тис.+10-15тис ремонт.
https://youtu.be/IbbCj-BC-GU

там 17куе тис квартира, + 10куе на оформлення та перепланування, добудову та мебель.

в кінці відео: турки істчо тє свінкі, но на нових районах убірают
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34741
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 16:00

  Вкладчик1234 написав:
  akurt написав:- в cубботу куплена квартира за 42 000 долларов из (50 000-2500), полученных за земельный участок в селе;
- квартиру искали люди, опытные, а не дилетанты



Если можно, уточните, что привлекло так Ваше внимание: в самом деле в указанную субботу была куплена в одном из городов Украины квартира-двушка-хрущевка за 42 000 долларов.
Есть что-то удивительное?
Разве что квартира куплена в самом центре самого центра, квартира со свежим ремонтом, с современной мебелью, которая не требует замены, квартиру после генеральной уборки планируют сдавать за 12 000 гривен. На сегодня еще не знаю, нашли ли арендаторов.
Дело считаю успешным: участок земли кажется в 14 соток был продан за 50 000 долларов, участок в реальном селе, до дня продажи использовался ТОЛЬКО для выгуливания своей собаки.
Квартира шестая или уже седьмая по счету у лэндордов.
Потому уточните, что вызвало такой повышенный интерес.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 16:32

  stryzhko написав:Як виглядає найдешевша квартира 2+1(85м² по зовнішнім стінам) в
https://youtu.be/IbbCj-BC-GU


Посмотрел видео.
Мои "5 копеек":
1. Представляю, как меня топтали бы ногами, если бы я посоветовал кому-то из форумчан купить квартиру в районе Кепез микрорайона (не запомнил название) Анталии. Это типичный "турецкий" микрорайон для бедных. Кому-то нравится жить серди бедных турок. Там есть специфика.
2. Думаю, дама НЕ ошибается в деньгах: в марте 2019 уплатила 95 000 лир.
Вспоминаем курс: 5,44-5,55 лиры за доллар. Считаем: 95000/5,50=17 272 доллара США. Все верно.
3. Нужно обратить внимание, что квартира куплена на "гириш" этаже - в Турции это этаж "0", у нас этаж "1", в Турции такие этажи не "котируются" и если руководствоваться фразой, известной и по этой, и по киевской ветке, что ПОКУПАЯ КВАРТИРУ, нужно всегда думать, удастся ли ее продать - то выбор очень спорный.
4. Очень меня насторожила перепланировка квартиры. Тут засада. Перепланировка возможна с согласия ВСЕХ соседей. Как я понял по видео, такого не было. После этого нужно в Муниципалитете утверждать проект перепланировки. Так вот: в случае продажи этой квартиры нужно обязательно - и об этом дама говорит - заказывать ЕЙ (!!!) Акт экспертизы. Он не такой формальный, как в Украине, где Вам за 800 гривен сочинят любую ксиву. Здесь будет фирмой затребован в Муниципалитете оригинал строительных чертежей. Будет сверка имеющегося с реальностью. Квартира перепланирована - думаю будет проблема и большая.
Но для себя сойдет, если соседи не напишут жалобу.
5. Как все заметили - дому не принадлежит плавательный бассейн.
6. Судя по тому: как во дворе грязно, там нет квартплаты в ОСББ (Айдат) - такое в бедняцком районе бывает: жильцы не хотят платить не за что, ОСББ не создают, и ничего не делают. Вам нравится? Я думаю, нет.

В целом репортаж познавательный: цены называет правильные. Думаю цифра в 10 000 долларов ни у кого не вызвал ни удивления, ни сомнения:
- налог в самом деле был 3% (сейчас 4%), что составило около 4000 лир, вместе с оформлением получается примерно 800 долларов.
- мебель в Турции гораздо дешевле, чем в Украине, например хороший матрац стоит 1000 лир, база для кровати 1000 лир, диван-кровать примерно 2000 лир. Итого 4000 лир или опять же 800 долларов.
Сумма 10 000-800-800=8 400 долларов вероятно перепланировка и премия "ее другу".
Я так и имел представление, что в марте 2019 в Кепезе можно было купить квартиру за 100 000 лир.
Тут интересный вопрос еще: стоит ли покупать квартиру, которая требует перепланировки и еще вложение денег?
За 3 года я помог своим приятелям купить 2 (две) квартиры (одна "1+1" за 210 000 лир (май 2018, тогда это было кажется 54 000 долларов, площадь квартиры 60 кв.м.) и одна "2+1" (сентябрь 2019 за 84 000 евро, площадь брутто 90 кв. м.) и ни одна из двух не то, что не требует какой-то перепланировки, но и даже мысли такой быть не может: "Вселяйся и живи". Туда нанимали за 300 лир людей для "чистовой уборки" - даже не после строителей, а посли легкой пыли из окна, помывки начисто окон и зеркал в ванных...

Дама только ошибается в том, И ЭТО САМОЕ ГЛАВНОЕ ДЛЯ ЧИТАТЕЛЯ, что ей до моря добираться "10" минут, потом правда исправилась, и это важно:
- действительно есть автобус ЭКСПРЕСС маршрута "18" идет быстрее других и останавливается не на всех остановках.
- верю, что на нем она доезжает до торгового центра "Марк Анталия" за 20 минут. Но это очень не море.
- верю, что до торгового центра "Большой Мигрос" (MIGROS 5M) - это дальше еще в 2 раза - она доезжает за 35 минут. Но это совсем не море.
- верю, что она на "Большом Мигросе" садится на автобус 104 (ходит раз в час) и попадает на знаменитый пляж Коньяалты.

От себя: не покупайте квартиру в районе Кепез Анталии (исключая - может быть - его часть в районе "Оздилек парка" - там проложили новую трамвайную линию и все выглядит относительно неплохо.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9593
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3568 раз.
Подякували: 1258 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 16:55

  akurt написав:
  stryzhko написав:Як виглядає найдешевша квартира 2+1(85м² по зовнішнім стінам) в
https://youtu.be/IbbCj-BC-GU


Посмотрел видео.
Мои "5 копеек":
1. Представляю, как меня топтали бы ногами, если бы я посоветовал кому-то из форумчан купить квартиру в районе Кепез микрорайона (не запомнил название) Анталии. Это типичный "турецкий" микрорайон для бедных. Кому-то нравится жить серди бедных турок. Там есть специфика.
2. Думаю, дама НЕ ошибается в деньгах: в марте 2019 уплатила 95 000 лир.
Вспоминаем курс: 5,44-5,55 лиры за доллар. Считаем: 95000/5,50=17 272 доллара США. Все верно.
3. Нужно обратить внимание, что квартира куплена на "гириш" этаже - в Турции это этаж "0", у нас этаж "1", в Турции такие этажи не "котируются" и если руководствоваться фразой, известной и по этой, и по киевской ветке, что ПОКУПАЯ КВАРТИРУ, нужно всегда думать, удастся ли ее продать - то выбор очень спорный.
4. Очень меня насторожила перепланировка квартиры. Тут засада. Перепланировка возможна с согласия ВСЕХ соседей. Как я понял по видео, такого не было. После этого нужно в Муниципалитете утверждать проект перепланировки. Так вот: в случае продажи этой квартиры нужно обязательно - и об этом дама говорит - заказывать ЕЙ (!!!) Акт экспертизы. Он не такой формальный, как в Украине, где Вам за 800 гривен сочинят любую ксиву. Здесь будет фирмой затребован в Муниципалитете оригинал строительных чертежей. Будет сверка имеющегося с реальностью. Квартира перепланирована - думаю будет проблема и большая.
Но для себя сойдет, если соседи не напишут жалобу.
5. Как все заметили - дому не принадлежит плавательный бассейн.
6. Судя по тому: как во дворе грязно, там нет квартплаты в ОСББ (Айдат) - такое в бедняцком районе бывает: жильцы не хотят платить не за что, ОСББ не создают, и ничего не делают. Вам нравится? Я думаю, нет.

В целом репортаж познавательный: цены называет правильные. Думаю цифра в 10 000 долларов ни у кого не вызвал ни удивления, ни сомнения:
- налог в самом деле был 3% (сейчас 4%), что составило около 4000 лир, вместе с оформлением получается примерно 800 долларов.
- мебель в Турции гораздо дешевле, чем в Украине, например хороший матрац стоит 1000 лир, база для кровати 1000 лир, диван-кровать примерно 2000 лир. Итого 4000 лир или опять же 800 долларов.
Сумма 10 000-800-800=8 400 долларов вероятно перепланировка и премия "ее другу".
Я так и имел представление, что в марте 2019 в Кепезе можно было купить квартиру за 100 000 лир.
Тут интересный вопрос еще: стоит ли покупать квартиру, которая требует перепланировки и еще вложение денег?
За 3 года я помог своим приятелям купить 2 (две) квартиры (одна "1+1" за 210 000 лир (май 2018, тогда это было кажется 54 000 долларов, площадь квартиры 60 кв.м.) и одна "2+1" (сентябрь 2019 за 84 000 евро, площадь брутто 90 кв. м.) и ни одна из двух не то, что не требует какой-то перепланировки, но и даже мысли такой быть не может: "Вселяйся и живи". Туда нанимали за 300 лир людей для "чистовой уборки" - даже не после строителей, а посли легкой пыли из окна, помывки начисто окон и зеркал в ванных...

Дама только ошибается в том, И ЭТО САМОЕ ГЛАВНОЕ ДЛЯ ЧИТАТЕЛЯ, что ей до моря добираться "10" минут, потом правда исправилась, и это важно:
- действительно есть автобус ЭКСПРЕСС маршрута "18" идет быстрее других и останавливается не на всех остановках.
- верю, что на нем она доезжает до торгового центра "Марк Анталия" за 20 минут. Но это очень не море.
- верю, что до торгового центра "Большой Мигрос" (MIGROS 5M) - это дальше еще в 2 раза - она доезжает за 35 минут. Но это совсем не море.
- верю, что она на "Большом Мигросе" садится на автобус 104 (ходит раз в час) и попадает на знаменитый пляж Коньяалты.

От себя: не покупайте квартиру в районе Кепез Анталии (исключая - может быть - его часть в районе "Оздилек парка" - там проложили новую трамвайную линию и все выглядит относительно неплохо.

не уважно дивилися та слухали:
- все перепланування, це приєднання частину балкону до кімнати "як у сусідів"
- забудовник це не може зробити, так як відхилення від проекту, а власник може після погодження
- можна було не витрачати 17000 лір на перепланування, а в"їхати в "як від забудовника"
- нижній поверх зручно для пенсів, в Польщі, чув що їм так зручніше, не тре ходити по сходам багато
- як на мене нульовий поверх більш прохолодніший вдень, і не швидко охолоджується вночі, щось як термостат
- район не дуже був, але чим більше нової забудови, тим стає ліпше
- до моря 10 хв автобусом і 700 метрів піхотою, престарілій мамі не дуже зручно
- високий 1й, поверх, тобто "на вулицю не вийдеш переступивши через поручень балкону"

тобто то відео в мене вселило більше бажання придбати 85м2 в новозабудованому районі Анталії по ціні київської кавалірки, чим 100500 постів від неріелтора акурта.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34741
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 20 вер, 2020 17:28

  akurt написав:
  Вкладчик1234 написав:
  akurt написав:- в cубботу куплена квартира за 42 000 долларов из (50 000-2500), полученных за земельный участок в селе;
- квартиру искали люди, опытные, а не дилетанты



Если можно, уточните, что привлекло так Ваше внимание: в самом деле в указанную субботу была куплена в одном из городов Украины квартира-двушка-хрущевка за 42 000 долларов.
Есть что-то удивительное?
Разве что квартира куплена в самом центре самого центра, квартира со свежим ремонтом, с современной мебелью, которая не требует замены, квартиру после генеральной уборки планируют сдавать за 12 000 гривен. На сегодня еще не знаю, нашли ли арендаторов.
Дело считаю успешным: участок земли кажется в 14 соток был продан за 50 000 долларов, участок в реальном селе, до дня продажи использовался ТОЛЬКО для выгуливания своей собаки.
Квартира шестая или уже седьмая по счету у лэндордов.
Потому уточните, что вызвало такой повышенный интерес.

Привлекло, что математика немного не сошлась, и по идее, деньги ещё должны были остаться. Ну то такэ
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
  #<1 ... 764765766767768 ... 1129>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10012 6250571
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
24758 16541268
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6922449
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама