EXANTE Кухня или Реальный брокер?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фондові ринки США і Росії, трейдери і брокери на фондових біржах NYSE, NASDAQ, AMEX, РТС і ММВБ. Як купити американські акції? Робота на РТС.
  #<1234>
Повідомлення Додано: П'ят 31 січ, 2020 09:04

Для украинских - dragon, icu
Для зарубежных - IB
PS4
 
Заблокований
Повідомлень: 460
З нами з: 26.12.19
Подякував: 5 раз.
Подякували: 50 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 23:07

Re: EXANTE Кухня или Реальный брокер?

Маю два рахунки у IB та Ексанте (через Універ). Стакани абсолютно ідентичні. Термінал IB быльш крутий та інформативний. Термінал для мобільного у Ексанте не гірший за ІБ. Підтримка на Ексанте відповідає протягом 3 хвилин. Якщо виникають питання щодо рахунку, це в підтримку Універа, інше безпосередньо в Ексанте. Підтримка російськомовна, але українську теж розуміють)) Був приємно вражений, двд нараховують на початок екс дейт. Окремо про тарифи: 0,02 долл на будь-який папірус у Штатах, це дуже приємно ( це 0,006% для папіруса ціною 350$) . Універ видає довідку про отримані доходи чи збитки, за бажанням клієнта може виступити налоговим агентом. Використовую ІБ на довгострок, Ексанте для інтрадея. Торгую другий місяць, поганого не скажу ніц.
bulldog-zp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 191
З нами з: 08.07.11
Подякував: 50 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 23:11

Re: EXANTE Кухня или Реальный брокер?

  PS4 написав:Для зарубежных - IB


шлак,
їх штафанули на 38 000 000 баксів за недодержання KYC, AML
усім екс-СНГ блочать рахунки без попередження і пояснення
greenozon
 
Повідомлень: 16175
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Чет 15 жов, 2020 23:53

greenozon
Я особисто рунету не довіряю, на англомовних сайтах рейтинг Ексанте як брокера на середньому рівні чи навіть вище. В Універі запевнили, що випадків блокування рахунків їхніх клієнтів не було. Підстав недовіряти Універу у мене не має, я клієнт Універа з 2013 року. Я завів на ексанте мінімально можливу суму 2000$. Так, почухати руки кожного дня. А на ІБ мінімальна сума маржинального рахунку на порядок вища. Я не агітую і не порівнюю ризики. Завтра поцікавлюсь, чи можу я перевести частину цп на українського зберігача. Може є на форумі люди яким реально, а не в рунеті, заблочили рахунки Ексанте? Як мені заблочать напишу.
bulldog-zp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 191
З нами з: 08.07.11
Подякував: 50 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 жов, 2020 00:10

  bulldog-zp написав:Завтра поцікавлюсь, чи можу я перевести частину цп на українського зберігача.

Вартість переводу на українського збервгача 80 євро за тікер. Умови обліку, такі самі як і всіх інших іноземних акцій ( хто має МХП знає)
bulldog-zp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 191
З нами з: 08.07.11
Подякував: 50 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 лис, 2020 10:25

  bulldog-zp написав:
  bulldog-zp написав:Завтра поцікавлюсь, чи можу я перевести частину цп на українського зберігача.

Вартість переводу на українського збервгача 80 євро за тікер. Умови обліку, такі самі як і всіх інших іноземних акцій ( хто має МХП знає)


Здравствуйте.

Если купить акции через Универ (Exante), то потом эти бумаги можно будет перевести на обычный счет в Универе (по 80 евро за тикер) и они там будут храниться так же, как если бы я купил эти бумаги просто на УБ (МХП, Apple)?
vARDAmir
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36
З нами з: 26.06.18
Подякував: 31 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 лис, 2020 22:20

vARDAmir
Так. Але за детальною інформацією звертайтеся до них.
bulldog-zp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 191
З нами з: 08.07.11
Подякував: 50 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 07 лис, 2020 23:16

Судя по тому, что это какой-то новый брокер, то скорее всего что окажется кухней и сольется через пару-тройку месяцев. Советую лучше с проверенными брокерами сотрудничать, по типу телетрейда
joints
 
Повідомлень: 1
З нами з: 27.10.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 08 лис, 2020 10:35

  bulldog-zp написав:vARDAmir
Так. Але за детальною інформацією звертайтеся до них.

Большое спасибо за ответ.
vARDAmir
Аватар користувача
 
Повідомлень: 36
З нами з: 26.06.18
Подякував: 31 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 27 гру, 2020 11:32

  bulldog-zp написав:Маю два рахунки у IB та Ексанте (через Універ). Стакани абсолютно ідентичні. Термінал IB быльш крутий та інформативний.

Які комісії на мікро ф'ючерси CME? На сайті нема інфи, тільки в особистому кабінеті. Універ, як субброкер, бере додаткові комісії? Нічособі, Екзанта дере 90 євро за примусове закриття пози в разі ахтунга. Це в той час, як амери в середньому беруть 50 баксів.%) І ще пишуть, що за вивід 30 євро. А якось тіпа по SEPA не варіант, щоб за сфівт не переплачувати?

  bulldog-zp написав:А на ІБ мінімальна сума маржинального рахунку на порядок вища.

Наче ж у ІБ маргінальний рахунок також від 2к.
CuT
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28.07.14
Подякував: 20 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 44272
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 сер, 2019 19:25
mdsd1
Таможенный брокер
Kate » Пон 29 тра, 2017 15:44
0 4198
Переглянути останнє повідомлення
Пон 29 тра, 2017 15:44
Kate
1 9709
Переглянути останнє повідомлення
Суб 01 лис, 2014 23:10
Kosh
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама