Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 19451946194719481949 ... 2476>
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 23:50

  Долярчик написав:
  Natt написав:Вы еще ничего не купили, а уже такие вопросы задаете. Всему свое время

Ще, як мінімум, пів року тут буду такі питання задавати :)
- поки куплю(до кінця року)
- поки добудують(десь до літа)
- поки ремонт зроблю...
Так, ще купа часу, але час швидко плине!

Так що я ВЖЕ -
ДумаЮ!
ДіЮ!
БагатіЮ! :D

Долярек за рік лендлорд...всі заповажають. :)
Квесторе_поверніться
 
Повідомлень: 38223
З нами з: 22.11.13
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1918 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 23:56

  Долярчик написав:Ще, як мінімум, пів року тут буду такі питання задавати :)
- поки куплю(до кінця року)
- поки добудують(десь до літа)
- поки ремонт зроблю...
Так, ще купа часу, але час швидко плине!

Так що я ВЖЕ -
ДумаЮ!
ДіЮ!
БагатіЮ! :D

Думкою
UA
 
Повідомлень: 8123
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1819 раз.
Подякували: 2223 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 00:18

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

  Квесторе_поверніться написав:Долярек за рік лендлорд...всі заповажають.

Вступлю в клуб лендлордів - подивлюсь із середини, як це воно.... мучитись, щоразу накладаючи червону ікру на хлібчик і лаяти владу, що чорну ікру можу собі дозволити лише раз на місяць! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ні, ну якщо буде справді кепсько, то можу продати ту квартиру і поїхати до Польщі на трускавки :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 03:05

  Долярчик написав:
  Vadim V написав:Баксик , ты или черезчур умный

Без "или", просто занадто розумний!

Просто бачу на всіх оголошеннях, що штори є, а вони мене просто дратують!
Але і без шторів - не комільфо буде для орендарів!

п. с.
Якщо що, то в мене ролети.
Але на орендовану - вони ЗОВСІМ не підходять, так як дороговаті, а ГОЛОВНЕ - ЛАМКІ/ніжні!(легко можна зламати)

п. с. 2
Якщо щось, то я собі встановив Польські, "день/ніч"!
Отакі
Зображення

8300грн у Львові не мінімальна ціна за оренду, і жити в "жлоб ремонті" за такі гроші люди не хочуть. хочете ціну 8-10 тис то будьте добрі робити адекватний ремонт
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 03:17

  Долярчик написав:Не знаю, на якій гілці це запитувати?
Хоч вже запитував, але ЧІТКИХ/КОНКРЕТНИХ відповідей не було!

Тож ще раз :)

При здачі квартири в економі, в новобуді(наприклад, перша здача), цікавлять наступні речі:
1) Чи потрібні штори на вікнах, чи достатньо тільки фіранок/тюлів?-чи здаєте, взагалі, з "голими вікнами"?
2) Чи потрібний мінімальний посуд?(ну там по парі різних тарілок/горняток, 2 банячки, пательню :) ?
3) Ставити тільки індукційку, чи і звичайна газова може бути?
4) Наскільки наявність балкону вплине на ціну оренди і чи, взагалі, вплине?
5) Ключі давати орендарям тільки від "нижнього" замка?
6) На кухні достатньо 2 табуретки, чи 2 крісла?

Якщо знаєте відповіді лише на 1-2 пункти, то все одно пишіть - але тільки зразу обґрунтуйте, чому так?

Наперед, всім відгунувшимся, велике дякую!!!

п. с.
Якщо ще якесь запитання згадаю, то допишу...

знімав колись багато житла для себе,
1 - залежить що за вікнами, якщо інші вікна то треба штори
2 - посуд бажано трохи (кілька кастрюль), тарілки - коштують копійки
3 - байдуже, головне щоб вмонтована поверхня, окремостояча дуже здешевлює квартирубалкон
4 - важливо не балкон а місце для сушіння одягу, якщо є як у ванній сушити зручно - то пофіг на балкон. враховучи карантин - балкон не буде зайвим
5 - завжди мав всі включі, власників квартир бачив при поселенні і виселенні. раз в 1-3 роки
6 - не достатньо, 4-5 бажано

ще 7 - сантехніка зразу видає чи це "жлоб ремонт" чи щось нормальне, або гарний підлоговий унітаз або підвісний. акційна раковина з вбудовано тумбою з епіцентру - теж. і вийде з ладу вона максимум за рік, навіть при макмимально бережному користуванні.

більшість меблів і ту ж кухню - беріть з IKEA, Jysk (можна і б/в на ОЛХ) і орендарі будуть задоволені і квартира виглядатиме круто, плюс якщо щось зламають то легко відкуплять таке ж
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 09:33

  dinozavrik написав:ще 7 - сантехніка зразу видає чи це "жлоб ремонт" чи щось нормальне, або гарний підлоговий унітаз або підвісний. акційна раковина з вбудовано тумбою з епіцентру - теж. і вийде з ладу вона максимум за рік, навіть при макмимально бережному користуванні.

По сантехнике: Знаю сантехника узко специализирующегося на обслуживании унитазов инсталляций. Если коротко - он лет за 5-6 на свою двуху с ремонтом на ПОХе заработал. В свое время на ОЛХ было аж два мастера на весь Киев по ремонту инсталляций. ЖЕКовские сантехники до сих пор смотрят на них с подозрением.

Думаете квартиранты при заселении высматривают умывальник Jacob Delafon ли стоит в ванной?

  dinozavrik написав:більшість меблів і ту ж кухню - беріть з IKEA, Jysk (можна і б/в на ОЛХ) і орендарі будуть задоволені і квартира виглядатиме круто, плюс якщо щось зламають то легко відкуплять таке ж

Недорогая IKEA, Jysk продукция мягко говоря отстойного качества.
UA
 
Повідомлень: 8123
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1819 раз.
Подякували: 2223 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 10:37

  Долярчик написав:[q
Вступлю в клуб лендлордів - подивлюсь із середини, як це воно.... мучитись, щоразу накладаючи червону ікру на хлібчик і лаяти владу, що чорну ікру можу собі дозволити лише раз на місяць! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:

Завидую. Наверное и работу бросишь? Будешь к арендатору ходить проверять свои кастрюли
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 14:08

  UA написав:
  dinozavrik написав:ще 7 - сантехніка зразу видає чи це "жлоб ремонт" чи щось нормальне, або гарний підлоговий унітаз або підвісний. акційна раковина з вбудовано тумбою з епіцентру - теж. і вийде з ладу вона максимум за рік, навіть при макмимально бережному користуванні.

По сантехнике: Знаю сантехника узко специализирующегося на обслуживании унитазов инсталляций. Если коротко - он лет за 5-6 на свою двуху с ремонтом на ПОХе заработал. В свое время на ОЛХ было аж два мастера на весь Киев по ремонту инсталляций. ЖЕКовские сантехники до сих пор смотрят на них с подозрением.

Думаете квартиранты при заселении высматривают умывальник Jacob Delafon ли стоит в ванной?

  dinozavrik написав:більшість меблів і ту ж кухню - беріть з IKEA, Jysk (можна і б/в на ОЛХ) і орендарі будуть задоволені і квартира виглядатиме круто, плюс якщо щось зламають то легко відкуплять таке ж

Недорогая IKEA, Jysk продукция мягко говоря отстойного качества.

Не видивляються дорогі раковини, але акційні раковини з тумбою з епіцентру видно за кілометр. Окремостоячий теж нормально - але з плавним опуском кришки і нормальним виглядом. В ціні між самим дешевим і нормальним 2-3 тис грн, але враження від квартири можуть бути зіпсовані зовсім.

Про Ікеа та Jysk - столи, стільці, ліжка, освітлення, тумби під ТВ - чудово служать багато років, взагалі без нарікань
dinozavrik
 
Повідомлень: 1380
З нами з: 24.11.13
Подякував: 304 раз.
Подякували: 341 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 11:33

І такссссссс.... - плавно підготовлююсь долендлордства)))

  dinozavrik написав:8300грн у Львові не мінімальна ціна за оренду, і жити в "жлоб ремонті" за такі гроші люди не хочуть. хочете ціну 8-10 тис то будьте добрі робити адекватний ремонт

Тут при "жлоб/ремонті" не айс виходить по дохідності, а ви ще хочете "ще вкинути бабла в ремонт!"
Має бути дешево і гарно!
  dinozavrik написав:1 - залежить що за вікнами, якщо інші вікна то треба штори

Просто, майже всюди, по оголошеннях бачу, що штори є!
А гарні/нормальні штори+тюлі теж винесуть 3-4тис. з нормальним карнизом!
Тому просто запитую, чи вартує викидати ті гроші, чи може бути і без штор?
  dinozavrik написав:3 - байдуже, головне щоб вмонтована поверхня, окремостояча дуже здешевлює квартиру

Ну, тоді можна лише поверхню(наприклад, індукційку - вона більш безпечнішша) і духовки не потрібно? Чи потрібно?
Кажуть досвідчені лендлорди, що як правило, нею орендарі НЕ користуються!
То знову ж таки - навіщо на це викидати гроші?
  dinozavrik написав:4 - важливо не балкон а місце для сушіння одягу, якщо є як у ванній сушити зручно - то пофіг на балкон. враховучи карантин - балкон не буде зайвим

Якщо балкону немає і електросушки у ванні немає, то достатньо буде підвісну сушку(яка на шнурочку опускається) прикріпити до стелі?
Чи якій визід з цієї ситуації, так як електросушка може і не поміститись(та й знову - зайві кошти) :)
  dinozavrik написав:5 - завжди мав всі включі, власників квартир бачив при поселенні і виселенні. раз в 1-3 роки

Ні, ну тут я категорично проти!
При бажанні орендаря, я буду не проти, щоб він замінив серцевину нижнього, але від верхнього - ключі нехай будуть лише в мене!
  dinozavrik написав:6 - не достатньо, 4-5 бажано

Для чого так багато?
А якщо це кухня-студія і там ще диван є? - то достатньо 2?
І ви не уточнили, чи це мають бути крісла, чи табуретки?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 31 жов, 2020 12:01

Re: Для тех кто снимает и сдает жилую недвижимость в Киеве -

  Долярчик написав:Ще раз кажу - невже так важко СЕРЙОЗНО/БЕЗ ТРОЛІЗМУ відповісти по пунктах і обґрунтувати "чому саме так"?

У вашего ника сложился определенный имидж, поэтому мало кто теперь хочет СЕРЙОЗНО отвечать.
Вы можете скромно попросить совета, но требовать ответа, еще и с обоснованиями?..
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 19451946194719481949 ... 2476>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Google Adsense [Bot] і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117574 29456428
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 23:01
Бетон
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6919937
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
9994 6247485
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 10:24
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама