Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 69956996699769986999 ... 7852>
Повідомлення Додано: Суб 16 січ, 2021 22:38

  budivelnik написав:
  Yuri_61 написав:
  budivelnik написав:Євросоюзі 10% від місячного доходу. Чому Ви рік берете до уваги?
1 В Євросоюзі субсидії відсутні від слова взагалі.


а я не кнопав, що в них є субсидії. У них адекватні то тарифів зарплати (в Європі).
А
Востаннє редагувалось Yuri_61 в Суб 16 січ, 2021 22:44, всього редагувалось 2 разів.
Yuri_61
 
Повідомлень: 2784
З нами з: 30.09.15
Подякував: 377 раз.
Подякували: 462 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 16 січ, 2021 22:41

  Yuri_61 написав:
  budivelnik написав:1 В Євросоюзі субсидії відсутні від слова взагалі.
2 Внаслідок відсутності субсидій , відсоток комунальних платежів для бідних і багатих - дуже відрізняється...
Наприклад в Греції ,
мінімальний дохід 600Євро - при комуналці в 250Євро (40%)
В той час коли
людина з доходом в 3000 Євро користується кращим житлом і платить 500(17%)
3 У Вас весь рік складається з 12 разів січень?
Чи все таки є й інші місяці , з іншими розмірами комунальних платежів?
Тому
Стандартно квартира це 6 місяців по 1000 грн + 6 місяців по 2000 грн=18000грн в рік...
а я не кнопав, що в них є субсидії. У них адекватні то тарифів зарплати (в Європі).
Так я Вам і привів їх адекватні..
Бідний грек платить до 40%... і не рипається і тарифних майданів не скликає..
Моя сестра в Польщі при зарплаті в 3000 злотих платить за 4-х кімнатну квартиру 1000-1200 злотих... - до її зарплати це 30-40%
Правда в неї є чоловік який отримує ще 4000 , от і виходить
7000 доходу - 1200 квартплати = 15% від...доходу двох осіб,які виховують двох неповнолітніх дітей...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 16 січ, 2021 23:15

Не забувайте, що на харчі в Європі платять набагато менший відсоток, чим в Україні простий роботяга.
Тому і люди виходять на мітинги.
Кого Ви оправдуєте? Ви мене хочете переконати, що це все справедливо, коли в Україні ціни і тарифи Європейскі, а зарплати африканські (трохи південніше Сахари).
Yuri_61
 
Повідомлень: 2784
З нами з: 30.09.15
Подякував: 377 раз.
Подякували: 462 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 16 січ, 2021 23:27

На 58-м году жизни скончался барон Бенджамин де Ротшильд, возглавлявший группу Edmond de Rothschild. Она известна сотрудничеством бывшим президентом Украины Порошенко и совладельцем Мечела Игорем Зюзиным

https://t.me/banksta/13137
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Суб 16 січ, 2021 23:34

Yuri_61
1 Отже по тарифам Ви погодились що Європа(за виключенням Швеції/Норвегії/Фінляндії) - тепліша від нас на 20% - тарифи вищі
2 Так само в Європі вищі ціни на
освіту
громадський транспорт
медицину
громадське харчування
вся сфера послуг
3 Так само Ви повинні погодитись з тим, що Україна - аграрна країна(з точки зору її експорту в Європу)
А аграрна країна не може продавати харчі в Європу дешевше ніж нам(логістика,митниця, тамешній рівень цін) , а значить під питанням ваше твердження що в Європі ціни на харчі нижчі ніж в нас...
В крайньому випадку,мої подорожі Північною Європою(це взагалі жах а не ціни ,там харчі в рази дорожчі від нас) , чи південною(бувші республіки Югославії , тільки в Боснії-Герцоговині ціни можна порівняти з нашими , в Чорногорії в 1,5 рази вищі від наших . в Хорватії в 2 рази вищі від наших)
В Сербії, Угорщині - в 1,3 рази вищі..
Тільки Польща( і то тільки в магазинах Бєдронка) ціни нижчі або такі самі, у всіх інших торгових мережах - ціни вищі.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 16 січ, 2021 23:40

Re: Політичні дискусії

  Yuri_61 написав:Кого Ви оправдуєте? Ви мене хочете переконати, що це все справедливо, коли в Україні ціни і тарифи Європейскі, а зарплати африканські (трохи південніше Сахари).
Що таке справедливо?
Чиї зарплати?
Для мене справедливо коли той хто більше працює - той більше має
І не справедливо,коли з мене хочуть зняти кошти на користь того хто навіть не утеплився...
По зарплатам - це зароблені гроші...
Я заробляю нормально , і навіть коли бачу що якийсь чиновник вкрав більше ніж я заробив - мене жаба не тисне...Те що він на волі - не моя проблема, а проблема правоохоронних органів...
З іншого боку - підсилювати правоохоронні органи за рахунок моїх податків,щоб після підсилення вони починали боротись зі мною(бо я маленький) - мені не хочеться.тому я не ведусь на викрики популістів типу
Люди , Вас всі дурять , але як тільки я прийду до влади,я у злодіїв заберу - Вам віддам...
В мене відкразу виникає кілька запитань
а - в кого будуть забирати
б - кому будуть віддавати
Тому підтримка популістів-це манєчка пенсіонерів і різних там нероб....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 16 січ, 2021 23:54

  shapo написав:В Норвегии огромные запасы газа которые она давно экспортирует, так что не исключено что это электричество вырабатывается для электромобилей именно из него.
Что касается остальных стран , то https://yearbook.enerdata.ru/renewables ... ction.html в нем совсем нет Франции с ее огромной доли ядерной энергии.
Они глупее вас ?

Практически вся ээ в Норвегии производится на ГЭСах и она почти шаровая, поэтому они могут себе позволить массово переходить на электрички, судя по всему andrijk777 просто не в курсе этого.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2731
З нами з: 10.06.19
Подякував: 105 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 січ, 2021 00:27

  budivelnik написав:Yuri_61
1 Отже по тарифам Ви погодились що Європа(за виключенням Швеції/Норвегії/Фінляндії) - тепліша від нас на 20% - тарифи вищі
2 Так само в Європі вищі ціни на
освіту
громадський транспорт
медицину
громадське харчування


Я порівнював відсоток витрат на харчі у Європі і в України відносно доходу.
А Ви порівнюєте ціни (їх абсолютне значення) на одні ж ті самі продукти в Європі і в Україні.
Якщо коротко, в Україні пересічний витрачає до 50% від доходу на харчі, а в європеєць (чи американець) лишне до 10%.
Я не згадую тут ще витрати на одяг та інше.
А тут ще й тарифи ростуть!!!
Тому і мітинги.
Те, що пропонує Шмигаль, це знущання : він пропонує зниження ціни на газ тільки на період карантину!!!
А я кажу: якщо дозволяєш піднімати тарифи до європейских, то чому зарплати у простих роботяг не європейські?
Yuri_61
 
Повідомлень: 2784
З нами з: 30.09.15
Подякував: 377 раз.
Подякували: 462 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 січ, 2021 01:57

  andrijk777 написав:
  budivelnik написав:
  andrijk777 написав:Зеленський, як людина, краще ніж Порошенко.
А в чому виражається кращість як людини в Зеленського?

Так багато хто говорить. Я особисто цього не знаю.


Зеленський гівно, а не людина...
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2044
З нами з: 19.02.14
Подякував: 556 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 січ, 2021 06:16

  budivelnik написав:
  Yuri_61 написав:Наприклад, здогадуюсь, що Харківгаз у випадку моєї втечі від Фірташа буде вимагати повірки лічильника (зніме на півроку) і будуть мені тоді нараховувати по "повній"
А може відкриєте корені своїш страшилок....
Нафтогаз - Державна контора.яка наповнює Державний бюджет
Фірташ - приватна особа. яка безвилазно сидить під слідством у Австрії...

Хотілось би зрозуміти
З якого будуна сьогоднішній зек фірташ(обмежений в пересуванні своєю квартирою американським правосуддям) володіє такою значущою силою ,яка в стані перебити Держкомпанію?


случаи бредовых претензий со стороны Харьковгоргаза имеют место быть(((
кстати, я не уверен, это это Фирташ...
а вот чем заканчиваются такие разборки - не отслеживал. по крайней мере позолотить ручку очень прозрачно намекают.
нормативка уже устаревшая - вот они по возможности и пользуются
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5874
З нами з: 29.09.19
Подякував: 571 раз.
Подякували: 1383 раз.
 
Профіль
2
3
  #<1 ... 69956996699769986999 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама