Для тих хто знімає та здає житлову нерухомість у Києві

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 19701971197219731974 ... 2472>
Повідомлення Додано: П'ят 22 січ, 2021 23:23

  UA написав:
  Долярчик написав:Питання по темі гілки:
- на оглядини квартири, краще запрошувати на, майже, один час(ну там з інтервалом 10хв) - ну щоб там потенційні орендарі не думали торгуватись на пониження ціни, а швидше, навпаки - може хтось запропонує на пару сотень більше, побачивши конкурентів? :)

Если планируете сдавать базарным торговцам или таксистам - приглашайте на одно время.
Не угадаешь. Порой назначаешь при активных просмотрах встречи с получасовым диапазоном, а кто-то то ли опаздывает то ли раньше приходит. Не только вы показываете потенциальным кандидатам. Потенциальные арендаторы то-же просматривают параллельно другие предложения и графики просмотров рушатся.
dir
 
Повідомлень: 517
З нами з: 06.01.17
Подякував: 24 раз.
Подякували: 92 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 08:57

  dir написав:
  UA написав:
  Долярчик написав:Питання по темі гілки:
- на оглядини квартири, краще запрошувати на, майже, один час(ну там з інтервалом 10хв) - ну щоб там потенційні орендарі не думали торгуватись на пониження ціни, а швидше, навпаки - може хтось запропонує на пару сотень більше, побачивши конкурентів? :)

Если планируете сдавать базарным торговцам или таксистам - приглашайте на одно время.
Не угадаешь. Порой назначаешь при активных просмотрах встречи с получасовым диапазоном, а кто-то то ли опаздывает то ли раньше приходит. Не только вы показываете потенциальным кандидатам. Потенциальные арендаторы то-же просматривают параллельно другие предложения и графики просмотров рушатся.

Ну ото то!
А як потрібно зустрітись з 10тьма людьми, що тоді, тирчати на квартирі весь день, чи на 2 дні розмазувати? :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 10:02

  Долярчик написав:Ну ото то!
А як потрібно зустрітись з 10тьма людьми, що тоді, тирчати на квартирі весь день, чи на 2 дні розмазувати? :mrgreen:

Наразі НЕМА такого ажіотажу , не переймайтесь . Інколи і декілька днів нікого, навіть дзвінків. Ну або ціну зробИТЕ на шару але вам навряд чи потрібно таке , не для таво прэлесть купувалася.
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3100
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 15:36

Стратегія стратегічного стратега! ©®™)))

  Vadim V написав:Наразі НЕМА такого ажіотажу , не переймайтесь . Інколи і декілька днів нікого, навіть дзвінків

Так я не збираюсь за кожним шорохом/дзвінком гнати після роботи(а тим більше у вихідний день) у другий кінець міста, щоб тільки ОДНА людина оглянула мою прЄлЄсЦЬ :)
Я собі думаю так: буде Х чи ХХ дзвінків за 3 дні, з яких я відбираю без тварин/бездітних/не арабів/індусів і т. п. людей, яким призначую огляд квартири на певний день з інтервалом 15-20хв!
Якщо ніхто не підійшов - то знову збираю "масовку" через наступних 3 дні.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 16:06

  Долярчик написав:
  Vadim V написав:Наразі НЕМА такого ажіотажу , не переймайтесь . Інколи і декілька днів нікого, навіть дзвінків

Так я не збираюсь за кожним шорохом/дзвінком гнати після роботи(а тим більше у вихідний день) у другий кінець міста, щоб тільки ОДНА людина оглянула мою прЄлЄсЦЬ :)
Я собі думаю так: буде Х чи ХХ дзвінків за 3 дні, з яких я відбираю без тварин/бездітних/не арабів/індусів і т. п. людей, яким призначую огляд квартири на певний день з інтервалом 15-20хв!
Якщо ніхто не підійшов - то знову збираю "масовку" через наступних 3 дні.

Ймовірніше буде три - пьять днів без жодного конкретного дзвінка , просто тупой прозвон рыл,а якщо будете ігнорувати арабів то на бажану ціну буде один перегляд на тиждень/два в кращому разі...
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3100
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 17:21

  Долярчик написав:
  Vadim V написав:Наразі НЕМА такого ажіотажу , не переймайтесь . Інколи і декілька днів нікого, навіть дзвінків

Так я не збираюсь за кожним шорохом/дзвінком гнати після роботи(а тим більше у вихідний день) у другий кінець міста, щоб тільки ОДНА людина оглянула мою прЄлЄсЦЬ :)
Я собі думаю так: буде Х чи ХХ дзвінків за 3 дні, з яких я відбираю без тварин/бездітних/не арабів/індусів і т. п. людей, яким призначую огляд квартири на певний день з інтервалом 15-20хв!
Якщо ніхто не підійшов - то знову збираю "масовку" через наступних 3 дні.

Долярчик нагадайте нам коли там побудують вашу прелесть?!;-)
Bolt
 
Повідомлень: 2830
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 18:06

  Bolt написав:
  Долярчик написав:
  Vadim V написав:Наразі НЕМА такого ажіотажу , не переймайтесь . Інколи і декілька днів нікого, навіть дзвінків

Так я не збираюсь за кожним шорохом/дзвінком гнати після роботи(а тим більше у вихідний день) у другий кінець міста, щоб тільки ОДНА людина оглянула мою прЄлЄсЦЬ :)
Я собі думаю так: буде Х чи ХХ дзвінків за 3 дні, з яких я відбираю без тварин/бездітних/не арабів/індусів і т. п. людей, яким призначую огляд квартири на певний день з інтервалом 15-20хв!
Якщо ніхто не підійшов - то знову збираю "масовку" через наступних 3 дні.

Долярчик нагадайте нам коли там побудують вашу прелесть?!;-)

Наверное спочатку , дали ли ему ипатеку? :mrgreen:
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3100
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 18:47

А успіх ЗАВЖДИ там, де ним вміють ділитись! ©

  Vadim V написав:Наверное спочатку , дали ли ему ипатеку?

Так я зробив хитро - хід конем!
Взяв за свої!
Просто не повноцінну однуху, а смарт 27м2 із здачею через 1,5р.

І все буде добре, так як я чітко дотримуюсь послідовності свого підпису! :D
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 19:08

  Долярчик написав:
  Vadim V написав:Наверное спочатку , дали ли ему ипатеку?

Так я зробив хитро - хід конем!
Взяв за свої!
Просто не повноцінну однуху, а смарт 27м2 із здачею через 1,5р.

І все буде добре, так як я чітко дотримуюсь послідовності свого підпису! :D

Вітаю!Побалакаємо на цю тему у 2023 році. :D
п.с. % Зростання ціни первинної нерухомості за останні п'ять років набагато вищі від дєпо... :? :wink: :mrgreen:
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3100
З нами з: 23.05.14
Подякував: 603 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 23 січ, 2021 22:04

За крок до перевороту думок ©

  Vadim V написав:Вітаю!Побалакаємо на цю тему у 2023 році.
п.с. % Зростання ціни первинної нерухомості за останні п'ять років набагато вищі від дєпо

Дякую, та надіюсь таки на 2022й рік ;)
І так, я на Львівській гілці писав, що в моєму будинку, де я купив квартиру на котловані, чуть більше, ніж 3р. тому(осінь 2017) - м2 в стані "від забудовника" подорожчав на 85% в долярчиках(це, якщо тоді фіксанути ціну по курсу і прирівняти до сьогоднішнього)
А гривнедепо дало за 3р. 50-60%(чистими, без податків)
з капіталізацією в гривні, але не більше, так як не всі банки мають капіталізацію ;)
Отакі пироги!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 19701971197219731974 ... 2472>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117174 29327564
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 12:42
Прохожий
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 876, 877, 878
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 09:24
8771 6902683
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:36
akurt
9981 6234652
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама