Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 71187119712071217122 ... 7852>
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 20:20

Re: Політичні дискусії

  lapay написав:Не бачу логіки. Високі зарплати, навпаки, приваблюють молодь в цю професію, тільки їм не дають туди зайти.
В мене совкова дурня про загальну рівність завжди викликала тільки усмішку. Не буде високих зарплат - будуть пільги і окрема обслуга, як було при Совку. Рівності все одно ніколи не буде.


Суддів 7000 посад, якщо в рік треба 200 нових, то це не та ніша, яка утримає 300 тис. молодих рекрутерів. Проте цей приклад посприяє тому що тисячі виїдуть, інших професій. Совкова рівність була лицемірною, але на валютній гілці в якості мірила обговорювали зарплату рядового працівника АТБ. І багато хто висловлювався, що 15000 забагато. А 300000 судді нормально? Я не буду наводити приклади Данії чи інших країн, бо для нас це дійсно інший світ. Найкраща в світі пенсійна система в Нідерландах дає в тому числі колишнім суддям в рази менше навіть в абсолютному вимірі ніж в Україні:
Втім, зазначимо, що 1270 євро в Україні та Нідерландах – це різні гроші. У нас це 4 середні зарплати, а у них – 70% від мінімальної зарплати.
Державна пенсія в Нідерландах фіксована і становить в цьому році 1270,67 євро. Більше цієї суми не отримує ніхто: ні космонавт на пенсії, ні прокурор, ні колишній депутат. І навіть цю суму отримують далеко не всі. https://economics.segodnya.ua/ua/econom ... 94299.html


І це при тому що в рідному бюджеті як рубанули дитячі виплати у вимираючій країні, так і не проіндексували їх по сьогоднішній день. Мені дивно, коли народ збирався то проти законодавчої, то проти виконавчої влади, але ніяк серйозно не впливав на судову владу.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6616
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 21:01

Re: Політичні дискусії

  Ой+ написав:Суддів 7000 посад, якщо в рік треба 200 нових, то це не та ніша, яка утримає 300 тис. молодих рекрутерів. Проте цей приклад посприяє тому що тисячі виїдуть, інших професій. Совкова рівність була лицемірною, але на валютній гілці в якості мірила обговорювали зарплату рядового працівника АТБ. І багато хто висловлювався, що 15000 забагато. А 300000 судді нормально?

Дуже сильно сумніваюсь, що хоч один остарбайтен поїхав на заробітки через високі зарплати суддів.
  Ой+ написав:І це при тому що в рідному бюджеті як рубанули дитячі виплати у вимираючій країні, так і не проіндексували їх по сьогоднішній день. Мені дивно, коли народ збирався то проти законодавчої, то проти виконавчої влади, але ніяк серйозно не впливав на судову владу.

Ми не Данія, і навіть не Румунія, яка реально бореться з корупцією. Нам би хоч якось зменшити втрати від корупції високими зарплатами. Інакше нормальні спеціалісти, на такі посади, взагалі не підуть, а будуть тільки куми і любі друзі, які тільки і вміють, що брати і передавати далі.
lapay
 
Повідомлень: 13787
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 21:04

  Alex2007 написав:
В поглядах вона й не була ніколи єдиною, а територіально - так.
В світі, я думаю, що в середині більшості країн також немає єдиних поглядів - але якось живуть більш-менш нормально ...
У нашому випадку, крім дійсно об'єктивно існуючих проблем в поглядах, навпаки підливають масло в вогонь де можна цього не робити - і оце проблема.

Хочеш сказати Майдан винуватий? :D :D
В світі(я ти написав) немає країн, територію яких би захоплювали просто так за останні 70 років. В цьому ти проблем, звичайно, не бачиш?
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 21:21

  Ой+ написав:Найкраща в світі пенсійна система в Нідерландах дає в тому числі колишнім суддям в рази менше навіть в абсолютному вимірі ніж в Україні:
Втім, зазначимо, що 1270 євро в Україні та Нідерландах – це різні гроші. У нас це 4 середні зарплати, а у них – 70% від мінімальної зарплати.
Державна пенсія в Нідерландах фіксована і становить в цьому році 1270,67 євро. Більше цієї суми не отримує ніхто: ні космонавт на пенсії, ні прокурор, ні колишній депутат. І навіть цю суму отримують далеко не всі. https://economics.segodnya.ua/ua/econom ... 94299.html


Зі статті:
Наприклад, в Нідерландах пенсіонер зі стажем 27 років отримуватиме від держави тільки 343 євро – це близько 20% від мінімальної зарплати в країні.

Як може пенсіонер "зі стажем 27 років" отримувати пенсію 343 євро - брєд якийсь. Я просто не вірю в це.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 21:29

Re: Політичні дискусії

  Ой+ написав:Суддів 7000 посад, якщо в рік треба 200 нових, то це не та ніша, яка утримає 300 тис. молодих рекрутерів. Проте цей приклад посприяє тому що тисячі виїдуть, інших професій. Совкова рівність була лицемірною, але на валютній гілці в якості мірила обговорювали зарплату рядового працівника АТБ. І багато хто висловлювався, що 15000 забагато. А 300000 судді нормально?
А Ви не пробували розглянути питання ширше?
1 Чи варто використовувати суддю з заробітною платою в 2000 грн/година , на розгляді питань про наприклад адмінштрафи розміром в 255-10000 грн...адже питання суддя розглядає( має право розглядати кілька днів,якщо не місяців)
2 В світлі пункту1
Може варто дати 60 000 місць суддів початкового рівня з зарплатою в 10 000 грн , 50% найкращих(критерії визначення кращості до обговорення) перейдуть до суддів другого рівня з зарплатою в 40 000 грн, і з другого рівня 25% найкращих перейдуть до третього(найвищого рівня) з зарпалтою в 100 000 грн....
Просте економічне порівняння
було 7 000 * 300 000 =2,1 млрд грн
стало 60 000*10 000+ 30 000*20 000+8000*100 000=2 млрд грн...але при цьому маємо 98 000 суддів замість 7000 ....
При 2 млн справ отримаємо завантаження 0,1 справи в день на суддю , замість сьогоднішніх 1 справ в день на суддю
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 21:44

  andrijk777 написав:
  Alex2007 написав:
В поглядах вона й не була ніколи єдиною, а територіально - так.
В світі, я думаю, що в середині більшості країн також немає єдиних поглядів - але якось живуть більш-менш нормально ...
У нашому випадку, крім дійсно об'єктивно існуючих проблем в поглядах, навпаки підливають масло в вогонь де можна цього не робити - і оце проблема.

Хочеш сказати Майдан винуватий? :D :D
В світі(я ти написав) немає країн, територію яких би захоплювали просто так за останні 70 років. В цьому ти проблем, звичайно, не бачиш?



Захват территорий - это следствия в том числе и майдана и его организаторов-бенефициаров (которые и попали во власть после замыливания глаз, одурманивания и использование масс на майдане). Да-да, в том числе и майдана, который и "обострил углы".

Но не только майдана, а и всех коррупционных зрадныкив-руководителей и элит, которые до этого планомерно разваливали это государство и сдавали интересы страны (и продолжают это успешно делать, только в основном другим странам), работая на свои карманы, начиная с пана кравчука (если не трогать более старую историю).

Вот на этой слабой базе, которую получили в начале 2014 года и происходил отжим Крыма и сепаратизм на Донбассе соседом. Если б начали бы "освободительную" войну на этапе захвата Крыма - результат был бы не лучше, а может и хуже, и кровопролитнее.

п.с. Всё что мы здесь обсуждаем по большому счету бесполезно - поскольку ни ты, ни я, никто из пересичных и вообще 95% проживающих на этой территории не способен уже ни на что повлиять, даже на выборах, которые типа что-то призваны менять. Даже если на выборах и победит "третья сила", так быстренько эту "проблему" решат хозяева, начиная от объявления перевыборов, заканчивая подминанием новой власти под себя. Всё.
А все подобные разговоры заканчиваются плевками друг друга и обвинениями в ватничестве или поцреотизме. Если до 2014 года страна спокойно жила без этих терминов, спокойно проводили то же евро 2012, то в ближайшие десятилетия этого уже не будет. И выход здесь не понятно какой. Если есть решение - пожалуйста предлагай-те идеи, и без всяких этих ваших "чемодан-вокзал", этого тоже не дождетесь.
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 21:48

Re: Політичні дискусії

  andrijk777 написав:Як може пенсіонер "зі стажем 27 років" отримувати пенсію 343 євро - брєд якийсь. Я просто не вірю в це.


Це з бюджету 1 рівень, ніхто не заважає мати ще 2 додаткових види, та ще і самому пристарати акції та всяке інше.
Але в цілому так, пенсіонером на Заході можна стати після довготривалої та якісної роботи.

  budivelnik написав:Чи варто використовувати суддю з заробітною платою в 2000 грн/година , на розгляді питань про наприклад адмінштрафи розміром в 255-10000 грн...адже питання суддя розглядає( має право розглядати кілька днів,якщо не місяців)


А ще і зарплата інших органів, прокурорів. Ну тут також щось намічається диджіталізоване:
Вища рада правосуддя (ВРП) погодила проект розпорядження Кабміну щодо реалізації Концепції розвитку штучного інтелекту в Україні та запропонувала запустити пілотний проект із застосування штучного інтелекту на базі одного із судів першої інстанції. Про це у середу, 10 лютого, інформує прес-служба ВРП.
https://zaxid.net/shtuchniy_intelekt_ho ... i_n1514249
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6616
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 22:55

  Alex2007 написав:
  andrijk777 написав:
  Alex2007 написав:
В поглядах вона й не була ніколи єдиною, а територіально - так.
В світі, я думаю, що в середині більшості країн також немає єдиних поглядів - але якось живуть більш-менш нормально ...
У нашому випадку, крім дійсно об'єктивно існуючих проблем в поглядах, навпаки підливають масло в вогонь де можна цього не робити - і оце проблема.

Хочеш сказати Майдан винуватий? :D :D
В світі(я ти написав) немає країн, територію яких би захоплювали просто так за останні 70 років. В цьому ти проблем, звичайно, не бачиш?



Захват территорий - это следствия в том числе и майдана и его организаторов-бенефициаров (которые и попали во власть после замыливания глаз, одурманивания и использование масс на майдане). Да-да, в том числе и майдана, который и "обострил углы".

Но не только майдана, а и всех коррупционных зрадныкив-руководителей и элит, которые до этого планомерно разваливали это государство и сдавали интересы страны (и продолжают это успешно делать, только в основном другим странам), работая на свои карманы, начиная с пана кравчука (если не трогать более старую историю).

Вот на этой слабой базе, которую получили в начале 2014 года и происходил отжим Крыма и сепаратизм на Донбассе соседом. Если б начали бы "освободительную" войну на этапе захвата Крыма - результат был бы не лучше, а может и хуже, и кровопролитнее.

За останні 70 років в світі тисячі разів змінювались правителі і сотні разів відбувались перевороти/майдани. І ніхто територій НІ РАЗУ не віджимав.
Просто промий розум від рос. пропаганди і оцінюй факти.
Ось, наприклад, СРСР в 1940 віджав кусок Фінляндії - "это следствие чего?" На какой там базе отжали Выборг? :D :D
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 23:03

  Ой+ написав:
  andrijk777 написав:Як може пенсіонер "зі стажем 27 років" отримувати пенсію 343 євро - брєд якийсь. Я просто не вірю в це.


Це з бюджету 1 рівень, ніхто не заважає мати ще 2 додаткових види, та ще і самому пристарати акції та всяке інше.
Але в цілому так, пенсіонером на Заході можна стати після довготривалої та якісної роботи.

А 27 років це "не довгострокова робота"? :D :D
І що таке 1 рівень? В Україні який рівень?
Якщо людина 27 років платила в пенсійний фонд в неї не може бути пенсія 343 євро. Це або брехня, або не вказані якісь додаткові нюанси.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 лют, 2021 23:23

Re: Політичні дискусії

  andrijk777 написав:А 27 років це "не довгострокова робота"? :D :D
І що таке 1 рівень? В Україні який рівень?
Якщо людина 27 років платила в пенсійний фонд в неї не може бути пенсія 343 євро. Це або брехня, або не вказані якісь додаткові нюанси.
1В Європі інша система пенсійних(страхових нарахувань)
2 Там три рівні-Державний(щоб з голоду не вмер)
Накопичувальний другого рівня(працедавець+працівник)
Накопичувальний третього рівня(працівник у вигляді акцій і так далі)
3 В Україні зараз існує два рівні
Державний - обовязковий
Накопичувальний (сам працівник)-не обовязковий
4 В Греції наприклад
200 євро -пенсія мінімальна
100 євро - талонами які можна отоварити в магазині
100 євро - допомога при зніманні життла(але повинен показати в кого і за скільки знімаєш, не показав - не дадуть 100Євро)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 71187119712071217122 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама