Фідокомбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг українських банків, страхових компаній і компаній з управління активами і рівень обслуговування в них. Архіви народних рейтингів на Finance.UA.
  #1234 ... 299>

ОЦІНІТЬ обслуговування в цьому Банку (або його філії) та ОБҐРУНТУЙТЕ свою оцінку.

Фідокомбанк 2.9 5 288
1 - ДУЖЕ ПОГАНО. Грубіянили і т.і.
32%
92
2 - ПОГАНО. Некомпетентно.
11%
33
3 - ЗАДОВІЛЬНО. Хотілося б краще.
13%
37
4 - НОРМАЛЬНО. Як і повинно бути.
20%
57
5 - ВІДМІННО. Дуже сподобалося.
24%
69
Всього голосів : 288
Повідомлення Додано: П'ят 26 січ, 2007 01:21

Фідокомбанк

* Банк - не член АУБ
Престиж
Активи та зобов'язання за станом на 01.06.2006 р. (млн. грн.)
Місто Київ
Дата реєстрації 03.02.2006
Активи 517,74
Питома вага (%)** 0,241
Балансовий капітал 294,79
Зобов'я- зання 222,94


это хорошо когда "Балансовий капітал" превышает "Зобов'язання" ?
какой был банк "Престиж" ?
надежный ли Австрийский Erste Bank?

(Австрийский Erste Bank заявил о завершении сделки по приобретению 100% киевского банка Престиж http://news.finance.ua/ru/orgtrg/~/1/1/1136/92154)
SALMA_
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 лип, 2007 10:38

Нова назва ВАТ АКБ "Престиж" - ВАТ "Ерсте Банк"
Коротка исторія.
Ерсте банк заснований 1819 році, як перший австрійський ощадний Банк.
Заснував банк пастор Баптист Вебер у Відні.
Він на практиці реалізував новаторську на той час ідею: надавати прості фінансові послуги представникам тих верств суспільства, які були позбавлені можливості одержувати такі послуги.
Головним прнципом діяльності ВАТ Ерсте банк - соціальна відповідальність! Банк не керується тимчасовою даниною моди.
ВАТ Ерсте Банк входить в Erste Bank Group. Авторитетне видання журнал Forbest надав високу оцінку Erste Bank Group. Erste Bank Group займає 334 місце найуспішніших та найдійних компаній світу !!!!! Для прикладу Райффазен займає лише 686 місце!
Вважаю що з часом Ви переконаєтесь в тому що Erste Bank Group (ВАТ Ерсте Банк) лідер якості, найдійності на ринку Банківських послуг.

Юрист ВАТ "Ерсте Банк" Україна, Кіровоград, - Корницький О.В.
Олександр
 
 
Повідомлення Додано: Сер 05 вер, 2007 11:21

Ерсте

Місяць назад шукав кредит на квартиру в м.Рівне. Обійшов великі банки: Приват, Аваль,Укрсоц, Надра, Правекс. Скажу чесно, не очікував, що працівники цих банків будуть настільки байдужими і не проявлятимуть інтересу до моєї справи. Адже серед них така конкуренція ... В більшості випадків мені швиденько роздрукували умови, ще один "-" великі черги до консультантів, в одному з банків мені сказали:"Що не бачите в мене обід?! " хоча відділення працює без обідньої переври. Вирішив зайти в Ерсте. Як правило, ставки у нових нижчі. Відсоткова ставка - $ - 12% спочатку здалась високою. Але коли ми разом з консультантом порівняли умови з конкурентами, виявилось, що 12% без комісій це вигідніше ніж 8,99% . По обслуговування все також було Ок, ніяких черг. Відчував, що банк зацікавлений в співпраці зі мною. Є звичайно і мінуси порівняно жорсткі умови щодо позичальника. Гроші отримав за 3 дні. Взагалом задоволений. Відкрив поточний рахунок.
Baruga
 
 
Повідомлення Додано: Нед 09 гру, 2007 11:27

Подскажите сайт банка, не могу найти по поиску. Спасибо.
swissair
 
 
Повідомлення Додано: Нед 09 гру, 2007 22:56

Только вот такую ссылочку нашла об украинском отделении.
У нас есть их телефон.
http://organizations.finance.ua/ru/info/~/1136
Настя
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 30 тра, 2008 09:43

Здравствуйте!
Оформлен кредит в "Эрсте банке" на недвижимость уже год!
Хочу поделиться!
Сотрудники вежливые, достаточно компетентные и скажу честно, доволен работой банка.
За год не возникало "притирок" или прочего!
Оплачивая ежемесячно кредит получаю две квитанции, где чётко видно где проценты, а где тело кредита. Таким образом могу самостоятельно контролировать сумму кредита и досрочные погашения!
Страховку оформить можно в любом из аккредитованных страх.компаний, выбор большой, тарифы разные, можно найти более выгодную!
Если вдруг понадобиться кому-то кредит - РЕКОМЕНДУЮ ДАННЫЙ БАНК!
(P.S. Я не сотрудник банка - а Клиент)!
Krees
 
 
Повідомлення Додано: Сер 18 чер, 2008 17:40

Эрсте - действительно первый!!

Привет форумчане, недавно стал сотрудником этого банка, в принципе, банк классный буду в нем рефинансироваться. Многое еще предстоит сделать, чтоб быть у всех на устах... но, будем стараться!!! если у кого будут вопросы - обращайтесь в личный контакт, дабы не рекламировать банк привселюдно!!! :D
akula grandis
 
 
Повідомлення Додано: Чет 19 чер, 2008 08:13

Re: Эрсте - действительно первый!!

akula grandis написав:Привет форумчане, недавно стал сотрудником этого банка, в принципе, банк классный буду в нем рефинансироваться. Многое еще предстоит сделать, чтоб быть у всех на устах... но, будем стараться!!! если у кого будут вопросы - обращайтесь в личный контакт, дабы не рекламировать банк привселюдно!!! :D


Рекламировать действительно не стоит.
А вот участвовать в обсуждении нужно!
Так что, милости просим.

Первые впечатления о банке действительно хорошие, дальше жизнь покажет.
ТупУм
Аватар користувача
Критикан
 
Повідомлень: 4928
З нами з: 25.01.06
Подякував: 25 раз.
Подякували: 451 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 21 лип, 2008 16:03

оценка сервисв 5
dmytro
 
 
Повідомлення Додано: Пон 04 сер, 2008 17:15

Отримав іпотечний кредит при початковому внеску 30% за 4 дні в Хмельницькому під 12,5% $. Ніяких черг, відношення до клієнтів - добре. З мінусів - технічний паспорт на квартиру зберігається в банку. Рекомендую.
Kozak
 
 
  #1234 ... 299>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама