Епідемія коронавірусу в Україні та світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 32283229323032313232 ... 5037>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Епідемія коронавірусу в Україні та світі 3.1 5 70
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
17%
12
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
33%
23
Зробив 2 щеплення і досить
14%
10
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
31%
22
Інше
4%
3
Всього голосів : 70
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 20:58

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  budivelnik написав:Як би ми не відпускали ситуацію ,але
а - не помруть за рік додатково 1-2 млн

Чому ви так думаєте? Ви хіба не бачите,що при контрольованому протіканні епідемії , коли лікарі рятують тих, кого можливо врятувати, виходить 2% летальність. А якщо не контролювати....
Hotab
 
Повідомлень: 12074
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 22:12

  Hotab написав:
  budivelnik написав:5 Просто зменшувати пік і не добитись ні природного імунітету ні провакцинованого - це маразм.

Можливо ви звернули увагу на останніх локдаунах: їх вводили лише тоді, коли бачили, що медична система скоро стане на грані. І вона дійсно на неї з деяким часовим лагом виходила. Тобто там теж сидять не дурні, і навчились моделювати,коли саме тей час, коли тягнути вже нема куди. Але ,я думаю,ви розумієте, що якщо не ввести зовсім (або ще якісь необхідні заходи) то ситуація піде в рознос. Коди є можливість надати допомогу - це одне. Коли люди будуть помирати не тільки в реанімації, а і дома, це зовсім інші цифри.
Я згоден з вами, що коли переспективи вакцинації примарні, то єдиний вихід - це давати хворіти, доводити ситуацію до критичної (коли медики не встигають рятувати всіх) , і тоді різко гасити це зростання. А способу іншого як локдаун не придумали.

Це вже який раз звертається увага Будівельника на цей головний момент.
Але він вперто його ігнорує.

Можна лише додати, що скоріш за все в нас застосовують повний локдаун на відміну від часткових обмежень шведів з наступною причини -- оскільки дисциплінованість в нашому суспільстві суттєво нижча, то такого ж ефекту-впливу на стримання спалахів розповсюдження хвороби можна отримати в нас лише таким повним локдауном.
Ну і звісно, що медсистема в нас набагато слабкіша, тому витримає менше навантаження.


Тобто будівельник обмежує картинку і оперує в цих зручних для його висновків обмеженнях.
detroytred
 
Повідомлень: 28292
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 22:22

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  detroytred написав:Можна лише додати, що скоріш за все в нас застосовують повний локдаун на відміну від часткових обмежень шведів з наступною причини -- оскільки дисциплінованість в нашому суспільстві суттєво нижча,

Я взагалі не розумію, як можна картинку шведів прикручувати до українців. Якби ми були як шведи,хіба б ми жили так? Може у шведів живе такий вільнолюдь, коли окурки і пачки від цигарок летять з вікна попередньої машини на капот наступній? Чи в лісосмугах причепи і багажники зі сміттям розвантажують??
Ми не тільки не шведи, ми не тільки не німці, ми навіть не чехи чи поляки. Так чехи (я думаю і поляки теж, скоро знайду їх стату) закопують по +50% від звичайного.
Так навіщо нам порівняння з дисциплінованими націями?? Хіба ми так вміємо? Ми прямо пишемо, що ковід-паспорти будемо купляти від підробників. В Швеції цю Ледю вже б лише за ці слова викинули з форуму порядних людей. А у нас вона трималась, аж поки не вияснили, що вона дволика.
Hotab
 
Повідомлень: 12074
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 22:27

  fler написав:......
Или резко возросшее число суицидов детей/подростков, оказавшихся из-за дистанционного обучения без надзора школы/родителей и с ограниченным общением, что было на руку группам смерти? В 2020 их вроде 126 насчитали, а в 2019 было не более 20…

А ссылку можно?
Только желательно не такую, как тут:
Нове дослідження американських учених показало, що причина повторного зараження коронавірусом криється зовсім не в нових штамах. Дослідження показало, що проблема криється в ослабленому імунітеті людей, що вже перехворіли.….
Пацієнти, що повторно перехворіли перенесли захворювання в десять разів легше тих, хто заразився вперше.
Источник: https://www.moirebenok.ua/materialy-na- ... -covid-19/

Потому что по этой же ссылке читаем:
Лікарі з медичної школи імені Карла Айкана проаналізували здоров’я близько 2,5 тис. новобранців морської піхоти, щоб виявити наслідки та причини повторного зараження COVID-19. У двотижневому експерименті взяли участь військовослужбовці у віці 18-20 років. Після перевірки на антитіла до коронавірусу виявилося, що серед них 189 осіб вже перехворіли, а 2247 — ні. × Дослідники знайшли коронавірус у 48% морських піхотинців, а серед тих, хто вже перехворів — у 10.

Не смешно. Возраст, количество, сроки "эксперимента"...
Сколько же из "в189 осіб" переболевших успели заболеть повторно? За 2 недели? :lol:
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 22:30

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  ЛАД написав:Потому что по этой же ссылке читаем:

Вы ещё и сходили по этой ссылке??
Я как увидел имя ее,так оборжался и понял, что там бесполезно)))
Hotab
 
Повідомлень: 12074
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 22:35

  budivelnik написав:
  Hotab написав:И тут уже снова появляется все тот же вопрос: если отпустить ситуацию и дать в 2021 году умереть 1-2 миллионам ЛИШНИХ, Будивельнык, украинцев - это норм или нет?? Я хз. Если обычно скажем умирало 600 тысяч в год, а умрет 2.5 миллиона. Которые да, Будивельнык, согласен, не умрут потом в 2022 и далее годах.
Як би ми не відпускали ситуацію ,але
а - не помруть за рік додатково 1-2 млн
б - максимум помре 50000-60000 з тих,хто мав померти в наступному році.

Я ж вам наводив результати моделювання лондонців.
В них за умов відсутності обмежень збільшення в рази.

Звісно, що хто зна як вони там рахували...
Але й ви рахуєте прикольно...

Стосовно італійців 90+ 22%.
А ви не припускали, що може ізолювати цю групу є проблемою.
Хто їх обслуговує в будинках старих?
Гастери...
А вдома?
Діти, онуки...

За великим рахунком вони й так ізольовані.
detroytred
 
Повідомлень: 28292
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 22:56

  Hotab написав:
  ЛАД написав:Потому что по этой же ссылке читаем:

Вы ещё и сходили по этой ссылке??
Я как увидел имя ее,так оборжался и понял, что там бесполезно)))

Редкий случай, когда девушка дала ссылку, решил посмотреть.

К разговорам о смертях и о том, что умирают старики на 1-2 года раньше.
А если бы Эйнштейн умер в 1939 в 60 лет, до того, как подписал письмо Рузвельту об атомной бомбе? Это могло несколько ( :) ) изменить историю 20 века. Да и сегодня мир, возможно, был бы совсем другим. Да, он прожил ещё 16 лет после этого.
Нравятся мне люди, которые берут на себя роль бога - знают, сколько прожили бы ещё люди, умершие от ковида.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 23:03

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  ЛАД написав:К разговорам о смертях и о том, что умирают старики на 1-2 года раньше.

Смех в том, что сама цифра "1-2 года" взята целиком с потолка. Вот просто захотелось человеку. Он, конечно, пробует это объяснять, что "средняя продолжительность...средний возраст умерших..". Но мне кажется даже он уже понял,что это не связанные между собой цифры. Настоящую цифру , сколько лет умершие не дожили в основной своей массе, можно получить лишь экспериментально. Когда все угаснет и будут понятны масштабы потерь,и будет понятно, насколько аутсайдерных представителей своей возрастной группы мы теряли. Совсем-совсем аутсайдеров, или среднячков и слабее. А остались лишь самые сильные. Это все пока неизвестно.
Востаннє редагувалось Hotab в Чет 06 тра, 2021 23:07, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 12074
З нами з: 15.02.09
Подякував: 359 раз.
Подякували: 2215 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 23:05

  Hotab написав:
  yama написав:По чехи спор был по той при чине что в вашем источнике цифры менялись чуть ен каждый день, вы же приводили их как истину в последней инстанции , то есть подавали НЕ окончательные цифры ! на что я вам и указал, если цыфри столь динамично меняются нельзя давать их как окончательные !


Если мы говорим об оперативной ежедневной информации и обсуждаем ее (а именно это мы и обсуждали) - то каждому понятно, что эти цифры будут позже скорректированы в одну из сторон. Как правило не существенно. Потому что окончательные цифры госстаты стран подают значительно позже.
Напомню, вы осенью выстроили мне свои обвинения не иначе как во враньё и подтасовке цифр на основании того, что через пару дней цифры чешского сайта изменились. Я не прощаю такого серьезного рода беспочвенные обвинения без извинений. Потому что я не вру и не подтасовываю цифры никогда. (ошибки могут допустить все, но в той ситуации даже ошибки с моей стороны не было, были обычные корректировки текущей информации) . Извинений от вас не было, были виляния хвостом по типу " но цифры то другие же".
Потому смертность в Чехии всегда будет упоминаться со словом "Yama")).

  yama написав:еще раз ,вместо 100 слов, просто под каждой картинкой, каждой цифрой - ссылка .

Ещё раз: я указываю источник - госстат страны. Прямая ссылка не приведет вас никуда. Необходимо в списке прикрепленных на сайте файлов найти свой, скачать его. В массиве файла найти необходимую страничку, сделать ее скан и тогда становится понятно,о чем разговор. Если вам лень было хоть раз что-то подобное сделать, зачем вам эти ссылки и текстовые пояснения, что там необходимо делать после перехода по ссылке. Никто не станет это делать с каждой выложенной ссылкой. Но выборочно проверить, дабы вывести на чистую воду, зная где проверять , вам не мешает никто.

еще раз ссылок на страницу не вижу, решать ваши квесты не вижу смысла, прямая ссылка должна быть без квеста, иначе веры нет.
не коректно оперировать данными которые меняються не оговаривая это. ТО что вы используете такие данные не указывая что они предварительные и есть грубая манипуляция. Именно так и манипулируют. Без моего замечания и моих претензий вы бы продолжали эти манипуляции. Сознательное сокрытие и искажение данных, ваши посты звучали в стиле - по состоянию на сегодня умерло 100, на практике же эта цифра была ложной изначально, но никаких оговорок на тему будет коректироваться и т. д. и т. п. не приводилось и тем более ссылок на источник, примитивное запугивание, не полная информация это тоже ложь и искажение. Сносок поправок не было. Изначально подавалось без аппеляциионно точное число, которое на поверку оказалось предварительным, это было скрыто, это вы умолчали, уже через пару дней картина была совсем не такой пугающей. пропагандируйте дальше. Без прямой ссылки на первоисточник пишут желтые газеты типа _вчера под киевом нло село стадо коров, местные жители вася и петя видели. вот так здравомыслящий чел видит вашы посты. а вы продолжайте, но я ведь вам говорил Нло разбушевалось и никто не опровергнет стадо коров таки сели. По факту как с вашей статистикой которую я разоблачал, окажеться через день что и не стадо и не коров, а коза и не Нло, а вася с петей украли на шашлык, а прндварительно да нло и стадо коров.
подозреваю вы дальше продолжаете публиковать в ттм же стиле предварител ную инйормацию не указывая источник
Востаннє редагувалось yama в Чет 06 тра, 2021 23:11, всього редагувалось 1 раз.
yama
 
Повідомлень: 4775
З нами з: 12.08.17
Подякував: 9004 раз.
Подякували: 1050 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 06 тра, 2021 23:28

  Hotab написав:
  budivelnik написав:Як би ми не відпускали ситуацію ,але
а - не помруть за рік додатково 1-2 млн
Чому ви так думаєте? Ви хіба не бачите,що при контрольованому протіканні епідемії , коли лікарі рятують тих, кого можливо врятувати, виходить 2% летальність. А якщо не контролювати....
1 Летальність менше 2% рівно в стільки разів у скільки менша офіційна статистика захворювань від реальної.
Офіційно перехворіло 2 млн
Реально всі 20 млн
2 Ковід прискорює(загострює) протікання хронічних хвороб.
При цьому ,статистика ФРН,Франції,США показує
Чим ближча була людина до смерті тим сильніша дія ковіду.
А раз так - то ковід не може вбити людину( моє ІМХО) якій реально(тобто без впливу ковіду) залишилось жити більше ніж пару місяців-рік.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27416
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 32283229323032313232 ... 5037>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23171307
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
0 8348
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 19:11
nazwin
16 10775
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 сер, 2016 16:38
innok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама