Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 73157316731773187319 ... 7852>
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 01:32

Трохи історії
Вашингтон призывает НАТО принять в альянс Украину и Грузию
НАТО следует предоставить Украине и Грузии четкую перспективу членства в альянсе - независимо от того, как к этому относятся в Москве, считает президент США Буш. Альянс должен быть открытым для всех демократий Европы. (02.04.2008)
І кремлівське лобі
Глава МИД Германии скептически относится к принятию Украины и Грузии в НАТО
Франк-Вальтер Штайнмайер не видит необходимости решения вопроса о принятии Украины и Грузии в НАТО на саммите в Бухаресте. Сейчас не время "еще раз проверять на прочность" отношения с Россией, считает политик. (02.04.2008)

І в 2014 році Україна втрачає частину території

Через дебільних німців в тому числі у яких комплекс рашкованів
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11887
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 01:46

Re: Політичні дискусії

  yanyura написав:При чем здесь перерасчет на численность населения?
  yanyura написав:37 100 в Болгарии или 71 400 в Румынии, это не 255 000 в Украине.

Румунія 20 млн площа 200 тис кв км
Болгарія 7 млн площа 100 тис кв км
Україна 40 млн площа 600 тис кв км

Тобто у всіх них має бути однакова чисельність збройних сил?
В 2004 році у румунів та болгар ситуація була навіть гірша з часткою нової техніки.

НАТОвська Болгарія замінює МиГ-29 на F-1603.04.2020 на радянських міг літають з 2004 до 2020

На вооружении СВ стоит в основном старая советская техника. В качестве стрелкового оружия используются автоматы AK-47/AR-M1 болгарского производства. Имеется множество переносных противотанковых и зенитно-ракетных комплексов.

В отличие от стран Балтии, у Болгарии есть тяжелая бронетехника и даже тактические ракеты ОТР-21 «Точка» (18 единиц). Танки представлены различными модификациями Т-72 (80 единиц, еще около 200 находятся на консервации). В резерве имеется 400 совсем «древних» Т-55АМ2 (состояние неизвестно). Большое разнообразие бронированных транспортных средств: по 150 единиц БТР-60ПБ-МД1 и МТ-ЛБ, около 130 единиц БМП-23 и БМП-1. Есть 12 машин разведки БРДМ-2 и 24 самоходных противотанковых комплекса «Конкурс» на той же базе.

ВМС имеют в своем составе три фрегата типа «Вилинген» производства Бельгии, один фрегат пр. 1159, два корвета пр. 1241П советской постройки, один советский ракетный катер пр. 1241 и четыре пр. 205, один бельгийский тральщик типа «Трипартит», шесть советских тральщиков пр. 1259.2, три пр. 1265, четыре пр. 1258 и четыре пр. 257, один десантный корабль польской постройки пр. 773. Морская авиация включает три французских вертолета AS.565. Шесть советских вертолетов-амфибий Ми-14 находятся в резерве.

https://warfor.me/vooruzhennyie-silyi-bolgarii/

Як бачиш Болгарія зі своїм радянським озброєнням спокійно себе почуває в складі блоку.

Болгарія вступ в НАТО в 2004 році і Лише у 2004 році іноземні компанії інвестували понад 2,72 млрд. Євро (3,47 млрд. Дол.). Бачиш зв’язок ?
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11887
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 776 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 05:45

  Вкладчик1234 написав:Кстати, а за каждый гол украинской сборной халявное пивко обещается?
Или "это другое"? :)


Судя по "патриотическому" сегменту соцсетей, самые важные темы - это лозунг ОУН-УПА на форме украинской сборной и боление против России. А успешное или не очень выступление нашей сборной на чемпионате этому контингенту вообще до лампочки.
Tegularius
 
Заблокований
Повідомлень: 1816
З нами з: 11.02.14
Подякував: 238 раз.
Подякували: 255 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 07:10

Re: Політичні дискусії

  Replay написав:Сантехник - может быть Сантехником на работе!
После работы, у него масса свободного времени!
Ему никто не запретит, в свободное время - рисовать картины маслов, майнить криптовалюты или ремонтировать старые дома!


Та Ви нео-марксист:
цитата из «Немецкой идеологии», которая предполагает, что в этом грядущем обществе, пишет Маркс, утром я буду, допустим, заниматься тем, что я пасу скот, днём я буду писать картину, после обеда я буду предаваться литературной критике, вечером я буду делать что-то еще. И я не буду становиться от этого ни пастухом, ни пекарем, ни литературным критиком. Я буду реализовывать себя как некий свободный индивид. Вот это состояние, переход к которому у Маркса достаточно темно описан, достаточно непонятно. Это состояние, переход к этому будущему коммунистическому обществу в системе Маркса является очередным аналогом конца истории. https://www.coursera.org/learn/osnovy-f ... a-u-marksa
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6630
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 08:42

Почему Порошенко - не олигарх?
Schmit
 
Повідомлень: 4290
З нами з: 08.09.09
Подякував: 82 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 09:51

  detroytred написав:Ви ніяк не можете зрозуміти:
підприємство Боїнг для янкі роботяги, щоб він на ньому заробляв добре, створив власник-підприємець-активний Джо.
І фонду, накопичувальну, страхові янкі роботязі теж створили.
Можновладці.
Це якраз до вас ніяк не дійде...
Підприємство Боїнг(чи Мак Дональдс) створювали не для того щоб роботяга мав де працювати....
Ці підприємства створювались для отримання прибутку тими хто їх створював....
А те що наслідком створення є ще й робоче місце для роботяги..-це приємний бонус для роботяги і втрата певної величини доходу для підприємця( у вигляді соціальних виплат роботязі)..з яким він змушений миритись(така собі планово-збитковість), тому підприємці масово заміняють роботяг двома варіантами
а - впровадження роботів на виробництві
б - перенесення виробництва туди де робоча сила дешевша.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 10:43

  budivelnik написав:
  detroytred написав:Ви ніяк не можете зрозуміти:
підприємство Боїнг для янкі роботяги, щоб він на ньому заробляв добре, створив власник-підприємець-активний Джо.
І фонду, накопичувальну, страхові янкі роботязі теж створили.
Можновладці.
Це якраз до вас ніяк не дійде...
Підприємство Боїнг(чи Мак Дональдс) створювали не для того щоб роботяга мав де працювати....
Ці підприємства створювались для отримання прибутку тими хто їх створював....
А те що наслідком створення є ще й робоче місце для роботяги..-це приємний бонус для роботяги і втрата певної величини доходу для підприємця( у вигляді соціальних виплат роботязі)..з яким він змушений миритись(така собі планово-збитковість), тому підприємці масово заміняють роботяг двома варіантами
а - впровадження роботів на виробництві
б - перенесення виробництва туди де робоча сила дешевша.

Добре. Слушне зауваження. Згоден, що некоректно висловився.

Про те, що мета виробництва при капіталізмі прибуток - я ніколи не забував. Навпаки нагадував.

Тому ще раз -- я наголошував не про те, що власник Форд зробив підприємство ДЛЯ РОБІТНИКА, як свою ціль, мету.
От постійно ви трактуєте неправильно або негативно думку опонента.

Я вказую на факт:
1. Робочі місця для робітників зробив Форд. Форд, а не самі робітники для себе!
І саме Форд та управлінці думають та реалізують, як підвищити вихлоп від робітника. Це їх функція.
2. Хоча !!! Це Підприємство Форд зробив для себе. З метою прибутку.

То-то я дивлюсь, як Трамп з штанів вискакував, щоб повернути підприємства додому (роботягам).
І один з таргетів у ФРС, уряду робочі місця.
Тобто можновладці намагаються створити УМОВИ для свого ринку, для своїх підприємств, роботяг.
Це їх функція.


Прибуток досягається завдяки (тобто через) роботяг.
Востаннє редагувалось detroytred в Нед 13 чер, 2021 10:51, всього редагувалось 1 раз.
detroytred
 
Повідомлень: 28276
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 10:47

  Ой+ написав:
  Replay написав:Сантехник - может быть Сантехником на работе!
После работы, у него масса свободного времени!
Ему никто не запретит, в свободное время - рисовать картины маслов, майнить криптовалюты или ремонтировать старые дома!

Та Ви нео-марксист:
цитата из «Немецкой идеологии», которая предполагает, что в этом грядущем обществе, пишет Маркс, утром я буду, допустим, заниматься тем, что я пасу скот, днём я буду писать картину, после обеда я буду предаваться литературной критике, вечером я буду делать что-то еще. И я не буду становиться от этого ни пастухом, ни пекарем, ни литературным критиком. Я буду реализовывать себя как некий свободный индивид. Вот это состояние, переход к которому у Маркса достаточно темно описан, достаточно непонятно. Это состояние, переход к этому будущему коммунистическому обществу в системе Маркса является очередным аналогом конца истории. https://www.coursera.org/learn/osnovy-f ... a-u-marksa

"Сидят папаши,
каждый - хитр,
пашню попашет,
попишет стихи"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Товарисч с его бредовыми теориями и высокоразвитым ЧСВ давно у меня в игноре, но, к сожалению, приходится видеть его словоизвержения в других постах.

Причем начал вроде бы "за здравие": "Илон Маск, наука, образование, технологии".
Закончил ВНЕЗАПНО: "нефиг работать, становитесь майнерами или криптоспекулями, в свободное время прыгайте с парашютом, а все остальные - лохи" 8)
Полная каша в голове.
Востаннє редагувалось Starikan в Нед 13 чер, 2021 11:02, всього редагувалось 1 раз.
Starikan
2
 
Повідомлень: 19767
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3156 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 10:56

Re: Політичні дискусії

  detroytred написав:1. Робочі місця для робітників зробив Форд. Форд, а не самі робітники для себе!
І саме Форд та управлінці думають та реалізують, як підвищити вихлоп від робітника. Це їх функція.
Ніколи не задумувались чому європейські автомобільні компанії створивши на території Китаю свої підрозділи...забороняють китайцям продавати на території Європи БМВ чи Фольксваген ?
Питання цінової конкуренції - само собою(нижча ціна робочої сили в китаї дозволяє демпінгувати) а ще чому?
Адже китайські авто офіційно продаються на європейському ринку ...тільки під своїми китайськими брендами(ФАВ=Фольксваген, Донгфен=група ПСА)
Так от - там проблема якості...
Заводи створені,технології присутні,обєми виробництва величезні(на території Китаю БМВ продає більше машин під своїм брендом,ніж на інших територіях світу)
....І хоча китайці працьовиті і законослухняні, і хоча присутня компартійна машина примусу і присутні побудовані європейцями і американцями з японцями високотехнологічні заводи - китайський працівник не дотягує до німецького.
І тут що хоч створюй..але поки сам китаєць( в своїй середній масі) не перетвориться з селянина в пятому поколінні на синього комірця в другому- якості від нього чекати важко.
Точно так само і у нас
Поки працівник не зрозуміє що є різні ніші з різною продуктивністю праці,і поки його лінь не дасть йому підняти голову в пошуках кращого(ефективнішого) робочого місця- доти ці ефективні робочі місця будуть створюватись виключно під кількість тих хто може їх зайняти
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 13 чер, 2021 11:03

Будівельник
За великим рахунком роботи (автоматизація) не замінює робітників. Мортимер про це багато писав.

Відбувається тільки зміна місця робітника...
І власник купує не робочу силу робітника, а робота, станок.
Який зробіли робітники на іншому підприємстві.

А щоб зробити робота треба ... багато робітників.
Мортимер приклад з екскаватором та лопатою наводив.
Сто копачів...
А зробити екскаватор треба тисячі металургів, шахтарів, хлібопеків, лікарів і т.д.

Робот (станок) -- це верхівка.
Щоб зробити станок, треба було мільйони сельчан у місто перевести.
detroytred
 
Повідомлень: 28276
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 73157316731773187319 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама