Валютний ринок в контексті ДС

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 79917992799379947995 ... 11383>

Який курс долара Ви прогнозуєте на 01.05.2024?

Опитування проводиться до Сер 01 тра, 2024 16:44

Валютний ринок в контексті ДС 7.3 5 109
36,00-36,50
3%
3
36,50-37,00
0
0
37,00-37,50
2%
2
37,50-38,00
4%
4
38,00-38,50
10%
11
38,50-39,00
13%
14
39,00-39,50
17%
19
39,50-40,00
36%
39
40,00-40,50
6%
7
40,50-41,00
1%
1
41,00-41,50
1%
1
41,50-42,00
2%
2
Більше 42
6%
6
Всього голосів : 109
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:27

  Denik написав:
  Realist написав:потенційні проблеми із транзитом газу (відсутність валютної виручки), колосальним дефіцитом бюджету, здорожченням газу та електрики

1) проблем з транзитом газу не буде. Контракт до 2024 року. Після запуску СП-2 навіть транзит не впаде, бо обвалився видубуток газу в Нідерландах і все постачання СП-2 піде туди. Знадобляться ще 18 млрд. куб. потужностей для заміни німецьких АЕС, які буде виведено з експлуатації у 2021-2022.
2) 2 млрд. доларів виручки транзиту - ніщо у порівнянні з 40-50 млрд. доларів - вартістю цьогорічного врожаю.
3) Збільшення тарифів на електроенергію після отримання грошей за врожай призведе лише до збільшення доходів державних НАЕК Енергоатом, Укргідроенерго, Укренерго, Центренерго, Гарантований Покупець і до зупинки субсидування побутових майнерів крипти.
4) Нема вже дефіциту бюджету. В серпні будуть рекордні виплати експортерами податку на прибуток.
Нічого негативного для курсу я тут не бачу.

Ваші арґументи приймаю до уваги. Більше того погоджусь і з вами із п. Орестом, що економічних причин для девальвації на разі не має. Хоча, ще раз повторюсь, невелика девальвація (до рівня 28) була б вигідна абсолютно всім учасникам економічних відносин (про людей зараз не говоримо).
Мене більше цікавлять фактори про які ми не говоримо. А саме політичний, військовий дипломатичний та фактор реформ. Погодьтесь, що всі ці фактори впливають на курс вже або потенційно можуть впливати в майбутньому (дуже суттєво) і набагато важче піддаються прогнозуванню. І таких "успіхів" як із цьогорічним врожаєм наші Зелені керманичі із всіма цими факторами не мають. Всюди провал. При чому колосальний.
Тобто в комплексі виходить, що станом на сьогодні є ситуативна рівновага, але будь яка подія в найближчому майбутньому може бути бути сприйнята учасниками ринку дуже різко із відповідними коливаннями на валютному ринку.
  somilitark написав:Вы как-то слишком быстро и на 180 градусов перекрасились.
Всё стало резко плохое, девальвация стремительная и бесповоротная, хотя денег нет у населения, но на валюту найдётся.

Спеціально для вас somilitark інформую, що нічого я не перефарбовувався. Просто дохідність гривневих депозитів стала такою, що в умовах нашої інфляції та Українських реалій нею можна знехтувати. Через це набагато спокійніше тримати заощадження у доларі (зараз) із надією перейти в євро у майбутньому. Якщо залишитись в гривні, то ця опція не матиме сенсу. Плюс із нашими Зелебобіками - все можливо. Здоровий сон - важливіше. І це виключно моє суб'єктивне рішення. Ви не знайдете на сторінках цього форуму жодного мого заклику, де я рекомендую чи закликаю когось наслідувати мої дії.

  prodigy написав:живите нормальной жизнью, что вам эта валюта (курс) не дает покоя уже как 10 лет (а жизнь, она ведь проходит и достаточно быстро)

Шановний prodigy, для мене це перш за все самоосвіта та досвід який можна монетизувати в майбутньому. Валютообмін не ціль, а тільки засіб чи краще сказати інструмент. Можна порівняти це із виробничою практикою. І скіл росте і щось можна собі "схалтурити".
Востаннє редагувалось Realist в Сер 21 лип, 2021 18:27, всього редагувалось 1 раз.
Realist
 
Повідомлень: 1723
З нами з: 23.01.09
Подякував: 2959 раз.
Подякували: 2142 раз.
 
Профіль
1
1
1
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:27

  sergikkc007 написав:
  somilitark написав:Память это одно, а вот понимание ситуации и оценка рисков это совсем другие вещи.
Девал видимо приходил для него внезапно, вот и повторяет как молитву зрадобред, прямо если впереди осень, значит кратность замаячила.
Короче. Я вижу вы брата нашли, осенью приходите, посмеёмся с ваших страхов.

Чё сразу зрадобред?! Может он вас слушал, когда вы по 27.50 советовали покупать :lol:

Не, не слушал и не покупал :-)
Купил существенно дешевле.
p_vovk74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 259
З нами з: 04.10.17
Подякував: 77 раз.
Подякували: 307 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:31

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Realist написав:Через це набагато спокійніше тримати заощадження у доларі (зараз) із надією


при зростаючій інфляції долара в 5+%?.. сумнівно якось
greenozon
 
Повідомлень: 16175
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1592 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:43

  greenozon написав:
  Realist написав:Через це набагато спокійніше тримати заощадження у доларі (зараз) із надією


при зростаючій інфляції долара в 5+%?.. сумнівно якось

Так отож. Якщо ви читаєте мої повідомлення, то я про це писав раніше. Треба витрачати або інвестувати. Дрібні покупки товарів довготривалого використання роблю вже.
Але якщо керуватись вашою логікою то із гривнею ще гірше. Інфляція 9,5% при дохідності 8% + ризики про які ми сьогодні говоримо на сторінках цього форуму.
Realist
 
Повідомлень: 1723
З нами з: 23.01.09
Подякував: 2959 раз.
Подякували: 2142 раз.
 
Профіль
1
1
1
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:44

  p_vovk74 написав:ДС выгнал бы вас с форума, somilitark, за провокации и откровенную глупость ваших постов.
Дефицит бюджета на 2021 официально установлен в 5,5% (https://mof.gov.ua/storage/files/%D0%91 ... 822021.pdf). В долг нам дают с большим скрипом, остальное печатается.
  somilitark написав:Не мелите чушь, у нас же не плановая экономика.

Ага, экономика у нас рыночная, но доходы и расходы бюджета всё-таки планируются. И перспектива таких планов выглядит хреново, раз гайки закручивают. Причем власть у нас сейчас не просто тупая, но еще и жадная до безумия, совсем никаких тормозов не имеют, считают что поймали бога за бороду. Просто массовый синдром Даннинга-Крюгера какой-то.
Деньги ищут везде где только можно и это не от хорошей жизни.
Да, с ЗВР и монетарной политикой у нас более-менее, тут подлянки (девальвации) для гривни ожидать не приходится, но инфляционные процессы уже второй год только нарастают. А это не может не привести к нестабильности в государстве. Рано или поздно полыхнёт. Народ у нас привык при каждом шухере или перспективе шухера уходить в валюту. Хотя в этот раз и гривни-то не у всех наберется...
В общем, давайте в конце осени вместе посмеемся.

З.Ы.[url]Я веду речь не о девале.[/url]Вернее, о нём, но не о кратном (для этого, к счастью, предпосылок пока нет). Как следствие того, что дела в стране идут всё хуже и хуже.

Соберут налогов минимум на 100 ярдов больше от плана, как всегда недовыполнят расходную часть, как думаете, какой будет дефицит бюджета?
Думаю максимум 2% от ВВП.
Да тему с налогами они затеяли для того, чтобы бабушкам подкинуть деньжат, квартиры бабули не покупают, а вот гречка с сахаром рванули, вы не знаете кто решает судьбу выборов? Как ни странно, но они думают о демократических выборах и как их выиграть.
Может догадаетесь с первого раза кто поможет им победить?

Как на счёт друкарського верстата? Можно подробнее, я очень жду ваш развёрнутый комментарий(((

А как урожай отражён в бюджете? Можно подробнее?
Крестьяне соберут урожай, где в бюджете план по сборам с сельхозугодий, мне реально стало интересно. Растолкуйте чайнику как увязать план доходов бюджета с урожаем.


п.с. Ну и по выделенному, мне напомнить вам, что речь вы вели о том, что осенью увидим отражение глубины Жо в девале? Или вы сами себя прочитаете страницей раньше? :mrgreen:

Ну и по Жо, может попробуете перейти любую улицу в любом городе, увидите какая Жо, все на москвичах и 01-хх жигулях рассекают, на хлеб у людей нет, инфа сотка :lol:
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13044
З нами з: 30.12.09
Подякував: 673 раз.
Подякували: 3776 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:50

  Realist написав:Спеціально для вас somilitark інформую, що нічого я не перефарбовувався. Просто дохідність гривневих депозитів стала такою, що в умовах нашої інфляції та Українських реалій нею можна знехтувати. Через це набагато спокійніше тримати заощадження у доларі (зараз) із надією перейти в євро у майбутньому. Якщо залишитись в гривні, то ця опція не матиме сенсу. Плюс із нашими Зелебобіками - все можливо. Здоровий сон - важливіше. [b]І це виключно моє суб'єктивне рішення. Ви не знайдете на сторінках цього форуму жодного мого заклику, де я рекомендую чи закликаю когось наслідувати мої дії.


Вы реально очень добрый и адекватный форумчанин, не обижайтесь.
Просто я привык называть белое именно белым.
Вы не заметили как вдруг стали видеть всё плохое, которое отразится в девале, тут нет ничего постыдного, именно для этого мы тут и собрались, померятся прогнозами и попытаться на этом заработать.
Я высказал своё мнение, что на год можно быть спокойным, даже 8% нетто годовых по грндепо может спокойно превратиться в 8% в валюте.
А эти сказки про инфляцию в спасительном долларе оставьте.
Как доллар без девала спасёт вас от инфляции? НИКАК!
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13044
З нами з: 30.12.09
Подякував: 673 раз.
Подякували: 3776 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:50

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  somilitark написав:Чтобы имея деньги, правительство их не тратило?


Ну то може би витрачало згідно прийнятого бюджету?
Видатки загального фонду держбюджету менші від запланованих на 44,3 млрд грн або 7,3% у першому півріччі 2021 року. Зокрема, не виконаний план за програмами Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), Міністерства оборони, Міністерства соціальної політики та Міністерства агрополітики. Про це заявив голова Рахункової палати (РП) Валерій Пацкан, передає пресслужба відомства. https://mind.ua/news/20228924-vidatki-d ... pivrichchi
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6618
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1018 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:52

  p_vovk74 написав:
  sergikkc007 написав:
  somilitark написав:Память это одно, а вот понимание ситуации и оценка рисков это совсем другие вещи.
Девал видимо приходил для него внезапно, вот и повторяет как молитву зрадобред, прямо если впереди осень, значит кратность замаячила.
Короче. Я вижу вы брата нашли, осенью приходите, посмеёмся с ваших страхов.

Чё сразу зрадобред?! Может он вас слушал, когда вы по 27.50 советовали покупать :lol:

Не, не слушал и не покупал :-)
Купил существенно дешевле.

По 27.30? Реально круто сэкономили, поздравляю.
Вот будет смешно, когда осенью понесёте сдавать по 27 на отопление.
Логика и мудрость победила!
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13044
З нами з: 30.12.09
Подякував: 673 раз.
Подякували: 3776 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 18:53

  somilitark написав:п.с. Ну и по выделенному, мне напомнить вам, что речь вы вели о том, что осенью увидим отражение глубины Жо в девале? Или вы сами себя прочитаете страницей раньше? :mrgreen:

Да вы еще к тому же и мелкий манипулятор :-)
Читаете и пытаетесь (безуспешно) выделить то, что хотите выдернуть из контекста. А слабО прочитать следующее предложение?
p_vovk74
Аватар користувача
 
Повідомлень: 259
З нами з: 04.10.17
Подякував: 77 раз.
Подякували: 307 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 19:15

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  p_vovk74 написав:Денік, проблеми з транзитом будуть. Он, Газпром лише щойно викупив транзитні потужності на серпень. Далі - невідомо що буде. Бо Газпром - він як наба бубочка: нікому нічого не винен.

За перше півріччя в ЕС продано під мільйон електромобілів та плагін-гібридів. Цифра за друге півріччя буде не меншою. 2 млн електромобілів потребує десь 20 млрд. кВт годин електрики. 3 блоки АЄС в Німеччині з виробництвом 35 млрд. кВт. год в рік буде виведено з експлуатації. З введенням в експлуатацію нових вітрогенераторів в Німеччині з 2015 року серйозні проблеми. Це означає додаткову потреба в 15 млрд. куб метрів газу на рік. Ще десь 15-20 - скорочення видобутку в Нідерландах. Враховуючи що в Європі теж потроху майнять крипту - ринок не побачить додаткових об'ємів з Північного Потоку-2.
  p_vovk74 написав:Друге: виручка від врожаю вже врахована в бюджеті. Більш того, враховані навіть гроші від гастарбайтерів. Я лише не впевнений чи враховані там податки, за котрі ще не проголосувала Рада. Але впевнений, що всі ці надходження вже витрачені.
Третє: дефіцит бюджету є. Його заливають з-під друкарського верстату, але таку діру просто так не закриєш.

Ніхто не враховував в бюджеті ні врожай, який більше за рекордний 2019 р на 10-14 млн. т. зернових та 5 млн. т. олійних на 6-7 млн. т. загалом на 8 мільярдів доларів. Також ніхто не враховував подвоєння цін на залізну руду/сталь та подвоєні прибутки металургів з яких срлачується податок на прибуток. Дані по прибуткам ГОКів - у відкритому доступу.
  p_vovk74 написав:В цілому - ж.. наближається. А курс - то буде лише наслідок тієї ж.., що ми побачимо вже восени.

Ж.. точне буде. Але не восени цього року. І не взимку, а папізже...
Denik
 
Повідомлень: 3097
З нами з: 23.02.09
Подякував: 636 раз.
Подякували: 1117 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 79917992799379947995 ... 11383>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
34122 36857238
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 13:27
чик
1951 13220063
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 09:30
Модератор
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23168417
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама