Політичні дискусії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Макроекономіка України, розвиток регіонів і макроекономічні показники: індекс цін, платіжний баланс, експорт, імпорт, рівень промислового виробництва, ВВП, торговельний баланс і рівень безробіття. Політика, що межує з темою бізнесу та фінансів. Політика яка пов`язана з грошима - аспекти політики у грошовому контексті. Політекономія. Корупція. Хабарі.
  #<1 ... 73847385738673877388 ... 7852>
Повідомлення Додано: Сер 21 лип, 2021 23:00

unicdima , а фейк о месте обитания Зеленского в Конче Заспе развеян? А то я не сильно слежу за ним.
Hotab
 
Повідомлень: 11526
З нами з: 15.02.09
Подякував: 626 раз.
Подякували: 2200 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 22 лип, 2021 02:05

Восьмий рік анексії Росії українського Криму. Санкції Євросоюзу. Заборона на торгівлю з окупованим півостровом. Втім, спільне розслідування «Схем» з колегами-розслідувачами з Національного литовського мовника та проєкту «Scanner» виявило, що на кримських електростанціях, на відкритті яких урочисто виступав президент Росії Володимир Путін, встановлене обладнання німецької бренду – Inge GmbH.

Яким чином продукція європейської фірми, попри санкції, потрапила до окупованого півострова? Та який стосунок до цього має підсанкційний політик Віктор Медведчук?
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11791
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 22 лип, 2021 07:03

Дмитрий Козак заявил, что вопрос присоединения к международным альянсам является исключительным суверенным правом Киева.
Заместитель руководителя администрации президента РФ Дмитрий Козак прокомментировал тему вступления Украины в ЕС и НАТО и попутно оценил вероятность этих событий. Свое мнение на этот счет, которого несомненно придерживается российская власть, политик изложил в интервью Politique Internationale, текст которого опубликован на сайте посольства РФ во Франции.

Прежде всего, по словам Козака, сомнительно, что Украина в обозримом будущем станет членом Евросоюза и Североатлантического альянса.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11791
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 22 лип, 2021 07:05

В Конгресі США звернулись до Білого дому з проханням змінити дату візиту Володимира Зеленського до Вашингтона. Про це українській службі “Голосу Америки” розповіла конгресвумен Марсі Каптур, співголова Групи підтримки України у Конгресі.

Напередодні в Білому домі оголосили, що чекають українського президента у Вашингтоні 30 серпня. Але в цей час Конгрес США буде на канікулах, які триватимуть з 7 серпня по 20 вересня, що ускладнює планування зустрічей з конгресменами та сенаторами.

Президент Зеленський не зможе залучити членів Конгресу, які на двопартійній основі протистоять капітуляції Байдена перед Путіним щодо Північного потоку-2. Мабуть, просто співпадіння.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11791
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 22 лип, 2021 08:38

Та заспокойтесь з тим СП2.
СП2 буде 100% добудовано, тому що готовий він на 95%+. Просто йде торг.
І Зе ніхто питати не буде. До чого тут взагалі Україна? Кого цікавить чи хвилює думка України(чи Зеленського) в цьому питанні?
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5196
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 22 лип, 2021 11:37

Росія в ЄСПЛ звинуватила Україну в обстрілах своєї території, катастрофі MH17 і шкоді для Криму
Ось до чого призводить недолуга і безхребетна зовнішня зелена політика. Не здивуюсь, якщо цю скаргу не відхилять.
Schmit
 
Повідомлень: 4222
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лип, 2021 10:35

  pesikot написав:
  Hotab написав:
  zРадио написав:ВР провалит голосование за его отставку?
По моим инсайдам это самый реальный сценарий. Но инсайд пока не проходил проверку. Вот и посмотрим.

"Я понимаю, на какую жертву иду": Монастырский прокомментировал предложение Зеленского назначить его главой МВД
Идут по стопам Януковича, будут разгонять протестантов

К чему привёл, разгон студентов 30.11.2013 - известно

Аваков - чёрт, но не идиот

Бу-га-га.

15 липня 2021, 10:58
«Я для Харкова кращого варіанту, ніж Арсен Борисович не бачу. Це була б остаточна крапка в питанні про те, чи російське місто Харків чи якесь там малоросійське. Тому що це була остаточна крапка в тому, що це українське місто, що там українська патріотична влада, що там людина, яка за десять років не дала жодної підстави сумніватися у його патріотичності, і звичайно, господарські якості у Арсена Борисовича також є», - заявив Корнієнко.

Нардеп додав, що якщо Аваков піде на вибори від «Слуги народу», то він підтримає його кандидатуру.
«Якщо організація його висуне від нас, то я буду, звичайно, підтримувати», – додав Корнієнко.
https://www.slovoidilo.ua/2021/07/15/no ... om-xarkova


Щось pesikot зник, після того, як в Корвет мордочкою макнули...
Не відповідає:
1. Якого біса збрехав, що в мене йшлося про побудований корвет. Де він це бачив.
2. Як перевели заказ на Корвет Кузні.
3. Як автор роліку прибрехав, що з приходом Новінського отак цехи занедбали.
4. Чому відмовчується на посилання про припинення фінансування Корвету з 2014 у зв'язку з перерозподілом коштів (ким?)) (останнє фінансування було в 2013).
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 27920
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лип, 2021 11:01

detroytred
Аваков мер Харкова - це супер.
Я обома руками за.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5196
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лип, 2021 11:53

  andrijk777 написав:detroytred
Аваков мер Харкова - це супер.
Я обома руками за.

Та отож.

Я от послухав ПАПа:
https://m.youtube.com/watch?v=iK5F0-bZG2s
Він вже наголошує на співпраці з владою...
І навіть готов вірити, що ЗЕ дійсно хоче в Європу. (Отаке заявити зі сцени з'їзду своїм прихильникам і патріотам).
Тобто бачить, що оці, хто за спиною ЗЕ,-- це всерйоз і надовго.

А як раніше співав про ахента кремля))), злиття рашці й т.д.
detroytred
 
Заблокований
Повідомлень: 27920
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3241 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 23 лип, 2021 12:54

detroytred Такі відео дивитись ..... Ні, в мене часу стільки немає.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5196
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 73847385738673877388 ... 7852>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама