Довіра до забудовників...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
Повідомлення Додано: Нед 20 гру, 2009 22:38

Довіра до забудовників...

Перечитавши декілька гілок на цьому форумі, я побачив, що більшість дискусій, які точаться можна звести до однієї теми - "буде чи не буде дешевшати нерухомість в Україїні". Але на мою суб'єктивну думку для ринку первинної нерухомості існує не менш цікаве питання - рівень довіри до будівельників. Ще до "кризи" багато будинків здавались з порушенням строку здачі, а зараз багато будівельних майданчиків просто завмерли. І невідомо коли вони перетворяться в помешкання людей, і чи взагалі перетворяться...
Ось нещодавно в новинах на цьому сайті було розказано (http://news.finance.ua/ru/~/1/2009/12/19/181786), що будівельна компанія фактично відсудила незавершену будову у ФФБ. І керівник компанії-забудовника сказав "Пусть банк разбирается с клиентами сам. Решение суда есть, что вам еще надо?". І це при тому, що ФФБ вважається найбезпечнішим типом участі в будівництві житла, з прописаними законодавчо гарантіями.

Мені після такого стає не по собі, і своє житло, я, напевно, буду вибирати в уже збудованому будинку. То можливо це і є кінець "ери купівлі житла до здачі будинку в експлуатацію"? Чи можливе в середньостроковій перспективі повернення до фінансування будівництва безпосередньо фізособами? Які гарантії може надати забудовник щодо здачі будинку, і щодо отримання квартири конкретною людиною?
tester
 
 
Повідомлення Додано: Нед 20 гру, 2009 23:28

Особливо цікавить думка п. budivelnik, як людину яка будує зараз будинки у Львові...
tester
 
 
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2009 08:57

а мне кажется, что постановка вопроса о доберии к строителям - это что-то э-э-э-э-э... из области доверия правительству. доверять можно коллеге, членам семьи...
а строители здесь при чем? какое доверие, когда на кону неслабо денег и я вижу этих лдей впервые? доверие зарабатывается.... а не просто так появляется.

потому, господа потенциальные и реальные клиенты строителей \ застройщиков...
просто не играйте с ними в лохотрон (все равно проиграете). и все будет ок.
покочевряжатся маленько. и начнут работать нормально...
br-harl
 
 
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2009 09:45

br-harl

а мне кажется, что постановка вопроса о доберии к строителям - это что-то э-э-э-э-э... из области доверия правительству. доверять можно коллеге, членам семьи...
а строители здесь при чем? какое доверие, когда на кону неслабо денег и я вижу этих лдей впервые? доверие зарабатывается.... а не просто так появляется.


Поддерживаю. Хотя всегда находятся чудаки, наступающие на те же грабли систематически и доверяющие по-прежнему банкам, кредитным союзам, застройщикам...
А у меня 90-е выработали рефлекс платиь реальные деньги за реальные стулья, а не обещания.
Чего и всем советую - можно избежать многих проблем.
JRK
Аватар користувача
 
Повідомлень: 551
З нами з: 31.07.09
Подякував: 107 раз.
Подякували: 66 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2009 11:26

br-harl
JRK
Дякую за пораду. Мене на поч 90х такі речі не дуже цікавили (в силу віку), тому рефлексів ще немає... але пора виробляти, я так бачу :D
tester
 
 
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2009 11:54

ну незнаю. Таких строений тьма тьмущая. И большая часть из них или не завершается или отбирается, одним словом кидалово.
Но посмотрите например на Брест-Литосвский, Ольжин Град, квартиры от аркады в пгт. Украинка. Все они достроились хоть и с запозданием 0,5-1 года. И квартиры хорошие, по 1000 уе м2, в зеленых зонах. Ажиотажа на них нет, можна спокойно взять в кредит или купить. Ну и проблем с продажей тоже нет, постепенно продаются.

Кстати о Львове, меня интересует однушка в доме после 2000 года постройки, львовская область, за 25 000 уе. Желательно с нормальным ремонтом.
delicious
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4684
З нами з: 01.04.09
Подякував: 130 раз.
Подякували: 374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2009 12:14

Особливо цікавить думка п. budivelnik, як людину яка будує зараз будинки у Львові...

Я не вважаю за правильне обговорення своїх колег поза очі . Виховання не позволяє :oops:
Кстати о Львове, меня интересует однушка в доме после 2000 года постройки, львовская область, за 25 000 уе. Желательно с нормальным ремонтом.

Те що було в мене 40 кв м , санітарний ремонт - 30 000
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27272
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2009 12:30

budivelnik написав:Я не вважаю за правильне обговорення своїх колег поза очі . Виховання не позволяє :oops:

А про себе совість дозволить розказати? :)

P.S. в яких районах Львова ви будуєте? (Я цікавлюсь як потенційний покупець - 1-2 км кв. в межах Львова, ~45-65м кв, після 2000р побудови)
tester
 
 
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2009 13:49

0676724951 Позвоніть
2008 ,80 кв м , Рясна-Руська .400 000 грн
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27272
З нами з: 15.01.09
Подякував: 277 раз.
Подякували: 2938 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 гру, 2009 12:58

Сейчас о имидже компании волнуются мало, исходя из критичности ситуации "кинуть" заемщика может не только строительная компания, сейчас и страховые и банки не вызывают особого доверия после того как они "оптимизировали" свои затраты за счет клиентов.
BGT consulting
 
 
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 3282
Переглянути останнє повідомлення
Чет 12 жов, 2017 10:04
rydanov1985
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама