Продуктові ринки і не тільки у валютному контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 111112113114115 ... 193>
Повідомлення Додано: Нед 26 вер, 2021 11:44

  Striker написав:Я последние пару месяцев выгребаю полки. :mrgreen: Если вижу, что цена по акции нормальная на текущий момент, то беру с большим запасом. У меня сейчас запас спагетти из тех самых твёрдых сортов из цельнозерновой муки где-то до следующего лета. Уверен, что до того времени они снова сильно подорожают. Ровно за год цена на них подскочила аж на 4.50-5.00 грн на пачке 0,5 кг, а я тогда брал с запасом, что как раз до лета и хватило. Также закупился своим любимым зелёным чаем на год вперёд, кучей консерв - горошек, кукуруза, шпроты, тунец, грибочки и т.д. Дешевле это всё точно не станет, а почти гарантировано подорожает. Получается, я таким образом немного экономлю, если смотреть на полгода вперёд. А покупаю это дело с бесплатной рассрочкой Альфа банка на 6 мес. + 1,5-2 мес. льготный период + кэшбэк. Т.е. полностью расчитаюсь с покупкой через 7,5-8 месяцев.

То же самое и с бытовой химией и средствами гигиены. У меня уже нет места на лоджии для коробок с eva.ua, а выкидывать жалко. :)
Займитесь консервацией это выгоднее)
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 26 вер, 2021 22:42

  Успіх написав:
  kluychkooleg написав:
Потребляете в промышленных масштабах?
Я вот вообще не потребляю ни грамма ни того, ни другого.

Ви - напевно холостяк? - і холостяки вам поплюсували? :mrgreen:
А мені майже 2 пачки(по 1кг) йде на тиждень!(всякі кашки меншому підсолоддується, чаї ганяєм, каву... - все з цукром)
  Denik написав:Щодо олії - зараз нормальна ціна в АТБ 43 гривні за пляшку

Ну я ж запитую не про омноолію - типу "розумний вибір/своя лінія" :lol:
А, наприклад "чумак-золота".
Так, недавно була акція в атб по 55грн(0,9л) - але знову повернулись до "звичної ціни" - 63-66грн :mrgreen:
А саме її я постійно беру і ціну "доковідну" знаю чітко - в атб була 32-33-34грн - а як вони робили акцію, то ціну знижували до 31грн :!:
Як то кажуть - "відчуйте різницю!"© :mrgreen:

п.с.
Я так і не побачив відповіді - олія подешевшає, чи подорожчає від сьогоднішніх рівнів?

зав"язуй з цукром ...
ще й дитину підсадив ...
це ж як наркотик, точніше і є нарокотик, як і алкоголь...
молодець!!! зробив всіх разом

цікаво, що за чаї ганяєш (з соломи, чи що?) як і каву (смажений ячмінь), що їх тре підсолоджувати ... ти з цукром вбиваєш смак, може просто зразу перейти на "сітро"
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 26 вер, 2021 22:48

  Успіх написав:От що за люди?)))
Їм хочеш донести, що ціни на харчі стали ДУРНУВАТІ :!: а вони мені розказують, як я маю харчуватись :mrgreen:

Ще раз - я хочу донести проблему про ШАЛЕНІ ЦІНИ НА ЖРАЧКУ :!: а не хто/що/скільки і як має споживати :D

пора брати лопіту ... а не флудити на форумі
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 26 вер, 2021 23:04

  kluychkooleg написав:
  Успіх написав:
  Прораб написав:Ціла купа гумору сьогодні.
Що головне - це здорова людина, здорова нація.
Подорожав хліб, хліб не ймо - бо шкідливо, подорожчала олія - теж саме, далі цукор, я вам більше скажу багацько хто вже вершкове масло не бере - його теж до шкідливих (тільки для зору воно необхідно), так саме як і цукор з розумом він корисний. Перелічувати можна досить довго. Макарони твердих сортів зараз йдуть як шкідливі, тому звичайні хапають аж гай шумить. А головна вішенка - цукор не можна, а торти - це да, це крутяк. Ну так - вішенка і має бути на торті. :mrgreen:
І де во всему цьому логіка а головне правда? Йли все - а зараз стало шкідливо.
Власне - «Якщо у них немає хліба, нехай їдять тістечка!»

Клас!👍 :D
Отак просто-невимушено всім "втерли носа"! :D

п.с.
Так можна з-часом далеко зайти))
Подорожчають фрукти - скажуть: та ну нах ті фрукти, вони не корисні - краще мівіну їсти - це збалансоване харчування! :lol: :mrgreen:


Вот вы "успешные" и скажете. А остальные продолжат есть, как не бывало, даже не заметив изменения цен. А "успешные" будут страдать из-за того, что фрукты подорожали на три рубля. Вы или трусы наденьте, или крестик снимите. Или перестаньте писать, какой вы успешный, или не плачьтесь из-за подорожания олии.

при ПА8 памідор в сезон брав на оптовому ринку (10 кг) на закрутки по 3 грн кільо....
цього року брав в супермаркеті кільо за 10 (курс ПА26,6 )

Що тоді $0,375 кг., що тепер ...
Думаю так і з цукром та оліє.... цін не пам"ятаю у 2008 ...
цього року купив кг цукру, за 25 грн...
хоча ні, пригадав, колись прикидав ціну цукру при СРСР і незалежної, то в незалежній в мене вийшло десь 90 центів ... ціну олії не пам"ятаю, мабуть тому що купую не часто, останній раз як закінчилася, то взяв зразу 2 пляшки (щоб два рази не ходити) 43 грн за 0,87л думаю, на зимівлю вистачить.

Зі... а як там оцет... закінчується ... мабуть дорогий, що неможе пересічений дозволити таку розкіш... і сіль не беру, ще від совка лишився майже мішок в спадщину ... розбиваю потрохи полотком на шматки при потребі (раз в півроку) ... мабуть зараз ціна на сіль захмарна
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 26 вер, 2021 23:22

  vitaliian написав:
  Striker написав:Я последние пару месяцев выгребаю полки. :mrgreen: Если вижу, что цена по акции нормальная на текущий момент, то беру с большим запасом. У меня сейчас запас спагетти из тех самых твёрдых сортов из цельнозерновой муки где-то до следующего лета. Уверен, что до того времени они снова сильно подорожают. Ровно за год цена на них подскочила аж на 4.50-5.00 грн на пачке 0,5 кг, а я тогда брал с запасом, что как раз до лета и хватило. Также закупился своим любимым зелёным чаем на год вперёд, кучей консерв - горошек, кукуруза, шпроты, тунец, грибочки и т.д. Дешевле это всё точно не станет, а почти гарантировано подорожает. Получается, я таким образом немного экономлю, если смотреть на полгода вперёд. А покупаю это дело с бесплатной рассрочкой Альфа банка на 6 мес. + 1,5-2 мес. льготный период + кэшбэк. Т.е. полностью расчитаюсь с покупкой через 7,5-8 месяцев.

То же самое и с бытовой химией и средствами гигиены. У меня уже нет места на лоджии для коробок с eva.ua, а выкидывать жалко. :)
Займитесь консервацией это выгоднее)

горошок-кукурудзу дешевше все одно вийде в магазані брати концервовану...
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34466
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 06:58

  flyman написав:
  vitaliian написав:
  Striker написав:Я последние пару месяцев выгребаю полки. :mrgreen: Если вижу, что цена по акции нормальная на текущий момент, то беру с большим запасом. У меня сейчас запас спагетти из тех самых твёрдых сортов из цельнозерновой муки где-то до следующего лета. Уверен, что до того времени они снова сильно подорожают. Ровно за год цена на них подскочила аж на 4.50-5.00 грн на пачке 0,5 кг, а я тогда брал с запасом, что как раз до лета и хватило. Также закупился своим любимым зелёным чаем на год вперёд, кучей консерв - горошек, кукуруза, шпроты, тунец, грибочки и т.д. Дешевле это всё точно не станет, а почти гарантировано подорожает. Получается, я таким образом немного экономлю, если смотреть на полгода вперёд. А покупаю это дело с бесплатной рассрочкой Альфа банка на 6 мес. + 1,5-2 мес. льготный период + кэшбэк. Т.е. полностью расчитаюсь с покупкой через 7,5-8 месяцев.

То же самое и с бытовой химией и средствами гигиены. У меня уже нет места на лоджии для коробок с eva.ua, а выкидывать жалко. :)
Займитесь консервацией это выгоднее)

горошок-кукурудзу дешевше все одно вийде в магазані брати концервовану...

Та практически всегда фабричное производство выгоднее своего кустарного. Просто, домохозяйке сложно подсчитать реальную себестоимость, отсюда эти мифы про "бесплатную" домашнюю консервацию.
juristkostya
 
Повідомлень: 5493
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 07:31

  juristkostya написав:Та практически всегда фабричное производство выгоднее своего кустарного. Просто, домохозяйке сложно подсчитать реальную себестоимость, отсюда эти мифы про "бесплатную" домашнюю консервацию.

Вы не только юрист по и по консервациям большой спец. Человек оркестр) с удовольствием вас читаю.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 07:34

  vitaliian написав:
  juristkostya написав:Та практически всегда фабричное производство выгоднее своего кустарного. Просто, домохозяйке сложно подсчитать реальную себестоимость, отсюда эти мифы про "бесплатную" домашнюю консервацию.

Вы не только юрист по и по консервациям большой спец. Человек оркестр) с удовольствием вас читаю.

В 90-е все были спецами по консервации. Важно не забыть и сделать правильные выводы.
juristkostya
 
Повідомлень: 5493
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1101 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 15:08

Re: Валютный рынок в контексте ДС

Україні продовольча криза не загрожує, проте брак їжі у світі вплине на ціни всередині країни

У Європі назріває продовольча криза, обумовлена катастрофічними неврожаями. Зокрема, експерти прогнозують суттєве подорожчання борошняних виробів, яке не омине й Україну. Про це повідомляє «Сьогодні».

Причиною дефіциту продуктів харчування та напоїв є кліматичні аномалії, що спричинили катастрофічні неврожаї у світі.

«Це впливає і на кількість, і на якість врожаю, якщо кілька місяців немає опадів. Або навпаки велика кількість опадів протягом короткого періоду часу, наш врожай не пристосований для цього», – розповіла фахівчиня відділу клімату ГО «Екодія» Ольга Гусакова.

За словами економіста Олега Пендзіна, протягом року ціни на продовольство зросли на 27,5%. «Це відбувається на тлі браку продовольства в окремих регіонах світу», – пояснив він.

На думку економіста, безпосередньої загрози продовольчої кризи для України немає, утім, дефіцит продуктів на світових ринках може значно вплинути на ціни в країні.

«Зернові ми відправляємо до Європи, трошки північ Африки, Близький Схід, Східна Азія – це традиційні українськи ринки. Експортер не буде на внутрішній ринок продавати дешевше, ніж продає на зовнішній. Зовнішній ринок диктує ситуацію у нас», – розповів Пендзін.

В Україні ціни вже зросли: крупа здорожчала на 15%, хліб – на 18%, макаронні вироби – на 21%, а цінові рекорди побила олія, яка додала у вартості 85%.

https://glavcom.ua/economics/finances/r ... 86474.html
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 вер, 2021 16:23

  juristkostya написав:
  vitaliian написав:
  Striker написав:Также закупился своим любимым зелёным чаем на год вперёд, кучей консерв - горошек, кукуруза, шпроты, тунец, грибочки и т.д.
Займитесь консервацией это выгоднее)

Та практически всегда фабричное производство выгоднее своего кустарного. Просто, домохозяйке сложно подсчитать реальную себестоимость, отсюда эти мифы про "бесплатную" домашнюю консервацию.


Зайнятись консервацією тунця і шпротів, та сушкою зеленого чаю. :mrgreen:

Затрати часу при домашній консервації як правило значні. Хоча в окремих випадках, наприклад, скоро на базарах будуть при тобі сікти капусту, а це в рази дешевше ніж купляти квашену. Та і якість повище домашки.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6572
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1017 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 111112113114115 ... 193>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
113225 253395420
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:52
flyman
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама