Епідемія коронавірусу в Україні та світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 39423943394439453946 ... 5037>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Епідемія коронавірусу в Україні та світі 3.1 5 69
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
17%
12
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
33%
23
Зробив 2 щеплення і досить
13%
9
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
32%
22
Інше
4%
3
Всього голосів : 69
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 11:27

  yanyura написав:
  Успіх написав:Дайте неваксам природно виздихати від корони, а не від голоду! :lol:

Самый простой способ выполнить ваше желание - запретить невакцинированным в случае подтвержденного заболевания коронавирусом лечение в государственных больницах. Оставить им выбор - "природным путем" вылечиться самостоятельно, либо обращаться в частные (платные) больницы.

Но вы же первый, если заболеете (тьфу, тьфу, тьфу!!!), при отказе госбольницы вас лечить начнете кричать, что нарушаются ваши права и обращаться в ЕСПЧ.

Бу-га-га, і ще раз га-га! :mrgreen:
В державних - безкоштовно???? :shock:

Сестра знайомої - теж в державній "безкоштовній" лікарні, на днях, з ~ 60% враженими короною легенями, ВИМУШЕНА була заплатити за 2(два) уколи близько 200Кгрн!!!
Карл!!!
А ще, крім цих уколів, ще на різні речі їй прайс викатували....

То де і що БЕЗКОШТОВНО???! :shock:
Востаннє редагувалось Успіх в Суб 16 жов, 2021 11:31, всього редагувалось 1 раз.
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 11:28

  stm написав:Чего ж вы все такие немощные и кроме ныть на сайте не обращаетесь в суд о своих правах бесценных. Выиграйте и мы наконец откроем двери любому с открытой формой туберкулёза учить ваших детей. Не стесняйтесь. Туберкулёза нет не потому что те кто вакцинированны не болеют, а потому что на 3 день после рождения ребенку делают БЦЖ без соплей что мы то не знаем а вдруг у ребенка аллергия на компоненты вакцины, не разрешено ни в общепите, ни в школах. А вот разрешим и заживём, способ передачи ковида и туберкулёза один и тот же ;) будет пол страны с тубиком и красота, ещё можно возмущаться а почему в другом мире нас видеть не хотят )))))

Во-первых, убавьте свой хамский тон.

Во-вторых, не надо мне рассказывать про туберкулёз и сравнивать в Ковидом, потому что если человек здоров и без вакцины, то на каком основании человек должен принудительно вакцинироваться?

В-третьих, у жены пришли плохие анализы и при ослабленном иммунитете она должна ещё колоть ещё какую-то непонятную фигню себе в организм, чтобы ещё больше его ослабить?

А над вариантом подать в суд на работодателя я уже думаю, сейчас пытаемся узнать по какой же такой статье он собирается увольнять.
  yanyura написав:Видимо работодатель вашей жены посчитал, что ему выгоднее уволить одного человека, чем закрывать весь торговый центр.

В данном случае работодатель арендует площадь в ТЦ, но из-за того, что работать человек не может, а налоги за него платить надо, он пытается как-то выкрутиться из положения и вынудить работника уволиться.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3034
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 5876 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 11:40

  Успіх написав: Сестра знайомої - теж в державній "безкоштовній" лікарні, на днях, з ~ 60% враженими короною легенями, ВИМУШЕНА була заплатити за 2(два) уколи близько 200Кгрн!!!
Карл!!!
А ще, крім цих уколів, ще на різні речі їй прайс викатували....

А сколько вы и вам подобные платите ЕСВ? Гривен 200 :?: 8) 8) 8)
Starikan
2
 
Повідомлень: 19761
З нами з: 12.10.11
Подякував: 2606 раз.
Подякували: 3155 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 11:48

  Striker написав:Во-первых, убавьте свой хамский тон.

Во-вторых, не надо мне рассказывать про туберкулёз и сравнивать в Ковидом, потому что если человек здоров и без вакцины, то на каком основании человек должен принудительно вакцинироваться?

Да что Вы. Не надо почему? Туберкулёз и ковид имеют одинаковую передачу по воздуху. БЦЖ колят всем (ну совсем слабым детям которые неизвестно выживут ли, не колят пока не поставят их на ноги).
Не должен вакцинироваться, должен каждые 3 дня сдавать ПЦР. Почему все об этом забывают?

  Striker написав:В-третьих, у жены пришли плохие анализы и при ослабленном иммунитете она должна ещё колоть ещё какую-то непонятную фигню себе в организм, чтобы ещё больше его ослабить?

Кто сказал что у человека с открытой формой туберкулёза будут хорошие анализы? То ему всё можно ))) А как мы собственно победили туберкулёз, не вакциной ли для всех здоровых в том числе? )))

  Striker написав:А над вариантом подать в суд на работодателя я уже думаю, сейчас пытаемся узнать по какой же такой статье он собирается увольнять.
  yanyura написав:Видимо работодатель вашей жены посчитал, что ему выгоднее уволить одного человека, чем закрывать весь торговый центр.

В данном случае работодатель арендует площадь в ТЦ, но из-за того, что работать человек не может, а налоги за него платить надо, он пытается как-то выкрутиться из положения и вынудить работника уволиться.

Скорее всего недопуск по причине нет ПЦР, то прогул. Пару прогулов - увольнение ;)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4658
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 11:49

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Успіх написав:Є ж кінець кінців ПРАВА ЛЮДИНИ!

Дада, эти ваши права, как известно, заканчиваются там, где начинаются мои.
Hotab
 
Повідомлень: 11533
З нами з: 15.02.09
Подякував: 626 раз.
Подякували: 2200 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 11:55

  Успіх написав: Сестра знайомої - теж в державній "безкоштовній" лікарні, на днях, з ~ 60% враженими короною легенями, ВИМУШЕНА була заплатити за 2(два) уколи близько 200Кгрн!!!
Карл!!!
А ще, крім цих уколів, ще на різні речі їй прайс викатували....


Сто тысяч гривен за укол?)))
Ох уж эти львовяне-пипкомеры...
Если это поднимет вашу значимость в глазах знайомых, сообщите им в ответ с важным видом, что заплатили миллион за вакцинацию :!:
antey1969
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 12285
З нами з: 30.11.11
Подякував: 1695 раз.
Подякували: 3632 раз.
 
Профіль
2
2
1
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 12:49

  Успіх написав:...........
- думав тут поставлю декілька питать, мені ЧІТКО на них дадуть відповідь... і я, все зрозумівши і зваживши - побіг веселий/радісний вакцинуватись! )))
Так хрін там! :mrgreen:
Всі посилають перечитати гілку(100500 сторінок :mrgreen: ) - або ще кудись посилають :mrgreen:
А це - тільки підсилює обурення "примусової вакцинації" і ще більше принципово хочеться пропитляти(якщо вдасться) цю вакцинацію! :D

Обурення у Вас було, а питань щось не побачив.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28606
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5283 раз.
Подякували: 4859 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 12:56

  antey1969 написав:
  Успіх написав: Сестра знайомої - теж в державній "безкоштовній" лікарні, на днях, з ~ 60% враженими короною легенями, ВИМУШЕНА була заплатити за 2(два) уколи близько 200Кгрн!!!
Карл!!!
А ще, крім цих уколів, ще на різні речі їй прайс викатували....


Сто тысяч гривен за укол?)))
Ох уж эти львовяне-пипкомеры...
Если это поднимет вашу значимость в глазах знайомых, сообщите им в ответ с важным видом, что заплатили миллион за вакцинацию :!:

Ну, моїй знайомій мені немає сенсу брехати!

Але от через ваші слова - думаю запитаю про це в Гугля.
І от що мені видало зразу
****
Вчені знайшли нові ліки проти коронавірусу. Рятують важкохворих
---
Ліки з моноклональних (клонованих з однієї клітини) антитіл, яке робить американська компанія Regenoron, коштують приблизно від 1400 до 2800 доларів. Лікувати ними можна тільки тих, чий організм сам не виробив антитіла, які борються з коронавірусом.
https://www-bbc-com.cdn.ampproject.org/ ... s-57499939

І то перше, що попалось....
А може і ще є якісь уколи... - а ви так зразу "єхиднічаєте"!
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 13:04

Ехххххх - "живи будєм - нє помрьом!")))))

  ЛАД написав:
  Успіх написав:...........
- думав тут поставлю декілька питать, мені ЧІТКО на них дадуть відповідь... і я, все зрозумівши і зваживши - побіг веселий/радісний вакцинуватись! )))
Так хрін там! :mrgreen:
Всі посилають перечитати гілку(100500 сторінок :mrgreen: ) - або ще кудись посилають :mrgreen:
А це - тільки підсилює обурення "примусової вакцинації" і ще більше принципово хочеться пропитляти(якщо вдасться) цю вакцинацію! :D

Обурення у Вас було, а питань щось не побачив.

Так, було обурення про "НЕдопуск до роботи"(ну і хрін з ним/подумаєш сім'я без хліба посидить - це ж наче "вибір" :mrgreen: )
А питання було два:
1. Не можу збагнути/не вкладається мені в голові - "як так?" влітку було мінімум вакцинованих(а зараз - в рази їх більше) і влітку всюди у маршрутках була більшість БЕЗ масок(я маршрутками щодня їзджу/знаю що кажу) - а вже з початку осені почали знову всі в масках їздити в маршрутках(рідко хто без маски) - то як так вийшло, що при таких умовах - влітку було до 1К хворих на ковід, а зараз 12К+???! Ну от як так?

*********

2.
Чому я повинен вакцинуватись?
Але ж, якщо що, то я в першу чергу ризикую СВОЇМ здоров'ям/життям! - а хто боїться до мене, чи в будь-який інший магазин/заклад заходити - то вакцинуйтесь і ходіть собі далі всюди гонорово/безпечно з високопіднятою головою!
В чім проблема то???!
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 16 жов, 2021 13:14

  Успіх написав:
  antey1969 написав:
  Успіх написав: Сестра знайомої - теж в державній "безкоштовній" лікарні, на днях, з ~ 60% враженими короною легенями, ВИМУШЕНА була заплатити за 2(два) уколи близько 200Кгрн!!!
Карл!!!
А ще, крім цих уколів, ще на різні речі їй прайс викатували....


Сто тысяч гривен за укол?)))
...

Ну, моїй знайомій мені немає сенсу брехати!

Але от через ваші слова - думаю запитаю про це в Гугля.
І от що мені видало зразу
****
Вчені знайшли нові ліки проти коронавірусу. Рятують важкохворих
...
І то перше, що попалось....
А може і ще є якісь уколи... - а ви так зразу "єхиднічаєте"!

Может проще было спросить у сестры знакомой название лекарства, чем искать неизвестно какое в Гугле?
yanyura
 
Повідомлень: 7042
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1564 раз.
 
Профіль
7
  #<1 ... 39423943394439453946 ... 5037>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 22:15
7978 23162746
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 22 гру, 2023 23:55
Hotab
0 8236
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 18:11
nazwin
16 10681
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 сер, 2016 15:38
innok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама