У МОЗ пояснили, чому для медиків вакцинація не є...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 11:46

akido
Не хочу всім відповідати окремо, тому напишу одним постом.

А спростувати мої тези слабо? Чи вам усім так сподобалася фраза про балаболство, що інше просто пройшло мимо вух?
Я бачу, тут на фінансовому форумі одні титуловані імунологи зібралися.)
Відкрийте очі і включіть мозок. Ніхто не каже, що вакцинуватися в принципі не потрібно. Мова іде про те, що вакцина нафіг не потрібна людині, у якої вже є сформований і підтверджений імунітет. І ніж витрачати кошти і вакцини "для галочки" і створювати людям бюрократичні проблеми на рівному місці, краще вакцинувати тих, кому це і справді вкрай необхідно. Якщо це іде в розріз і вашими методичками...ну то звиняйте, я свою думку вам не нав'язую.
І ще, про те що вузькі спеціалісти не контактували з хворими на СOVID і не перехворіли масово - це вже реально казки далекі від реальності. Чи може хтось хоче представити статистику? Підкажу одразу, можете її засунути...замість туалетного паперу. У нас принцип один, давно і нічого не змінилося: що зверху скомандують, те у звітах і пишуть. А реальність...дещо інша.
Так зрозуміло, чи потрібно розжовувати дорослим людям?
nikatrunko573
Аватар користувача
 
Повідомлень: 44
З нами з: 17.08.21
Подякував: 0 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 14:04

  nikatrunko573 написав:akido
Не хочу всім відповідати окремо, тому напишу одним постом.

А спростувати мої тези слабо? Чи вам усім так сподобалася фраза про балаболство, що інше просто пройшло мимо вух?
Я бачу, тут на фінансовому форумі одні титуловані імунологи зібралися.)
Відкрийте очі і включіть мозок. Ніхто не каже, що вакцинуватися в принципі не потрібно. Мова іде про те, що вакцина нафіг не потрібна людині, у якої вже є сформований і підтверджений імунітет. І ніж витрачати кошти і вакцини "для галочки" і створювати людям бюрократичні проблеми на рівному місці, краще вакцинувати тих, кому це і справді вкрай необхідно. Якщо це іде в розріз і вашими методичками...ну то звиняйте, я свою думку вам не нав'язую.
І ще, про те що вузькі спеціалісти не контактували з хворими на СOVID і не перехворіли масово - це вже реально казки далекі від реальності. Чи може хтось хоче представити статистику? Підкажу одразу, можете її засунути...замість туалетного паперу. У нас принцип один, давно і нічого не змінилося: що зверху скомандують, те у звітах і пишуть. А реальність...дещо інша.
Так зрозуміло, чи потрібно розжовувати дорослим людям?
Ніхто не змушує вакцинуватися тих, хто підтверджено перехворів менш як пів року назад.
Добре, сформулюймо по-іншому. Ви медик, вас поставили перед фактом - ви або вакцинуєтеся, або звільнюєтеся. Ваші дії? Розповідатимете про 90% перехворівших, антитіла, бюрократію і все таке, а потім звільнитеся, чи все ж вакцинуєтеся (безоплатно) і продовжите працювати?
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 14:14

  0mage0 написав:Ви медик, вас поставили перед фактом - ви або вакцинуєтеся, або звільнюєтеся.


Скоріш за все, це медик-антивакс. Це тільки здається що оксюморон, насправді - наша реальність. Ось і ляшки мабуть це розуміють, тому прогнулися.

Медикам-антиваксам - амністія, слугам-наріда-антиваксам - преференції, усім іншим - штрафи.
akido
 
Повідомлень: 439
З нами з: 18.02.21
Подякував: 73 раз.
Подякували: 195 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 28 жов, 2021 15:32

  akido написав:
  0mage0 написав:Ви медик, вас поставили перед фактом - ви або вакцинуєтеся, або звільнюєтеся.


Скоріш за все, це медик-антивакс. Це тільки здається що оксюморон, насправді - наша реальність. Ось і ляшки мабуть це розуміють, тому прогнулися.

Медикам-антиваксам - амністія, слугам-наріда-антиваксам - преференції, усім іншим - штрафи.

Ну їм місце поряд з медиками-гомеопатами та іншими народними цілителями.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 29
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 02:28
R2
5 476
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 09:34
Дюрі-бачі
2 512
Переглянути останнє повідомлення
Чет 11 кві, 2024 12:44
Примат
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама