Епідемія коронавірусу в Україні та світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 50205021502250235024 ... 5037>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Епідемія коронавірусу в Україні та світі 3.1 5 69
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
17%
12
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
33%
23
Зробив 2 щеплення і досить
13%
9
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
32%
22
Інше
4%
3
Всього голосів : 69
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2022 21:45

  Hotab написав:
  Ромасик написав:Если бы еще кто-то посчитал результат в цифрах...

Як ти розраховуєш порахувати?? У нас зараз бойові втрати ніхто не може порахувати.
Так само як мирняк в умовному Маріуполі. Як порахувати при цьому ковідні??

при чем тут Мариуполь?
В Киеве то причины смерти пишут, скорые на задышку вызывают?
Хотя реально я ни от кого 3 мес о соплях не слышал.
Одна подруга свалила в Штаты, то что-то несколько недель сопливая. Вероятно эффект индюков Жолобак сработал.

  Hotab написав:Це як? Що для тебе суть?

Что мешало охранникам АТБ быть в масках? Это было первое замечание, начнем с него, если сразу несколько для тебя сложно.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2022 21:51

А по поводу летних соплей: что вы как дети маленькие? Люди с жары врубают кондей наполную - классика же
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2022 21:53

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Ромасик написав:В Киеве то причины смерти пишут, скорые на задышку вызывают?

Ти хочеш порівняти загальну смертність в Києві в травні 2022 зі смертністю в Києві в травні 2019???
Як будемо порівнювати кількісний і віковий склад населення??
  Ромасик написав:Хотя реально я ни от кого 3 мес о соплях не слышал.

Я до війни не чув про проблему купити бензин чи сіль, чи навпаки чув про те , що форель не першої заморозки. Або про проблему, що син з фронту вже тиждень не телефонує. А зараз тільки про це. Може просто пріорітети змінились??
  Ромасик написав:Что мешало охранникам АТБ быть в масках? Это

Може те, що зараз його може вбити купа іншого, крім ковід??
Це якщо він там щось вирішує сам. А взагалі, він петрушка, якому кажуть, що робити. Він хіба щось там думає чи вирішує, в масці чи без неї?? У нього нема там чим.
Hotab
 
Повідомлень: 11930
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2022 22:35

  Hotab написав:Ти хочеш порівняти загальну смертність в Києві в травні 2022 зі смертністю в Києві в травні 2019???
Як будемо порівнювати кількісний і віковий склад населення??

пропорционально по причинам смертей. Ладно статисты МОЗа поразбегались, но паталогоанатомы по инерции какую-то статистику вели. Будут цифры, можно будет гадать.
  Hotab написав:Я до війни не чув про проблему купити бензин чи сіль
т.е. если би СМИ о ковиде не трепались, то мы бы на эти сопли и не обратили внимание?

  Hotab написав:Може те, що зараз його може вбити купа іншого, крім ковід??
Це якщо він там щось вирішує сам. А взагалі, він петрушка, якому кажуть, що робити. Він хіба щось там думає чи вирішує, в масці чи без неї?? У нього нема там чим.

Ну что охранника АТБ может убить? дрг что ли? Так я не видел ни одного в бронике. Но маска то чем лишняя будет?
То что он петрушка - это понятно. Я же спрашиваю, где истинные верующие? Хотя некоторые так бросались на амбразуру, как будто реально верующие. Либо зп большая.
Если в законодательстве ничего не изменилось, а с него больше не требуют контролировать маски, значить его руководители тоже в эту чепуху не верили и делали лишь потому, что боялись проверок.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2022 22:42

Памятаєте як я писав що саме погіршення стандартних умов проживання населення(введення тотальних карантинів) може привести до збільшення смертності сильніше ніж сама причина введення карантину...
Ось підтвердження
Украинцы «постарели» на 15–20 лет из-за войны, — Виктор Ляшко.

По словам главы МОЗ, те возрастные болезни, которые раньше настигали людей в 60 лет, теперь настигнут украинцев в 40–45, «в частности, из-за психологических изменений в нашем организме.»
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2022 23:12

  budivelnik написав:Памятаєте як я писав що саме погіршення стандартних умов проживання населення(введення тотальних карантинів) може привести до збільшення смертності сильніше ніж сама причина введення карантину...
Ось підтвердження
Украинцы «постарели» на 15–20 лет из-за войны, — Виктор Ляшко.

По словам главы МОЗ, те возрастные болезни, которые раньше настигали людей в 60 лет, теперь настигнут украинцев в 40–45, «в частности, из-за психологических изменений в нашем организме.»

не памятаю, но клоуну Ляшко порезали потоки и он набивает себе внимание. Если к осени война будет локализована, то эти колуны могут продолжить цирк.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 10 чер, 2022 23:34

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Ромасик написав:то эти колуны могут продолжить цирк.


Я б хотів , щоб у нас знову ковід став темою номер 1. Зрозуміло, чому??

Ніхто не спитає в місті, де від голоду їдять собак, чому риба не першої свіжості. Але обов'язково спитають, коли їжі стане вдосталь.

Я зараз взагалі не знаю, що ллю в бак машини (за керосин питания таке стоїть так само гостро). . Аби хоть щось було, хоч на самій нікчемній АЗС. БО не можна без руху. Невже ще є якісь питання "пачиму не в маске"?


  Ромасик написав:пропорционально по причинам смертей.

Да ось куй там. Дуже змінились вікові пропорції населення. В рази. Що ти там порівняєш.
Востаннє редагувалось Hotab в Суб 11 чер, 2022 00:24, всього редагувалось 1 раз.
Hotab
 
Повідомлень: 11930
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Суб 11 чер, 2022 00:01

  Ромасик написав:
  budivelnik написав:Памятаєте як я писав що саме погіршення стандартних умов проживання населення(введення тотальних карантинів) може привести до збільшення смертності сильніше ніж сама причина введення карантину...
Ось підтвердження
Украинцы «постарели» на 15–20 лет из-за войны, — Виктор Ляшко.

По словам главы МОЗ, те возрастные болезни, которые раньше настигали людей в 60 лет, теперь настигнут украинцев в 40–45, «в частности, из-за психологических изменений в нашем организме.»

не памятаю, но клоуну Ляшко порезали потоки и он набивает себе внимание. Если к осени война будет локализована, то эти колуны могут продолжить цирк.


первые 2000 привитых от оспы уже есть
пока добровольно :mrgreen:
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 чер, 2022 08:02

  Hotab написав:
  Ромасик написав:пропорционально по причинам смертей.

Да ось куй там. Дуже змінились вікові пропорції населення. В рази. Що ти там порівняєш.

Я не утверждал, я вопрошал - "если бы кто-то посчитал".
если есть причины смерти по возрастам, то можно их сравнивать. Но вероятно такую статистику вели только относительно ковида.

  Hotab написав:Я б хотів , щоб у нас знову ковід став темою номер 1. Зрозуміло, чому??
а я как-то даже свободу ощутил без намордников и куриных кодов. С прилетами - то хоть понимаешь откуда угроза, что и зачем нужно делать.

  Hotab написав:Ніхто не спитає в місті, де від голоду їдять собак, чому риба не першої свіжості. Але обов'язково спитають, коли їжі стане вдосталь.
это не по теме. Темой туберкулеза никто не интересовался.

  Hotab написав:Я зараз взагалі не знаю, що ллю в бак машини (за керосин питания таке стоїть так само гостро). . Аби хоть щось було, хоч на самій нікчемній АЗС. БО не можна без руху. Невже ще є якісь питання "пачиму не в маске"?
как я тебя понимаю, как понимаю - когда выезжаю на велике на дорогу и думаю, когда уже у этих пдр-асов бензин закончится. :lol:
меня за этот сезон уже трижды подрезали.

А тема того, что ты льешь в бак, я тебе подскажу, крышуется властью, которую ты просил не называть невежливо Зе.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 чер, 2022 09:19

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  Ромасик написав:когда выезжаю на велике на дорогу

Якщо у тебе потреба доїхати до Сільпо лише, то справді достатньо веліка.
А у решти людей , яких ти назвав
  Ромасик написав:пдр-асов

можуть бути справи і трохи подалі. Навіть буває, що не в своєму місті.
  Ромасик написав:меня за этот сезон уже трижды подрезали

Полюбому вештався під колесами, порушуючи ПДР.
Hotab
 
Повідомлень: 11930
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
  #<1 ... 50205021502250235024 ... 5037>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23168132
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
0 8310
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 19:11
nazwin
16 10721
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 сер, 2016 16:38
innok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама