Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 942943944945946 ... 1001>
Повідомлення Додано: Чет 11 сер, 2022 19:45

  flyman написав:
  Bolt написав:Блін та я бабину квартиру по 50 ує за метр відкапіталив(2 роки тому) , правда моя робота, але з врахуванням кухні. Саме дороге 4 двері десь 22 кг, ламінат 12кг, ванна 5 кг, кухня 14 кг.

Бабушатник, своїми руками ... таки трохи не те, в порівнянні із голим паралепіпедом після забудовника.
Це якщо не здирати все до стін і вивозити камазами, а просто освіжити обої/фарбу та навести косметику.

Здирав все до стін і щоб не вивозити Камазами розпихував по смітникам в рідіусі кілометра. Фактично капіталив. Коли зішкробав шпаклівку з однієї стіни, на ній чорною фарбою було написано - Брак. Який полягав в горбі по середині плити десь на сантиметр висотаю. (Скоріш всього на бетонному заводі перевиконували план і лили бетон в нечищену форму.) Короче шліфував стіну болгаркою, щоб не витрачати два мішки ротбанду. На підлозі ніби був ніби нормальний паркет але ями посеред кімнати на 3 см. Тупо на скловату кинули гіпсовостружечні плити і довкола залили бетоном. Посередині просіли за стільки років. По краях довелось збивати, а потім все залити новою стяжк0ю з армосіткою(вирішив все те гівно не вигрібаим, бо точно Камаз би сміття був), з таких же плит були деякі міжкімнатні стіни, які видно ще під час встановлення тріснули посередині з утворенням горбів сантиметра на півтора.Короче або треба було перекладати, або защити гіпсокартоном. Але або багато сміття, або втрачалась площа. Короче рівняв ротьандом і проклеїв сіткою для пінопласту. Ванній цілу стіну зрізав на 2 см, щоб витиснути по ширині ванну і умивальник з тумьою) Короче трахався майже два роки. І після цього якісь πιдар приходить на перегляд і каже, що тут косметичний ремонт. Сдав с другого разу ІТівцю, живе вже 2 роки.
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 сер, 2022 16:40

Вісті з полей:трьоха на Сихові перездана за 13 кг, в принципі був варіант на 14 кг(але переселенці)
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 сер, 2022 08:46

Відносно пристойні пропозиції оренди стартують від 4,5 тисяч

  Bolt написав:Вісті з полей:трьоха на Сихові перездана за 13 кг, в принципі був варіант на 14 кг(але переселенці)


Із початком повномасштабного вторгнення українці, що переїжджали на умовно безпечний Захід, скаржилися на захмарні ціни за оренду житла. «Главком» поцікавився, за яку мінімальну суму сьогодні можна винайняти окрему однокімнатну квартиру у Львові.

Так, на найбільшому сайті комерційних оголошень OLX.ua вдалося знайти пропозицію оренди за 2,5 тис. грн. За ці гроші пропонують однокімнатну квартиру у Личаківському районі площею 25 кв. м на першому поверсі двоповерхового будинку.

https://glavcom.ua/economics/personal-m ... 68535.html
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23032
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 20 сер, 2022 17:01

Люблю правду, тому уточнив недавно))

IMG-20220820-153644

IMG-20220820-161449

Ви всі скажете - що це "капець, як не пощастило!"
А я, навпаки скажу, що це - УСПІХ!!!

1. Сенс мені з того, що здали б у вересні?
Продати, чи ремонт зробити для здачі в оренду - не зміг би зробити(так, як я на фронті), лише що - зайву комуналку за кожен місяць сплачувати?
2. Та й Основний договір підписувати - теж присутнім бути не можу!(а в Попередньому договорі вказано, що 1 чи 2 міс. на підпис Основного договору з моменту вводу в експлуатацію будинку - в іншому разі, договір розривається, а кошти - повертаються)
Я розумію, що потім в суді можу доказати, що форс-мажор/я був на фронті.... - але нах мені зайвий менінгіт?

Тож - все буде добре!
Все буде УСПІХ!
Все буде Україна!!!👍
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6234
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 895 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 20 сер, 2022 17:39

Мені по нотаріальному дорученню за 500 грив, договір підписували родичі, так що то таке...Вам якщо навіть не добудують чи ракета прилетить на вашу прелість, то також УСПІХ буде, бо не треба витрачати гроші на ремонт, техніку та меблі)))
Ще не бачив в очі такої людини, яка би раділа вітдермінуванню( ЧИ ВЗАГАЛІ МОЖЛИВО НЕДОБУДУ) власної квартири.
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 сер, 2022 20:34

  roberto dark написав:Мені по нотаріальному дорученню за 500 грив, договір підписували родичі, так що то таке...Вам якщо навіть не добудують чи ракета прилетить на вашу прелість, то також УСПІХ буде, бо не треба витрачати гроші на ремонт, техніку та меблі)))
Ще не бачив в очі такої людини, яка би раділа вітдермінуванню( ЧИ ВЗАГАЛІ МОЖЛИВО НЕДОБУДУ) власної квартири.

Думаю, що Долярчик шкодує, що не вклав я в такий неліквід, і думає, як культурно його позбутися.
Бо, однієї ЗП на передку вистачилоб принаймі зробити жлобремонт під оренду і ще однієї на меблі з технікою.
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 20 сер, 2022 21:12

Re: Купуємо для здачі в ОРЕНДУ Львівську Нерухомість!

  roberto dark написав:Ще не бачив в очі такої людини, яка би раділа вітдермінуванню
  Bolt написав:Бо, однієї ЗП на передку вистачилоб принаймі зробити жлобремонт під оренду і ще однієї на меблі з технікою

Хлопці!
Ну от серйозно - для чого мені САМЕ ЗАРАЗ той "чемодан без ручки"???
Як ви не розумієте, що я "ізольований", на моменті, від Львова і, взагалі, від цивільного життя!
Хто буде тим ремонтом займатись?
Мій тато - вже старша людина і зайнятий/має роботу!(добре, що він і так мені допомагає розпродувати мій товар по вихідних...)
Дружина з двома дітьми?
Хто?
Нема кому цим займатись!

Тому я і тішусь - що моя смарт-квартира НЕ буде тупо стояти зачинена пів року і мені пів року НЕ потрібно буде сплачувати комуналь!
А там ж пам'ятаєте - котельня на даху/відповідно, за опалення МЗК потрібно буде сплачувати, вивіз сміття, двірника і т.д.

Тож, РЕАЛЬНО - мені так підходить!👍
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6234
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 895 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Пон 22 сер, 2022 10:02

  Bolt написав:Вісті з полей:трьоха на Сихові перездана за 13 кг, в принципі був варіант на 14 кг(але переселенці)


р-н Лорта
2к, абсолютно новий євроремонт (з нуля-все вишкрібалось) + уся новісінька техніка - робилось для молодої сім"ї, ті передумали, довелось здати в оренду - 10тис. - 246 дол :cry: коли відіб"ється :?: тішить лише одне-квартиру як і Ви, здавачі отримали у спадок 8)

хіба це бізнес :lol:
хруневі робітники навчать іншого :lol:
https://varianty.lviv.ua/89928-sotsialn ... niv-hryven
Соціальна посіпака Садового тримала під матрацом 8 мільйонів гривень.
У керівниці одного з відділів соцзахисту Львова, яка допомагала чоловікам незаконно виїхати з України, знайшли вісім мільйонів гривень.


За 1300 доларів чиновниця гарантувала виготовлення "довідок", які входять до акту огляду медико-соціальної експертної комісії про встановлення групи інвалідності. Такі "документи" є підставою для чоловіків призовного віку на виїзд за кордон в умовах воєнного стану" – наголосили в СБУ.

Також під час обшуків правоохоронці виявили:

- документацію, яка підтверджує організацію вказаної злочинної схеми;

- два автомобіля преміум класу вартістю понад 75 тисяч доларів;

- понад 8 млн грн готівки.
jump
 
Повідомлень: 4204
З нами з: 18.08.09
Подякував: 102 раз.
Подякували: 1269 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 22 сер, 2022 10:40

  jump написав:
  Bolt написав:Вісті з полей:трьоха на Сихові перездана за 13 кг, в принципі був варіант на 14 кг(але переселенці)


р-н Лорта
2к, абсолютно новий євроремонт (з нуля-все вишкрібалось) + уся новісінька техніка - робилось для молодої сім"ї, ті передумали, довелось здати в оренду - 10тис. - 246 дол :cry: коли відіб"ється :?: тішить лише одне-квартиру як і Ви, здавачі отримали у спадок 8)

хіба це бізнес :lol:
хруневі робітники навчать іншого :lol:
https://varianty.lviv.ua/89928-sotsialn ... niv-hryven
Соціальна посіпака Садового тримала під матрацом 8 мільйонів гривень.
У керівниці одного з відділів соцзахисту Львова, яка допомагала чоловікам незаконно виїхати з України, знайшли вісім мільйонів гривень.


За 1300 доларів чиновниця гарантувала виготовлення "довідок", які входять до акту огляду медико-соціальної експертної комісії про встановлення групи інвалідності. Такі "документи" є підставою для чоловіків призовного віку на виїзд за кордон в умовах воєнного стану" – наголосили в СБУ.

Також під час обшуків правоохоронці виявили:

- документацію, яка підтверджує організацію вказаної злочинної схеми;

- два автомобіля преміум класу вартістю понад 75 тисяч доларів;

- понад 8 млн грн готівки.

Р-н ЛОрта, то новий будинок (нові то на території бувшого дитсадка) чи старі?
Bolt
 
Повідомлень: 2857
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 23 сер, 2022 13:37

  Успіх написав:
  roberto dark написав:Ще не бачив в очі такої людини, яка би раділа вітдермінуванню
  Bolt написав:Бо, однієї ЗП на передку вистачилоб принаймі зробити жлобремонт під оренду і ще однієї на меблі з технікою

Хлопці!
Ну от серйозно - для чого мені САМЕ ЗАРАЗ той "чемодан без ручки"???
Як ви не розумієте, що я "ізольований", на моменті, від Львова і, взагалі, від цивільного життя!
Хто буде тим ремонтом займатись?
Мій тато - вже старша людина і зайнятий/має роботу!(добре, що він і так мені допомагає розпродувати мій товар по вихідних...)
Дружина з двома дітьми?
Хто?
Нема кому цим займатись!

Тому я і тішусь - що моя смарт-квартира НЕ буде тупо стояти зачинена пів року і мені пів року НЕ потрібно буде сплачувати комуналь!
А там ж пам'ятаєте - котельня на даху/відповідно, за опалення МЗК потрібно буде сплачувати, вивіз сміття, двірника і т.д.

Тож, РЕАЛЬНО - мені так підходить!👍



Є поняття здача, оформлення права власності і комунальні платежі.
По факту- всі мають отримати право власності, і лише тоді створюється осбб, отримують статус неприбуткової організації і лише тоді старт нарахувань. Але якщо багато майбутніх власників не є присутніми, то і осбб не є створеним і підстав для початку нарахувань немає. Відповідно і квартплати не буде і котельня не запуститься.
В ідеалі, якщо 1 вересня отримання сертифікату будівельною фірмою, то 2-3 місяці видаватимуть права власності. Умовно з 1 грудня стартується запуск створення осбб і якщо все Доьре, то лише з першого січня буде старт нарахувань. Але на зиму ніхто ніколи не запускає ні воду , ні котельню. Відповідно, що старт усього буде десь з квітня.
vasilii
 
Повідомлень: 117
З нами з: 30.05.18
Подякував: 7 раз.
Подякували: 24 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 942943944945946 ... 1001>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: cherchiltank і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16539407
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
Інвестуємо в нерухомість закордоном 1 ... 881, 882, 883
Anonymous » Вів 02 чер, 2009 10:24
8828 6921244
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 09:45
BIGor
548 221604
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 00:32
zerocool
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама