Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 20622063206420652066 ... 7706>
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 13:59

  tvagel написав:Вкладчик1234 вы вырвали текст – не красиво - у меня был ВОПРОС: Какой город оккупант захватил в феврале/марте на севере Украины: Суммы, Чернигов…? – был ВОПРОС. :P
Игорь Алексеевич – дайте ссылку на ” Из 100 чел проживающих - 75 чел. написали петицию управляющему отеля, что их кормят нац. кухней Болгарии. ТРЕБУЮТ” … :P

Тоже хочу посмотреть на ссылку. Игорь Алексеевич, кидайте не стесняйтесь.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8849
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1324 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 14:02

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  tvagel написав:Игорь Алексеевич – дайте ссылку на ” Из 100 чел проживающих - 75 чел. написали петицию управляющему отеля, что их кормят нац. кухней Болгарии. ТРЕБУЮТ” …

Підтримую. Я теж би на це подивився...
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 14:06

Schmit
 
Повідомлень: 4281
З нами з: 08.09.09
Подякував: 79 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 14:09

  Hotab написав:.....
В Харкові, Дніпрі?? Де виродження українців (чи паразитне проростання русні)??

рашабидла (яке жило до окупації на сході України)

Большая просьба - не увлекайтесь.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 14:17

  BIGor написав:
  andrijk777 написав:Зе прийняв таке рішення саме тому, що дивився на думку суспільства!!!

Це не царь поганий, а народ. Зебобики усіляко виправдовують президента.
Президент має працювати по посадовим інструкціям - у випадку докладу від СБУ/розвідки - має скликати РНБО. Яке в *** суспільство? Суспільство може хоче 0% податків, кожному по дві квартири і безкоштовних жінок - то що - президент має виконувати?

+1000500
Рішення приймає посадова особа.
На підставі Законів, інструкцій та висновків фахівців.
Якщо б посадова особа спиралася на "думки" народу, то референдуми, опитування треба постійно проводити.
Або притягувати до відповідальності обраного, коли він повністю ігнорує виконання хоча б одного пункту своєї програми. Бо саме за ці обіцянки, програму (тобто те, що хотіли виборці і за що його обрали -- так кажуть опоненти) він був обраний.

Ця маячня вже набридла.
Одночасне:
- зробив пагане, бо так хотів народ;
- не зробив того, що хотів народ, бо сам приймає рішення.
detroytred
 
Повідомлень: 28144
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 14:59

  BIGor написав:
  andrijk777 написав:Зе прийняв таке рішення саме тому, що дивився на думку суспільства!!!

Це не царь поганий, а народ. Зебобики усіляко виправдовують президента.
Президент має працювати по посадовим інструкціям - у випадку докладу від СБУ/розвідки - має скликати РНБО. Яке в *** суспільство? Суспільство може хоче 0% податків, кожному по дві квартири і безкоштовних жінок - то що - президент має виконувати?

Я точно не зебобік.
Ну мав скликати РНБО(а можливо і скликав) - що б це поміняло? По-моєму нічого. Там в РНБО такі самі "не віруючі в напад".
"Суспільство може хоче 0% податків, кожному по дві квартири і безкоштовних жінок - то що - президент має виконувати?" - так, має виконувати.
* а інструкцій як виграти війну у вас випадково немає? :D :D
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:03

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  ЛАД написав:Во-вторых, что я должен был заметить в оставшихся

Ось це:
  Игорь Алексеевич написав:но люди с Европы, именно люди а не политики уже хотят, что бы наши уехали к себе домой.


Які "люди"?? Всі? Чи є випадки??
Я теж не казав, що всі виїзавщі зі східної частини України в Європу- це рашабидло. Чому ви збудились? Проте таких немало. І більшість з них в Європі вперше (на відміну від західняків). Так от хай дивляться і вчаться не смітити під ноги, не жрати ханку з ранку, не колоти оці губідла на півобличчя і багато чого іншого.
Hotab
 
Повідомлень: 11875
З нами з: 15.02.09
Подякував: 399 раз.
Подякували: 2210 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:18

  detroytred написав:Тобі треба вчитися думати та не брехати.
Нема мені подібних, є конкретні мої зауваження до Порошенка.
І якщо там нема жодних претензій до мови та віри, то про яке несприйняття проукраїнства ти несеш???
Май хоч трохи порядності...

Стосовно ж занадто проукраїнства можна говорити лише відносно українських радикалів. У яких повна самостійність і т.д.
Порошенко в данному ракурсі занадттого проукраїнства -- це сміх або твої хфантазії зі стелі.

Стосовно твоєї логіки (хто проти Порошенка) -- поглянь на результати голосування у військових частинах, а також не тільки у східних регіонах.

Навіщо ти ОПЗЖ притулив?
Бо схотілося. Просто так. Для більшого очорніння опонента.

Я згодатувався на твій рахунок, але не гадав, що ти настільки ...


А якісь факти нє? Тільки бла-бла-бла і загальні фрази!

Я ОПЗЖ "не притуляв". Це факт голосування "народів" Сходу України.
Ок. Візьмемо Бойка(+ Вілкул). За абсолютно проросійських політиків проголосувало 16% населення. А Україна і втратила приблизно 16% території. Маємо повну аналогію.
А перед тим "хтось" голосував за Якуковича. А потім так щиро дивувались "шото случилось з Донєцьком", "шото жизнь в Донецке уже не та". Та це все українські радикали винні.

Між іншим цікавий факт - путін на Україну наїжджав за відносно проросійських президентів - Кучма(Тузла), Яник, Зеленський.
А за відносно проукраїнських чомусь нічого такого не було - Ющенко, Порох.
Совпадєниє? Не думаю.
Хоч це дуже дивно. Путін ж мав по логіці "наїжджали" на антиросійську владу в Україні.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:25

  Hotab написав:
  ЛАД написав:Во-вторых, что я должен был заметить в оставшихся

Ось це:
  Игорь Алексеевич написав:но люди с Европы, именно люди а не политики уже хотят, что бы наши уехали к себе домой.


Які "люди"?? Всі? Чи є випадки??
Я теж не казав, що всі виїзавщі зі східної частини України в Європу- це рашабидло. Чому ви збудились? Проте таких немало. І більшість з них в Європі вперше (на відміну від західняків). Так от хай дивляться і вчаться не смітити під ноги, не жрати ханку з ранку, не колоти оці губідла на півобличчя і багато чого іншого.

Не очень понятно, почему удалили мой ответ Вам. Сложно так разговаривать. Там, вроде, ничего такого не было.
"Быдло" есть во всех частях Украины. И учиться в Европе надо всем - и востоку, и западу, и югу, и северу, и центру Украины. Не уверен, что среди выехавших сейчас в Европу больше впервые выехавших с востока, чем с запада. Из "західняків" на работы выезжали в Европу, если не ошибаюсь, больше мужчины, а сейчас поехали женщины и дети.
Да и я, в общем, не возбудился, а написал довольно спокойно. Не нравится сам термин и привязка его к востоку. Быдло есть быдло, независимо от того "раша" или нет, на востоке или западе.
Востаннє редагувалось ЛАД в Чет 18 сер, 2022 15:46, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Чет 18 сер, 2022 15:31

  detroytred написав:+1000500
Рішення приймає посадова особа.
На підставі Законів, інструкцій та висновків фахівців.
Якщо б посадова особа спиралася на "думки" народу, то референдуми, опитування треба постійно проводити.
Або притягувати до відповідальності обраного, коли він повністю ігнорує виконання хоча б одного пункту своєї програми. Бо саме за ці обіцянки, програму (тобто те, що хотіли виборці і за що його обрали -- так кажуть опоненти) він був обраний.

Ця маячня вже набридла.
Одночасне:
- зробив пагане, бо так хотів народ;
- не зробив того, що хотів народ, бо сам приймає рішення.

В усіх нормальних країнах влада спирається на "думку" народу. І референдуми проводить(Брексіт) і опитування.
Для 90% рішень думка народу очевидна, тому не потрібно через кожен пшик проводити референдум/опитування.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 20622063206420652066 ... 7706>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 22510
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 183096
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 606868
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама