Бізнес Долярчика/Успіха - поради

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Форум містить персональні теми форумчан ділової спрямованості. Теми, що користуються популярністю в цьому розділі, можуть бути перетворені на окремі підфоруми.
  #<1 ... 2021222324 ... 34>
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 12:52

  Faceless написав:
  Игорь Алексеевич написав:Я уверен банк будет рассматривать вашу заяву, но начнёт мурыжить типа давайте дополнительно застрахуем или готовы дать но, плюс 2%, или дополнит. дайте залог. Они будут щипать Вас и проверять Вашу реакцию. Одно только советую - не при каких условиях в залог не давайте банку своё жильё, где живёте. Это для Вас потом выльется в КАТАСТРОФУ.

Не вводьте людину в оману. Він розглядає пільгове кредитування, там досить жорсткі умови прописані в постанові, ніяких "+2%"
І це не базар, щоб "щупать і перевірять реакцію"
Житло в якому живуть (зареєстровані) малі діти в принципі не візьмуть в заставу

Так не обяз. эти 2 или больше % дабавлять к программе. Их можно выделить отдельным договором. А на что??? У банков есть много всякого дерьма (страхования жизни всех членов семьи, обслуж. счёта и т.д), что бы навязать клиенту. Типа 2000грн. дополнительно ежем. это пустяк и мы тогда составляем гос. ипотеку.
Игорь Алексеевич
 
Повідомлень: 7892
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 831 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:01

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

  Игорь Алексеевич написав:Так не обяз. эти 2 или больше % дабавлять к программе. Их можно выделить отдельным договором. А на что??? У банков есть много всякого дерьма (страхования жизни всех членов семьи и т.д), что бы навязать клиенту. Типа 2000грн. дополнительно ежем. это пустяк и мы тогда составляем гос. ипотеку.

Не несіть дурниці. Окремий договір може бути хіба доп угода, яка вносить зміни в основний договір. Але не "а ще 2% збоку". Щодо страхування і т. п. - все давно регулюється, і нічого вам "на всю сім1ю" не нав'яжуть. Мало того, на додаткові комісії й супутні витрати для пільгових програм в постанові є жорсткі ліміти.
Ви оперуєте досвідом іпотеки більше як 10-річної давнини. З тих пір багато чого змінилося: і валютну заборонили, і обмеження на дострокове погашення заборонили, і вимоги до вказання повної реальнох вартості з усіма супутніми витратами, включаючи страхування, і щодо "нав'язування" зайвих послуг, що в разі чого швидко лікується скаргою в НБУ.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:06

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

Щодо "прощупування реакції" - зараз навіть по іпотеці все спілкування може проходити дистанційно, і вперше побачитися з манагерами можна вже тільки на підписанні договору.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:12

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

  Faceless написав:Ви оперуєте досвідом іпотеки більше як 10-річної давнини

Я недавно до войны сталкнулся с госуд. программой теплые кредиты для ОСББ и программа от гос. энергоэф. Так в законе чётко написаны условия и даже в некоторых городах местная Власть погашала часть проц. по кредитам. Только на практике - денег нет, а хотите получить , то госуд. банк говорил - мы можем конечно быстрее вас продвинуть, но нужны дополн. гарантии или др. варианты..... а их уже было подготовлено их юристами более 10. Сроки идут деньги нужны для работ в доме не зимой а на весне, поэтому рассмотрели дополнит. условия банка. Плюс город обещал погашать, а потом еле через депутатов выпросили хоть часть погашения. Ответ Власти простой - принимали решение, думали подадут заявку не более 100 домов, а подали 300. Поэтому изменили схему и решили меньше, но всем.... Хотя некоторые получили 100% возмещение, т.к.....
Поэтому не всё, что рекламирует гос-во выполнимо на 100% другими по цепочке.
Востаннє редагувалось Игорь Алексеевич в Чет 29 вер, 2022 13:20, всього редагувалось 1 раз.
Игорь Алексеевич
 
Повідомлень: 7892
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 831 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:18

  Игорь Алексеевич написав:
  Faceless написав:Ви оперуєте досвідом іпотеки більше як 10-річної давнини

Я недавно до войны сталкнулся с госуд. программой теплые кредиты для ОСББ и программа от гос. энергоэф. Так в законе чётко написаны условия и даже в некоторых городах местная Власть погашала часть проц. по кредитам. Только на практике - денег нет, а хотите получить , то госуд. банк банк говорил - мы можем конечно быстрее вас продвинуть, но нужны дополн. гарантии или др. варианты..... а их уже было подготовлено их юристами более 10. Сроки идут деньги нужны для работ в доме не зимой а на весне, поэтому рассмотрели дополнит. условия банка. Плюс город обещал погашать, а потом еле через депутатов выпросили хоть часть погашения. Ответ Власти простой - принимали решение, думали подадут заявку не более 100 домов, а подали 300. Поэтому изменили схему и решили меньше, но всем.... Хотя некоторые получили 100% возмещение, т.к.....
Поэтому не всё, что рекламирует гос-во выполнимо на 100% другими по цепочке.

Іпотека тут ні до чого.
Те, що грошей на компенсацію може не бути - це називали в першу чергу як головний ризик, бо на відміну від теплих кредитів, це позика на багато-багато років.
Відповідь насправді проста - якщо "немає грошей" - то крапка і шукайте інші варіянти. А тим паче нема сенсу розраховувати на "пообіцяли"
Зараз анонсували типу до 1500 кредитів до кінця року.
  Игорь Алексеевич написав:Поэтому не всё, что рекламирует гос-во выполнимо

Тут це ще більш виразно видно. По умовах це має бути кредит за базовими умовами в 7%, які компенсуються до 3%. Уявлення не маю, який банк (навіть державний, вони все таки мають яку-неяку незалежність) видасть договір під 7% фіксованих, з поточною інфляцією і обліковою
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:34

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

ошибся
Востаннє редагувалось nekefer в Чет 29 вер, 2022 21:12, всього редагувалось 1 раз.
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1003
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:44

Re: Бізнес Долярчика/Успіха - поради

  nekefer написав:есть два вида залога
1 жилье которое уже куплено
2 жилье которое приобретается за счет оного кредита
прописать детей можно в любом жилье, это даже не право а обязанность родителей и никаким залогом или договором нельзя это запретить

из 2 жилья родителей выселяют вместе с детьми без никой "защиты детства"
а вот из 1 жилья действительно детей до совершеннолетия выселить нельзя

По перше, тут йде мова про випадок 1 - типу надання як додаткова застава житла, де вже живе сім'я позичальника.

Щодо іншого:
  nekefer написав:такшо банку безразлично есть дети на момент передачи жилья в залог или нет, потому что детей ВСЕГДА можно зарегистрировать по месту жительства одного из родителей, всегда!

Наскільки їм це "безразлічно" краще почути в банку, бо щодо того, наскільки легко перереєструвати - в кінці минулого року внесли зміни в закон, що регулює реєстрацію (назву забув), і там з'явився цікавий пункт - заборона реєстрації в житлі, на якому є обтяження, зокрема іпотека. Як це виглядатиме у випадку реєстрації дітей - окреме питання, бо тут виходить протиріччя в законодавтстві, але думаю складнощі точно будуть. Дорослих наразі не можна зареєструвати в житлі, що в іпотеці.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:49

У нас досконально ничего не может быть. Я знаю многих своих знакомым, которые судятся с банками по ипотеки с 2014года. Как у юристов банков, так у защиты есть много расхождений в законах. И первая беда в том, что заседание через каждые 6 мес. назначают судьи. 2 заседания в год.
Игорь Алексеевич
 
Повідомлень: 7892
З нами з: 13.09.09
Подякував: 104 раз.
Подякували: 831 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 13:52

  Игорь Алексеевич написав:У нас досконально ничего не может быть. Я знаю многих своих знакомым, которые судятся с банками по ипотеки с 2014года. Как у юристов банков, так у защиты есть много расхождений в законах.

Знову ж таки мова про угоди до 2008 року.
Мало того, є ще повно шахраїв, що "судяться" щоб взагалі не платити, що вишукують якісь лазівки або в договорах, або в процесах.

Про досконалість я не кажу, але цікавився питанням останні роки і маю більш свіжі дані
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34773
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 29 вер, 2022 14:00

Іпотека - бути чи не бути?©)))

  Faceless написав:Перше: ви ж хотіли ДВА смарти. Я вам написав, що це прямо заборонено, тільки 1 об'єкт на умовах компенсації відсотків на всю сім'ю

Просто, я думав, що на мене 1 можна оформити, а на дружину - другий. А так, як ми у шлюбі, то...
То треба хіба розводитись))

І ще я от на який пункт там натрапив:
4) у власності кандидата та членів його сім’ї має бути менше ніж 52,5 кв. метра загальної площі житлової нерухомості для сім’ї з однієї особи (одинока особа) та додатково 21 кв. метр - на кожного наступного члена сім’ї

Тобто, якщо б я був сам, то мені б не світило, так як в мене 53м2 (про 27 покищо мовчу, так як незавершене, то може і не рахується, якщо б я брав іпотеку вже/на моменті?) - а так, я - одружений і ще + діти, то метраж ділиться на всіх?(хоч там ніхто не прописаний/навіть,я)) я - лише власник)
Успіх
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6210
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 895 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
  #<1 ... 2021222324 ... 34>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 3171
Переглянути останнє повідомлення
Чет 22 бер, 2018 18:51
Klegman
0 5336
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 жов, 2013 08:17
s-a-m-7-7-7
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама