Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 28852886288728882889 ... 7709>
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:17

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  vitaliian написав:Всегда найдется тот кто сможет все отобрать, и история в сотый раз повторится с начала.

Саме тому й потрібна поліція, щоб давати дубинкою по руках занадто наглим. ООН з цією місією не впоралось, як і Ліга націй...
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2819
З нами з: 29.07.22
Подякував: 517 раз.
Подякували: 377 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:18

  juristkostya написав:
  Puente написав:Це якесь ідеальне суспільство виходить ...
Коли я був дуже молодий та ідеаліст , вірив в прекрасне майбутнє - то вважав , що людство рухається до нього двома шляхами ( типу по асимптоті ) - соціалістичним та капіталістичним . З різних сторін до однієї мети ...
Якось воно так не виходить чомусь .
движение идёт с одной стороны. Сначала капитализм, затем, по мере повышения эффективности производства, становится объективно возможен социализм.

Именно это мы и наблюдаем в западном мире: от дикого капитализма а-ля американский дикий запад все постепенно дрейфуют в сторону все бОльшего соц обеспечения.

Проблема в том, что человек существо чересчур жадное, ему всегда мало того, что есть. Особенно, если он видит, что у кого-то есть больше. Пусть даже в другой стране.
Соответственно, и соц. стандарты растут. При сегодняшнем развитии экономики вполне можно было бы обеспечить весьма приличный уровень жизни человечества.
Уровень жизни у нас перед войной каких-то 100 лет назад показался бы сказкой. Как и уровень жизни в Союзе.
Но мы считали себя (и в общем справедливо) бедной страной.
Кстати, очень боюсь, что если человечество не придумает богатый источник дешёвой энергии, то если не наши дети, то внуки будут вынуждены вернуться к тому образу и уровню жизни, что был 100 лет назад, а то и раньше.

А у нас в силу отсталости будут повторять мантры социал-фашизма, давно устаревшие на Западе.
Востаннє редагувалось ЛАД в Пон 05 гру, 2022 00:20, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:18

  Дюрі-бачі написав:
  vitaliian написав:Всегда найдется тот кто сможет все отобрать, и история в сотый раз повторится с начала.

Саме тому й потрібна поліція, щоб давати дубинкою по руках занадто наглим. ООН з цією місією не впоралось, як і Ліга націй...

Полиция выполняет приказы того кто её кормит, а не народа, которому она де юре служит. В борьбе мозга и желудка в 99,9% побеждает ЖКТ. Но не все так плохо. Если есть мотивация. С ней можно работать.
Востаннє редагувалось vitaliiangel в Пон 05 гру, 2022 00:20, всього редагувалось 1 раз.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23012
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:19

  Дюрі-бачі написав:
  budivelnik написав:Але чомусь 70% населення України вважає що їм недодають...
Бо це цілковита правда. Дуже рідко коли працівникам видають % від прибутку підприємства.
Все просто
1 Є Маск
Є 100 000 працівників Маска....
Якщо працівники захочуть отримувати стільки ж скільки й Маск... - то навщо Маску менігіт...?
2 Я 20 років йшов до першого мільйону...
Тепер звичайно йду швидше..
Але якщо Ви прийдете до мене , на створене мною робоче місце з вимогою дати Вам право приймати участь в розподілі прибутків - догадуєтесь куди я Вас пошлю?
3 З іншого боку
Ви маєте повне право йти своїм шляхом
І дивишся, через 5 років пройдете той шлях який я йшов 20...Або збанкрутуєте...
І знову це буде Ваше право.

Тому або йдете від початку як партнер ( продаши свою однокімнатну в 1995 за 4000 доларів) і вклавши їх в три напрямки , один з яких згорів, другий заморозився на 13 років і третій з допомогою лома і якоїсь матері 20 років водив Вас манівцями поки Ви не вибрались з хащів і змогли реалізувати відложений....от тоді й будете мати право на прибуток підприємства...

А поки Ви продаєте тільки свою робочу силу - до того часу Вам платять тільки за Вашу силу..
Якщо збанкрутує підприємство - максимум Ви втратите 3 місячну зарплату
Якщож збанкрутує моє підприємство - я втрачу 20 років життя...
То як - Ви маєте право на відсоток прибутку в моєму підприємстві?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:22

budivelnik Якщо хочете мотивації для роботи то звісно що так. Правда не дуже великий (скажімо 50% власнику, 50% розподілені між робітниками).
А за фіксовану зарплату звісно я завжди буду працювати на рівні трохи більше мінімальних вимог, щоб не звільнили
Востаннє редагувалось Дюрі-бачі в Пон 05 гру, 2022 00:25, всього редагувалось 3 разів.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2819
З нами з: 29.07.22
Подякував: 517 раз.
Подякували: 377 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:22

  ЛАД написав:Проблема в том, что человек существо чересчур жадное
не только жадное, но и ленивое, брехливое, обжорливое, похотливое и хвастливое. Любой порок ученика может отправить Христа на крест. В широком смысле.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23012
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:28

  Дюрі-бачі написав:
  sergey_sryvkin написав:Хто саме має забезпечити всім нормальне життя? Воно само ?
Прогрес, автоматизоване виробництво, зелена електроенергія... Але колись в майбутньому.
Дискусія почалась з того, що суспільство "свідомих" громадян можливе тільки тоді, коли продукує значно більше базових потреб. А поки дефіцит - маємо конфлікти.
Так створюйте прогрес в окремо взятій комірці суспільства...
Спочатку забезпечте себе зеленою енергією ( вартість для домогосподарства - 5000 доларів)
Потім створіть автоматизоване виробництво будь-чого
від трун( 0,12м3 дошки + лак=від 2500 до 15000 грн)
.....
до програмування - від 500 доларів/місяць тестер

І плюйте з високої телевежі на тих хто навколо Вас буде боротись з зарплатами судей і вартістю шкарпеток ДБРівців..по тій простій причині що поки Ви не досягнете прибутку в три середньостатистичних зарплат по Україні на кожного члена Вашої сімї - до того часу ви ніколи не стикнетесь з суддею з зарплатою в 10 середніх доходів по Україні
При чому з податківцем Ви також не зіткнетесь

От і Виходить - поки вся країна стане жити в три рази краще( на це піде десятки років) Ви так жити почнете відразу

І навіщо Вам боротьба з вітряними млинами?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:35

  Дюрі-бачі написав:budivelnik Якщо хочете мотивації для роботи то звісно що так. Правда не дуже великий (скажімо 50% власнику, 50% розподілені між робітниками).
А за фіксовану зарплату звісно я завжди буду працювати на рівні трохи більше мінімальних вимог, щоб не звільнили
1 Для того щоб найманий за місяць просто зміг осягнути всю бухгалтерію яку я осягав 20 років - він повинен бути розумнішим від мене разів в 100...щоб з могти вірно оцінити реальний прибуток і від чого він залежить, бо як оцінить не вірно то в нього відразу виникнуть претензії бо він буде вважати що його обдурюють
Питання
Навіщо такому розумному йти найманим?
2 В мене двоє синів, так от оди не захотів працювати підприємцем..і пішов найманим...
Тобто навіть мої діти не дуже то й хочуть йти моїм шляхом...
І знаєте чому?
Відповідь на поверхні
Бізнес працює і живе тільки тоді коли в нього вкладають
А хто може вкласти в бізнес
Тільки його власник
Тобто
Власник бізнесу тільки тоді буде володіти успішним бізнесом коли від буде заробляти більше ніж витрачає на себе.

А Ви пропонуєте
Віддати 50% того прибутку, людині яка завтра розвернеться й піде...
І нафіга мені тоді плодити конкурентів?

Я пішов іншим шляхом
Є рівень зарплат по подібним бізнесам.
Він в мене +10% до навколишніх подібних....Тому кращі з інших найманих йдуть до мене витискаючи з робочого місця гірших в мене.
Все так і робиться прогрес.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27353
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:38

Индия по дипканалам пытается предотвратить возможное применение РФ ядерного оружия на Украине, сообщил главный научный советник правительства Индии.
https://t.me/rusbrief/73351
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23012
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2396 раз.
Подякували: 3338 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 00:44

  vitaliian написав:
  ЛАД написав:Проблема в том, что человек существо чересчур жадное
не только жадное, но и ленивое, брехливое, обжорливое, похотливое и хвастливое. Любой порок ученика может отправить Христа на крест. В широком смысле.

К теме разговора в основном относится именно жадность. :)
А вообще, умиляет дискуссия. :)
Абсолютное и полное незнание политэкономии. И полное непонимание того, что для того, чтобы было 100 миллионеров, должно быть 100 тыс. бедняков. И того, что не может всё население быть предпринимателями. А кто тогда будет работать продавцами у Будивельника?
Изучение марксизма было бы очень полезно. :)
Ну а перлы о "трьох рабах з москальщини" (https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=5514364#p5514364) это уже не социал-фашизм, а просто нацистские перепевы. Прорывается.
Основна маса чіпляється до оформлення,деталей і так далі...
І це чіпляння повністю замилює суть.


P.s. Було б цікаво побачити "фізика -ядерника" з мільйонними зарплатами.
Ну а "студенту який закінчив фізичний факультет за гроші від проданої мамою корови - ... Точно так само й хірургам ,вчителям і так далі" треба скоріше усвідомити, шо вони завжди "будуть бомжами" і "ЇХ фантазії до успішності Їх не приведуть", а тому кидати свою роботу.
От тільки, що після цього буде з суспільством?
Хоча... Людство подолало динозаврів і мамонтів без усяких фізиків-лікарів-вчителів.
Востаннє редагувалось ЛАД в Пон 05 гру, 2022 01:00, всього редагувалось 1 раз.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4842 раз.
 
Профіль
2
2
6
  #<1 ... 28852886288728882889 ... 7709>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: d44 і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 22564
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 183150
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 607055
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама