Еміграція, заробітчанство

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 232233234235236 ... 2078>
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 02:28

  Wisznia2021 написав:Я говорила про " провинциальность", а не про село, но отвечу: если проехаться на 208 автобусе из аєропорта в Краков(я не про ту часть маршрута, что загород, а город) - там провинциальность во всей красе.

Тихо, лес, инфраструктура (Старый город, торговые центры, фитнес, стадионы, вокзал, аэропорт) в 10-15 минутах езды. Что вы вкладываете в понятие "провинциальность"?
  Wisznia2021 написав:Но ми ж не про єто говорили. Разговор бил, что в ЕС можно легче купить жилье, чем в Украине. Я говорю, что нет.

Сейчас в Польше начали давать ипотеку вообще без собственного вклада. Куда еще легче?
Можем для примера взять какой-нибудь кейс (условную семью с определенным уровнем дохода относительно среднего по стране/региону) и сравнить.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3178
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 12:05

  Gastarbaiter написав:
  Wisznia2021 написав:Я говорила про " провинциальность", а не про село, но отвечу: если проехаться на 208 автобусе из аєропорта в Краков(я не про ту часть маршрута, что загород, а город) - там провинциальность во всей красе.

Тихо, лес, инфраструктура (Старый город, торговые центры, фитнес, стадионы, вокзал, аэропорт) в 10-15 минутах езды. Что вы вкладываете в понятие "провинциальность"?
  Wisznia2021 написав:Но ми ж не про єто говорили. Разговор бил, что в ЕС можно легче купить жилье, чем в Украине. Я говорю, что нет.

Сейчас в Польше начали давать ипотеку вообще без собственного вклада. Куда еще легче?
Можем для примера взять какой-нибудь кейс (условную семью с определенным уровнем дохода относительно среднего по стране/региону) и сравнить.

Я, як буду наступного разу в Кракові, скину вам локації або й навіть фотки зроблю. Це, навіть, не село, бо причепурене село не на сході в Україні - гармонійне автентичне місце зі своїм колоритом. Провінційність - це коли маючі змогу не мають натхнення прикрасити місце, в якому живуть. Я зроблю фото для вас. По другому питанню: нульовий перший внесок не робить тіло кредиту і відсотки меншими, а навпаки- заохочує брати такі кредити недуже платоспроможних людей, що, призводить до зростання попиту і здорожчання нерухомості у країні- вспомните 2006-2008 роки. В мене знайомі купили маленький будиночок в селі неподалік Цюріха в кредит. Так вони знають, що вони за своє життя його не виплатять. Але це там поширена практика.
Wisznia2021
 
Повідомлень: 494
З нами з: 24.01.22
Подякував: 1 раз.
Подякували: 51 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 13:31

  Wisznia2021 написав:Провінційність - це коли маючі змогу не мають натхнення прикрасити місце, в якому живуть.

В моєму розумінні атрибутами сучасного ровинутого міста є:
- Добре організована система міського транспорту - щоб можна було доїхати десь навіть вночі, щоб автобус не треба було чекати по 30-40 хвилин та йти до нього 2-3 км, каршерінг, байкшерінг.
- Дороги та розв'язки - гарне покриття, продумана організація потоків, швидкісні дороги через місто (щоб за 30 хвилин можна було доїхати на протилежний кінець). Наявність та стан тротуарів.
- Чистота на вулицях.
- Безпека, ефективність роботи поліції, дотримання правил паркування.
- Якість води та повітря.
- Праця для людей різних професій.
- Наявність парків, лісів, зелених зон.
- Спортивна інфраструктура для занять різними видами спорту.
- Можливості для хоббі та розвитку: курси, дитячі гуртки, майстеркласи.
- Інфраструктура розваг та відпочинку: дитячі центри, лунапарки, зоопарки, аквапарки і т.п.
- Театри, концертні зали, гастролі всесвітньо відомих виконавців, різноманітні шоу, фестивалі.
- Торгові центри, спеціалізовані магазини, доступність послуг.
- Якісний мобільний зв'язок та інтернет.
- Сполучення з зовнішнім світом: аеропорт, залізниця, міжнародні автобусні маршрути.
- Курортні зони (море, гори) у розумній досяжності (наприклад, 2-3 години машиною).
- Архітектура.

По більшості пунктів моє місто відповідає цьому списку. Тож почуваюся цілком комфортно.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3178
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 13:58

Re: Еміграція, заробітчанство

  Gastarbaiter написав:Сейчас в Польше начали давать ипотеку вообще без собственного вклада. Куда еще легче?
Можем для примера взять какой-нибудь кейс (условную семью с определенным уровнем дохода относительно среднего по стране/региону) и сравнить.

А що за банки такі? А для іноземців кажуть не всі банки видають?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8873
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1330 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 14:24

  Gastarbaiter написав:
  Wisznia2021 написав:Провінційність - це коли маючі змогу не мають натхнення прикрасити місце, в якому живуть.

В моєму розумінні атрибутами сучасного ровинутого міста є:
- Добре організована система міського транспорту - щоб можна було доїхати десь навіть вночі, щоб автобус не треба було чекати по 30-40 хвилин та йти до нього 2-3 км, каршерінг, байкшерінг.
- Дороги та розв'язки - гарне покриття, продумана організація потоків, швидкісні дороги через місто (щоб за 30 хвилин можна було доїхати на протилежний кінець). Наявність та стан тротуарів.
- Чистота на вулицях.
- Безпека, ефективність роботи поліції, дотримання правил паркування.
- Якість води та повітря.
- Праця для людей різних професій.
- Наявність парків, лісів, зелених зон.
- Спортивна інфраструктура для занять різними видами спорту.
- Можливості для хоббі та розвитку: курси, дитячі гуртки, майстеркласи.
- Інфраструктура розваг та відпочинку: дитячі центри, лунапарки, зоопарки, аквапарки і т.п.
- Театри, концертні зали, гастролі всесвітньо відомих виконавців, різноманітні шоу, фестивалі.
- Торгові центри, спеціалізовані магазини, доступність послуг.
- Якісний мобільний зв'язок та інтернет.
- Сполучення з зовнішнім світом: аеропорт, залізниця, міжнародні автобусні маршрути.
- Курортні зони (море, гори) у розумній досяжності (наприклад, 2-3 години машиною).
- Архітектура.

По більшості пунктів моє місто відповідає цьому списку. Тож почуваюся цілком комфортно.

До речі по деяким пунктам в Кракові повний провал
- Чистота на вулицях (багато вулиць в ремонті, хідники перекопані).
- Якість води та повітря (вода дуже жорстка, десь як в Києві, повітря аналогічно через велику кількість авто).
- Наявність парків, лісів, зелених зон (хороший парка в центрі, і декількох районах - в інших навіть нічого нема).
- Спортивна інфраструктура для занять різними видами спорту (не бачив спорт майданчиків як будували в СРСР в нас - але може не все бачив - де я бачив - там точно нема).
- Торгові центри, спеціалізовані магазини, доступність послуг (дуже мало банківський відділень або банкоматів - для кого все онлайн може гуд, я звик до кешу - тому незручно).
Я би ще додав, що дуже дорогий міський транспорт - повноцінна поїздка коштує 6 зл. = 1,2 Евро, в Парижі поїздка в метро коштує 1,45 Евро (якщо купити 10 поїздок).
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8873
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1330 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 14:48

  Gastarbaiter написав:
  Wisznia2021 написав:Провінційність - це коли маючі змогу не мають натхнення прикрасити місце, в якому живуть.

В моєму розумінні атрибутами сучасного ровинутого міста є:
- Добре організована система міського транспорту - щоб можна було доїхати десь навіть вночі, щоб автобус не треба було чекати по 30-40 хвилин та йти до нього 2-3 км, каршерінг, байкшерінг.
- Дороги та розв'язки - гарне покриття, продумана організація потоків, швидкісні дороги через місто (щоб за 30 хвилин можна було доїхати на протилежний кінець). Наявність та стан тротуарів.
- Чистота на вулицях.
- Безпека, ефективність роботи поліції, дотримання правил паркування.
- Якість води та повітря.
- Праця для людей різних професій.
- Наявність парків, лісів, зелених зон.
- Спортивна інфраструктура для занять різними видами спорту.
- Можливості для хоббі та розвитку: курси, дитячі гуртки, майстеркласи.
- Інфраструктура розваг та відпочинку: дитячі центри, лунапарки, зоопарки, аквапарки і т.п.
- Театри, концертні зали, гастролі всесвітньо відомих виконавців, різноманітні шоу, фестивалі.
- Торгові центри, спеціалізовані магазини, доступність послуг.
- Якісний мобільний зв'язок та інтернет.
- Сполучення з зовнішнім світом: аеропорт, залізниця, міжнародні автобусні маршрути.
- Курортні зони (море, гори) у розумній досяжності (наприклад, 2-3 години машиною).
- Архітектура.

По більшості пунктів моє місто відповідає цьому списку. Тож почуваюся цілком комфортно.

По цьому спису міста з 300К населення є значно "розвинутіші" ніж місто з 3КК населенням.
Востаннє редагувалось andrijk777 в Пон 05 гру, 2022 17:36, всього редагувалось 1 раз.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 15:57

  BIGor написав:До речі по деяким пунктам в Кракові повний провал
- Чистота на вулицях (багато вулиць в ремонті, хідники перекопані).
- Якість води та повітря (вода дуже жорстка, десь як в Києві, повітря аналогічно через велику кількість авто).
- Наявність парків, лісів, зелених зон (хороший парка в центрі, і декількох районах - в інших навіть нічого нема).
- Спортивна інфраструктура для занять різними видами спорту (не бачив спорт майданчиків як будували в СРСР в нас - але може не все бачив - де я бачив - там точно нема).
- Торгові центри, спеціалізовані магазини, доступність послуг (дуже мало банківський відділень або банкоматів - для кого все онлайн може гуд, я звик до кешу - тому незручно).
Я би ще додав, що дуже дорогий міський транспорт - повноцінна поїздка коштує 6 зл. = 1,2 Евро, в Парижі поїздка в метро коштує 1,45 Евро (якщо купити 10 поїздок).

Оце ти видав! :mrgreen:
Я казав про загальну чистоту. По вулицях не лежать купи сміття, різні бумажки та пакети за вітром не літають. Такої дичини, як у Києві після торгівлі біля переходів, взагалі неможливо уявити.
Ремонти - це справа тимчасова. До речі, якщо роблять якийсь ремонт, то потім усе повертають у первісний стан. Плитку кладуть на місце, бруд прибирають. Що насправді є, так це відсутність цих тротуарів на деяких вулицях. Але теж поволі переробляють.
Вода. Так, навколо вапнякові породи, тож вода жорсткіша, ніж у Києві. Але, наприклад, у порівнянні з тим, що було у Донецьку, то досить м'яка. Чайник чищу десь раз на 2-3 місяці. Можна спокійно пити воду з крана.
Повітря не ідеальне, але знову ж таки, у порівнянні до Києва - набагато краще. Якщо розглядати викиди з транспорту, то тут немає пердячих маршруток, від яких у мене одразу голова починає боліти у Києві.
У Кракові є десь два-три десятки парків, а майже чверть території міста - це ландшафтний парк з лісами та луками.
Про спорт: десь десяток-півтора басейнів, фітнесцентри на кожному кутку, спортивних майданчиків у центрі дійсно майже немає, але у спальних районах усе є. Є кілька скалодромів. Є навіть штучні пороги для каякерів.
Якщо звик до кешу, то навіщо тобі банки? Банкомати теж на кожному кутку є, переважно у магазинах та галереях. Карткою можна розрахуватися практично усюди. Готівку взагалі майже не знімаю.
Якщо постійно користуєшься транспортом, то візьми собі проїзний. Десь 110 злотих на місяць. Ну і додай, що за ці 6 злотих маєш годину і можеш робити які завгодно пересадки. І цього вистачає, щоб доїхати майже будь куди у такому відносно компактному місті.
Востаннє редагувалось Gastarbaiter в Пон 05 гру, 2022 16:07, всього редагувалось 1 раз.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3178
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 16:02

  andrijk777 написав:По цьому спису міста з 300К населення є значно "розвинутіші" ніж з місто 3КК населенням.

Оце і є нормальний розвиток міст, коли життя та блага цивілізації не зусереджується лише у столиці. І навіть місто на 300-500-700 тис. може бути комфортним для життя.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3178
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 16:19

Re: Еміграція, заробітчанство

  Shaman написав:розуміємо, що це жарт.

й якщо велика зп, то й жити треба в США чи Німеччині - там є деякі речі, які не отримаєш в дешевих країнах - та ж медицина.

Я про реальну ситуацію, зокрема в ІТ.

Жити в США чи Німеччині дуже дорого, в першу чергу за рахунок дуже дорогого житла. І навіть з великою ЗП ти не можеш просто взяти ЗП за 3-5 років і купити квартиру чи побудувати будинок.

Щодо медицини, зокрема стоматології, то в нас чи в Чехії є не гірші спеціалісти за значно приємніший прайс і головне: в нас нема довбанутих страховиків, яким ще попробуй доведи, що це був страховий випадок.
Дюрі-бачі
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2937
З нами з: 29.07.22
Подякував: 529 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 05 гру, 2022 19:01

  BIGor написав:
  Gastarbaiter написав:Сейчас в Польше начали давать ипотеку вообще без собственного вклада. Куда еще легче?
Можем для примера взять какой-нибудь кейс (условную семью с определенным уровнем дохода относительно среднего по стране/региону) и сравнить.

А що за банки такі? А для іноземців кажуть не всі банки видають?

https://www.gov.pl/web/rozwoj-technolog ... u-wlasnego
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3178
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 532 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 232233234235236 ... 2078>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама