ТАСКОМБАНК

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 114115116117118 ... 298>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

ТАСКОМБАНК 3.2 5 23
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
3
2- Погане. Некомпетентне.
17%
4
3- Задовільне. Хотілося б краще.
22%
5
4- Добре. Як і повинно бути.
30%
7
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
17%
4
Всього голосів : 23
Повідомлення Додано: Чет 08 гру, 2022 12:02

  Rebel написав:А як рахується ліміт на місяц, по 37.30 чи по 36.9343?

По 1.0 в гривнях.
Кочевник
 
Повідомлень: 2383
З нами з: 16.02.17
Подякував: 386 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 07:31

При открытии конвертационного онлайн выбираю "Обмен валюты на депозит", далее активирую ползунок "Покупка с открытием депозита". А какую валютную карту выбирать - Б5, на которую упадут купленные доллары, или валютную плативку, на которую деньги вернутся уже после окончания депо?
la9
 
Повідомлень: 2625
З нами з: 02.07.09
Подякував: 500 раз.
Подякували: 89 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 08:37

  la9 написав:При открытии конвертационного онлайн выбираю "Обмен валюты на депозит", далее активирую ползунок "Покупка с открытием депозита". А какую валютную карту выбирать - Б5, на которую упадут купленные доллары, или валютную плативку, на которую деньги вернутся уже после окончания депо?

Для транзиту при відкритті конвертаційного немає абсолютно ніякої різниці. А Картку на яку ви хочете у підсумку отримати повернення депо ви пізніше завжди зможете без проблем змінити у додатку. Для відкриття депо просто треба щоб у вас була хоч якась картка у валюті вкладу, а якщо у вас їх аж дві то все одно яку з них ви виберете на етапі відкриття
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 15:01

  la9 написав:При открытии конвертационного онлайн выбираю "Обмен валюты на депозит", далее активирую ползунок "Покупка с открытием депозита". А какую валютную карту выбирать - Б5, на которую упадут купленные доллары, или валютную плативку, на которую деньги вернутся уже после окончания депо?



А какие офлайноые действия новому клиенту необходимо сделать, чтобы потом уже в приложении открывать онлайн?
Открыть гривневый и валютный текущие в отделении? или карту нужно?
emeta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2827
З нами з: 19.03.09
Подякував: 147 раз.
Подякували: 234 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 15:07

Re: ТАСКОМБАНК

emeta написав:
  la9 написав:При открытии конвертационного онлайн выбираю "Обмен валюты на депозит", далее активирую ползунок "Покупка с открытием депозита". А какую валютную карту выбирать - Б5, на которую упадут купленные доллары, или валютную плативку, на которую деньги вернутся уже после окончания депо?



А какие офлайноые действия новому клиенту необходимо сделать, чтобы потом уже в приложении открывать онлайн?
Открыть гривневый и валютный текущие в отделении? или карту нужно?
Плативки в соответствующей валюте открываются в приложении.
Кащей
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1704
З нами з: 30.08.09
Подякував: 217 раз.
Подякували: 100 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 16:03

  Кащей написав:
emeta написав:
  la9 написав:При открытии конвертационного онлайн выбираю "Обмен валюты на депозит", далее активирую ползунок "Покупка с открытием депозита". А какую валютную карту выбирать - Б5, на которую упадут купленные доллары, или валютную плативку, на которую деньги вернутся уже после окончания депо?



А какие офлайноые действия новому клиенту необходимо сделать, чтобы потом уже в приложении открывать онлайн?
Открыть гривневый и валютный текущие в отделении? или карту нужно?
Плативки в соответствующей валюте открываются в приложении.

Знадобиться ще ощадний депозит в гривні щоб його поповнювати готівкою. Бо внесення просто на платівку з комісом. Якщо є потреба вносити кошти безготівкого треба ще буде картка б5 без ліміту. На неї вхід сепу безкоштовний
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 17:29

А як отримувати валюту по закінченні конвертдепо,потрібно замовляти (якщо потрібно,то як це зробити)?
novichok
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3359
З нами з: 31.03.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 17:44

  novichok написав:А як отримувати валюту по закінченні конвертдепо,потрібно замовляти (якщо потрібно,то як це зробити)?

Мені раніше дівчата з відділення завжди за кілька днів до закінчення терміну депозиту самі телефонували та уточнювали що буду робити з вкладом. Як з конвертаційними - не скажу бо не знаю. Але мати телефона відділення ніколи не завадить та при нагоді уточнити самому щодо замовлення на певний день певної суми. Щоправда останнім часом знаю що в моєму відділенні проблем з доларом не було, навіть постійно пропонували купити. Втім ситуація може відрізнятись в залежності від регіону
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 17:54

  Alien написав:Мені раніше дівчата з відділення завжди за кілька днів до закінчення терміну депозиту самі телефонували та уточнювали що буду робити з вкладом

Якщо відкривати онлайн, то з якого відділення можуть дзвонити? У мене їх взагалі три, Платівку (вона давно скінчилась) відкривав в одному, В5 в другому, В5 валютну в третьому. Має бути єдиний механізм отримання.
novichok
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3359
З нами з: 31.03.13
Подякував: 30 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 19:06

  novichok написав:
  Alien написав:Мені раніше дівчата з відділення завжди за кілька днів до закінчення терміну депозиту самі телефонували та уточнювали що буду робити з вкладом

Якщо відкривати онлайн, то з якого відділення можуть дзвонити? У мене їх взагалі три, Платівку (вона давно скінчилась) відкривав в одному, В5 в другому, В5 валютну в третьому. Має бути єдиний механізм отримання.

Мені телефонували з МОГО. Я теж відкривав конвертаційний онлайн, втім думаю що зателефонують з того самого. Ну і хто вам лікар якщо ви досі не визначились де вам зручніше. Визначайтесь, або телефонуйте туди чий телефон маєте, чи шукайте телефон того де вам зручніше отримати. За вас це ніхто не зробить і на форумі точно ніхто не підкаже як вам вчинити у вашому випадку.
Ну а якщо так потрібен єдиний механізм то його мабуть варто шукати явно не на форумі. Тут люди діляться власним досвідом. За єдиним механізмом - телефон у руки і штурмуйте ГЛ - може воно і є у них.
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 720 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 114115116117118 ... 298>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама