Укргазбанк

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 7172737475 ... 120>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Укргазбанк 3.2 5 19
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
11%
2
2- Погане. Некомпетентне.
26%
5
3- Задовільне. Хотілося б краще.
21%
4
4- Добре. Як і повинно бути.
16%
3
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
26%
5
Всього голосів : 19
Повідомлення Додано: Сер 07 гру, 2022 19:36

  M-Audio написав:А ніхто, часом, не в курсі, як можна побачити реальний курс, за яким проведена операція в валюті по гривневій картці? Коли одночасно в "роботі" кілька операцій, залишок не дуже допомагає.

Якщо ніхто не знає відповіді на це питання, спробую зайти з іншого боку: які взагалі є засоби, щоб подивитись на історію операцій та кожну з них окремо? Я знаю такі:
- історія операцій, що відображається у застосунку (не містить додаткових деталей);
- історія повідомлень про транзакції (непогано, що вона є, але там не може бути інформації на час списання, тільки авторизація);
- "виписка", яку можна замовити через застосунок (взагалі смішна річ, бо не відображає майже геть нічого).

Що ще є, що я не перерахував?
M-Audio
 
Повідомлень: 2882
З нами з: 23.03.11
Подякував: 563 раз.
Подякували: 400 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 гру, 2022 20:58

  J написав:если субщет не указывали то они зачисляли на прозапас №1

Ну разумеется, ведь речь идёт о том когда гривневый счёт в банке с картой один, совсем один! Как они могли зачислить ещё куда-то? :lol:
Vorlon
 
Повідомлень: 10487
З нами з: 14.06.13
Подякував: 490 раз.
Подякували: 1141 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 07 гру, 2022 22:22

  Vorlon написав:
  flysoulfly написав:а практикой подтверждено ли, что именно тут он нафиг не нужен для недолгого получения СЕПом?

Ну раз я пишу, то наверное да, не так ли? Лично переводил .
не, ну один человек подтвердил - 5 коп,
10 человек - эт полтинник целый :D :?
flysoulfly
 
Повідомлень: 4697
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1595 раз.
Подякували: 262 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 11:50

Re: Укргазбанк

Шановні,підкажіть . Не клієнт банку, але хочу покласти сюди пару тисяч гривень на вільний депо, типу еко гаманець. Як краще зайти сюди, яку картку відкрити, щоб і вхід і вихід коштів назовні був без комісій
Востаннє редагувалось 1finanсier в П'ят 09 гру, 2022 12:08, всього редагувалось 2 разів.
1finanсier
Аватар користувача
 
Повідомлень: 874
З нами з: 02.09.19
Подякував: 307 раз.
Подякували: 64 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 11:59

Re: Укргазбанк

Підкажіть, валюту можна знімати одразу в касі без походу до операціоністів? Чи це залежить від того, звідки знімати (поточний, ПроЗапас, Економ)?
Раніше забирав з Економу сходу в касі, без картки, за паспортом.
Для поточного і ПроЗапасу так само можна?
Чи це ще залежить від місцевих звичаїв конкретного відділення?
Rebel
 
Повідомлень: 254
З нами з: 08.12.09
Подякував: 60 раз.
Подякували: 10 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 12:44

  1finanсier написав:Шановні,підкажіть . Не клієнт банку, але хочу покласти сюди пару тисяч гривень на вільний депо, типу еко гаманець. Як краще зайти сюди, яку картку відкрити, щоб і вхід і вихід коштів назовні був без комісій

Здається, безкоштовного виходу з гривневої картки немає
M-Audio
 
Повідомлень: 2882
З нами з: 23.03.11
Подякував: 563 раз.
Подякували: 400 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 13:10

  Rebel написав:Підкажіть, валюту можна знімати одразу в касі без походу до операціоністів? Чи це залежить від того, звідки знімати (поточний, ПроЗапас, Економ)?
Раніше забирав з Економу сходу в касі, без картки, за паспортом.
Для поточного і ПроЗапасу так само можна?
Чи це ще залежить від місцевих звичаїв конкретного відділення?

залежить від місцевих звичаїв конкретного відділення.З досвіду .Там на відділеннях хто во что гаразд.На одному можно три години просидіти - видача виключно тільки через операціоністку, а на іншому прямо в касі без проблем.На питання на горячей лінії шо за хрєнь у вас на відділеннях діється, якось же система якась повинна бути, відповідь одна - розбирайтеся з відділенням самі.На всіх відділеннях по різному.
посетитель
 
Повідомлень: 1045
З нами з: 22.12.18
Подякував: 5 раз.
Подякували: 140 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 17:10

  M-Audio написав:
  1finanсier написав:Шановні,підкажіть . Не клієнт банку, але хочу покласти сюди пару тисяч гривень на вільний депо, типу еко гаманець. Як краще зайти сюди, яку картку відкрити, щоб і вхід і вихід коштів назовні був без комісій

Здається, безкоштовного виходу з гривневої картки немає
Да, только тратить на оплаты.
Или - как когда-то давно предлагали в отделении, но сильно затянуто по времени:
можно открыть самый короткий депозит и к нему карту (не помню тарифный план) со снятием без комиссии. Но я не знаю, будет ли сейчас без комиссии перечисление с ПроЗапаса на гривнедепо.
flysoulfly
 
Повідомлень: 4697
З нами з: 13.01.09
Подякував: 1595 раз.
Подякували: 262 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 20:47

  1finanсier написав:Шановні,підкажіть . Не клієнт банку, але хочу покласти сюди пару тисяч гривень на вільний депо, типу еко гаманець. Як краще зайти сюди, яку картку відкрити, щоб і вхід і вихід коштів назовні був без комісій

ніби карток з безкоштовним виходом вже немає, навіть сеп. Хоча 10% ніби нормально на Екогаманці.
sergia
 
Повідомлень: 591
З нами з: 14.12.20
Подякував: 124 раз.
Подякували: 20 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 09 гру, 2022 21:11

  Rebel написав:Підкажіть, валюту можна знімати одразу в касі без походу до операціоністів? Чи це залежить від того, звідки знімати (поточний, ПроЗапас, Економ)?
Раніше забирав з Економу сходу в касі, без картки, за паспортом.
Для поточного і ПроЗапасу так само можна?
Чи це ще залежить від місцевих звичаїв конкретного відділення?

Знімав позавчора 3-місячний валютний депо з Про-Запасу прямо в касі з картки без проблем. Дніпро, відділення в центрі.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3042
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3618 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
  #<1 ... 7172737475 ... 120>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама