Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 34363437343834393440 ... 7772>
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 11:37

РФ СПБ дети в школе издеваются над безногим мальчиком. Уроки патриотизма идут на пользу
https://t.me/c/1092866346/45151
(Напомню, дети не придумывают ничего нового, только копируют то что видят у взрослых и сверстников)
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 12:04

  Ukrainian написав:У Міненерго спростували вимогу 10 мільйонів доларів за підключення до електромережі заводу Bayraktar

Видання Forbes з’ясувало, що цифра в 10 мільйонів доларів з’явилась від підрядної інжинірингової організації. Підрядник використовував технічні умови, надані Укренерго. Саме ця компанія оцініла вартість підключення в 10 мільйонів, а терміни в два роки.

Forbes повідомило, що підрядник назвав не захмарні цифри. За попередніми оцінками, вартість цих робіт, враховуючи їхній обсяг і складність, близько восьми мільйонів доларів.
https://nv.ua/ukr/ukraine/events/u-mine ... 01499.html


Власниками більшості(якщо не всіх) тих "підрядних" організацій є родичі власників/топ менеджерів енергокомпаній. Ну не на себе ж пов'язані бізнеси реєструвати. :lol:
drevlyanin
 
Повідомлень: 1692
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 516 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 14:55

  sashaqbl написав:
  maza5 написав:2)Українців можуть зобов'язати здавати польську в рамках ЗНО - Мінреінтеграції

Бред. Перед тим, як постити полуграмотні статті, варто хоч трошки спробувати розібратися в темі.
Отже, по пунктам:
1) Українці завжди вивчали і вивчають польську мову, я навіть особисто знаю декого з цих українців. Є школи з посиленим вивченням інозених мов, де друга іноземна - польська, є кафедри і навіть цілі факультети словянської лінгвістики в найбільших університетах країни. І там готують вчителів та перекладачів польської мови.
2) Українці здають ЗНО. Так от, одним з предметів, які можуть бути в ЗНО, є іноземна мова. Але список іноземних мов обмежений. Наразі це англійська, німецька, французька та іспанська мови. Запропонували до цього списку додати польську мову. В чому зрада?




Ха! "понімать нада!!"
Перелік мов -- це і є причина занепокоєння москвинських наркомів, чи як їх там нині звуть... Де, де "гускій язик"?
От уявіть, що за рік всі ті гуси потраплять у рабство. Значна частка -- в укр.частину Бізонії.
І як, як їм тоді писати "чєлабітную царю", у випадку якщо їхні права порушать (напр., ґвалтуватимуть двічі на добу, замість одного законного разу). А всі царі й бояри не здаватимуть "гуську" на ЗНО, і не вмітимуть її читати. Невдобно буде...
Правильно, наркомчики? Читати укр. вже навчились? Гут, гут, швайн. А ми вже йдемо до вас, "рэзать будэм..." Гигиги. :) До речі, цікаво, скільки москвинів треба зарізати за одного українця вбитого Голодом... (ще у 1933). Чи проводили дослідження? Чи є вже готові таблиці коефіцієнтів? (Може хоч в Канаді?)


  Letusrock написав:
  Bobua написав:Військ.квиток -- вдвічі товстіший за папер.паспорт.
Купа місця для печаток.
Треба лише зробити обов'язковим щомісяця одну печатку від військомату.
У кого не буде -- класичні методи впливу. Вимикати газ і всяке таке. Взимку...

І якщо деякі особи вже майже рік не приходять виконувати свої конституц.обов'язки, то логічно припустити, що вони, мабуть, десь тихенько вмерли, й існує нагальна потреба захистити їхню спадщину від розкрадання -- тобто, треба вимкнути їх інет-банкінг, і накласти арешт на нерухомість..., і рухомість.
Це ж елементарно!


Ого, у вас відчувається неабиякий потенціал стати хорошим диктатором )). Військовозобовязані почнуть не лише Дію видаляти, а й викидувати банк.картки, переписувати майно на родичів і закупляти дрова.. Нагадало як О'Коннор ховався від Скайнет в третьому термінаторі



"This is the way" (Mandalorian)

От і у нас так.
1% постійно воює. Як якісь марафонці...
Але ж і решті теж треба щось робити? Хоч би й ховатись, викидати банк картки, телефони і т.д.
Схожий сценарій у книзі "Оповідь служниці". Але там позбавили всіх прав жінок. А тут буде так, що більшість чоловіків самі відмовиться від своїх прав, лиш би не виконувати свій незначний обов'язок. Дивно. Бо 1-2міс всі могли би витримати -- як я бачив по своїй військ.частині.

А може це буде найхитрішим планом ГенШтабу??
Майже всі чоловіки насобачаться тут ховатись. Краще аніж в голівуд.фільмах. А потім всі ці експерти поїдуть на московію велетенською дрг... І від московії лишаться тільки "ріжки й ніжки" :)


  Letusrock написав:
  Bobua написав:Мені ті похоронні теми теж здаються несправедливими. Але лише через їхню вибірковість...
Я впевнений, що має бути спосіб накривати всіх "килимово".
Що можна виловлювати навіть покупців "інвалідностей" -- просто треба ВЛК проводити всім щомісяця і щоразу в новому місці. А потім хтось мав би ще й звіряти висновки тих ВЛК.


боюсь що мінімум процентів 50 від тих хто ще не служить (ховаються) взагалі морально не готові до війни, крові, вбивств і просто будуть старатися вижити. Навіть якщо гіпотетично би ворог був на підступах до львову / тернополю то ці всі хлопці відвезуть жінок/батьків/дітей до кордону і далі будуть старатися виживати, максимум ще партизанячи по лісах з рушницею

P.S. Це як людину що втрачає свідомість від виду крові, заставляти робити хірургічну операцію бо зобовязаний по Конституції


Це хибне враження.

Всі істоти на Землі -- це ж люті серійні вбивці. А люди -- найлютіші...
Тисячі, десятки тисяч... років кожна пара людей мала понад десяток дітей. Куди думаєте всі ті нові люди, вся ота геометрична прогресія, щезали? На "райський острів", ага? :)
Показовий серіал "See (2019)". Гляньте як завзято (у майбутньому сліпому людстві) рубають одне іншого. Досить було прибрати ООН, ТБ, та ін. сюсі-пусі... -- і почалось.

От саме тому й понастворювали серед людей купу законів і правоохоронних органів, аби хоч якось припинити криваву різанину, отруйництво, нищення і т.п. минулих тисячоліть.
І поназнімали купу серіалів, зокрема й "Кістки" -- де видно, що навіть коли від трупа лишаються лічені кісточки, то вбивцю і за ними вистежать і закриють.

А тут -- видають зброю, і всіляко заохочують вбивство.
І ще й інстинкт самозахисту сприяє.
І планета нині перенаселена майже двократно. "Революційна необхідність", що поробиш...

І яка кров?
Відстань велика ж. Крові не буде. Видно. Лише малюсінькі трупики "харошіх гускіх". Та й ті лише дронам показуються. А ще смердять (якщо влітку)... А зараз -- ні. Зараз вони зовсім "хароші". Від слова "взагалі". :)
Bobua
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2057
З нами з: 24.08.10
Подякував: 111 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 16:25

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Bobua написав:А може це буде найхитрішим планом ГенШтабу??
Майже всі чоловіки насобачаться тут ховатись. Краще аніж в голівуд.фільмах. А потім всі ці експерти поїдуть на московію велетенською дрг... І від московії лишаться тільки "ріжки й ніжки"


ні це тренуються майбутні партизанські загони. у випадку окупації (не дай бог) весь процес (таємні переміщення, укриття і т.д.) буде вже досконально автоматизовано


  Bobua написав:А тут -- видають зброю, і всіляко заохочують вбивство.
І ще й інстинкт самозахисту сприяє.
І планета нині перенаселена майже двократно. "Революційна необхідність", що поробиш


тим не менш не дивлячись на всі заохочення, не так багато бажаючих дати волю прадавнім інстинктам

  Bobua написав:1% постійно воює. Як якісь марафонці...
Але ж і решті теж треба щось робити? Хоч би й ховатись, викидати банк картки, телефони і т.д.
А тут буде так, що більшість чоловіків самі відмовиться від своїх прав, лиш би не виконувати свій незначний обов'язок. Дивно. Бо 1-2міс всі могли би витримати -- як я бачив по своїй військ.частині.


Боюсь що 95% просто невірять (в силу багатьох причин) що це обмежиться 1-2міс. Згадають травневий фінт з ТРО та інші моменти..
Letusrock
 
Повідомлень: 1280
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 19:03

Bobua
Ви звертаєтеся та розмірковуєте не за адресою.
Тим паче з отакими Вашими поглядами.

Міркування повинні бути в площині -- чому влада не робить оте все, що Ви пропонуєте?
Ні законодавча, ні виконавча.
Цікаво почути Вашу думку.

Тільки не в плані, що не тих обрали))
Бо маю сумнів, що папередники діяли б інакше.
Або фронтовики.

Наприклад, ось всл, який збирається після війни продовжити свою діяльність в політиці.
Його вимоги до тих, хто в тилу:
*— Скажу щиро: не можна критикувати тих, хто в тилу. Не кожен може воювати, тим паче впоратися з психологічними й моральними викликами війни. Вважаю: якщо не можеш воювати — не воюй, але тоді допомагай ЗСУ і роби корисні справи. Не можеш і цього робити, то хоча б не перешкоджай і не кажи, що нам добре, бо заробляємо по 100 тис. грн. До речі, коли з побратимом Антоном призивалися на війну, то навіть не цікавилися, чи будуть нам платити зарплату. Ми їхали захищати нашу Україну від кац*пів, а не заробляти. Тому ніколи не називайте хлопців, які борються за нашу свободу, заробітчанами.*
https://dzerkalo.media/news/viyna-tse-s ... doviy-foto

Тобто скільки людей, стільки бачень. В цього героя бачення вимог й овсім зводиться до -- тільки не перешкоджай.
detroytred
 
Повідомлень: 28200
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 19:10

  vitaliian написав:
  барабашов написав:когда все спятили
все спят а э.отопление работает по 1/2 стоимости для двухзонных абонов (фактически даром)

:cry:
Держи карман шире!
Это первый сезон, когда все льготы на электрику обнулены.
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 19:24

Re: Напад росії і білорусі на Україну

Интересно, что сегодня было заявлено Зе?
https://www.rbc.ua/ukr/news/zelenskiy-z ... 37920.html
- О "Новых реалиях"?
И поддержке новыми санкциями?
Kudrjavuy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10722
З нами з: 20.09.12
Подякував: 746 раз.
Подякували: 887 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 19:35

  Kudrjavuy написав:
  vitaliian написав:
  барабашов написав:когда все спятили
все спят а э.отопление работает по 1/2 стоимости для двухзонных абонов (фактически даром)

:cry:
Держи карман шире!
Это первый сезон, когда все льготы на электрику обнулены.

Кому обнулили? В Києві працює.
kyk
 
Повідомлень: 1064
З нами з: 24.01.12
Подякував: 176 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 19:39

Re: Напад росії і білорусі на Україну

"Силой уже ничего не добиться, надо договариваться" Шахназаров признал неудачи в Украине

pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9507
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 19:40

  Bobua написав:
  sashaqbl написав:
  maza5 написав:2)Українців можуть зобов'язати здавати польську в рамках ЗНО - Мінреінтеграції

Бред. Перед тим, як постити полуграмотні статті, варто хоч трошки спробувати розібратися в темі.
Отже, по пунктам:
1) Українці завжди вивчали і вивчають польську мову, я навіть особисто знаю декого з цих українців. Є школи з посиленим вивченням інозених мов, де друга іноземна - польська, є кафедри і навіть цілі факультети словянської лінгвістики в найбільших університетах країни. І там готують вчителів та перекладачів польської мови.
2) Українці здають ЗНО. Так от, одним з предметів, які можуть бути в ЗНО, є іноземна мова. Але список іноземних мов обмежений. Наразі це англійська, німецька, французька та іспанська мови. Запропонували до цього списку додати польську мову. В чому зрада?


Ха! "понімать нада!!"
Перелік мов -- це і є причина занепокоєння москвинських наркомів, чи як їх там нині звуть... Де, де "гускій язик"?
От уявіть, що за рік всі ті гуси потраплять у рабство. Значна частка -- в укр.частину Бізонії.
І як, як їм тоді писати "чєлабітную царю", у випадку якщо їхні права порушать (напр., ґвалтуватимуть двічі на добу, замість одного законного разу). А всі царі й бояри не здаватимуть "гуську" на ЗНО, і не вмітимуть її читати. Невдобно буде...
Правильно, наркомчики? Читати укр. вже навчились? Гут, гут, швайн. А ми вже йдемо до вас, "рэзать будэм..." Гигиги. :) До речі, цікаво, скільки москвинів треба зарізати за одного українця вбитого Голодом... (ще у 1933). Чи проводили дослідження? Чи є вже готові таблиці коефіцієнтів? (Може хоч в Канаді?)


Адміністратор будь ласка не видяляй це повідомлення!

Я хочу остаточного закриття питання теми над моїм повідомленням про промову державного посадовця Верещук, та перестати робити з цього якусь зраду, та безпідставного наклепу та звинувачень в мою строну від деяких форумчан.
Цей форум в першу чергу для обговорення та дискусій по різним темам, але не для хамства. Але чомусь деякі особи можуть зразу тебе зачислити до русні, пригожинця и т.д

Новину про промову Верещук про польську мову було викладено на офіційному державному сайті Украіни.
https://minre.gov.ua/news/osvita-odyn-z-instrumentiv-integraciyi-u-yevropeyskyy-prostir

Також була маса статей про цю промову на різних українськи сайтах новин.
[url]https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83%D0%BA+%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%81%D0%BA%D0%B0+%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0
[/url]
Я дав лінк на видання УНІАН, там тема про цю новину звучала так

Українців можуть зобов'язати здавати польську в рамках ЗНО - Мінреінтеграції

https://www.unian.ua/society/minreintegraciji-rozglyadaye-mozhlivist-vklyuchennya-polskoji-movi-do-zno-12128550.html

Але Песикот, Первий, Somilitrak на цей пост сказали, що я притяг якесь лайно, та фейк.
Деяких обурило слово "Забовязати", але це слово вжив не я. Якщо замінити слово автора статті "зобов'язати " на слово синонім - має, мусит.. то суть промови не сильно зміниться.
Ще хочу нагадати для деяких, що "забовязання" може бути як добровільне так і примусове. Не вже це таки складні речі для розуміння?? Мені навіть прийшлось для деякий форумчан розбирати конструкцію промови, що з цього витікає та що може бути.
Ніякої зради про цю новину у мене особисто НЕМАЄ.. я принісь новину, але мене зробили ще ворогом!
Так, я підняв тему про польську та корейський сценарій в одному повідомленні. Але там було припущення на дві події -про польську тематику та обговорення про керейськи ценерій на ютубі Чаплигой.
Про корейський сценарії обговорили всі комі не лінь.

https://www.youtube.com/results?search_query=%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9+%D1%81%D1%86%D0%B5%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%B9+%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Я особисто нічого не писав та не приписував про розподіл і.т.д. Було припущення, та запитання про той сценарій!!

Дякую всім, хто уважно дочитав та зрозумів написане.

П.С. Особисто до особи pesikot. Я,як офіцер України отримав від вас неприйнятні для мене звинувачення. Ви вимагали від мене докази. Але ви чомусь не відповіли на мій лист?
[url][URL=https://hostingkartinok.com/show-image.php?id=c4be71898ebfda643c387fa11d4a9517]Зображення[/url][/url]
Востаннє редагувалось maza5 в Чет 02 лют, 2023 19:49, всього редагувалось 1 раз.
maza5
 
Повідомлень: 402
З нами з: 27.08.14
Подякував: 21 раз.
Подякували: 91 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34363437343834393440 ... 7772>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Banderlog і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 24304
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 184968
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 611588
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама