Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 34433444344534463447 ... 7756>
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:04

  andrijk777 написав:
  sashaqbl написав:
  andrijk777 написав:Які такі "ще деякі речі високої потужності" вночі?

Пралки, посудомийки, обігрівачі.
Ок, що на вашу думку "не мізер"?

Ні разу не включав пралку "на ніч", те саме посудомийка. І який процент населення має посудомийки?
Обігрівачам пофіг чи день чи ніч. Я думаю вдень вони працюють більше.

Все що "не мізер" працює або більше вдень, або рівномірно протягом доби.

Да я ще раз повторюю: при включенні електрики вмикають обігрівачі. Гріють наперед. Ніччю встають вмикнути.

До того ж в деяких навіть з центральним опаленням з вимкненням електрики зникає це опалення.
Насоси чи чому - хз? Але так.
detroytred
 
Повідомлень: 28193
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:05

  andrijk777 написав:detroytred
Ще раз: Ці дві тези не можуть бути істинні одночасно. :D :D
Не треба мені ніяких шлангів. :D :D
Якщо хочете реально зрозуміти - візміть листочок, розбийте добу на 24 частини(достатньо і на 4 частини) і для кожної частини напишіть усі дані в умовних Мегаватах(споживання, реальну потребу, "запасання").

Тому Ви й помиляєтесь.
Бо розбивати треба обов'язково ще й на споживачів.
Обов'язково.

Я чудово уявляю всі токи-напруги процеси в тригері... В кожному транзисторі, сопротивлении, конденсаторе.
А Ви мені радите таке просте уявити))
detroytred
 
Повідомлень: 28193
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:09

andrijk777 недавно бачив публікацію норм споживання по Львівській області від 400 до 530 мегават.
Це половина в пікові години споживання(530 половина, відповідно пікове споживання 1060) і трохи більше 2/3 вночі(400, відповідно споживання десь 650). Що тут не сходиться? Вночі споживання значно менше, але відключати треба.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:11

  sashaqbl написав:
  andrijk777 написав:Ні разу не включав пралку "на ніч", те саме посудомийка. І який процент населення має посудомийки?
Обігрівачам пофіг чи день чи ніч. Я думаю вдень вони працюють більше.
Все що "не мізер" працює або більше вдень, або рівномірно протягом доби.

Тобто висновки ви робите виключно по собі, бо ви "ні разу не включали".
А я вже 5 років включаю і одне і друге, відколи перейшов на двотарифний лічильник. І ні пралка, ні посудомийка не мізер. Обігрівачі працюють рівномірно протягом доби - спірне питання, вночі як праивло холодніше, вдень люди на роботі зазвичай.
Але ви так і не відповіли, що конкретно не є мізером? І звідки тоді, на вашу думку пікові навантаження у вечріні години?

А ви по собі. :D В якого проценту населення є двотарифний лічильник???
В мене його немає, тому я представляю 90+ населення, а ви 10-. Тому краще судити "по мені".

Компи/телевізори, освітлення, холодильники/морозильники, плитки/обігрівачві/котли, електрочайники/мікроволновки, пралки, бойлери. Це для населення.
Для промисловості/сфери обслуговування не знаю, але вона на 90+ процентів працює вдень.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:15

  detroytred написав:
  andrijk777 написав:detroytred
Ще раз: Ці дві тези не можуть бути істинні одночасно. :D :D
Не треба мені ніяких шлангів. :D :D
Якщо хочете реально зрозуміти - візміть листочок, розбийте добу на 24 частини(достатньо і на 4 частини) і для кожної частини напишіть усі дані в умовних Мегаватах(споживання, реальну потребу, "запасання").

Тому Ви й помиляєтесь.
Бо розбивати треба обов'язково ще й на споживачів.
Обов'язково.

Я чудово уявляю всі токи-напруги процеси в тригері... В кожному транзисторі, сопротивлении, конденсаторе.
А Ви мені радите таке просте уявити))

Це питання не фізики, а математики. З фізики ви можете взяти тільки закон збереження енергії і все. Розуміння токів і напруг не потрібно.
Не потрібно нічого уявляти - напишіть мені цифри.
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:17

  sashaqbl написав:andrijk777 недавно бачив публікацію норм споживання по Львівській області від 400 до 530 мегават.
Це половина в пікові години споживання(530 половина, відповідно пікове споживання 1060) і трохи більше 2/3 вночі(400, відповідно споживання десь 650). Що тут не сходиться? Вночі споживання значно менше, але відключати треба.

Все сходиться.
Не зрозуміло тільки чому "відключати треба" вночі?
andrijk777
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:25

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  andrijk777 написав:Не зрозуміло тільки чому "відключати треба" вночі?

Змова нещеплених рептілоїдів.
Питайте в тих, хто відключає. Не було б потреби - не було б і дії.
lapay
 
Повідомлень: 13787
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:27

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  andrijk777 написав:Компи/телевізори, освітлення, холодильники/морозильники, плитки/обігрівачві/котли, електрочайники/мікроволновки, пралки, бойлери.

Ок, порахуємо.
Комп, холодильник, освітлення, кондиціонер(на обігріві), газовий котел - це все до 300-400 Вт за пункт.
Пралка, посудомийка, електрочайник, мікрохвильовка, бойлер, обігрівач - це вже цифри від 0.5 до 1 кВ при активній роботі(при цьому час роботи мікрохвильовки і чайника вимірюється в хвилинах, а час роботи решти - до години за робочий цикл).
Тепер дивимось, якщо ввечері нема світла, то холодильник, бойлер, обігрівач вночі працюватимуть, при чому виникне додаткове споживання, бо все остило(нагрілося у випадку холодильника). Якщо ви одяг не випрали - теж встанете і увімкнете пралку. Якщо є акумулятор на освітлення - він заряжатиметься, при цьому витрати на освітлення зростають на 15-20%.
По факту, відпала тільки мікрохвильовка і електрочайник, ну і освітлення у більшості людей.
Як на мене цілком сходиться з цифрами від ЛОЕ, які я навів вище.
Востаннє редагувалось sashaqbl в П'ят 03 лют, 2023 14:27, всього редагувалось 1 раз.
sashaqbl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1545
З нами з: 31.10.19
Подякував: 2 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:27

  andrijk777 написав:
  detroytred написав:
  andrijk777 написав:detroytred
Ще раз: Ці дві тези не можуть бути істинні одночасно. :D :D
Не треба мені ніяких шлангів. :D :D
Якщо хочете реально зрозуміти - візміть листочок, розбийте добу на 24 частини(достатньо і на 4 частини) і для кожної частини напишіть усі дані в умовних Мегаватах(споживання, реальну потребу, "запасання").

Тому Ви й помиляєтесь.
Бо розбивати треба обов'язково ще й на споживачів.
Обов'язково.

Я чудово уявляю всі токи-напруги процеси в тригері... В кожному транзисторі, сопротивлении, конденсаторе.
А Ви мені радите таке просте уявити))

Це питання не фізики, а математики. З фізики ви можете взяти тільки закон збереження енергії і все. Розуміння токів і напруг не потрібно.
Не потрібно нічого уявляти - напишіть мені цифри.

Почекайте!))
У Вас заперечення, то й надавайте свої розрахунки.
У мене нема підстав не вірити отому джерелу.
detroytred
 
Повідомлень: 28193
З нами з: 23.02.09
Подякував: 2129 раз.
Подякували: 3229 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:39

Я думаю- банальная экономия топлива/денег и т.д. Пользуются тем что мало кто понимает эту кухню.
Объясню как это все работает: предположим есть какая-то устоявшаяся система скажем турбина К-300-240 вырабатывает 250МВт и снабжает эл. энергией Запорожскую область, при этом все 250МВт и потребляются, тогда система находится в равновесии и частота сети будет 50Гц соответственно. Теперь представим что подключился еще какой-то потребитель скажем на 50МВт, тогда получим что потребляется больше чем производится, при этом частота в сети начинает снижаться, на это снижение реагирует автоматика энергоблока и турбина подгружается до 300МВт, при этом частота перестает снижаться, имеем новое установившееся равновесие где вырабатывается и потребляется 300МВт, если дальше подсоединить еще какого-то потребителя частота начнет снова падать, но компенсировать потерю частоты уже нечем, поэтому чтобы не "развалилась" энергосистема вводятся стабилизационные отключения. Примерно так это работает - если очень примитивно
Diablo1977
 
Повідомлень: 367
З нами з: 05.10.08
Подякував: 28 раз.
Подякували: 31 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 34433444344534463447 ... 7756>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 24041
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 184678
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 610910
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама