Sense Bank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 610611612613614 ... 1170>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Sense Bank 3.5 5 95
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
12
2- Погане. Некомпетентне.
8%
8
3- Задовільне. Хотілося б краще.
15%
14
4- Добре. Як і повинно бути.
40%
38
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
24%
23
Всього голосів : 95
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 10:48

greenozon
Вже вирішили питання з ОВДП) Тому ні, не будемо)
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12500
З нами з: 18.02.13
Подякував: 167 раз.
Подякували: 1312 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 12:34

Re: Sense Bank

Добрий день! Підкажіть по такому питанню. У дружини є тільки пакет White. Вона їм користуватися поки не буде. Я так розумію, що почне в мінус списуватись обслуговування рахунку 25 грн на місяць. Закрити можливо тільки візитом в відділення?
Mutabor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1688
З нами з: 07.02.14
Подякував: 102 раз.
Подякували: 257 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 12:43

Вибачте за дебільне питання, але побачив обговорення валютних ОВДП і зацікавився.

А як відбувається купівля? За валюту з валютної карти і, відповідно, погашення-повернення теж буде у доларах на ту ж валютну карту чи ні? Просто ніколи не мав з ними справи, але стало цікаво.
Прохання не відправляти у профільну тему :)
Искатель
 
Повідомлень: 6165
З нами з: 22.02.16
Подякував: 1016 раз.
Подякували: 4834 раз.
 
Профіль
6
13
2
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 12:44

  Mutabor написав:Добрий день! Підкажіть по такому питанню. У дружини є тільки пакет White. Вона їм користуватися поки не буде. Я так розумію, що почне в мінус списуватись обслуговування рахунку 25 грн на місяць. Закрити можливо тільки візитом в відділення?

Доброго дня 8) Якщо ж вона все таки вирішила їм не користуватися, то є декілька варіантів для закриття рахунку. Звернутися до контакт центру за номером 0 800 50 20 50 безкоштовно, звернутися до чату/вайберу/телеграму/інстаграму/фейсбуку, після авторизації ми зможемо подати запит на закриття. Відеодзвінок через додаток та відділення. Або ж вона це може зробити самостійно в додатку Sense SuperApp. Тож оберіть зручний варіант, а якщо виникнуть додаткові питання - залюбки допоможемо )
Ваш помічник, Нікіта 8)
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12500
З нами з: 18.02.13
Подякував: 167 раз.
Подякували: 1312 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 12:48

  Искатель написав:Вибачте за дебільне питання, але побачив обговорення валютних ОВДП і зацікавився.

А як відбувається купівля? За валюту з валютної карти і, відповідно, погашення-повернення теж буде у доларах на ту ж валютну карту чи ні? Просто ніколи не мав з ними справи, але стало цікаво.
Прохання не відправляти у профільну тему :)

Всі ми з часом пізнаємо щось нове, тому питання цілком гарне )
Купівля відбувається за допомогою валютної картки. Повернення ж відбувається так само у валюті на валютну картку. Якщо валютна картка відсутня - виплата буде на поточний валютний рахунок. Якщо ж на момент повернення немає валютних рахунків, прийде сповіщення, що потрібно його відкрити.
Ваш форумний помічник, Нікіта 8)
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12500
З нами з: 18.02.13
Подякував: 167 раз.
Подякували: 1312 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 12:48

  Искатель написав:А як відбувається купівля? За валюту з валютної карти і, відповідно, погашення-повернення теж буде у доларах на ту ж валютну карту чи ні? Просто ніколи не мав з ними справи, але стало цікаво.

В Сенсе в целом именно так. Но, поскольку это облигации, то заявку нужно ещё и подписать Дiя пiдписом. Я сегодня очередной раз попробовал - Дiя на попытку создать оный пiдпис, как обычно: "На жаль, сталася помилка. Спробуйте ще". С Сенсом два сапога пара.
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4401
З нами з: 23.03.18
Подякував: 26 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 13:35

Re: Sense Bank

Шановний банку, от я звичайний клієнт що вирішив купити авіаквитки в євро. У вашому додатку картковий курс зранку 41.15. Мене це влаштувало, зробив оплату, по факту списало по 42.26. Ваш суппорт говорить що інформація в додатку по євро не актуальна (хоч курс постійно змінюється відповідно до ринкових коливань). Треба було вручну перевести евро в дол по курсу МПС, накинути вашу комісію 1.2% і перевести в грн по курсу продажу USD. Про це було повідомлення від банку (не уважно його прочитав у свій час, каюсь). В мене одне питання, якого ви тримаєте в додатку неактуальний картковий курс EUR/UAH вводячи клієнта в оману?
andriykulyk76
Аватар користувача
 
Повідомлень: 388
З нами з: 14.12.16
Подякував: 54 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 13:49

  andriykulyk76 написав:Шановний банку, от я звичайний клієнт що вирішив купити авіаквитки в євро. У вашому додатку картковий курс зранку 41.15. Мене це влаштувало, зробив оплату, по факту списало по 42.26. Ваш суппорт говорить що інформація в додатку по євро не актуальна (хоч курс постійно змінюється відповідно до ринкових коливань). Треба було вручну перевести евро в дол по курсу МПС, накинути вашу комісію 1.2% і перевести в грн по курсу продажу USD.

  M-Audio написав:Мне вот наиболее интересно, что теперь означает курс продажи валюты по картам (кроме доллара). Непохоже, чтобы это был кросс-курс для фактического списания через доллар. Ну а вдруг? Может кто пробовал уже (после выхода этой новости)? А если оно не совпадает, то получается, что по этому курсу в принципе невозможно никакой операции провести, и она существует только для введения в заблуждение.

Вот и нашёлся отчаянный доброволец, который попробовал :mrgreen: Пирожок ему!
moveton
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4401
З нами з: 23.03.18
Подякував: 26 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 13:55

  Sense Bank написав:greenozon
Вже вирішили питання з ОВДП) Тому ні, не будемо)

Вирішено о 13:38 після двох звернень в чат, двох ПП і дзвінка в КЦ.
А то, напевне, нудьгував би, дивлячись як гроші самі б повернулися вчасно і без клопоту.
Клиент_
 
Повідомлень: 361
З нами з: 25.02.18
Подякував: 20 раз.
Подякували: 70 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 14:46

  andriykulyk76 написав:Шановний банку, от я звичайний клієнт що вирішив купити авіаквитки в євро. У вашому додатку картковий курс зранку 41.15. Мене це влаштувало, зробив оплату, по факту списало по 42.26. Ваш суппорт говорить що інформація в додатку по євро не актуальна (хоч курс постійно змінюється відповідно до ринкових коливань). Треба було вручну перевести евро в дол по курсу МПС, накинути вашу комісію 1.2% і перевести в грн по курсу продажу USD. Про це було повідомлення від банку (не уважно його прочитав у свій час, каюсь). В мене одне питання, якого ви тримаєте в додатку неактуальний картковий курс EUR/UAH вводячи клієнта в оману?


точно 42,26 по факту? чет не могу получить математически такой курс.
а вообще после того как банк сделал евро такой же валютой как и зимбабвийские доллары (т.е. евро теперь как и все экзоты считаются через курс МПС) он просто обязан убрать его курс с табло для карт. если все идет через курс МПС и доллар то нас интересует только курс МПС и курс доллара в банке. вывешивание курса евро в банке тупо намахивает клиентов.
Востаннє редагувалось mephala в П'ят 03 лют, 2023 14:50, всього редагувалось 1 раз.
mephala
 
Повідомлень: 9071
З нами з: 07.04.14
Подякував: 333 раз.
Подякували: 1025 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 610611612613614 ... 1170>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Koticoff і 2 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Universal Bank 1, 2
zoawlhxc » Вів 15 лют, 2022 10:52
14 11752
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 16:16
sens
О.Bank 1 ... 121, 122, 123
Фантом » Вів 24 гру, 2019 14:30
1222 252850
Переглянути останнє повідомлення
Вів 27 лют, 2024 16:48
KVV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама