Відгуки про Freedom Finance

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок цінних паперів, аналітика фондового ринку, покупка і продаж акцій, котирування і дивіденди, а також акції-неліквіди. Інтернет-трейдинг на фондовій біржі і брокерські послуги.
  #<1 ... 3031323334 ... 57>
Повідомлення Додано: Сер 15 бер, 2023 19:20

Re: Відгуки про Freedom Finance

так что, думаете, не сам ФФ это организовал?
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 бер, 2023 00:53

Прикол
https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsion ... istemi-leo

Через скасування реєстрації міжнародної платіжної системи LEO Національний банк також скасовує реєстрацію 21 її учасника, серед яких один банк-резидент (АТ “СКАЙ БАНК”), дві небанківські установи-нерезиденти [ТОВ “ФЕНІГЕ” (Польща) та ДЗІНГ ФАЙНЕНС ЛТД (Великобританія)] та 18 небанківських фінансових установ (ТОВ “ФК “СИСТЕМА”, ТОВ “БІЗНЕС РІТЕЙЛ ГРУП”, ТОВ “ФК “АБЕКОР”, ТОВ “ФК МАГНАТ”, ТОВ “ФК “ОКТАВА ФІНАНС”, ТОВ “ФК “ФЕНІКС”, ТОВ “ФК “ФІНЕКСПРЕС”, ТОВ “ДАЙМОНД ПЕЙ”, ТОВ “СВІФТ ГАРАНТ”, ТОВ “ПЕЙСЕЛЛ”, ТОВ “ФК “АРТУА”, ТОВ “ФІНТЕКО”, ТОВ “ФК “ЕВО”, ТОВ “ФК “№ 1”, ТОВ “ФК “САН-РАЙЗ ФІНАНС”, ТОВ “ФК “КОНТРАКТОВИЙ ДІМ”, ТОВ “ФК МБК”, ТОВ “ФК “БІ.МАНІ”).

Гроші клієнтів брокера ФФУ для торгів перераховувались на рахунок в скай банк

Сам банк не ліквідували (поки що)

Скасування реєстрації зазначених вище осіб як учасників платіжної системи LEO передбачає припинення надання ними платіжних послуг виключно у платіжній системі LEO.

Дивимось на кіно далі
adj
 
Повідомлень: 617
З нами з: 08.04.22
Подякував: 79 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 бер, 2023 12:55

Re: Відгуки про Freedom Finance

https://youtu.be/uLzwIAfTNtw
шины за 2 часа :lol: :lol: :lol:
nekefer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1006
З нами з: 24.10.14
Подякував: 64 раз.
Подякували: 123 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 14:24

Re: Відгуки про Freedom Finance

Шановні друзі, після того, як мені набридло читати відповіді від НКЦПФР на мої звернення до НКЦПФР, Мінфіну, НБУ, я звернувся з проханням про допомогу до голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева. Як кажуть, держимо пальці.
Сьогодні отримав відповідь за його підписом. Коротко: ситуація дійсно неприпустима, Комітет почав розглядати створення можливих механізмів вирішення. Задля цього Комітетом за підписом голови надіслано дійсно змістовні звернення до НКЦПФР, НБУ, Мінфіну (копії мені також навели), в яких задають питання зазначеним установам, що вони можуть запропонувати для вирішення питання захисту інвесторів, та що конкретно вже зроблено в цьому напрямку.
У зазначеній ситуації я повністю задоволений діями Комітету на своє звернення. Отримана відповідь дійсно конструктивна, на відміну від численних безглуздих відповідей від попередніх державних установ.
Особливо зауважу - що у згаданих зверненнях Комітету йде мова про те, що запити від громадян - численні, громадяни звертаються за захистом, а його немає.

Зазначене дає надію.
Чекаємо.
Востаннє редагувалось ЗІС-5 в Вів 28 бер, 2023 15:11, всього редагувалось 1 раз.
ЗІС-5
 
Повідомлень: 144
З нами з: 21.12.16
Подякував: 74 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 15:07

  nekefer написав:https://youtu.be/uLzwIAfTNtw
шины за 2 часа :lol: :lol: :lol:


- чем занимаетесь?
- ВСЕМ!

(с)
cohan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6498
З нами з: 27.09.19
Подякував: 112 раз.
Подякували: 535 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 17:32

Re: Відгуки про Freedom Finance

  ЗІС-5 написав:я звернувся з проханням про допомогу до голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева. Як кажуть, держимо пальці.
Сьогодні отримав відповідь за його підписом. Коротко: ситуація дійсно неприпустима


Оце поворот! Сам Гетьманцев каже що це неприпустимо? Лол
Поясню - я коли десь чую його то мені здається що це неприпустимо займати ту посаду цій особі :)
DmitryZP
 
Повідомлень: 4497
З нами з: 04.11.11
Подякував: 19 раз.
Подякували: 813 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 28 бер, 2023 17:52

Крилаті фрази Д.Г. не вмирають...


Що таке правильне оподаткування? Це мистецтво общипувати гусака так, щоб він не кричав", – заявив Гетманцев.

Журналіст перепитав: "Або доїти корову так, щоб вона не здохла?", на що отримав уточнення: "Щоб вона завтра давала ще більше молока. Ось так доїти її потрібно".

https://www.5.ua/ekonomika/tse-mystetst ... 77948.html
greenozon
 
Повідомлень: 16190
З нами з: 01.06.14
Подякував: 426 раз.
Подякували: 1594 раз.
 
Профіль
1
1
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 кві, 2023 12:41

Вийшов я звідси. Свіфт зайшов.

Якби Турлов не був гаманцем назарбаєва а Казахстан не був мийкою для обходу світових санкцій москалякам... то залишався б, мабуть :roll:

Наступними по санкціях після мокшів стануть країни прокладки ..
Viz
 
Повідомлень: 922
З нами з: 29.08.08
Подякував: 21 раз.
Подякували: 85 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 кві, 2023 17:36

ЗІС-5
 
Повідомлень: 144
З нами з: 21.12.16
Подякував: 74 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 08 тра, 2023 21:16

Шановні друзі, Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики вже надіслали відповіді на відповідні запити голови НБУ, Мінфіну, НКЦПФР. Основна теза в кожній - через санкції нічого вдіяти не можна, треба чекати терміну їх закінчення, кошти не пропадуть, Мінфіном виділяються, НБУ їх акумулює на спецрахунках, все буде виплачено, треба чекати.
В своїх запитах Данило Гетманцев просив кожну з цих структур запропонувати можливі варіанти вирішення головної проблеми - неможливості доступу інвесторів до своїх рахунків. Честь і хвала співробітникам згаданого Комітету, бо лише ця державна структура продемонструвала реальні кроки в напрямку захисту інвесторів після звернення.
У відповіді мені за підписом Данила Гетманцева (!) зазначено, що Комітетом розглядаються та розробляються юридичні механізми захисту, які буде запропоновано розв'язати у відповідних положеннях проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання ринків капіталу та організованих товарних ринків" та деяких інших законодавчих актів України щодо регулювання та нагляду на ринках капіталу та організованих товарних ринках" (реєстр. No 5865), підготовка якого до другого читання завершується в Комітеті та який запланований до розгляду Верховною Радою України до кінця травня поточного року. Як кажуть, дякуємо, та слідкуємо за просуванням законопроекту та питання в цілому.
ЗІС-5
 
Повідомлень: 144
З нами з: 21.12.16
Подякував: 74 раз.
Подякували: 135 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 3031323334 ... 57>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Відгуки про Interactive Brokers 1 ... 47, 48, 49
andrushko8585 » Чет 20 лют, 2020 15:53
483 230409
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 09:36
vadymbanker
Відгуки про ICU 1 ... 22, 23, 24
alex2013a90 » П'ят 11 вер, 2020 13:47
230 73417
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 бер, 2024 11:26
1finanсier
Відгуки про Bond.ua 1, 2, 3
greenozon » Нед 23 кві, 2023 13:22
20 14103
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2024 19:20
Maxwe11
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама