Напад росії і білорусі на Україну

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 38873888388938903891 ... 7881>
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 14:11

  Shaman написав:побайдикувати, то так для слівця, ніхто так не планує робити, бо таке й в мирний час в колективі не полюбляють, а на війні - тим паче. так Успіх?
Скажу так - якщо 1-2 захочуть побайдикувати, а умовно 20 проти цього - то звичайно, що тим двом не вдасться дуже це робити(хоч місцями може вдаватись) - а от якщо умовно отих 20 "покладуть болт"... - тут, я думаю - їм має вдатись...
Тому, як якби застережую, щоб до цього не скотилось все.
  Shaman написав:а з приводу зменшення виплат - це непопулярна, але як на мене, необхідна міра. знову ж таки спочатку популістські рішення без уявлення, що війна може затягнутися, а потім розрахунки, як це робити. думати треба відразу, а не потім
От!
От саме і я про це!☝️
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 15:06

  Shaman написав:..........
тут є набагато більше людей - які "нічого не винні", "їх конституційні права порушують", просто панікери, "треба домовлятись" та таке інше. оце вже треба прибирати.

а з приводу зменшення виплат - це непопулярна, але як на мене, необхідна міра. знову ж таки спочатку популістські рішення без уявлення, що війна може затягнутися, а потім розрахунки, як це робити. думати треба відразу, а не потім...
.........

"Если б я был такой умный сразу, как моя жена потом".
В марте прошлого года кто-нибудь рассчитывал, что война не закончится за год, а затянется непонятно на сколько? Найдёте прогнозы, что это война "на годы", как часто пишут сейчас? Не уверен, что, к примеру, люди, оставшиеся в оккупации, не решили бы всеми силами уехать оттуда, если бы рассчитывали на многолетнюю оккупацию.
Думаю, большие зарплаты, установленные сначала, объясняются тем, что пытались привлечь опытных бойцов из-за рубежа. Не помните постоянные призывы в начале войны? И сюжеты по ТВ о приехавших? Для них это совершенно обычные, а не супервысокие зарплаты. Сколько удалось привлечь, естественно, не знаю, но, похоже, не очень много.
Ну а платить им высокие зарплаты, а нашим меньше, было бы сильно не прилично.

И если "нічого не винні", "їх конституційні права порушують" здесь порой встречается, то "панікери, "треба домовлятись" что-то не помню. Паникёры встречались год назад, сегодня не видно. О том, что сегодня "треба домовлятись" не видел.
ЛАД
2
 
Повідомлень: 28674
З нами з: 31.08.10
Подякував: 5288 раз.
Подякували: 4828 раз.
 
Профіль
2
2
6
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 15:21

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  sergey_sryvkin написав:Бо відомо, що роблять із панікерами під час війни.


Це я панікер? Хіба я десь писав що "все пропало, війна програна, ОП оточили, в Sergey Sryvkin залишилась остання граната" ?
Letusrock
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 15:32

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Shaman написав:зараз війна, тому свобода слова трохи інша, ніж під час миру.

й висловлювання, що Раша мала підстави, не всьо так однозначно - зараз державна зрада.


заради уточнення : ваше речення немає до мене жодного відношення. підозрювати в симпатіях до раші людину яка ніколи не була навіть по ліву сторону Дніпра (і не збиралась бути)
Letusrock
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 15:41

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Успіх написав:Але, напевно шкода лиш одне, що фантастика - поверхом вище...©

Чи таки є шанс як не на цей, то хоч на схожий закон?!
Бо військовослужбовці МАЮТЬ ЗНАТИ чіткі терміни своєї служби/праці/ризику здоров'ям-життям?



більш ймовірним є ти що до осені щось вирішиться, ніж те що умовних 500 тисяч Успіхів демобілізують і десь (?) знайдуть 500тис нових..
Letusrock
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 15:42

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  sashaqbl написав:А для чого розтягувати задоволення? Можна ж зразу двох...

а можна взяти під опіку якусь сиротку
Letusrock
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 15:51

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  Дюрі-бачі написав:Набуваєш громадянства іншої країни і подаєш заяву на втрату нашого


і як його набуде наприклад Дюрі-бачі, не покидаючи рідну батьківщину?
Letusrock
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 15:58

  Letusrock написав:
  fler написав:Всі громадяни мають працювати на благо своєї країни, тим більше, коли в цій країні йде війна. Легше за все просто змитися з країни за кордон і чекати, поки хтось захистить твоє майно. Найбільше дратує, коли такі, як ви та флайман ведуть мову з дивану про "несправедливість" щодо виїзду М18-60. Відмовляйтеся від громадянства України та бувайте вільні. А поки не відмовилися, то будьте люб'язні виконувати свої обов'язки


Цікава ваша думка на таку ситуацію - от війна 10 років, у вас є свій будинок і два шляхи :
а) будинок лишається ваш, але все дитинство ваших дітей пройде у підвалі ховаючись від ракет, а вашого чоловіка скоріш за все вбють на війні
б) ви переїзжаєте в умовну Австралію, жиєте довгим щасливим мирним життям, в дітей справжнє дитинство, але квартира арендована і працюєте перші роки в макдональдсі
Що ви виберете, і чи мають ваші співвідчизники право на інший вибір ніж ваш?


Почну з того, що вже у перших числах лютого 2022 я мала чіткий намір виїхати за кордон із сім'єю на авто як тільки почнеться війна (була абсолютно впевнена, що почнеться). Ми не виїхали лише тому, що мій чоловік був проти (але вже через місяць почав шкодувати). Мій намір виїхати базувався виключно на бажанні врятувати дитину. Я і зараз вважаю, що всі, хто мав можливість виїхати з дітьми з фронтових областей, мали б виїхати, а не сидіти чекати окупації. Чоловіки, які придатні до військової роботи, мають її виконувати. Мій - не придатний, толку з нього на фронті - нуль, але в тилу на цей час ремонтує автівки військовим та поліції.
Тепер щодо вашого запитання. Воно, вибачте, дурне по суті, тому що люди в Україні знаходяться в нерівних умовах. Першочергове право на виїзд слід було надати фронтовим областям, а не мешканцям ЗУ, які взагалі не потерпали від бомбардувань, зате створили натовпи на кордоні та зайняли "чужі" місця за кордоном, через що ті, хто дійсно потребував допомоги, фактично не змогли її отримати та змушені були вертатися додому, в зони бойових дій, оскільки сидіти на кордоні кілька діб з дітьми не було можливості - ані фізично, ані фінансово.
Тому я засуджую вибір співвітчизників із ЗУ, але не засуджую виїзд співвітчизників із фронтових областей.
Не розумію, як ви можете донатити 40% від доходу та при цьому мати в голові такі думки та ставити такі запитання :roll:
fler
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4874
З нами з: 07.08.09
Подякував: 1186 раз.
Подякували: 1332 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:36

Re: Напад росії і білорусі на Україну

"Надо срочно остановиться!" Лукашенко уже умоляет о перемирии


Что єто картофельньій дуче возбудился ? ...
pesikot
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9532
З нами з: 31.08.09
Подякував: 535 раз.
Подякували: 1253 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 16:51

Re: Напад росії і білорусі на Україну

  fler написав:Першочергове право на виїзд слід було надати фронтовим областям, а не мешканцям ЗУ, які взагалі не потерпали від бомбардувань, зате створили натовпи на кордоні та зайняли "чужі" місця за кордоном, через що ті, хто дійсно потребував допомоги, фактично не змогли її отримати та змушені були вертатися додому, в зони бойових дій, оскільки сидіти на кордоні кілька діб з дітьми не було можливості - ані фізично, ані фінансово.
Тому я засуджую вибір співвітчизників із ЗУ, але не засуджую виїзд співвітчизників із фронтових областей.


конкретно ви не відповіли.
Але в принципі засуджуєте бажання людей виїхати з воюючої країни (не всі можуть налаштуватись на довгі роки життя по афганістанські). Ваше бачення України на наступні роки це : чоловіки в окопах, жінки на патронних заводах а діти плетуть москітні сітки?

  fler написав:Чоловіки, які придатні до військової роботи, мають її виконувати. Мій - не придатний


досить непогано у вас склалось: мій не придатний, але придатні повинні.

  fler написав:Не розумію, як ви можете донатити 40% від доходу


відкупаюсь від залишків совісті.. та й куди зараз гроші дівати, сенсу нема
Letusrock
 
Повідомлень: 1293
З нами з: 03.05.22
Подякував: 13 раз.
Подякували: 3 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 38873888388938903891 ... 7881>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10 27345
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 19:39
finansist1
1493 188115
Переглянути останнє повідомлення
Чет 29 лют, 2024 20:24
trololo
6076 620150
Переглянути останнє повідомлення
Пон 26 лип, 2021 13:00
Михалыч
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама