Sense Bank

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Народний рейтинг банків, що діють в Україні, на форумі Finance.UA. Відгуки клієнтів щодо роботи українських банків та рівня обслуговування в них. Вислови свою думку про якість обслуговування в банку
  #<1 ... 716717718719720 ... 1168>

Оцініть обслуговування в цьому банку та обґрунтуйте свою оцінку

Sense Bank 3.5 5 95
1- Дуже погане. Грубіянили тощо.
13%
12
2- Погане. Некомпетентне.
8%
8
3- Задовільне. Хотілося б краще.
15%
14
4- Добре. Як і повинно бути.
40%
38
5- Відмінне. Дуже сподобалося.
24%
23
Всього голосів : 95
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 18:27

  Sense Bank написав:
  emeta написав:Звонит персональный менеджер из Кропивницкого и предлагает себя.
- Мой персональный в Днепре в отделении, где собственно и обслуживаюсь.
- Ну ладно, тогда я вас зафиксирую ещё раз за ним, можете и дальше с ним работать..

как это всё у них работает непонятно..

Вітаю! Вибачте, дещо не зрозумів вашу ситуацію. Можете уточнити більш детальніше, будь ласка?
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️


а что тут непонятного, лорд?
Звонит мне женщина с незнакомого номера из Кропивницкого и заявляет, а давайте, мол я буду вашим персональным менеджером.
Я у неё уточняю: А что случилось с Евгением из Днепропетровского отделения, где я сейчас обслуживаюсь, ведь он мой персональный, забрали на войну?
Нет говорит, жив-здоров. Я просто суперменеджер по Донецкому региону (что за регион просветите за одно пожалуйста. Туда входит и Кропивницкий и Днепр?)Ну ладно, не хотите, чтобы я вас из Кропивницкого курировала, обслуживайтесь себе в Днепре и дальше
На том и порешали.
Вот сижу и думаю, много ли я потерял в лице этой барышни.
Может она из тех суперменеджеров, которые как у бегемота в своё время были, которые могли решить любой вопрос..И можно было бы у неё заказать валюту, не дожидаясь пока средства упадут на карту..
emeta
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2814
З нами з: 19.03.09
Подякував: 144 раз.
Подякували: 231 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 18:38

  emeta написав:
  Sense Bank написав:Вітаю! Вибачте, дещо не зрозумів вашу ситуацію. Можете уточнити більш детальніше, будь ласка?
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️


а что тут непонятного, лорд?
Звонит мне женщина с незнакомого номера из Кропивницкого и заявляет, а давайте, мол я буду вашим персональным менеджером.
Я у неё уточняю: А что случилось с Евгением из Днепропетровского отделения, где я сейчас обслуживаюсь, ведь он мой персональный, забрали на войну?
Нет говорит, жив-здоров. Я просто суперменеджер по Донецкому региону (что за регион просветите за одно пожалуйста. Туда входит и Кропивницкий и Днепр?)Ну ладно, не хотите, чтобы я вас из Кропивницкого курировала, обслуживайтесь себе в Днепре и дальше
На том и порешали.
Вот сижу и думаю, много ли я потерял в лице этой барышни.
Может она из тех суперменеджеров, которые как у бегемота в своё время были, которые могли решить любой вопрос..И можно было бы у неё заказать валюту, не дожидаясь пока средства упадут на карту..

Вибачте, але я Зоряний лорд Підтримки.. :(
Дякую що уточнили, я вам зараз напишу у приватні повідомлення. Мені необхідні ваші дані для перевірки цієї інформації.
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12497
З нами з: 18.02.13
Подякував: 167 раз.
Подякували: 1311 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 21:41

  Sense Bank написав:
  AlexSV написав:По моей карте Visa Infinite было подключено без моего ведома смс информирование и сегодня списана комиссия. Sense bank, решили таким образом подзаработать?)

Бачу, що у вас картка вже була оформлена давно, тому за замовчуванням і були підключені смс повідомлення згідно тарифу картки.

Але якщо ви хочете переключити їх на безкоштовні пуш сповіщення, то зробіть наступне:
1. Перейдіть у Продукти або натисніть на цей лінк: https://hi.sensebank.com.ua/depoprolongation
2. У розділі "Рахунки та картки" натисніть на рахунок, до якого випущена потрібна картка;
3. Натисніть на зображення картки та оберіть "SMS/Push-сповіщення";
4. Оберіть "Push-сповіщення на телефон".
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️

Ярослав, там Push и были изначально подключены, и меня все устраивало. Право менять Push на смс я Вашему банку не давал. Более того, ни одной смс я не получал, как ни странно. Так что сторнируйте списание комиссии, и на будущее, не занимайтесь самодеятельностью….
AlexSV
 
Повідомлень: 1343
З нами з: 11.02.09
Подякував: 34 раз.
Подякували: 148 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 бер, 2023 22:07

Re: Sense Bank

  emeta написав:Может она из тех суперменеджеров, которые как у бегемота в своё время были, которые могли решить любой вопрос..И можно было бы у неё заказать валюту, не дожидаясь пока средства упадут на карту..

Так это у неё и нужно было спрашивать. Спросили бы прямо какие супер услуги она может предложить.
lara_08
 
Повідомлень: 962
З нами з: 05.05.14
Подякував: 13 раз.
Подякували: 146 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2023 01:30

Категории Cash'U.

И снова 1-е число. Но только апреля! Сеня вернул мне аптеки. Но забрал продукты. Наверное я стал слишком много и часто зарабатывать на бонусах. :lol: :wink:
ЯНаФоруме
 
Повідомлень: 109
З нами з: 15.01.15
Подякував: 18 раз.
Подякували: 34 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2023 05:23

Re: Sense Bank

  ЯНаФоруме написав:Но забрал продукты. Наверное я стал слишком много и часто зарабатывать на бонусах.

По трьом акаунтам продуктів нема на кешбек, як і чогось путнього. Але і так не використовував сенс для продуктів, бо сенсу в цьому не було.
Ой+
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6571
З нами з: 19.04.12
Подякував: 101 раз.
Подякували: 1016 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2023 07:05

  Sense Bank написав:
  greenozon написав:Sense Bank
а можете дати список що враховується (або що ні)
ось наприклад акції та ОВДП куплені в додатку - не враховуються, вірно?

а 3 міс. конвертаційний депозит як? і інші деталі цікавлять


Враховуються залишки на карткових рахунках, депозитах та поточних рахунках. Якщо це кредитна картка, то враховуються тільки власні кошти на ній. Щодо конвертаційного депозиту, то так він також буде рахуватись. Стосовно ОВДП, то вони не враховуються

/Андрій
як ліміти на сеп ,якщо у мене три пакета і три гривнєві картки?
sens
Аватар користувача
 
Повідомлень: 16259
З нами з: 12.09.13
Подякував: 34 раз.
Подякували: 885 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2023 07:34

Re: Sense Bank

Не знаю чи пов'язано це якось зі змінами в банку при переході на СЕП-4, але сьогодні відсотки по швидкому (який закінчувався сьогодні і йшов на пролонгацію) зненацькО впали на картку. Попередні 2 тижні - такі відсотки (як і повернення "тіла" депозиту що припадало на вихідні) платились виключно у понеділок. Зміни на краще? Так воно тепер працюватиме і по іншим вкладам (як воно нормально працювало до лютого поки комусь придумкуватуму у Сенсі не захотілось змін)? Представники банку - прокоментуєте?
Alien
 
Повідомлень: 2451
З нами з: 12.01.20
Подякував: 72 раз.
Подякували: 722 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2023 07:36

Судя по всему банк порезал 250 бонусов в месяц за пополнение карты картой другого банка. Несмотря на то, что по крайне мере у меня эта акция должна была закончиться только в июне, она закончилась получается в марте.
dedmvi
 
Повідомлень: 237
З нами з: 03.01.13
Подякував: 5 раз.
Подякували: 48 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 01 кві, 2023 08:59

  AlexSV написав:Ярослав, там Push и были изначально подключены, и меня все устраивало. Право менять Push на смс я Вашему банку не давал. Более того, ни одной смс я не получал, как ни странно. Так что сторнируйте списание комиссии, и на будущее, не занимайтесь самодеятельностью….

Зрозумів вас. Тоді зараз напишу у приватні повідомлення та все ретельно перевірю, чому відбулася зміна :(
Але хочу додатково уточнити, що плата може списуватися не лише за смс на телефон, але якщо у вас підлючено інформування на Вайбер і по операціям ви отримували там повідомлення.
/Зоряний лорд Підтримки, Ярослав ⭐️
Sense Bank
Представник банку
 
Повідомлень: 12497
З нами з: 18.02.13
Подякував: 167 раз.
Подякували: 1311 раз.
 
Профіль
2
1
  #<1 ... 716717718719720 ... 1168>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: SHURICK76 і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Universal Bank 1, 2
zoawlhxc » Вів 15 лют, 2022 10:52
14 11715
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 16:16
sens
О.Bank 1 ... 121, 122, 123
Фантом » Вів 24 гру, 2019 14:30
1222 252767
Переглянути останнє повідомлення
Вів 27 лют, 2024 16:48
KVV
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама